Suplování:   Pondělí 18.2.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Kubaláková Libuše

..

Iw

Zh

-

-

-

-

-

Minarovičová Jana

..

Ms

           

Švaňhalová Jana

-

Gr

Bl

Mo

-

-

Kp

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

3.hod

Suplovací pohotovost

 

Geršlová Lenka

2.hod

supl. (Sa)

OBN

3.B

(501)

 

Inwaldová Ivana

2.hod

Suplovací pohotovost

 

Kupková Zuzana

7.hod

spojeno (Sa)

PEK

2.B (A1)

(404)

 
 

7.hod

změna

PEK

2.B (A2)

(403)

 

Možná Blanka

4.hod

supl. (Sa)

CJL

2.A

(503)

 

Musilová Simona

2.hod

supl. (Mn)

MAT

3.C

(411)

 

Tláskalová Hana

4.hod

změna

ANJ

2.C (A1)

(513)

 

Zahradová Marcela

3.hod

spojeno (Ku)

UCE

3.A (A1)

(204)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

STA

   

odpadá

 

(Ku)

2.A

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Mn)

 

4.hod

CJL

 

(503)

supluje

Možná Blanka

(Sa)

2.B

7.hod

PEK

A1

(404)

spojí

Kupková Zuzana

(Sa)

 

7.hod

PEK

A2

(403)

změna

Kupková Zuzana

 

2.C

4.hod

ANJ

A1

(513)

změna

Tláskalová Hana

 

3.A

3.hod

UCE

A1

(204)

spojí

Zahradová Marcela

(Ku)

3.B

2.hod

OBN

 

(501)

supluje

Geršlová Lenka

(Sa)

3.C

2.hod

MAT

 

(411)

supluje

Musilová Simona

(Mn)

supl dohledu: KR spojí za SA

 

 

Suplování:   Úterý 19.2.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Švaňhalová Jana

-

Iw

-

Kp

Kp

Ur

Gr

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Geršlová Lenka

7.hod

dohled v jídelně

 

Inwaldová Ivana

2.hod

supl. (Sa)

PEK

4.B (A2)

(404)

 

Jančí Ilona

6.hod

Suplovací pohotovost

 

Kupková Zuzana

4.hod

spojeno (Sa)

PEK

3.B (A2)

(403)

 
 

5.hod

spojeno (Sa)

PEK

3.C (A1)

(404)

 

Tláskalová Hana

2.hod

Suplovací pohotovost

 

Urbánek Vít

6.hod

supl. (Sa)

PEK

4.B (A1)

(404)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

4.hod

PEK

A2

(403)

spojí

Kupková Zuzana

(Sa)

3.C

5.hod

PEK

A1

(404)

spojí

Kupková Zuzana

(Sa)

4.B

2.hod

PEK

A2

(404)

supluje

Inwaldová Ivana

(Sa)

 

6.hod

PEK

A1

(404)

supluje

Urbánek Vít

(Sa)

 

 

Suplování:   Středa 20.2.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Švaňhalová Jana

-

-

-

Kp

Kp

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kupková Zuzana

4.hod

spojeno (Sa)

PEK

4.A (A2)

(404)

 
 

5.hod

spojeno (Sa)

PEK

2.A (A1)

(404)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

5.hod

PEK

A1

(404)

spojí

Kupková Zuzana

(Sa)

3.A

6.hod

PEK

A2

 

odpadá

 

(Sa)

4.A

4.hod

PEK

A2

(404)

spojí

Kupková Zuzana

(Sa)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.2.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Musilová Simona

     

-

Su

     

Švaňhalová Jana

-

Mo

Sn

Li

-

-

Ur

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Jančí Ilona

3.hod

Suplovací pohotovost

 

Joch Jaroslav

4.hod

Suplovací pohotovost

 

Lisická Jarmila

4.hod

supl. (Sa)

PEK

2.C (A1)

(403)

 

Možná Blanka

2.hod

supl. (Sa)

CJL

2.A

(503)

 

Sekaninová Dagmar

3.hod

supl. (Sa)

PEK

2.C (A2)

(404)

 

Šušková Petra

5.hod

supl. (Ms)

UCE

2.B (A2)

(509)

 

Urbánek Vít

5.hod

Suplovací pohotovost

 
 

7.hod

supl. (Sa)

OBN

2.C

(406)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

2.hod

CJL

 

(503)

supluje

Možná Blanka

(Sa)

2.B

5.hod

UCE

A2

(509)

supluje

Šušková Petra

(Ms)

2.C

3.hod

PEK

A2

(404)

supluje

Sekaninová Dagmar

(Sa)

 

4.hod

PEK

A1

(403)

supluje

Lisická Jarmila

(Sa)

 

7.hod

OBN

 

(406)

supluje

Urbánek Vít

(Sa)

3.A

8.hod

PEK

A2

 

odpadá

 

(Sa)

supl dohledu: GR spojí za SA

 

 

Suplování:   Pátek 22.2.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Švaňhalová Jana

Mo

Gr

-

Kp

-

Kp

Kp

-

Urbánek Vít

-

-

Sd

Sd

-

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Geršlová Lenka

2.hod

supl. (Sa)

OBN

3.A

(501)

 

Kupková Zuzana

4.hod

spojeno (Sa)

PEK

2.A (A1)

(403)

 
 

6.hod

spojeno (Sa)

PEK

2.B (A1)

(403)

 
 

7.hod

spojeno (Sa)

PEK

3.B (A2)

(403)

 

Možná Blanka

1.hod

supl. (Sa)

CJL

2.A

(501)

 

Švéda Jakub

3.hod

spojeno (Ur)

TEV

3.C (A2)

(601)

 
 

4.hod

změna

TEV

3.C (A1)

(601)

 
 

4.hod

spojeno (Ur)

TEV

3.C (A2)

(601)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

CJL

 

(501)

supluje

Možná Blanka

(Sa)

 

4.hod

PEK

A1

(403)

spojí

Kupková Zuzana

(Sa)

2.B

6.hod

PEK

A1

(403)

spojí

Kupková Zuzana

(Sa)

3.A

2.hod

OBN

 

(501)

supluje

Geršlová Lenka

(Sa)

3.B

7.hod

PEK

A2

(403)

spojí

Kupková Zuzana

(Sa)

3.C

3.hod

TEV

A2

(601)

spojí

Švéda Jakub

(Ur)

 

4.hod

TEV

A1

(601)

změna

Švéda Jakub

 
 

4.hod

TEV

A2

(601)

spojí

Švéda Jakub

(Ur)

4.A

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(Ur)

 

Zpracováno v systému Bakaláři