Suplování:   Pondělí 24.6.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

       

Odp

Odp

Odp

 

1.B

       

Odp

Odp

Odp

 

1.C

 

Exk

Exk

Exk

Exk

Odp

Odp

 

2.A

       

Odp

Odp

Odp

 

2.B

Exk

Exk

Exk

Exk

Odp

Odp

Odp

 

2.C

Exk

Exk

Exk

Exk

Odp

Odp

Odp

 

3.A

       

Odp

Odp

Odp

 

3.B

       

Odp

Odp

Odp

 

3.C

       

Odp

Odp

Odp

 

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Blahová Pavla

..

..

-

-

       

Černá Ivana

-

-

Li

Li

       

Geršlová Lenka

-

-

..

Pr

       

Lavičková Petra

Tl

Ja

..

-

..

-

-

-

Lněničková Hana

     

Tm

       

Možná Blanka

 

..

Sa

-

..

     

Musilová Simona

..

-

..

..

       

Raková Zuzana

Ma

Sj

..

Kp

-

-

-

-

Sedláčková Šárka

Li

Sd

..

Kp

-

..

-

-

Urbánek Vít

..

..

-

..

-

..

..

-

Zahradová Marcela

 

Su

Iw

-

..

     

Zavadilová Hana

Ja

-

..

..

..

..

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

214

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

414

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

515

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

5.hod

odpadá

SPJ

2.A (A2)

 

Odpadá

Černá Ivana

5.hod

odpadá

IKT

1.C (A1)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

UCE

4.A (A2)

 

Volno

Geršlová Lenka

6.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Odpadá

Chupík Zdeněk

5.hod

odpadá

NEJ

2.A (A1)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

NEJ

4.A (A1)

 

Volno

Inwaldová Ivana

3.hod

supl. (Zh)

UCE

3.A (A2)

(204)

 
 

4.hod

odpadá

FIP

4.B (A1)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

EKO

1.B

 

Odpadá

Jančí Ilona

1.hod

supl. (Zv)

UCE

3.C (A1)

(509)

 
 

2.hod

supl. (La)

UCE

2.A (A1)

(408)

 

Joch Jaroslav

2.hod

odpadá

MAT

4.A (A1)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

MAT

4.A (A2)

 

Volno

Kubín Igor

4.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Odpadá

Kupková Zuzana

4.hod

supl. (Rk)

PEK

1.A (A1)

(404)

 
 

4.hod

spojeno (Sc)

PEK

1.A (A2)

(403)

 
 

5.hod

odpadá

PEK

1.B

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

PEK

2.B (A2)

 

Odpadá

Lisická Jarmila

1.hod

supl. (Sc)

IKT

1.B (A1)

(403)

 
 

2.hod

odpadá

IKT

4.C (A2)

 

Volno

 

3.hod

supl. (Ce)

IKT

3.C (A2)

(402)

 
 

4.hod

supl. (Ce)

IKT

3.C (A2)

(402)

 
 

6.hod

odpadá

IKT

1.A (A2)

 

Odpadá

Lněničková Hana

6.hod

odpadá

PRA

4.C

 

Volno

 

7.hod

odpadá

PRA

3.B

 

Odpadá

Marek Pavel

1.hod

supl. (Rk)

IKT

1.B (A2)

(401)

 
 

4.hod

odpadá

IKT

4.A (A1)

 

Volno

 

6.hod

odpadá

IKT

1.A (A1)

 

Odpadá

Minarovičová Jana

1.hod

změna

MAT

2.A

(506)

 
 

3.hod

odpadá

ZEM

2.C

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Volno

Možná Blanka

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Volno

 

6.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Odpadá

Musilová Simona

6.hod

odpadá

EKO

2.B

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

EKO

4.C

 

Volno

Procházková Iveta

4.hod

supl. (Gr)

CJL

1.B

(514)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Odpadá

Sekaninová Dagmar

6.hod

odpadá

EKO

2.A

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

EKO

4.B

 

Volno

Šístková Jarmila

2.hod

supl. (Rk)

ANJ

2.A (A2)

(412)

 
 

3.hod

změna

RUJ

1.B (A2)

(413)

 
 

6.hod

odpadá

RUJ

3.C (A2)

 

Odpadá

Šušková Petra

2.hod

supl. (Zh)

ZPV

1.B

(508)

 

Švaňhalová Jana

3.hod

supl. (Mo)

CJL

3.B

(501)

 
 

4.hod

změna

CJL

2.A

(506)

 
 

7.hod

odpadá

PEK

2.B (A1)

 

Odpadá

Švéda Jakub

1.hod

odpadá

TEV

2.C (A2)

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Sc)

ANJ

3.A (A2)

(410)

 
 

6.hod

odpadá

TEV

3.A (A2)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

TEV

3.A (A2)

 

Odpadá

Tláskalová Hana

1.hod

supl. (La)

ANJ

3.C (A2)

(512)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

2.B (A2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.C (A1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.A (A2)

 

Volno

Toman Josef

2.hod

odpadá

NEJ

4.B (A1)

 

Volno

 

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

odpadá

NEJ

1.C (A1)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Ln)

PRA

3.A

(412)

 
 

6.hod

odpadá

NEJ

3.C (A1)

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

PEK

A1

(404)

supluje

Kupková Zuzana

(Rk)

 

4.hod

PEK

A2

(403)

spojí

Kupková Zuzana

(Sc)

1.B

1.hod

IKT

A1

(403)

supluje

Lisická Jarmila

(Sc)

 

1.hod

IKT

A2

(401)

supluje

Marek Pavel

(Rk)

 

2.hod

ZPV

 

(508)

supluje

Šušková Petra

(Zh)

 

3.hod

RUJ

A2

(413)

změna

Šístková Jarmila

 
 

4.hod

CJL

 

(514)

supluje

Procházková Iveta

(Gr)

2.A

1.hod

MAT

 

(506)

změna

Minarovičová Jana

 
 

2.hod

UCE

A1

(408)

supluje

Jančí Ilona

(La)

 

2.hod

ANJ

A2

(412)

supluje

Šístková Jarmila

(Rk)

 

4.hod

CJL

 

(506)

změna

Švaňhalová Jana

 

3.A

2.hod

ANJ

A2

(410)

supluje

Švéda Jakub

(Sc)

 

3.hod

UCE

A2

(204)

supluje

Inwaldová Ivana

(Zh)

 

4.hod

PRA

 

(412)

supluje

Toman Josef

(Ln)

3.B

3.hod

CJL

 

(501)

supluje

Švaňhalová Jana

(Mo)

3.C

1.hod

UCE

A1

(509)

supluje

Jančí Ilona

(Zv)

 

1.hod

ANJ

A2

(512)

supluje

Tláskalová Hana

(La)

 

3.hod

IKT

A2

(402)

supluje

Lisická Jarmila

(Ce)

 

4.hod

IKT

A2

(402)

supluje

Lisická Jarmila

(Ce)

Pedagogický dohled u třídy:

1.C, 2.- 5. hod - Možná Blanka, Zahradová Marcela

2.B, 1.- 4. hod - Černá Ivana, Musilová Simona

2.C, 1.- 4. hod - Blahová Pavla, Geršlová Lenka

1. C exk, info IW+ZH
2. B exk, info MS
2. C exk, info GR

 

 

Suplování:   Úterý 25.6.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Odp

Odp

Odp

Odp

1.B

Výl

Výl

Výl

Výl

Odp

Odp

Odp

Odp

1.C

       

Odp

Odp

Odp

Odp

2.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Odp

Odp

Odp

Odp

2.B

Exk

Exk

Exk

Exk

Odp

Odp

Odp

Odp

2.C

Výl

Výl

Výl

Výl

Odp

Odp

Odp

Odp

3.A

       

Odp

Odp

Odp

Odp

3.B

       

Odp

Odp

Odp

Odp

3.C

       

Odp

Odp

Odp

Odp

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Černá Ivana

Iw

Iw

-

-

       

Geršlová Lenka

Sa

-

..

-

       

Jančí Ilona

..

..

..

..

       

Joch Jaroslav

..

Sa

           

Kubín Igor

 

Bl

           

Kupková Zuzana

-

Sa

..

Li

       

Musilová Simona

-

-

-

..

       

Procházková Iveta

..

-

Mo

..

       

Raková Zuzana

-

-

-

-

-

-

-

-

Sekaninová Dagmar

Ku

Ku

-

-

       

Šušková Petra

-

-

-

-

       

Tláskalová Hana

La

-

..

..

       

Zahradová Marcela

-

-

..

..

       

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

214

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

414

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

515

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

1.hod

odpadá

SPJ

4.C (A2)

 

Volno

 

2.hod

supl. (Kn)

MAT

1.C

(508)

 
 

3.hod

odpadá

SPJ

2.C (A2)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

SPJ

2.A (A2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

SPJ

3.A (A2)

 

Odpadá

Černá Ivana

5.hod

odpadá

UCE

4.A (A1)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

IKT

2.B (A2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

IKT

2.B (A2)

 

Odpadá

Geršlová Lenka

5.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Volno

Chupík Zdeněk

3.hod

odpadá

KAJ

4.A (C1)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

KAJ

4.A (C1)

 

Volno

 

6.hod

odpadá

NEJ

2.A (A1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

NEJ

3.A (A1)

 

Odpadá

Inwaldová Ivana

1.hod

supl. (Ce)

UCE

3.B (A1)

(410)

 
 

2.hod

supl. (Ce)

UCE

3.B (A1)

(410)

 

Jančí Ilona

7.hod

odpadá

STA

1.B

 

Odpadá

Joch Jaroslav

4.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Volno

 

6.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

FYZ

2.C

 

Odpadá

Kubaláková Libuše

1.hod

supl. (Sn)

UCE

3.B (A2)

(408)

 
 

2.hod

supl. (Sn)

UCE

3.B (A2)

(408)

 
 

4.hod

odpadá

UCE

2.B (A1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

UCE

2.B (A1)

 

Odpadá

Kubín Igor

3.hod

odpadá

MAT

2.C (A1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

MAT

2.C (A2)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

MCV

4.C (C1)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

MCV

4.C (C1)

 

Volno

Kupková Zuzana

5.hod

odpadá

PEK

3.C (A2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

PEK

1.B

 

Odpadá

Lavičková Petra

1.hod

supl. (Tl)

ANJ

1.C (A1)

(511)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

4.B (A1)

 

Volno

 

3.hod

odpadá

ANJ

4.C (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

ANJ

3.C (A2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

ANJ

4.A (A1)

 

Volno

Lisická Jarmila

1.hod

odpadá

IKT

2.A (A1)

 

Výlet

 

2.hod

odpadá

IKT

2.A (A1)

 

Výlet

 

4.hod

supl. (Kp)

PEK

3.B (A1)

(404)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

IKT

2.B (A1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

IKT

2.B (A1)

 

Odpadá

Lněničková Hana

2.hod

odpadá

EKO

2.C

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

PRA

4.C

 

Volno

Marek Pavel

2.hod

odpadá

IKT

1.B (A2)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

IKT

2.A (A2)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

IKT

2.A (A2)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

IKT

4.A (A2)

 

Volno

Minarovičová Jana

2.hod

odpadá

MAT

1.B (A1)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

MAT

4.B (A2)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

ZEM

1.C

 

Odpadá

Možná Blanka

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Volno

 

3.hod

supl. (Pr)

CJL

3.C (A2)

(510)

 
 

6.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

SPS

4.C (C2)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

SPS

4.C (C2)

 

Volno

Musilová Simona

5.hod

odpadá

UCE

2.B (A2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

HOZ

1.A

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

HOZ

2.A

 

Odpadá

Novotníková Romana

2.hod

odpadá

EKT

4.C

 

Volno

 

3.hod

odpadá

EKT

4.B (C1)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

EKT

4.B (C1)

 

Volno

Procházková Iveta

5.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

CJL

3.C (A1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

PSY

3.C

 

Odpadá

Sedláčková Šárka

3.hod

změna

RUJ

1.C (A2)

(412)

 
 

7.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.B (A1)

 

Odpadá

Sekaninová Dagmar

5.hod

odpadá

EKO

2.A

 

Odpadá

Šušková Petra

6.hod

odpadá

BIO

2.C

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

ZPV

1.A

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

CHE

2.C

 

Odpadá

Švaňhalová Jana

1.hod

supl. (Gr)

OBN

3.C

(411)

 
 

2.hod

spojeno (Jo)

PEK

3.A (A2)

(404)

 
 

2.hod

supl. (Kp)

PEK

3.A (A1)

(403)

 
 

5.hod

odpadá

PEK

3.C (A1)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

PEK

4.B (A1)

 

Volno

Švéda Jakub

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

TEV

2.B (A2)

 

Exkurze

 

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

TEV

2.B (A2)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

TEV

1.B (A1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

TEV

1.B (A1)

 

Výlet

Tláskalová Hana

7.hod

odpadá

ANJ

3.A (A1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

ANJ

4.A (A2)

 

Volno

Toman Josef

1.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Volno

 

2.hod

odpadá

NEJ

1.A (A1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

NEJ

2.C (A1)

 

Výlet

Urbánek Vít

1.hod

odpadá

TEV

2.B (A1)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

TEV

2.B (A1)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

TEV

1.B (A2)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

TEV

1.B (A2)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Volno

 

8.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Volno

Zahradová Marcela

6.hod

odpadá

EKO

3.B

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

EKO

1.A

 

Odpadá

Zavadilová Hana

3.hod

odpadá

ANJ

4.C (A1)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.B (A2)

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

1.hod

ANJ

A1

(511)

supluje

Lavičková Petra

(Tl)

 

2.hod

MAT

 

(508)

supluje

Blahová Pavla

(Kn)

 

3.hod

RUJ

A2

(412)

změna

Sedláčková Šárka

 

3.A

2.hod

PEK

A2

(404)

spojí

Švaňhalová Jana

(Jo)

 

2.hod

PEK

A1

(403)

supluje

Švaňhalová Jana

(Kp)

3.B

1.hod

UCE

A1

(410)

supluje

Inwaldová Ivana

(Ce)

 

1.hod

UCE

A2

(408)

supluje

Kubaláková Libuše

(Sn)

 

2.hod

UCE

A1

(410)

supluje

Inwaldová Ivana

(Ce)

 

2.hod

UCE

A2

(408)

supluje

Kubaláková Libuše

(Sn)

 

4.hod

PEK

A1

(404)

supluje

Lisická Jarmila

(Kp)

3.C

1.hod

OBN

 

(411)

supluje

Švaňhalová Jana

(Gr)

 

3.hod

CJL

A2

(510)

supluje

Možná Blanka

(Pr)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 4. hod - Kupková Zuzana, Tláskalová Hana

1.B, 1.- 4. hod - Šušková Petra, Zahradová Marcela

2.A, 1.- 4. hod - Jančí Ilona, Sekaninová Dagmar

2.B, 1.- 4. hod - Černá Ivana, Musilová Simona

2.C, 1.- 4. hod - Geršlová Lenka, Procházková Iveta

2. B exk, info MS

 

 

Suplování:   Středa 26.6.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

       

Odp

Odp

Odp

Odp

1.B

       

Odp

Odp

Odp

Odp

1.C

Výl

Výl

Výl

Výl

Odp

Odp

Odp

Odp

2.A

Exk

Exk

Exk

Exk

Odp

Odp

Odp

Odp

2.B

Výl

Výl

Výl

Výl

Odp

Odp

Odp

Odp

2.C

       

Odp

Odp

Odp

Odp

3.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

3.B

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

3.C

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Blahová Pavla

..

Sc

Ce

-

       

Geršlová Lenka

-

..

..

Ku

-

..

..

-

Inwaldová Ivana

..

-

..

..

-

..

..

-

Jančí Ilona

..

..

-

-

       

Kubín Igor

 

Ur

           

Kupková Zuzana

..

-

Zh

..

       

Lisická Jarmila

..

Ce

..

..

-

-

-

-

Minarovičová Jana

-

..

-

Sj

..

..

-

-

Možná Blanka

-

-

Su

..

       

Musilová Simona

Ma

..

..

-

       

Procházková Iveta

..

Sd

..

..

-

-

-

-

Raková Zuzana

-

La

..

..

..

-

-

-

Sekaninová Dagmar

..

..

..

-

       

Švaňhalová Jana

-

-

-

..

..

..

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

214

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

414

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

515

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

5.hod

odpadá

SPJ

3.A (A2)

 

Výlet

Černá Ivana

1.hod

odpadá

UCE

3.B (A1)

 

Výlet

 

2.hod

supl. (Li)

IKT

1.B (A1)

(403)

 
 

3.hod

supl. (Bl)

IKT

2.C (A2)

(401)

 
 

6.hod

odpadá

UCE

4.A (A1)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

UCE

4.A (A1)

 

Volno

Chupík Zdeněk

3.hod

odpadá

NEJ

3.B (A1)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.A (A1)

 

Výlet

Jančí Ilona

6.hod

odpadá

FIP

4.A (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

FIP

4.A (A2)

 

Volno

Joch Jaroslav

5.hod

odpadá

MAT

3.A (A1)

 

Výlet

Kubaláková Libuše

1.hod

odpadá

ESO

4.C (A2)

 

Volno

 

2.hod

odpadá

ESO

4.C (A2)

 

Volno

 

3.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Výlet

 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

STA

1.A

 

Odpadá

Kubín Igor

3.hod

odpadá

MAT

1.C (A1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

MAT

1.C (A2)

 

Výlet

Kupková Zuzana

5.hod

odpadá

PEK

2.A (A2)

 

Odpadá

Lavičková Petra

1.hod

odpadá

ANJ

4.A (A1)

 

Volno

 

2.hod

supl. (Rk)

ANJ

1.B (A2)

(512)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

2.A (A1)

 

Exkurze

Marek Pavel

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

IKT

4.C (A1)

 

Volno

 

2.hod

odpadá

IKT

4.C (A1)

 

Volno

Možná Blanka

5.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Odpadá

Musilová Simona

5.hod

odpadá

EKO

3.C

 

Výlet

Sedláčková Šárka

2.hod

supl. (Bl)

ANJ

1.A (A2)

(511)

 
 

3.hod

odpadá

RUJ

1.C (A2)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.B (A1)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

ANJ

1.A (A2)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

ANJ

4.B (A2)

 

Volno

Šístková Jarmila

2.hod

odpadá

RUJ

2.B (A2)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

RUJ

3.B (A2)

 

Výlet

 

4.hod

supl. (Mn)

RUJ

1.B (A2)

(514)

 
 

5.hod

odpadá

RUJ

4.B (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

RUJ

3.C (A2)

 

Výlet

Šušková Petra

3.hod

supl. (Mo)

ZPV

1.B

(514)

 
 

5.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

ZPV

2.B

 

Odpadá

Švéda Jakub

1.hod

odpadá

TEV

2.A (A1)

 

Exkurze

 

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

TEV

2.A (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

TEV

3.B

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

TEV

3.B

 

Výlet

Tláskalová Hana

2.hod

odpadá

ANJ

1.C (A1)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

ANJ

2.B (A2)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

KAJ

4.C (C2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

KAJ

4.C (C2)

 

Volno

Toman Josef

2.hod

odpadá

NEJ

2.B (A1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

NEJ

1.C (A1)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

NEJ

4.B (A1)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

NEJ

3.C (A1)

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

NEJ

4.A (A1)

 

Volno

Urbánek Vít

1.hod

odpadá

TEV

2.A (A2)

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Kn)

OBN

2.C

(501)

 
 

4.hod

odpadá

OBN

2.B

 

Výlet

Zahradová Marcela

3.hod

supl. (Kp)

EKO

1.A

(406)

 
 

4.hod

odpadá

UCE

3.A (A2)

 

Výlet

Zavadilová Hana

2.hod

odpadá

ANJ

1.C (A2)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.B (A2)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

KAJ

4.C (C1)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

KAJ

4.C (C1)

 

Volno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

ANJ

A2

(511)

supluje

Sedláčková Šárka

(Bl)

 

3.hod

EKO

 

(406)

supluje

Zahradová Marcela

(Kp)

1.B

2.hod

IKT

A1

(403)

supluje

Černá Ivana

(Li)

 

2.hod

ANJ

A2

(512)

supluje

Lavičková Petra

(Rk)

 

3.hod

ZPV

 

(514)

supluje

Šušková Petra

(Mo)

 

4.hod

RUJ

A2

(514)

supluje

Šístková Jarmila

(Mn)

2.C

2.hod

OBN

 

(501)

supluje

Urbánek Vít

(Kn)

 

3.hod

IKT

A2

(401)

supluje

Černá Ivana

(Bl)

Pedagogický dohled u třídy:

1.C, 1.- 4. hod - Blahová Pavla, Možná Blanka

2.A, 1.- 4. hod - Jančí Ilona, Sekaninová Dagmar

2.B, 1.- 4. hod - Kupková Zuzana, Musilová Simona

3.A, 1.- 8. hod - Inwaldová Ivana, Švaňhalová Jana

3.B, 1.- 8. hod - Lisická Jarmila, Minarovičová Jana

3.C, 1.- 8. hod - Geršlová Lenka, Procházková Iveta

2. A exk, info SN

 

 

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

       

Odp

Odp

Odp

Odp

1.B

       

Odp

Odp

Odp

Odp

1.C

Exk

Exk

Exk

Exk

Odp

Odp

Odp

Odp

2.A

       

Odp

Odp

Odp

Odp

2.B

Exk

Exk

Exk

Exk

Odp

Odp

Odp

Odp

2.C

Exk

Exk

Exk

Exk

Odp

Odp

Odp

Odp

3.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

3.B

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

3.C

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Blahová Pavla

Ma

Sc

-

..

       

Geršlová Lenka

..

-

Ce

-

..

..

-

..

Inwaldová Ivana

..

..

..

..

-

..

-

-

Jančí Ilona

..

..

-

..

       

Kupková Zuzana

Zh

Ce

-

..

       

Lisická Jarmila

..

..

..

Ku

..

-

-

-

Lněničková Hana

..

La

-

..

       

Minarovičová Jana

Jo

-

..

-

..

..

-

..

Možná Blanka

..

-

..

..

       

Musilová Simona

Sd

..

..

-

       

Procházková Iveta

-

-

-

-

-

..

..

..

Raková Zuzana

-

-

La

..

-

..

....

-

Sekaninová Dagmar

..

..

Ku

Zh

       

Švaňhalová Jana

-

Ur

..

..

-

-

..

..

Toman Josef

-

Ma

..

-

       

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

214

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

414

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

515

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

6.hod

odpadá

SPJ

4.C (A2)

 

Volno

Černá Ivana

2.hod

supl. (Kp)

PEK

1.B

(404)

 
 

3.hod

supl. (Gr)

OBN

2.A

(506)

 
 

4.hod

odpadá

UCE

4.A (A2)

 

Volno

 

5.hod

odpadá

IKT

3.A (A2)

 

Výlet

Chupík Zdeněk

5.hod

odpadá

NEJ

2.A (A1)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

KAJ

4.B (C2)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

KAJ

4.B (C2)

 

Volno

Jančí Ilona

5.hod

odpadá

EKC

4.B

 

Volno

 

6.hod

odpadá

UCE

2.A (A2)

 

Odpadá

Joch Jaroslav

1.hod

supl. (Mn)

MAT

1.B

(514)

 
 

2.hod

odpadá

FYZ

2.C

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Volno

 

7.hod

odpadá

MCV

4.A (C1)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Odpadá

Kubaláková Libuše

1.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Výlet

 

2.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Výlet

 

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

odpadá

FIP

4.A (A1)

 

Volno

 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

odpadá

FIP

4.A (A1)

 

Volno

 

5.hod

odpadá

UCE

2.B (A1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

STA

1.B

 

Odpadá

Kupková Zuzana

7.hod

odpadá

PEK

1.C

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

PEK

1.A

 

Odpadá

Lavičková Petra

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

4.B (A1)

 

Volno

 

3.hod

supl. (Rk)

ANJ

1.B (A2)

(512)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

4.C (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

KAJ

4.B (C1)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

KAJ

4.B (C1)

 

Volno

Lněničková Hana

6.hod

odpadá

EKO

2.C

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

PRA

3.A

 

Výlet

Marek Pavel

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

IKT

3.B (A2)

 

Výlet

 

2.hod

supl. (Tm)

IKT

1.A (A1)

(401)

 
 

3.hod

odpadá

IKT

4.B (A2)

 

Volno

Možná Blanka

6.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

CJL

3.B (A2)

 

Výlet

Musilová Simona

5.hod

odpadá

UCE

2.B (A2)

 

Odpadá

Novotníková Romana

2.hod

odpadá

EKT

4.C

 

Volno

Sedláčková Šárka

2.hod

supl. (Bl)

ANJ

1.A (A2)

(511)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.A (A2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.B (A1)

 

Výlet

Šístková Jarmila

8.hod

odpadá

RUJ

2.B (A2)

 

Odpadá

Šušková Petra

3.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

ZPV

1.A

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

ZPV

2.A

 

Odpadá

Švéda Jakub

1.hod

supl. (Ms)

TEV

2.A

(601)

 
 

2.hod

odpadá

TEV

1.C (A2)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

TEV

4.C

 

Volno

 

8.hod

odpadá

TEV

4.C

 

Volno

Tláskalová Hana

4.hod

odpadá

ANJ

2.B (A2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.A (A2)

 

Volno

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.C (A1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.A (A1)

 

Výlet

Toman Josef

5.hod

odpadá

NEJ

4.A (A1)

 

Volno

 

6.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

NEJ

2.B (A1)

 

Odpadá

Urbánek Vít

1.hod

odpadá

TEV

1.C (A1)

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Sa)

TEV

2.A

(601)

 

Zahradová Marcela

1.hod

supl. (Kp)

EKO

1.A

(406)

 
 

2.hod

odpadá

UCE

3.A (A2)

 

Výlet

 

4.hod

supl. (Sn)

EKO

2.A

(406)

 
 

5.hod

odpadá

HOZ

1.B

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

EKT

4.A (C2)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

EKT

4.A (C2)

 

Volno

Zavadilová Hana

3.hod

odpadá

ANJ

3.C (A1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

ANJ

4.C (A1)

 

Volno

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.B (A2)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.C (A2)

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

EKO

 

(406)

supluje

Zahradová Marcela

(Kp)

 

2.hod

IKT

A1

(401)

supluje

Marek Pavel

(Tm)

 

2.hod

ANJ

A2

(511)

supluje

Sedláčková Šárka

(Bl)

1.B

1.hod

MAT

 

(514)

supluje

Joch Jaroslav

(Mn)

 

2.hod

PEK

 

(404)

supluje

Černá Ivana

(Kp)

 

3.hod

ANJ

A2

(512)

supluje

Lavičková Petra

(Rk)

2.A

1.hod

TEV

 

(601)

supluje

Švéda Jakub

(Ms)

 

2.hod

TEV

 

(601)

supluje

Urbánek Vít

(Sa)

 

3.hod

OBN

 

(506)

supluje

Černá Ivana

(Gr)

 

4.hod

EKO

 

(406)

supluje

Zahradová Marcela

(Sn)

Pedagogický dohled u třídy:

1.C, 1.- 4. hod - Blahová Pavla, Možná Blanka

2.B, 1.- 4. hod - Kupková Zuzana, Musilová Simona

2.C, 1.- 4. hod - Lněničková Hana, Toman Josef

3.A, 1.- 8. hod - Inwaldová Ivana, Švaňhalová Jana

3.B, 1.- 8. hod - Lisická Jarmila, Minarovičová Jana

3.C, 1.- 8. hod - Geršlová Lenka, Procházková Iveta

2. B exk, info MS
2. C exk, info LN
1. C exk, info MO

 

 

Suplování:   Pátek 28.6.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

1.B

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

1.C

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

2.A

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

2.B

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

2.C

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

3.A

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

3.B

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

3.C

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Raková Zuzana

-

-

..

-

..

..

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

214

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

414

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

515

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

1.hod

odpadá

SPJ

4.A (A2)

 

Volno

 

2.hod

odpadá

SPJ

2.A (A2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

HOZ

2.B

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

SPJ

4.C (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

SPJ

3.A (A2)

 

Odpadá

Černá Ivana

1.hod

odpadá

IKT

2.C (A2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

IKT

2.C (A2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

IKT

4.B (A1)

 

Volno

 

6.hod

odpadá

IKT

1.C (A1)

 

Odpadá

Geršlová Lenka

1.hod

odpadá

CJL

1.B

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

OBN

4.C

 

Volno

 

4.hod

odpadá

CJL

3.A (A2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

OBN

2.A

 

Odpadá

Chupík Zdeněk

3.hod

odpadá

NEJ

3.B (A1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

NEJ

3.A (A1)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

NEJ

1.B (A1)

 

Odpadá

Inwaldová Ivana

1.hod

odpadá

UCE

4.B (A1)

 

Volno

 

2.hod

odpadá

UCE

4.B (A1)

 

Volno

 

3.hod

odpadá

UCE

2.C (A2)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

UCE

2.C (A2)

 

Odpadá

Jančí Ilona

2.hod

odpadá

UCE

2.A (A1)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

UCE

2.C (A1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

UCE

2.C (A1)

 

Odpadá

Joch Jaroslav

1.hod

odpadá

MAT

1.A

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

MAT

4.A

 

Volno

 

3.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

MAT

4.C (A2)

 

Volno

 

6.hod

odpadá

MAT

4.C (A1)

 

Volno

Kubaláková Libuše

1.hod

odpadá

FIP

4.B (A2)

 

Volno

 

2.hod

odpadá

FIP

4.B (A2)

 

Volno

 

3.hod

odpadá

EKC

4.A

 

Volno

 

4.hod

odpadá

EKC

4.A

 

Volno

Kupková Zuzana

4.hod

odpadá

PEK

2.A (A2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

PEK

2.B (A2)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

PEK

3.B (A1)

 

Odpadá

Lavičková Petra

1.hod

odpadá

ANJ

4.C (A2)

 

Volno

 

2.hod

odpadá

ANJ

3.C (A2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

ANJ

2.A (A1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

ANJ

4.B (A1)

 

Volno

Lisická Jarmila

2.hod

odpadá

MAT

2.B (A1)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

IKT

1.A (A2)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

IKT

1.B (A1)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

MAT

2.B (A2)

 

Odpadá

Marek Pavel

1.hod

odpadá

IKT

2.C (A1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

IKT

2.C (A1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

IKT

1.B (A2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

IKT

1.C (A2)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

IKT

3.A (A1)

 

Odpadá

Minarovičová Jana

2.hod

odpadá

ZEM

1.C

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Volno

Možná Blanka

3.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Odpadá

Musilová Simona

1.hod

odpadá

EKO

2.B

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

HOZ

1.A

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

UCE

4.B (A2)

 

Volno

 

5.hod

odpadá

EKO

4.C

 

Volno

 

6.hod

odpadá

EKO

3.C

 

Odpadá

Procházková Iveta

1.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

CJL

4.C

 

Volno

 

6.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Odpadá

Sedláčková Šárka

1.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

ANJ

4.B (A2)

 

Volno

 

5.hod

odpadá

ANJ

1.A (A2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.B (A1)

 

Odpadá

Šístková Jarmila

1.hod

odpadá

RUJ

3.C (A2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

RUJ

2.B (A2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

RUJ

3.B (A2)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

RUJ

4.B (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

RUJ

1.B (A2)

 

Odpadá

Šušková Petra

2.hod

odpadá

ZPV

1.B

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

ZPV

2.B

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

CHE

2.C

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Odpadá

Švaňhalová Jana

1.hod

odpadá

CJL

2.A

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OBN

3.A

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

PEK

2.A (A1)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

PEK

2.B (A1)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

PEK

3.B (A2)

 

Odpadá

Švéda Jakub

3.hod

odpadá

TEV

3.C (A1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

TEV

3.C (A1)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Volno

Tláskalová Hana

1.hod

odpadá

ANJ

3.A (A1)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.C (A1)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.C (A1)

 

Odpadá

Toman Josef

1.hod

odpadá

NEJ

3.C (A1)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

NEJ

1.A (A1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Volno

 

5.hod

odpadá

NEJ

4.B (A1)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

NEJ

2.B (A1)

 

Odpadá

Urbánek Vít

3.hod

odpadá

TEV

3.C (A2)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

TEV

3.C (A2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Volno

Zahradová Marcela

1.hod

odpadá

EKO

3.B

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

EKO

3.B

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

EKO

1.A

 

Odpadá

Zavadilová Hana

1.hod

odpadá

ANJ

4.C (A1)

 

Volno

 

2.hod

odpadá

ANJ

3.C (A1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.C (A2)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.C (A2)

 

Odpadá

1. hod v kmenové učebně, 2. A na 502, 2. B na 506, 3. A na 509
žáci musí budovu opusti do 9:00, pak již nebude vykonáván dohled

 

Zpracováno v systému Bakaláři