Lyžařský výcvikový kurz 2019

Ve dnech 11.-15. února se uskutečnil lyžařský výcvik žáků 1. ročníku obchodní akademie a ekonomického lycea na chatě Barborce pod Pradědem.

FOTOGALERIE

                          

Reportáž z kurzu:

Pondělí 11. února:

V 8:45 jsme se všichni sešli na parkovišti před Billou. Cesta trvala něco přes 2 hodiny a proběhla bezproblémově. Po ubytování na pokoje jsme se najedli a řekli si něco málo o průběhu LV. Po obědě jsme šli na kopec a rozdělili se na tři skupiny: lepší lyžaři, horší lyžaři a snowboardisti. Později nás čekala už jen večeře.

Úterý 12. února:

Po snídani jsme se vydali na kopec a trénovali jsme techniku středního carvingového oblouku. Po obědě jsme natáčeli jízdy a po večeři na nás čekala videoanalýza. 

Středa 13. února:

Viditelnost na sjezdovce byla velmi omezená. Po obědě jsme se vydali na vycházku na Praděd, ale nic jsme nemohli vidět. I přesto to byl pěkný výlet. Po večeři si měla každá skupina vymyslet společenskou hru, kterou jsme měli absolvovat jako tým.

Čtrvrtek 14. února:

Celý den opět nebylo moc vidět, ale lyžování jsme si užili i tak. Večer jsme se dívali na fotky LV a také na fotky z adaptačního kurzu.

Pátek 15. února:

Počasí bylo výborné, a tak jsme si mohli dopoledne užít lyžování  na sto procent. Ve 12 hodin pro nás přijel autobus a kolem druhé hodiny jsme dojeli do Olomouce.

 

Myslím si, že si všichni žáci lyžařský výcvik velmi užili.

A také velké díky vedoucímu kurzu Mgr. Švédovi, který vše výborně zorganizoval.

 

Gerd Schmidt, 1.B

 

Zvolte jazyk

Přihlášení

Odebírání školních aktualit