Historie školního webu

Na této stránce naleznete jednotlivé podoby školního webu v průběhu celé jeho historie. 


2014


V tomto roce byl stávající systém doplněn o nové logo školy, byl změněn barevný motiv.2013


V tomto roce byla do stávajícího systému doplněna rubrika Historie webu a další 3D fotogalerie učeben IKT, začaly se používat webové formuláře pro získání informací od žáků a pedagogů školy. 


2012


Po dvouletém vývoji byla v tomto roce uvedena nová verze, která běží na Drupalu 7, autorem je Mgr. P. Němec. Jedná se o plnohodnotný redakční systém včetně jmenované redakční rady webu. Tato verze webu nabízí oproti předchozí verzi možnosti pokročilého vyhledávání, překladu do jiných jazyků, možnosti přihlásit se registrovaným účastníkům a zobrazit chráněný obsah, 3D galerie školy, ankety, online formulář na komunikaci se školou atd. Správu v podobě šéfredaktora zajišťuje Mgr. J. Joch. 


2011-2010


V tomto roce provedl Mgr. P. Němec grafickou úpravu předchozích stránek z roku 2009, aktualizaci měl stále na starosti Mgr. J. Joch. 


2009


Tato verze webu byla první verzí v systému Drupal (jednalo se o verzi Drupal 6), vytvořil ji Bc. R. Drážný, správu zajišťoval Mgr. J. Joch. 


2008-2005


V tomto roce byla spuštěna nová verze školního webu, autorem byl žák 4. D P. Nepožitek. Web byl vytvořen v jazyce HTML, o správu a aktualizaci se staral Mgr. J. Joch. 


2004-2000


Tato první verze školního webu byla vytvořena R. Drážným, jednalo se o čistý HTML kód, který byl autorem průběžně aktualizován.


  


 


 


 

Zvolte jazyk

Přihlášení

Odebírání školních aktualit