Adaptační kurzy

 

2016

5. – 7. 9. 2016 se měli možnost žáci prvního ročníku blíže poznat na adaptačním kurzu v Karlově pod Pradědem. I přes nepřízeň počasí se žáci ke všem bodům programu postavili čelem a přispěli k výborné atmosféře kurzu. Děkujeme! 

 

2015

První zářijový týden proběhla již tradiční akce pro žáky prvního ročníku - adaptační kurz. Noví žáci naší školy vyrazili hned druhý den po nástupu do Karlova pod Pradědem, kde strávili pestré tři dny plné her a nejrůznějších aktvivit, při nichž se lépe poznali mezi sebou, ale také se svými novými učiteli. Počasí se nakonec umoudřilo, takže všichni zúčastnění si akci užili a jistě na ni rádi budou vzpomínat.

 

2014

Tři dny prvního týdne školního roku byly ve znamení seznamování. Letošní „prváci“ odjeli na adaptační kurz do Karlova pod Pradědem. Pěkné počasí pomohlo k nabitému a pestrému programu. Aklimatizace žáků proběhla úspěšně a věříme, že žáci na tuto akci vzpomínají tak rádi jako zúčastnění učitelé.

 

2013

Ve dnech 4. – 6. 9. 2013 se v horském středisku v Karlově pod Pradědem sešli téměř všichni žáci 1. ročníku naší školy. Cílem setkání bylo, aby noví žáci školy prožili alespoň trochu příjemně začátek školního roku a seznámili se se svými spolužáky a učiteli. Vyučující tělesné výchovy ve spolupráci se školní preventistkou rizikového chování připravili náročný, ale o to více zábavný program. Počasí i nálada účastníků byly dobré, takže celý kurz proběhl v příjemné a snad i přátelské atmosféře.

 

2012

V termínu 5. - 7. 9. 2012 proběhl adaptační kurz v beskydské obci Bílá. Tradiční setkání žáků prvního ročníku a učitelů OA proběhlo letos překvapivě hladce. Počasí všem přálo, a tak se mohlo odehrát vše z velmi obsáhlého programu. Především výlet na Bobek se opravdu vydařil.

 

 

2011

Adaptační kurz v tomto roce proběhl v termínu 5. - 8. 9. 2011 v Bílé.

Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

2010

Adaptační kurz v tomto roce proběhl v termínu 6. - 10. 9. 2010 ve Václavově.

Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

 

2009

Adaptační kurz v tomto roce proběhl v termínu 2. - 5. 9. 2008 ve Václavově.

Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

2008

Adaptační kurz v tomto roce proběhl v termínu 2. - 5. 9. 2008 ve Václavově

Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

Zvolte jazyk

Přihlášení

Odebírání školních aktualit