Absolventi

Ročník: 1920  Třída: 1 AK  Třídní: J. Hambálek

Adamíček Josef, Andrášek Arnošt, Barnet Josef, Brzobohatý Florián, Černý Josef, Domanský Karel, Dvořák  Alois, Dvořák  Jaroslav, Foukal Rudolf, Horský Svatopluk, Hořínek  Karel, Hradil Karel, Janíček Alois, Klega Václav, Knapp Josef, Komůrka  František, Košárek  Hynek, Kulka František, Kvapil Jan, Losman  Ludvík, Malota  František, Malovaný  Eduard, Marešová Věra, Nadymáček František, Nekoksa  Karel, Otáhal  Josef, Ottahal Karel, Pala Jaroslav, Palička František, Patz Othmar, Poláček Jan, Pospíšil Miloslav, Procházka Vincenc, Prokop Arnošt, Sedláček Josef, Sekanina Josef, Serbousek Alois, Skládal Stanislav, Slezák Miloslav, Slimáček Richard, Srovnal František, Stratil Vojtěch, Strnad Oskar, Sýkora Narcis, Škop Josef, Šmída Antonín, Špaček Antonín, Teichmann Adolf, Tylšar Emil, Vylíčil Alois, Zela Inocenc, Ziffer Lev

 

 

Ročník: 1921  Třída: 1 AK  Třídní: J. Hambálek

Barta Jan, Baucza Richard, Baumgärtner Alexandr, Bleša Alois, Coufal Vladimír, Divina Antonín, Dokládal Vladimír, Dvořák  Stanislav, Elgner Václav, Engl Gabriel, Feit  František, Gazdík Josef, Glogar Josef, Halenčák Bohumil, Havlíček Antonín, Hrabčík Ferdinand, Hroch Ferdinand, Hrubý Řehoř, Izák František, Janál Josef, Jedlička Josef, Jurda František, Karlík Alois, Knopp-Kostka Vojtěch, Koucourek Jan, Kohout František, Kopřiva Evžen, Kořínek Miloš, Košťál Alois, Kráčmar Jan, Krajíček Jan, Král Cyril, Krejčová Vlasta, Krpel Rudolf, Krutil František, La Renotiére Kriegsfeld, Macků Vladimír, Medek Leopold, Mojžíšek Josef, Ošťádal Josef, Palla Miroslav, Pěnička Ludvík, Rudolf Antonín, Skácel František, Sklenář Josef, Slezák Miloslav, Suchánek František, Sýkora Otto, Tomášek Karel, Tvrzník Josef, Václavek Eduard, Vaculík  Josef, Vinklárek Metoděj, Vladař Josef, Vrána Josef, Vyplelová Berta, Zedek František, Zlámal Bohuslav

 

 

Ročník: 1922  Třída: 1 AK  Třídní: J. Hambálek

Ambrožová Anna, Baldessari Konstantin, Bayer Bohumil, Běhal František, Běhal Vojtěch, Bočan Miloslav, Broch Jan, Czerný Eduard, Dokládal Vilém, Dokoupil František, Fiedler Viktor, Gusieva Marie, Havránek Rudolf, Heumann František, Chytil Jan, Jandl Alfons, Karger Alfons, Komínek Zdeněk, Kořínková Zdeňka, Kubík Josef, Kvapil Jaroslav, Lorenc Otto, Mazánek Kamil, Mišauer Karel, Mrázek Josef, Navrátil Alois, Ondráček Jaromír, Opelt Alois, Paloušek Josef, Pixa Arnošt, Poles Antonín, Pospíšil Vítězslav, Procházka Karel, Prucek Jaroslav, Rawczuk Dymitr, Rychlý František, Řihák Jan, Sauer Antonín, Staroštík Jaroslav, Šrom Alois, Švrdlík František, Švrdlík Richard, Vašut Rudolf, Wessels Vincenc, Wurzel Sigmund, Závodský Vítězslav, Zbožínek Jan

 

 

Ročník: 1923  Třída: 4A  Třídní: A. Roztomilý

Ander Oldřich, Cykrit František, Čechák Jaroslav, Drkula František, Fričák Vladimír, Hapanovič Zdeněk, Hykede Jaroslav, Chládek Jan, Jégl Vojtěch, Kabilka Rudolf, Kalman Josef, Kašpar Florian, Klvaňa Jaroslav, Kohn Karel, Krausová Marie, Kryl Adolf, Kubis Antonín, Lakva Bohumil, Linhartová Marie, Lusar Viktor, Machala Vítězslav, Malý Maxmilián, Matlášek Josef, Morkes Jan, Ošťádal Bohumil, Plíšek Karel, Prudká Věra, Řoutil Josef, Sobotík František, Suchomel Jindřich, Suchý Josef, Šatný Alois, Štěpančík Karel, Šuffner Karel, Švébiš František, Teimer Svatopluk, Tůmová Božena, Tunys Ladislav, Vaca Bohumír, Vakočová Ludmila, Zaoralová Marie

 

 

Ročník: 1923  Třída: 4B  Třídní: F. Veselský

Albrecht Josef, Bitner Vojtěch, Bureš František, Čechák Ferdinand, Fierlingerová Helena, Hobza Ladislav, Hudec Vladimír, Jahn Jaromír, Kadlecová Anna, Kopřiva Karel, Koudelka Robert, Navrátil Jan, Otáhalová Marie, Polášek Oldřich, Pospíšil Miroslav, Pšenčík Antonín, Řebíková Jana, Sluše Kristomil, Šimek Jan, Šrámková Alžběta, Štěpánek Jaroslav, Šula Antonín, Tichý František, Vaňková Svatava, Vymazalová Antonie

 

 

Ročník: 1923  Třída: 1 AK  Třídní: J. Hambálek

Andrýsková Marie, Černošek Miloslav, Fišer Vladimír, Hrazdila Mnislav, Hruban Vladimír, Hubál František, Hühnel Antonín, Jasanský Vladimír, Kabelík Cyril, Kavka František, Kopřiva Alois, Koza Jaroslav, Králíček Josef, Krist František, Nešpor Tobiáš, Nešverová Pavla, Nevřalová Jarmila, Pospíšil František, PRAVDA Methoděj, Pražák Hugo, Scholaster Oldřich, Suchánek Viktor, Šindelář Oldřich, Šlozar Rudolf, Tandler Jaroslav, Vanžura Jan, Vitoul Oldřich, Volek Mojmír, Vrba František, Vymazal  František, Vyslyšel Julius, Zavřel František

 

 

Ročník: 1924  Třída: 4A  Třídní: J. Nečesaný

Auer Vladimír, Bátěk František, Beneš Antonín, Boháč Eduard, Čejnová Karla, Černý Václav, Friedezky Oskar, Glos Bohuslav, Glücková Aloisie, Gruntová Drahomíra, Hambálek Metoděj, Himmelsdorfer Karel, Johannes Osvald, Kašpar Florián, Kořínek Bohumil, Kůrka Gustav, Muroň Norbert, Nedvěd Karel, Němec Adolf, Ohmacht Abdon, Petr Václav, Petůrka Bohumil, Pospíšil Leopold, Praus Bohumír, Přichystal Adolf, Rozkošný Zdeněk, Řehánek Ludvík, Sladký Josef, Sporová Marta, Srkal Miroslav, Šatný Alois, Šrámková Anna, Šteřík František, Švébiš František, Tomek Eduard, Továrek Jan, Vincour Ludvík, Voleník Emil, Zaoralová Marie

 

 

Ročník: 1924  Třída: 4B  Třídní: E. Livečka

Caletka Alois, Čančík Alois, Dobrovská Marie, Dostál Josef, Hájek Bohuslav, Horká Hermína, Horsák Josef, Hudec Ladislav, Jarošová Zdeňka, Jirsa Vojtěch, Jurníček Alois, Kácel Eduard, Köhlerová  Žofie, Korda Václav, Křístek Bedřich, Málek Jan, Malý Rudolf, Mazánek Ferdinand, Orság Arnošt, Pavlíček Jan, Pryčová Ludmila, Richtr Rudolf, Růžička Hynek, Rybařík Tomáš, Rybka Alois, Spurná Miroslava, Šindler Ferdinand, Škop Stanislav, Theimer Josef, Tichý Vojtěch, Tůmová Božena, Vičík František, Vymlátil Josef, Žáková Božena

 

 

Ročník: 1924  Třída: 1 AK  Třídní: J. Hambálek

Bartoš František, Černín Josef, Domes Egon, Hanák Vladimír, Horáček Ota, Chaloupský Karel, Kohoutek Jaromír, Kostelník Karel, Menšík Oldřich, Mrázek Josef, Pollak Walter, Soušek Jindřich, Stejskalová Božena, Vomáčka František, Wasserbauer Otto

 

 

Ročník: 1925  Třída: 4A  Třídní: A. Kubíček

Bartošová Lidmila, Beneš Jaroslav, Bubeník Vladimír, Diesslová Helena, Dokládal Rostislav, Fuhrherr František, Homolková  Dagmar, Horáček Karel, Kožuský Bohumil, Krbeček Stanislav, Kuchař Otto, Květoň František, Látal František, Malina Oldřich, Maršálek Josef, Matyáš Josef, Mikolášek Quido, Mišauer Jan, Mužík Jaroslav, Nezhyba František, Novák Rudolf, Novák Vojtěch, Obrátil Jaromír, Pošvar Jaroslav, Procházková Marie, Purr Jindřich, Sedliský Čestmír, Sklenář Jan, Smejkal Josef, Valenta Vladimír, Valoušek Bohumil, Vetchý Čestmír, Vomáčka František

 

 

Ročník: 1925  Třída: 4B  Třídní: J. Filip

Ambrož  Bohuslav, Bileckij Dmytro, Davídek Adolf, Dubickij Nikola, Foukal Jaroslav, Hofírek Karel, Hubáčková Františka, Chytilová Růžena, Jílek Karel, Kaštovský Vavřinec, Koláček Jan, Kožušníček Jan, Krečmer Jaroslav, Krejčí Jan, Kropáč Stanislav, Kroutil Karel, Křístek Bedřich, Křístek Vladimír, Lenhart Gustav, Maláč František, Měcháček František, Mézlová Blažena, Mlčák Oldřich, Mrázková Marie, Obruča Ladislav, Otta Karel, Petřvalský František, Pšenčík Vladimír, Ptáček František, Steffan Artur, Šebek Vladimír, Vogl František, Vojtek Ferdinand

 

 

Ročník: 1925  Třída: 1 AK  Třídní: J. Nečesaný

Berka Jaroslav, Binková Zdeňka, Boucký František, Braun Ladislav, Bureš Jan, Coufalík Alois, Dvořák Vladimír, Filip Jan, Foltýn Cyril, Grof Jaroslav, Havlíková Marta, Hinek Josef, Hodinář Karel, Hradil Miroslav, Hřivna Jaromír, Chlápek František, Jüttner Jan, Kašlík Viktor, Kavka Ladislav, Kornblüh Zigmund, Kovář Bohumil, Lewith Walter, Mašek Karel, Musil Josef, Nejedlý Oldřich, Novotný Miloš, Pavlíček Alois, Pohořelý Miroslav, Puttner Alexandr, Růžičková Gertruda, Sanetrník Eduard, Skálová Marie, Stössler Hugo, Svoboda Josef, Švanda Gustav, Tymich Karel, Vašků Stanislav, Vencl Bohuslav, Weisz Theodor, Zdražil Jaroslav

 

 

Ročník: 1926  Třída: 2  Třídní: A. Macas

Adam Antonín, Bluma Vladimír, Bulík Adolf, Doleček Vladimír, Glír František, Handl Ludvík, Hühnel Miroslav, Jarmara Jaromír, Kejval Oldřich, Kolavík František, Kousal Ferdinand, Kratochvíl Gustav, Kunc Jaroslav, Lenoch Josef, Malášek Adolf, Malcánek Václav, Mikulka Václav, Nádvorník Ladislav, Nehera Vít , Novák Antonín, Očenášek Jaroslav, Olšanský Josef, Opletal František, Pimr Jan, Pohl Lev, Popelka Karel, Pospíšil František, Procházka Antonín, Rýpar Vladislav, Schneider Bohumil, Složil František, Spáčil Erich, Šmíd Karel, Špaček Otakar, Talpa Vítězslav, Zatloukal Stanislav

 

 

Ročník: 1926  Třída: 4A  Třídní: E. Livečka

Aksamit Vojtěch, Beneš Jaroslav, Brix Richard, Čejna Josef, Florik Jaroslav, Hanuš Emanuel, Kalita Bohumil, Krejčí Josef, Kroupa František, Kuchař Otto, Malík Jan, Mlčochová Jarmila, Pírek Bohumil, Podivínská Marie, Poláček Pavel, Polame Ladislav, Pospíšil Alois, Průcha Oskar, Rektořík Vojtěch, Sedláček Stanislav, Sommer Antonín, Tauber Miloslav, Valenta Vladimír, Veselá Libuše

 

 

Ročník: 1926  Třída: 4B  Třídní: M. Vavroušek

Berger František, Bieberle Jaroslav, Dokoupil Boleslav, Faltýnek Ludvík, Hanák František, Heindenreich František, Holena Miroslav, Hubáčková Františka, Jašek František, Květoňová Marie, Lón Karel, Mathon Rudolf, Neumann Vladimír, Novák Josef, Pazdera Jakub, Poděbrad Bořivoj, Rozsypal Richard, Rýpar Ferdinand, Řezníček František, Skopeček Břetislav, Strouhal Antonín, Trefil František, Vaněk Stanislav, Žáček Bedřich, Zbořil Karel

 

 

Ročník: 1926  Třída: 1 AK  Třídní: J. Nečesaný

Bagar Adolf, Binko  Karel, Blecha Karel, Bunzel-Federn Richard, Dolínek Vít , Dubová Blažena, Dudkevič Antonín, Fischer Lubomír, Fleischerová Markéta, Fridrich Alois, Gažar Antonín, Grünberg Bedřich, Hahndlová Markéta, Haičman Leopold, Havelková Ludmila, Havlíček Richard, Horáček Jaroslav, Jemelka Oldřich, Kelarová Hedvika, Koželuha Juraj, Kraus Bohuslav, Kubíčková Marie, Naizr Josef, Nedbal František, Neset Karel, Paleček Florián, Parešovský Adolf, Pavliska Julis, Pitra Jan Otakar, Rálišová Miloslava, Rusek Antonín, Sláma  Karel, Sláma  Miloš, Spáčil Bohumil, Steiner Alfred, Šedivý Antonín, Šmerák Otto, Štybnar Josef, Tauber František, Tymich Václav, Uhl Jaroslav, Vrbka Josef

 

 

Ročník: 1927  Třída: 4A  Třídní: A. Roztomilý

Černoch Boleslav, Dostál Bedřich, Endl František, Fridrich Otakar, Haška Prokop, Hruša Josef, Charbut Antonín, Kelnar František, Mádr Jaroslav, Matoušek Alois, Matzenauer Ctibor , Miškovský Antonín, Řezníček František, Schäfer František, Smékal Josef, Snášel Alois, Sommer Bohdan, Stejskal  Jan, Strýček Vladimír, Süss Karel, Vaca Vladimír, Vít Antonín, Vysloužil František, Weinstein Arnošt, Zlámal Miloslav

 

 

Ročník: 1927  Třída: 4B  Třídní: J. Fuchs

Čechák František, Frebortová Helena, Hejtmánek Ferdinand, Hloch František, Hojgr Josef, Kašpaříková Lidmila, Kolář Ladislav, Kolejka Vilém, Lubrich František, Macháček František, Matoušek František, Motáň Marian, Novotný Ivan, Novotný Josef, Pekař Josef, Poděbrad Bořivoj, Pros Josef, Přichystal Rudolf, Sedlák Zdeněk, Seidlová Marie, Šeplavý Josef, Štěpáník Antonín, Veverka Josef, Vokatá Anna, Vrána Bohumil, Zbořil Karel, Zweigová Eliška

 

 

Ročník: 1927  Třída: 1 AK  Třídní: J. Nečesaný

Adam Hynek, Bartušek Bohumil, Doležal Vladislav, Dvořáček Leopold, Engelmann Pavel, Fischer Pavel, Gach Bedřich, Genža Rudolf, Gränzer Josef, Grünwald Hans, Hermann Jaroslav, Hodr Zdeněk, Horáček Josef, Hubáček Josef, Hublík Josef, Hurch Jan, Hýblová Jarmila, Hyl Bohumír, Janatka  František, Jemelka Alois, Kolúchová Ludmila, Koukol Josef, Koutný Jaroslav, Kuča Václav, Ludwig Jindřich, Najdekr Jaroslav, Partsch Bedřich, Petružela Jan, Pillichová Jarmila, Pitzinger Herbert, Radnická Olga, Rauch Jiří, Rolenc František, Rozsypal Oldřich, Rubá Eliška, Salavec Jan, Schier Arnošt, Skyva Alois, Stavělíková Jaromíra, Süsser František, Svoboda Alois, Ulrich Ferdinand

 

 

Ročník: 1927  Třída: 2  Třídní: J. Kreuziger

Bulík Adolf, David Josef, Doleček Vladimír, Dvorský Rajmund, Ganzar Alois, Geprt Antonín, Glaudr František, Hájek Karel, Heinz Karel, Himmelsdorfer Zdeněk, Chytil  Josef, Janďourek Josef, Janeček Josef, Klabačka Vojtěch, Klement Arnošt, Kolich Jaroslav, Kožušníček Rudolf, Krbeček Antonín, Michalík Josef, Mlčoch  Eduard, Pecha Miroslav, Petřík Karel, Pytlíček František, Rösner Rudolf, Růžička Karel, Smyčka Eduard, Spáčil Erich, Straka  Jan, Svoboda Eduard, Šilhavý František, Telíšek Stanislav, Večera Josef, Vilimec Vladislav, Vrtal Alois, Záborský Josef, Zahradník František, Zima Josef

 

 

Ročník: 1928  Třída: 4A  Třídní: F. Kropáč

Feurmann  Otto, Hlubinka František, Hošák Metoděj, Hrubý Arnošt, Hruša Josef, Hřebíček Leopold, Kořínek Antonín, Loew Bedřich, Navara František, Paleček Ladislav, Poláček  Josef, Přeček Karel, Sláma  Milan, Sobol Zdeněk, Sušanka Jan, Svozil František, Sýkora Karel, Šidlo Eduard, Šincl Lubomír, Šteigl Marek, Šturza Julius, Tesař František, Veselá Věra, Vincenc Josef, Vyhnánková , Zapletal Josef

 

 

Ročník: 1928  Třída: 4B  Třídní: I. Zimmer

Axman František, Badal František, Čančík František, Doubrava Bohuslav, Gec Leopold, Grebeníčková Helena, Havlíček Ota , Hozák Karel, Chvatík František, Karel Miloslav, Kočí Přemysl, Kovář Zdeněk, Krístek Bohumír, Linhart Robert, Malínek Antonín, Müller Jan, Očko Stanislav, Poděbrad Bořivoj, Rytířová Marie, Sapák Karel, Štěpánková Drahomíra, Tomášek Josef, Veverka Josef, Vilman Alfred, Wiederman Václav, Zdražilová Aurelie, Zelinka František

 

 

Ročník: 1928  Třída: 1 AK  Třídní: J. Fuchs

Bartošek František, Bednář Jiří, Bezděk Jan, Briess Alfred, Bubeníková Helena, Burdová Anna, Coufal František, Čech  Karel, Dokoupilová Zdeňka, Dolínek Jaroslav, Drobil František, Ferebauerová Ludmila, Fuhrherr Jan, Gédoš Ignác, Havrda Jaroslav, Hložánek Bedřich, Chlup Jan, Jašek Jindřich, König Bedrich, Konstacký Karel, Koutná Marie, Kozánek Vratislav, Králíková Jiřina, Kroutil Jakub, Kučová Anežka , Kurfürstová Emilie, Kwiatkowsky Ferdinand, Mader Vilém, Náměstková Dobroslava, Nezvalová Růžena, Palatý Josef, Polách Karel, Pollaková Eliška, Přikryl Josef, Purkertová Božena, Rašovský Albín, Singer Hugo, Sláma  Ignác, Šiška František, Uhrová Jarmila, Wolf Robert, Žůrková Klementina

 

 

Ročník: 1928  Třída: 2  Třídní: J. Kulíšek

Demel Alexandr, Dlabaja Karel, Engler Zdeněk, Fixa Josef, Galíček Ladislav, Havlena Josef, Hejduk Karel, Hornyš Jan, Hudec Oldřich, Hysek Jan, Jahoda Miroslav, Jurka Jaroslav, Kraus Karel, Kubáček Jan, Nevím Vladislav, Ošťádal Rostislav, Šírek Leopold, Tichý Ludvík, Toman Otakar, Trunda Alois, Vavrda Miroslav, Večeřa Josef, Zapletal Josef, Zelinka Josef

 

 

Ročník: 1929  Třída: 4A  Třídní: A. Kubíček

Hamal Vladimír, Havel Zdeněk, Horecký Benedikt, Hroch Josef, Kožuský Jaroslav, Kožušníček Alois, Kubálek František, Kvapil Vlastimil, Lakomý Rostislav, Mandlová Hedvika, Miterka Jan, Moučka Ferdinand, Neplech Josef, Pastyřík František, Přikryl Vladimír, Rek Josef, Sobek Bedřich, Šincl Lubomír, Šiška Ladislav, Škubal  Otakar, Štancl Oldřich, Trutman František, Vaško Jindřich, Zeman Jan, Zlámal Jaroslav, Žůrková Lidmila

 

 

Ročník: 1929  Třída: 4B  Třídní: O. Urban

Bartoněk František, Bubelová Eva, Gec Leopold, Janíčková Jiřina, Janovský Ignác, Kokeš Oldřich, Krejčíř Jan, Mačkalová Růžena, Menšíková Růžena, Odstrčil Jaromír, Odnrůšek Stanislav, Paleček Ladislav, Raclavská Zora, Skácel Josef, Skopečková Lidmila, Šejnoha Josef, Šinclová Květoslava, Špalek Karel, Šturza Julius, Tůma Svatoslav, Zapletal Ludvík, Záruba Emanuel, Zatloukal Miloslav, Žemlík František, Ženožička Otakar

 

 

Ročník: 1929  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Benda Ferdinand, Dolák František, Drtil Oldřich, Fajka Jindřich, Ferenz Leopold, Fous Rudolf, Gogela Oldřich, Hanák Josef, Hirsch Josef, Hubáček Václav, Husička Rudolf, Kočvárek Jan, Langer Rudolf, Laufer Hans, Libíček Adolf, Lusar Jan, Luža  Zdeněk, Mačák Miloslav, Mariánek František, Matějčková Adolfina, Mucha Bohumil, Opletal Oldřich, Palyza Bohumír, Pop  Pravoslav, Richter Richard, Roland Ervín, Rotrekl Jan, Říhová Věra, Seifertová Augusta, Semínová Marie, Schlosser Josef, Singer Ota , Šefčík Jaroslav, Šrámek Jan, Šula František, Válek  Karel, Wagner Arnošt, Weigel František, Woštinková Markéta, Zelená  Hedvika

 

 

Ročník: 1929  Třída: 2  Třídní: B. Ilek

Baar Zdeněk, Baránek Jan, Dočkal František, Dvořák Miroslav, Götz Otto, Heža Oldřich, Hudec Zděněk, Kasálek Leopold, Kubálek Antonín, Kulhánek Otto, Malcánek Oldřich, Pekař Karel, Prchal Václav, Ruský František, Spurný Andělín, Škoda František, Štěpánek Bohuslav, Zigmund Richard, Znojil Zdeněk, Žák Rudolf

 

 

Ročník: 1930  Třída: 4A  Třídní: E. Livečka

Coufal František, David Zdeněk, Dosoudil Bohumír, Dostál Miroslav, Hrochová Vlastimila, Chlubna Ladislav, Indrák Josef, Jahoda Emil , Kašpar Vladimír, Koruna Josef, Kratochvíl František, Kupčík Arnošt, Mahler Otto, Mazánek Josef, Mikula Alois, Murla Karel, Opluštil Zdeněk, Pírek Oldřich, Sedlmayer Antonín, Straka  Zdeněk, Štybnar Jaroslav, Václavík Jaroslav, Vodička Jaroslav, Vondráček Eduard, Vyhnánek Miroslav, Wolf František, Zatloukal Zdeněk

 

 

Ročník: 1930  Třída: 4B  Třídní: J. Filip

Bdinka Richard, Breier Evžen, Daičar Otto, Dostál Arnošt, Floriánová Anna, Chytilová Božena, Karalová Vlastimila, Kouřil František, Langer Rudolf, Mazánek Boleslav, Němeček František, Nevrla Josef, Nitsch Karel, Rundtová Ludmila, Rýparová Drahomíra, Rýparová Milada, Spitza Rudolf, Šiška Antonín, Urban Bohuslav, Vitoul Otakar, Zdařil Jindřich, Zicháček Antonín

 

 

Ročník: 1930  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Auer Jaroslav, Barašík Jaroslav, Binovec Alois, Blažek Vlastimil, Černohorský Bedřich, Dadák Viktor, Doležalová Drahomíra, Dosoudil Josef, Dosoudil Josef, Dostál Jan, Elis Karel, Hlavinka Jaroslav, Chmelař Jan, Chudoba Rostislav, Janoušek Gabriel, Kohoutek Josef, Kovář Jan, Král  Jaroslav, Krybusová Ludmila, Krýsa Jaroslav, Kubín František, Kvapil Jaroslav, Laboňová Ludmila, Maentner Josef, Marek  Ludvík, Mücková Marie, Nová Helena, Pecina Rudolf, Pecháček Josef, Poláček  Jindřich, Pyšová Helena, Rompartová Ludmila, Sedláčková Zdenka, Sedlák Vojtěch, Schaecher Otto, Skopal Božetěch, Smékal Oldřich, Šmoldas Arnošt, Talášek Oldřich, Vojtek Jaroslav, Zlámal František, Žáček Jan

 

 

Ročník: 1930  Třída: 2  Třídní: K. Sommer

Cenkl Bohumil, Čundrle František, Dubový Karel, Dvořák Miloslav, Fišer Antonín, Hasník Karel, Kubálek Antonín, Maidl Josef, Matyáš Florián, Mazulianik Antonín, Milek Miloslav, Opluštil Vilém, Ryšavý Zdeněk, Smékal Stanislav, Šnajdr Josef, Šula Bohumír, Šustr Vladimír, Urbánek Adolf, Utíkal Jan, Vaca  Julius, Vařecha Josef, Vítek Slavomír, Vodička František

 

 

Ročník: 1931  Třída: 4A  Třídní: J. Nečesaný

Beneš Vladimír, Diviš Jan, Dýmal Karel, Flegel Jindřich, Gažarová Věra, Holásek Alois, Hrabal Josef, Hrudníková Božena, Kapoun František, Kloss Edvin, Kostrba Josef, Kuba Oldřich, Kubčíková Božena, Lindner Arnošt, Němec František, Oulehla Alois, Pěček Otakar, Pospíšil Jaroslav, Procházka Vojtěch, Režný Norbert, Schneider Jan, Sůva Josef, Sýkora Karel, Šimon Bohuslav, Trefil Jaroslav, Vykypěl František, Vyroubal Bedřich, Zatloukal Josef, Závodní Zdeněk, Zerrich Jan

 

 

Ročník: 1931  Třída: 4B  Třídní: T. Hrdý

Bortel Blahoslav, Dostál Jaroslav, Drlík Václav, Dvořák František, Filip Josef, Glaudr Vojtěch, Grác Bořivoj, Grygera František, Hádek Karel, Holubec Robert, Jeřábek František, Justová Herta, Kantorová Anna, Koukal Josef, Kyselý František, Malátek Milan, Novák Rudolf, Pašek Oldřich, Perdula František, Rumler Mirko, Štěpán Ladislav, Tlustý Ladislav, Veselý Vojtěch, Vrba Zdeněk, Zatloukal Jan

 

 

Ročník: 1931  Třída: 1 AK  Třídní: J. Kulíšek

Ciompa Karel, Dohnálek Josef, Jakubec Felix, Janda Vladimír, Jelínek Jaroslav, Klváček Josef, Koldová Věra, Kožušníková Marie, Krumnikl Richard, Křepelka František, Ludvík František, Markl Vladimír, Nasswetter Bohumil, Polívková Ludmila, Rybička Jiří, Satke Mojmír, Slavotínek Stanislav, Spáčil Josef, Stolička Miroslav, Suchánek Josef, Šebestík Vojtěch, Šrámek Bohuslav, Vrána Jaroslav, Willert Kurt, Zlámal František, Zlámal Vladimír

 

 

Ročník: 1931  Třída: 2  Třídní: B. Ilek

Doležal Josef, Faltýnek Bedřich, Holeček Oldřich, Horáček Karel, Chlup Rudolf, Krč Josef, Kryl Vojtěch, Kryštovský Ferdinand, Kvapil Josef, Makovič František, Mohapl Jaroslav, Netopil Josef, Peško Ferdinand, Procházka  Eduard, Pudil Ladislav, Schindler Pavel, Šobr Josef, Šoustal Alois, Uhlář Richard, Vaculík Jaromír, Vítek Miloslav, Weigel Walter, Zacpal Jan

 

 

Ročník: 1932  Třída: 4A  Třídní: E. Livečka

Bieberle František, Demek Oldřich, Diviš Jan, Dohnálek Jan, Fritz Karel, Gajda František, Göbl Jan, Gříbek František, Hradil Vojtěch, Hrnčárek Přemysl, Chytil  Oldřich, Klein Vladislav, Kočvárek Oldřich, Konečná Marie, Kvapilík Jaromír, Masný Vítězslav, Mišauer Vladimír, Opluštil Stanislav, Ostrý Stanislav, Ošťádal Jaroslav, Pazdera Oldřich, Pecháček Vladimír, Pluháček Miroslav, Rotter Rudolf, Ryšavá Věra, Řezáč Alois, Sýkora Karel, Šolc Zdeněk, Štaiger Jaromír, Šuk Václav, Valas Miroslav, Vařeka Bohumír, Vojtašek Jindřich, Volkman Karel, Zajíček Jan, Žilková Bohumila

 

 

Ročník: 1932  Třída: 4B  Třídní: J. Kulíšek

Běhal Alois, Bezděk Alois, Cígler Miroslav, Dittrichová Markéta, Dohnal Karel, Dokoupil František, Dosoudilová Oldřiška, Dostál František, Dostál Jan, Hatlánek Jindřich, Hon Jan, Jahn Vojtěch, Janda Václav, Jurečka Jaroslav, Kadlčík Hynek, Kocián František, König Antonín, Kubík Vilém, Laimer Bedřich, Mareš Stanislav, Moravcová Marie, Moťka Josef, Navrátil Josef, Němec Bohuslav, Němec Jan, Stoklásková Anna, Svíželová Marie, Štaffa Oldřich, Štos Jan, Vařecha Arnošt, Walter Oldřich, Wazlaw Gerhard

 

 

Ročník: 1932  Třída: 1 Ak  Třídní: T. Hrdý

Doležal Stanislav

 

 

Ročník: 1932  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Dohnálek Josef, Hejl Jiří, Hengal Karel, Hirsch Walter, Holaník Bohumil, Hradil Jaroslav, Jenkner Hubert, Lipovský Eduard, Lubojacký Ladislav, Machala Leonard, Mannaberg Rudolf, Mynář Maxmilián, Pfleger Vilém, Prunner Egbert, Renger Erich, Roučka Ervín, Řezník František, Schücker Jiří, Schwarz Rudolf, Spáčil Antonín, Spiess Jan, Štěpán Vladimír, Unzeitig František, Wolf Otto

 

 

Ročník: 1932  Třída: 2  Třídní: A. Hodek

Čikl Emil, Dvořák Antonín, Ešner Karel, Horák Emil, Hromada Jaroslav, Chytil Alois, Jemelka Bohumil, Kácel Arnošt, Kapaun Gustav, Keclík Jan, Kolisko Václav, Kros Josef, Kulhánek Josef, Lach František, Lehnert Miroslav, Mlčoch Miloslav, Mlčoch Rajmund, Pohlídal Karel, Preč Bohumír, Půr Vojtěch, Rys Alois, Řehulka Vladimír, Schindler Miloslav, Šimek Zikmund, Šišma Ladislav, Špička Richard, Štědrý Augustin, Štencl Jaroslav, Teindl Jan, Urbančík František, Vitoul Josef, Zyka Vilém

 

 

Ročník: 1933  Třída: 4A  Třídní: A. Kubíček

Dokoupil Štěpán, Gajda František, Hrouzek Oldřich, Chrudina Štěpán, Inderka Josef, Irranová Olga, Jeřábek Vladimír, Jiříková Jaroslava, Kalivoda Jaroslav, Kreuzer Miroslav, Kulhánek František, Kutal Oldřich, Liška Robert, Lón Oldřich, Mazák Otakar, Minář Adolf, Nantlová Jiřina, Pavlita  Miloslav, Pluháček Miloslav, Raichel Karel, Rak Bohumil, Rychlý Ctibor, Snášel Štěpán, Solař Eduard, Soukup Jan, Stejskal Jan, Strojil Jaroslav, Sýkora Karel, Šálek Ladislav, Šedivá Růžena, Štěpán Klement, Velcer Josef, Vysloužilová Miloslava, Wellart Jan, Zabloudil Vojtěch, Zatloukal František, Zdráhala Jaroslav

 

 

Ročník: 1933  Třída: 4B  Třídní: F. Kropáč

Adámek Adolf, Albrechtová Marie, Bubeník Miroslav, Daněk Karel, Dostál Jan, Floriánová Božena, Gajdzica Jan, Görner Otto, Hanslianová Drahomíra, Hon Jan, Chmelařová Jaroslava, Jarmara Josef, Kmentová Eva, Königová Amalie, Kubic Přemysl, Lusarová Melanie, Manoušek Jaroslav, Matějková Marta, Nečesaný Vlastimil, Nesveda Zdeněk, Novotný Josef, Pavlík František, Rychlý Otmar, Solař Jaroslav, Souček Vilém, Ševčík Miroslav, Švrček Zdeněk, Vančůrová Oldřiška, Vojáček Čeněk, Vorstandlechner Ota , Vrba Otakar, Zatloukal Stanislav, Zemanec Zdeněk

 

 

Ročník: 1933  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Běták Karel, Böhmerová Augusta, Drnovský František, Hála Jan, Herzog Oldřich, Holomčík Pravoslav, Hrabal Baltazar, Hrabal Miloslav, Chmelař Jaroslav, Jakl František, Jíša Karel, Kubečka František, Kubíček Jan, Kuča Maxmilián, Matoušek Josef, Michálek Josef, Nesetová Jarmila, Orel Jaroslav, Ostravský Vilém, Perschin Karel, Preč Otakar, Přikryl Jaroslav, Schindlerová Eliška, Schücker Bedřich, Svoboda Karel, Štulír František, Telzerová Inge, Thiem Rudolf, Vlček Josef, Zahradník Vladislav

 

 

Ročník: 1933  Třída: 2  Třídní: K. Sommer

Baar Alexander, Cenkl Jaromír, Daněk Rudolf, Dostál Josef ml., Dostál Josef st., Hartmann Jan, Hübsch Alois, Knöpfelmacher Otto, Lukeš Josef, Navrátil Josef, Očenášek František, Salpeter Ascher, Šincl Ladislav, Šišma Antonín, Tichý Alois, Tůma Karel, Urbatschek Arnošt, Woltner František

 

 

Ročník: 1934  Třída: 4A  Třídní: E. Livečka

Andrlová Dobroslava, Bedanová Magda, Brennerová Gertruda, Brettschneider Hugo, Čermák Jaroslav, Daněk Karel, Diatka Václav, Dvořák Miloslav, Gahura Miloslav, Hanzlíková Anna, Horáček Rostislav, Hradil Josef, Hučín Jan, Chadima Václav, Jeřábek Vladimír, Ježková Hildegarda, Konšel Vladimír, Křivka Rudolf, Lochman Jaromír, Matal Josef, Mezulianik Antonín, Mrázek Bohuslav, Neplech František, Nikl Jan, Odvárková Julie, Peter František, Ruský Josef, Smutný Jindřich, Šklíba Ladislav, Štolc Miroslav, Vachutka Bohuslav, Vincenc František, Vodička Květoslav

 

 

Ročník: 1934  Třída: 4B  Třídní: J. Filip

Bartoněk  Ladislav, Bayer Jan, Bednář Ludvík, Čejka Jaromír, Hádek Ladislav, Hanáková Antonie, Hotárková Jaroslava, Hybler Jaroslav, Jašek Adolf, Klíček Stanislav, Kopeček Miroslav, Kratina Otto, Matoušek Josef, Mušek Ladislav, Pěnkava Ferdinand, Pouč Miroslav, Prokoskchová Emilie, Richter Gustav, Sedláček Richard, Skřička Antonín, Slavíček Miloš, Smolka Jan, Smysl Jan, Souček Arnošt, Srovnal Ladislav, Strouhal Bedřich, Stryk  Jaroslav, Sychrava  Ivan, Šenár Miroslav, Šmirk Miloš, Tomeček Emil, Vaněk Karel, Zajíček Walter, Zdráhal  Adolf

 

 

Ročník: 1934  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Bahelt Wolfgang, Bartík Vladimír, Benýšek Jaromír, Dokoupil Vladimír, Dvorský Vladimír, Folk Kamil, Gažar Jaroslav, Graus Alfred, Habán Vilém, Hradil Bohumír, Hrdinová Anna, Husička Daniel, Jokl Václav, Kabelík František, Kaňák František, Klíma Zdeněk, Kočiš Pravoslav, Kopečný Jan, Kovařík Antonín, Koželuha Leopold, Kubínová Vlasta, Logaj Josef, Lutka Josef, Marko Artur, Mikulka František, Novák Oldřich, Nožička Hynek, Pavlík Vladimír, Pecháček Antonín, Pokorný František, Polcar Jan, Pospíšil Antonín, Pospíšil Rudolf, Procházka František, Provaz Jaroslav, Rohel Ladislav, Říha  Josef, Schauer František, Smolka Karel, Svozil Bohumil, Šebestík Rostislav, Vrtal Miloslav, Weiss Brunno, Zapletal Josef

 

 

Ročník: 1934  Třída: 2  Třídní: A. Hodek

Antoněv Josef , Bürgl Adolf, Černý Antonín, Čunderle Ladislav, Fousek Bedřich, Havlíček  Otta, Chudoba Jan, Jaroš František, Kopeček Josef, Kopp František, Kříž Jan, Lakomý Josef, Novák Vladimír, Obšil Karel, Plevka Josef, Podivínský Václav, Pospíšil Julius, Procházka František, Řehák Václav, Spáčil Oldřich, Straka Evžen, Sýkora Leo , Ševčík Jan, Šolc Antonín, Špička Eduard, Švec Bedřich, Tomášek Karel, Vlček František, Voráč Josef, Zatloukal Jindřich

 

 

Ročník: 1935  Třída: 4A  Třídní: J. Nečesaný

Bakala Metoděj, Banáš Stanislav, Blechta Miroslav, Bryks Josef, Čechák Antonín, Černý Otto, Fabík Jindřich, Fiedler Arnošt, Havlena Josef, Horák Adolf, Hradil Antonín, Chmelář František, Chochola Josef, Janáček Adolf, Jangl Štěpán, Janů František, Kašlík Vladislav, Kinclová Růžena, Kloss František, Lehar Oldřich, Mádr Rudolf, Machálek Bohumil, Marešová Zdenka, Marschall Theodor, Mrázek Bohuslav, Rajecký Viktor, Richter Gustav, Sivek Vilém, Skládal Otto, Smutný Jindřich, Vavřík František, Vítek Ladislav, Vyhnálek Josef

 

 

Ročník: 1935  Třída: 4B  Třídní: B. Glos

Doležal Josef, Fait Bohumil, Hádek Josef, Klíček Stanislav, Knop František, Košatský Zdeněk, Král Jan, Kujawa Walter, Loveček Augustin, Malota Oldřich, Masařík Antonín, Matějček Karel, Matoušek Zdeněk, Meixner Jan, Pavelka Bedřich, Pikna Stanislav, Podal Alois, Rozehnal Ladislav, Rozehnalová Anežka, Řeháková Jaromíra, Sedláčková Hana, Schenk Rudolf, Skokánek Václav, Sládek Václav, Somol Jaroslav, Staša Alois, Šmigura Josef, Šmoldas Zdeněk, Urban František, Urbánek Jan, Vrbová Věra, Žatka Florian, Zdařil Stanislav

 

 

Ročník: 1935  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Caletka Václav, Cetl Jan, Drbálková Adolfína, Drkal Rudolf, Fleischerová Edith, Gec Oldřich, Glos Oldřich, Groag Jan, Helekal Jindřich, Hlaváčková Wanda, Hrubý Jaroslav, Hruška  Otakar, Hudec Jan, Jokl Miloslav, Kopecký  Ladislav, Kratěna Jaroslav, Kratochvíl Karel, Lejsek  Josef, Link Adolf, Ludva Zdeněk, Mík Miloš, Nesetová Františka, Neumann Alois, Pospíšil Vojtěch, Ptáček Oldřich, Půlkrábek Karel, Rak Josef, Richtrová Květuše, Safář Otta, Skoupil František, Stefanová Anna, Svatošová Jiřina, Špaček Vlastimil, Tauber Karel, Teglová Slavomíra, Urban Leo, Vespalec Slavoj, Vlasák Antonín, Vogt Bedřich, Vojáček Jan, Vrba František, Walko Jindřich, Zbořil Bedřich

 

 

Ročník: 1935  Třída: 2  Třídní: J. Kreuziger

Balatka František, Baroš Karel, Bucvan Josef, Grzonka Karel, Kolman František, Kopečný Jindřich, Kouřil Raimund, Král Boleslav, Labounek František, Motal Bohumil, Podhorný Jindřich, Rumler Josef, Seidl Bedřich, Vymlátil Karel

 

 

Ročník: 1936  Třída: 4A  Třídní: O. Urban

Bartoněk  Josef, Baumgarten Kurt, Beneš Jaroslav, Brauner Vilém, Brázdová Jarmila, Bursová Ludmila, Carda Jan, Čížek Karel, Dohnálek Ladislav, Durychová Jaroslava, Fitz Lothar, Glowatzky Bedřich, Havlena Ferdinand, Hloch Jiří, Hruška  Miroslav, Kabelík Jan, Kamarád Miroslav, Kašlík Vladislav, Killingerová Žofie, Machala Zdeněk, Müllerová Marie, Pavlík František, Pfof Josef, Richter Karel, Štěpánek Mojmír, Tonn Richard, Tun Rudolf, Vrtěl Karel, Vyroubal František, Žákovský Josef, Žalman Alfred

 

 

Ročník: 1936  Třída: 4B  Třídní: J. Kulíšek

Hradílek Jan, Chochola Josef, Kloss Karel, Kotiš Jaroslav, kráský Rostislav, Kuča Josef, Kunčar Karel, Mullerová Zita, Obručník Kurt, Obšil Václav, Opatřil Josef, Panáček Emilián, Pešák Josef, Plachý Ladislav, Procházka František, Sedláček František, Skřipský Jan, Složil Karel, Smysl Břetislav, Sosna Jan, Spaustová Libuše, Suchánek Vladimír, Šebestík Karel, Šmíd Antonín, Teitelbaum Zigmund, Tichák Jan, Valášek Antonín, Valenta Bedřich, Vénos Otakar, Vraný Miroslav, Zapletal Karel

 

 

Ročník: 1936  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Adámková Božena, Bašná Bohuslava, Běhal František, Čamach Antonín, David Jan, Domes Emil, Fialová Otýlie, Gerlichová Helga, Grolig František, Haluza Jan, Hayek Arnošt, Kobliha Karel, Kojecký Miroslav, Komberec Zdeněk, Kozák Mečislav, Krejčí Jaromír, Krobothová Alžběta, Krušová Dobroslava, Krybusová Marie, Kuba František, Langhammerová Gertruda, Malík Bohumil, Malý Josef, Matoušek Alois, Meixner Oldřich, Neumann Herbert, Novotná Milena, Oščádal Bohumil, Pospíšilík Ignác, Přečzek Alexander, Reichel Jiří, Riedl Jaroslav, Růžička Jan, Růžička Miloslav, Schönová Marie, Schrott František, Štěrba František, Theimer Karel, Tomek Karel, Trupar Maxmilián, Výmola František, Wawerka Karel, Wotke Vilém, Zigmund Emil

 

 

Ročník: 1936  Třída: 2  Třídní: A. Hodek

Bartek Ervín, Borůvka Václav, Dostalík Vítězslav, Filipp Josef, Grunt Josef, Hudec Vojtěch, Humpová Jarmila, Hypr Karel, Jermář  Oldřich, Jermář  Otakar, Klein Artur, Kohlíčková Věra, Koudelák Miroslav, Kráčmarová Marie, Krempl Zdeněk, Látalová Vlasta, Matoušková Věra, Minář Isidor, Pěnkava Vladimír, Pospíšil Jaroslav, Poštůlková Marie, Růžička Josef, Řezníčková Marie, Schwarz Alois, Slepičková Marie, Šidlíková Žofie, Šincl Karel, Šišma Břetislav, Špunda Tomáš, Toušková Světluše, Tovačovský Rostislav, Zavadil Oldřich

 

 

Ročník: 1937  Třída: 4A  Třídní: A. Kubíček

Bílková Milada, Carda Jan, Cvrk Karel, Fimbinger Josef, Fišar Jan, Gajda Vilém, Groligová Marie, Havlíková Elfrieda, Kaláb Alois, Kroupa Oldřich, Kubis František, Loveček Štěpán, Novotný Jakub, Portisch Miroslav, Skácel Karel, Skácel Karel, Smékal Stanislav, Soukup Emanuel, Šebesťák Karel, Šišmová Božena, Švestka Jaroslav, Talášek František, Toušek Zdimír, Valášková Marie, Vojáček Miroslav, Žákovský Josef

 

 

Ročník: 1937  Třída: 4B  Třídní: B. Ilek

Doleželová Marie, Dostál Jan, Draška Karel, Drgač Alfréd, Eichler František, Fialová Růžena, Halvena Hubert, Janoušek Oldřich, Kloss Karel, Kočnar Rudolf, Král Stanislav, Krčál Karel, Kremser Hubert, Kunzfeld Václav, Matoušek Jan, Navrátil Stanislav, Navrátilová Milada, Novotná Marie, Pospíšilová Marie, Sláma Josef, Šimeček Jaroslav, Večeřa Otakar, Wagner Jan, Zdráhal  Karel

 

 

Ročník: 1937  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Bébar František, Benda Bohuslav, Bohm Ervín, Buriánek Josef, Drdácký Ota , Effenberger Vilém, Ferenz Maxmilián, Fordey Heřman, Frebort Vladimír, Haluza Rudolf, Hlavinka Josef, Hofschneider Vladimír, Hornung Bedřich, Joklik Ervín, Karhan Stanislav, Klapil Miloslav, Knappová Žofie, Knotig Joachim, Krause Josef, Krumplovič Ervín, Kryštof Miloslav, Kubenka Alois, Kuhr Josef, Kulich Vítězslav, Langrová Františka, Markusová Hansi, Nebová Klára, Noé Jiří, Novák Josef, Obšil Konstantin, Očka Karel, Odehnal Jan, Parák František, Pechková Marie, Radl Hanuš, Rokos Vladimír, Sedláček Zdeněk, Skácel Josef, Smutný Bohumír, Szelényi Oskar, Šeděnka Vojtěch, Štegmann Alfred, Urban Josef, Weiss Vilém, Zatloukal Gabriel, Zeman Josef

 

 

Ročník: 1937  Třída: 2  Třídní: L. Doubravský

Bílek Ignác, Dvořáková Marie, Dvouletý Josef, Gabriel František, Hrdlička Miroslav, Hudec Blahoslav, Janků Bořek, Jelínek Vincenc, Kapavík Josef, Konupčík Antonín, Langer Albert, Malíšková Jenovefa, Petr Jan, Plachký Miroslav, Pospíšil Adolf, Pospíšil Rudolf, Regentík František, Robančík Oldřich, Rumian Evžen, Rychlý Oldřich, Sova Jindřich, Stráněl František, Šustek Josef, Trávníček Jaroslav, Valášek Vladimír, Waigl Vlastimil, Zajíček Lubomír, Zbořil Miloslav

 

 

Ročník: 1938  Třída: 4A  Třídní: O. Urban

Bagyura Karel, Bittner Josef, Cviček Jan, Grunt Stanislav, Hoch Emil, Horák Roman, Janoš Antonín, Jarošová Štěpánka, Kaláb Ladislav, Kousal Zdeněk, Krátký Miroslav, Labounek Miroslav, Malaska Jaroslav, Orlová Josefa, Petruška Josef, Prior Jindřich, Prokosch František, Prucek Václav, Rakovčík Karel, Soukup Rudolf, Suchánek Jan, Škára Zdeněk, Šputa Zdeněk, Šrámek František, Štěpánková Jarmila, Vavruša Slavomír, Viková Svatava, Vít Jaroslav, Weiss Karel

 

 

Ročník: 1938  Třída: 4B  Třídní: J. Filip

Andrýsek Karel, Dokoupil Oldřich, Handl Oldřich, Havlena Hubert, Hontsch Emanuel, Izák Václav, Jabůrek Miroslav, Jedličková Ludmila, Kocián Jan, Král Stanislav, Lahodný Jaroslav, Lemfeld Karel, Mádr Antonín, Malysz Karel, Motlíčková Marie, Navrátilová Milada, Pališka Oldřich, Pečenka Miloslav, Plachý Jaromír, Pluskal Zdeněk, Pospíšil Miroslav, Reichl Jaromír, Skácel Karel, Slouka Alfons, Souček Josef, Tureček Karel, Valouch Josef, Wiedermann Jaroslav

 

 

Ročník: 1938  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Bartoněk  Miloslav, Bartulec Jan, Beck  Arnold, Bubík Fridolin, Cigánek František, Černín Jiří, Domes Alois, Domes Karel, Fiala Otakar, Frank Václav, Groag Pavel, Hala Rudolf, Hanák František, Horňák Vladislav, Jůza František, Kabut Osvald, Klapetek Josef, Kleiberová Markéta, Kocur Herbert, Kočí Jaroslav, Kopecká Hana, Křivohlávek Vladimír, Kubala Karel, Kuča Oldřich, Kula Josef, Kulich Zdeněk, Kunze Josef, Langerová Marie, Majer Jindřich, Markus  Antonín, Mazánek Miloslav, Minářová Libuše, Navrátil Bohuslav, Novotný Arnošt, Novotný František, Opichal Josef, Ošťádal Josef, Pauč  Bohuslav, Petržela Josef, Reichrová Mary, Rosenfeld Zoltán, Samcová Wanda, Samide Manfred, Schwanzer Arnošt, Steuer Karel, Stloukal František, Svrčina Emerich, Tichý Jan, Wojnar Erich, Záruba Stanislav, Zigmund František

 

 

Ročník: 1938  Třída: 2  Třídní: A. Hodek

Čtvrtlík Miroslav, Faltýnek Zdeněk, Gottwald Rostislav, Hirsch Jaroslav, Janeček Miloslav, Jelínek Vincenc, Knöpfelmacher Otto, Kobert František, Kolodzinski Alfred, Kořínek Josef, Kovalčík Ladislav, Langer Albert, Lechner Zdeněk, Nádvorník Radomír, Oliva Otmar, Pert Antonín, Podal Přemysl, Pospíšil Zdeněk, Reichl Jan, Rypl Rostislav, Smékal Jiří, Sturm Max , Šafář Jaroslav, Šeiner František, Šmídák Jaroslav, Šmoldas Václav, Večeřa Josef, Vejmelka František, Vepřek Václav, Vinklárek Jaroslav, Vítek Vojtěch, Volek Štěpán, Vyvlečka Vladimír, Wolf Jaroslav, Zástěra Vladimír, Zendulka Jidřich

 

 

Ročník: 1939  Třída: 4A  Třídní: J. Fuchs

Balášová Jana, Baleková Zdenka, Čepelák Karel, Dastych Bohuslav, Dux Jiří, Finger Miroslav, Gašperutová Ema, Grimmová Erika, Haas Theo, Herškovics Ludvík, Hřebíčková Jarmila, Charamza Jiří, Chromec Bohumír, Jahoda Milan, Janků Jiří, Jedlička Miroslav, Karger František, Klemš Josef, Klodner Josef, Kočová Jaroslava, Korhoň Otakar, Kreuzer František, Mezuliáník Miroslav, Müller  Karel, Nantl Vladimír, Natzler Karel, Navrátil Jaromír, Němčák  Zdeněk, Obručníková Ludmila, Pelíšek Čestmír, Potůčková Věra, Prucek Václav, Schiff Hanuš, Skopal Ladislav, Slovák Michal, Stratil František, Vítek Karel, Vysloužil Jaromír, Vytopil Alois, Žižka František

 

 

Ročník: 1939  Třída: 4B  Třídní: B. Glos

Alt Adrian, Březina Karel, Černocký Zdeněk, Dittrich Josef, Dostál Jaroslav, Dostál Miroslav, Dvořák Jaroslav, Filipek Josef, Gašperut  Walter, Hala Vladimír, Hamrlíček František, Hanáková Vlasta, Heinz Jan, Hirsch Karel, Horáček Vladimír, Kadlčík Miroslav, Kment Miloš, Kotiba Otakar, Kouřil Raimund, Králová Anna, Krumnikl Karel, Kux Jaroslav, Lysická Květoslava, Malý Eduard, Navrátil Jaroslav, Petr Josef, Pokorný Břetislav, Provázková Milada, Sláma Zdeněk, Steigl Jaroslav, Šťastný Vladimír, Valášek Antonín, Zapletal Josef, Zimmer Alois

 

 

Ročník: 1939  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Bellak Egon, Bellak Kurt, Beníček František, Berger Arnošt, Čermáková Lidmila, Čížek Miloš, Doleček  Vilém, Drong Vladislav, Festová Herta, Florčík Jindřich, Foniok Karel, Fuchs Walter, Gelnar Rudolf, Gorbaň Jiří, Grohmann Jindřich, Grund Ervín, Heider Vítězslav, Hornová Anna, Hrdlička  Arnošť, Chytil Miroslav, Jirkovský Alfred, Jirkovský Oldřich, Juřenová Marie, Kelbich František, Kokora Bedřich, Kolder Rudolf, Korzystek Vladislav, Kotrba Václav, Koutný František, Kropáč Zdeněk, Kučera Cyril, Lakomý Jaroslav, Lazar Ervín, Markus Jiří, Mazalová Věra, Muchová Marie, Nasadil Stanislav, Neničková Ema , Nevrla Vojtěch, Ocetková Inge, Odložilová Jaroslava, Ondráček Oldřich, Opletalová Růžena, Ošťádal Ivan, Pěčková Eliška, Peluha Antonín, Pol Otakar, Potíž Vladimír, Probosz Pavel, Pták Vratislav, Pudlačová Vlasta, Riesová Judita, Schwarzová Magda, Singer Alfred, Soustružník Milan, Steiner Pavel Rost, Studlíková Božena, Šnéberková Šárka, Španner Karel, Topič Jaroslav, Vaněk František, Varmuža František, Vychodil Miroslav, Werner Václav, Zahrada Josef

 

 

Ročník: 1939  Třída: 21)  Třídní: F. Miler

Dokoupil Věroslav, Dömisch Miroslav, Fritscher Ferdinand, Hejlová Drahomíra, Heresch Karel, Hudeček Ferdinand, Jurenka Josef, Kopřiva Josef, Madr Josef, Maštalířová Milada, Motáň Vladimír, Němec Rostislav, Nemerád Josef, Smítalová Milada, Straková Ludmila, Suchomel Jan, Štěpán František, Štěpán  Milan, Štýbnar František, Vaníčková Jaroslava, Verner Oldřich, Vyžrálek Rudolf

 

 

Ročník: 1939  Třída: 2  Třídní: K. Sommer

Bártl Oldřich, Bednařík Stanislav, Böhm Vilém, Cenkl František, Čtvrtlík Vojtěch, Dömisch Miroslav, Dubský Zdeněk, Engelmann Erich, Frank Zdeněk, Gabriel Alois, Hala Zdeněk, Hladiš Jan, Hudeček Ferdinand, Chromec František, Kamarád František, Keclík Jaroslav, Kraváček Vojtěch, Krejzlík Lubomír, Krososka Vítězslav, Kunc Milan, Madr Josef, Machek Josef, Maštalířová Milada, Měcháček Arnošt, Miloš Vladislav, Misík Jaroslav, Motáň Vladimír, Mynařík Jaroslav, Navrátil František, Ostřížek Vítězslav, Petr Antonín, Petsch Zdeněk, Poč Antonín, Rábl Jiří, Riechl Jan, Roubíček Zdeněk, Rychlý Miroslav, Spurný Josef, Sturm Maxmilián, Svozil Stanislav, Ševčík Ladislav, Štěpán Milan, Vysloužil Jaroslav, Zajíc Antonín, Zatloukal Josef, Zhébal Josef

 

 

Ročník: 1940  Třída: 4A  Třídní: J. Kouňovský

Balašová Dagmar, Bátěk Jiří, Blažek Jaroslav, Bludský Jaromír, Čejka Bohumil, Dohnal Miroslav, Dokoupilová Vlastimila, Fryšák Vladimír, Gajdušková Dagmar, Hlochová Ludmila, Hudec Blahoslav, Hýbl František, Karhan Jaroslav, Klos Miroslav, Kratochvíl Jaroslav, Kulhánek Otto, Lešnar František, Livečková Svatava, Matěčka Vladimír, Murla Bohumír, Nentwichová Hedvika, Nevěřilová Anna, Pospíšil Milan, Pozdíšek Miroslav, Radnický Bohdan, Rotter Alois, Spáčil Jan, Suchý František, Ševčík Karel, Šimek Jiří, Škop Zdeněk, Šošolík Antonín, Šrámek Jan, Štěpánek Milan, Štolc Jaromír, Tovačovský Rostislav, Voráč Josef

 

 

Ročník: 1940  Třída: 4B  Třídní: J. Kulíšek

Adámková Ludmila, Borůvka Vlastimír, Drtilová Kamila, Faltynek Antonín, Fritscher Josef, Frömlová Jarmila, Gola Felix, Hanzelka Radoslav, Hapalová Vlasta, Hladiš Alois, Chudoba Bohumil, Jarolím Emil, Kamas Miloslav, Knapp Vlastimil, Kolářová Růžena, Koller Ladislav, Kopp Květoslav , Korhoň Bohumír, Kotiš Adolf, Král  Karel, Král Otmar, Kypěna Adolf, Menec Dalibor, Müller  Ladislav, Muřický  Eduard, Němeček Vladislav, Opletal  Miroslav, Pernický Josef, Pospíšil Oldřich, Procházka Antonín, Sirůček Karel, Smetana Hubert, Snášel Emil, Sobota Lubomír, Vrtal Alois, Žahour Jaroslav, Zapletal Jaromír

 

 

Ročník: 1940  Třída: 1A AK  Třídní: J. Fuchs

Adámek Alois, Bábek Eduard, Barašík Břetislav, Barašík Zdeněk, Berčík František, Bernhauer Josef, Crha Miroslav, Cvejn Walter, Daniel Jindřich, Dedek Josef, Dohnal Vojmír, Dostál František, Drlík Antonín, Dvořáček Jaromír, Fritscher Alois, Gardavský Oldřich, Gronych František, Hanák Metoděj, Havlina František, Hill Jaromír, Hlaváček Ludvík, Hloch  Vladimír, Chmelík Vítězslav, Indrák Ferdinand, Johannes Josef, Kajnar Antonín, Keller Arnošt, Konečný František, Lejsek Jaroslav, Lošťák Ladislav, Macharáček František, Marák Miroslav, Matyáš Emil, Obdržálek Jan, Obr Vladimír, Onderka František, Páleník Jiří, Pěnička Oldřich, Petrovan Arnošt, Piterka Miloslav, Polášek Ludvík, Přikryl Oldřich, Rajnoch Ferdinand, Romančík Alois, Skácel František, Slouka František, Stejskal Josef, Strnad František, Šnedrle Mojmír, Šťastný Jaroslav, Táborský Jan, Vaculík Vincenc, Volník František, Zajíček Antonín, Zapletal Karel

 

 

Ročník: 1940  Třída: 1B AK  Třídní: T. Hrdý

Altar Jan, Antoníček Rudolf, Březina Vlastimil, Čapka František, Dočkal Miloslav, Fischer Vlastimil, Gerbich Miloslav, Havránek Alois, Holinka Jaroslav, Chaloupka Jaromír, Jagoš Jaroslav, Jirásek Vladimír, Kabilka Miroslav, Klein Josef, Kočí Jan, Kotěra Josef, Kovařík Vladimír, Kubíček Alois, Kurz Vladimír, Lessy Vladimír, Mlýnský Josef, Mozga Vítězslav, Nakládal Antonín, Pěček Oldřich, Ponížil František, Pospíšil Josef, Ředina Zdeněk, Sedláček Jaromír, Sedláček Josef, Sedlář Josef, Schnirch Jaroslav, Skalička František, Slupecký Stanislav, Spáčil Jaroslav, Strouhal Oldřich, Svoboda Miroslav, Šír Rudolf, Škrabal Miroslav, Šlupárek Vincenc, Špička Oldřich, Tanzen Karel, Tesař Jaroslav, Urban Emil, Urbánek Zdeněk, Vidimský Karel, Vojtíšek Rudolf, Vychodil Oldřich, Wurst Zbyněk, Zaoral Josef, Zaoral Ludvík, Zapletal František, Zapletal Jan, Zavadil Oldřich, Zavadil Miroslav

 

 

Ročník: 1940  Třída: 1C AK  Třídní: F. Flandera

Balíčková Zora, Benýšek Zdeněk, Březinová Zdenka, Cenková Františka, Dobisíková Blažena, Dostálová Anna, Drábová Marie, Drozd Miroslav, Dvorský Miroslav, Fojtová Vlastimila, Handlová Božena, Heclová Marie, Horák Jiří, Hrubý Adolf, Jemelík Jiří, Ježíšková Pavla, Joklíková Jarmila, Karafiátová Růžena, Kaštilová Marie , Kokešová Bohuslava, Kostihová Zora, Koukalová Vlasta, Kreislová Gertruda, Kuchařová Vlasta, Mahovská Helena, Malíková Evženie, Melounová Stanislava, Mikulíková Zdenka, Nedomová Libuše, Pavelková Anežka, Pěluchová Vlasta, Peschková Lea Blank, Petřkovská Žofie, Pospíšilová Pěvuše, Procházková Růžena, Procházková Zora, Rejchrtová Vlasta, Rosová Libuše, Růžička Zdeněk, Rychlá Drahomíra, Sazovská Jindřiška, Schneiderová Vlasta, Spurná Vincencie, Steigrová Věra, Strouhalová Blahoslava, Šalomounová Alice, Šmíralová Milada, Tesařová Milada, Valíková Marta, Vaňková Marie, Vaňousová Marie, Vepřková Růžena, Zatloukalová Marie

 

 

Ročník: 1940  Třída: 21)  Třídní: M. Tauber

Bartoš Josef, David Vojtěch, Dragounová Růžena, Grecman Jaroslav, Gryga Josef, Horník Alois, Jureček Zdeněk, Kouřil Jan, Kropáč Alfons, Kukula Jaromír, Řezníček Vojtěch, Schmidová Olga, Skácel Miroslav, Šrollerová Miloslava, Zedník Lubomír, Zimmermannová Marie

 

 

Ročník: 1940  Třída: 2  Třídní: A. Hodek

Bartl Vratislav, Dubíková Jarmila, Dorazil Rudolf, Fiala Václav, Hertl Jaroslav, Hladíková Milada, Hönigová Jiřina, Horák Stanislav, Janeček Miroslav, Klein Oldřich, Kolda Zdeněk, Konečný Ladislav, Kováříková Zdenka, Kratochvílová Vlasta, Krbeček Jaromír, Láhner Bořivoj, Lichtblau Jaroslav, Malíšek Vlastimil, Mráka Josef, Otáhal Vlastimil, Pagáč Jaromír, Petrová Jarmila, Pokorný Ferdinand, Seidl Julius, Schenk Alois, Scheurich Rudolf, Šnedrle Jiří, Šuba Vladimír, Vančura Jindřich, Vosáhlo Miroslav, Vraštil Oldřich, Zaorálek Rostislav

 

 

Ročník: 1941  Třída: 4A  Třídní: B. Glos

Bartoněk Jaroslav, Bláhová Věra, Boháčová Marta, Brtník Vladimír, Čarková Věra, Černava Oldřich, Dohnalová Libuše, Doležalová Růžena, Doubravský František, Ellnerová Květuše, Foltýn Zdeněk, Haislerová Zdeňka, Hammer Jan, Hanus Antonín, Hecl  Antonín, Hildebrand Lubomír, Holoubek Miroslav, Hrubec Antonín, Hrubý Jiří, Hřebíček Josef, Hulíková Zdenka, Chrudina Radomír, Jermář Oldřich, Krejčí Vladimír, Kubíček Jiří, Matuš Stanislav, Mikolášek Václav, Nakládal Zdeněk, Novák Jiří, Otruba Marcel, Pavlovcová Jitka, Plachký Miroslav, Plesník Vojtěch, Pohlídal Marko, Pospíšil Vladimír, Pouč Milan, Ručka Antonín, Smékal Lubomír, Štolc František, Tejklová Milada, Trávníček Jaroslav, Trolčová Anna, Vojáčková Věra, Zdráhal Ignác

 

 

Ročník: 1941  Třída: 4B  Třídní: B. Ilek

Běhounek Vladimír, Botík Stanislav, Dohnal Jaroslav, Elgnerová Anežka, Hrázdila Zdeněk, Keclík František, Kinclová Libuše, Kresa Oldřich, Kulatý Jaromír, Lakomý Antonín, Maciuch Josef, Marčík Alois, Martínek František, Mastík Jiří, Matouš František, Novotná Eliška, Opletal  Rudolf, Pacáková Zdenka, Pospíšil Milan, Pospíšil Zbyněk, Pospíšilová Arnošta, Pross Adolf, Sedláček Alois, Skácel Josef, Skálová Jarmila, Stejskal Karel, Suda Jan, Svoboda Miroslav, Štěpánek Vratislav, Šuba Josef, Šula Bedřich, Švanda František, Tomala Alois, Tománek Antonín, Tomášek Miroslav, Uvízlová Ludmila, Vrátný Rudolf, Waltrová Helena, Zbořilová Marie, Žádník Cyril

 

 

Ročník: 1941  Třída: 1A AK  Třídní: J. Fuchs

Anders Otto, Arnošt Karel, Asmus Rudolf, Bednářík František, Benýšek Lubomír, Beránek Svatopluk, Bílý Dušan, Blažek Zdeněk, Brzobohatý Eduard, Bukáček Zdeněk, Carda Jaroslav, Čech František, Černý Karel, Dostál Antonín, Dostál Otto, Duchtík Antonín, Dvořák Vladimír, Fabík Josef, Faltýnek Jaroslav, Fischer František, Foukal Miloslav, Fries Zdeněk, Gajda Slavoj, Gažar Rudolf, Hála Václav, Hapala Klement, Heroudek Miroslav, Hlinecký Boris, Hoferek Josef, Hoferek Leopold, Homola Jaroslav, Hovadík Alois, Hron Antonín, Hruban Zdeněk, Hříbal Rudolf, Charamza Jaromír, Chmelík Rostislav, Chrudina Lubomír, Chrudina Rudolf, Chytil Svatopluk, Jedlička Jiří, Ježek Richard, Klimecký Emil, Klimeš Miroslav, Kohoutek Vojtěch, Kopřiva Zdeněk, Korčian Břetislav, Kotrba Milan, Koudela Zdeněk, Kouřil Josef, Kozák Stanislav, Kožuský Miloslav, Král Drahoslav, Krejčí Jaroslav, Kroupa Jaroslav, Krupka Alexander, Kubíček Miloslav, Kubis Božetěch, Kvapil Václav, Laitoch Miroslav, Lakomý Josef, Lidmanský Bohumil, Liška Vladimír, Lukeš Jaroslav, Poledna Milan, Zmrzlík Jaroslav

 

 

Ročník: 1941  Třída: 1B AK  Třídní: T. Hrdý

Libiger Zdeněk, Lota Květoslav , Lupač Jaroslav, Mačák Miloslav, Mačák Zdeněk, Malaska Vladimír, Malý Jaroslav, Malý Jaroslav, Matějů Svatopluk, Mikulík Milan, Minář Milota, Miserovský Zbyněk, Nakládal Alois, Navrátil Zdeněk, Němeček Zdeněk, Nepožitek Zdeněk, Nétek Mojmír, Novotný Milan, Novotný Zdeněk, Olšák Josef, Ondroušek Slavoj, Pavlík Jaroslav, Pižl Jaroslav, Pohlídal Bohuslav , Polnar Miroslav, Pospíšil František, Pytlíček Vítězslav, Rabenseifner Květoslav , Rozman Jan, Rozsypal Karel, Říhovský Rostislav, Salivar Karel, Sedlář Josef, Sehnálek František, Sekanina Zdeněk, Skřivánek Karel, Slovák Miroslav, Smutek Ladislav, Smýkal Miroslav, Sommer Rudolf, Spáčil Bohumil, Strnadel Jiří, Šanda Josef, Šebestík Jiří, Šrámek Jaroslav, Taxa Vlastimil, Valouch Otakar, Vaněk Antonín, Vepřek Alois, Vilím Jaroslav, Vymětal Miloš, Zapletal Miroslav, Zatloukal  Bedřich, Závodný Miloslav, Zeman Karel, Žváček Miroslav

 

 

Ročník: 1941  Třída: 1C AK  Třídní: F. Flandera

Bémová Libuše, Blašková Drahomíra, Coufalová Bohumíra, Černocká Květoslava, Dachneová Milada, Drobiličová Božena, Dvořáková Jiřina, Gregorová Dagmar, Gregorová Ludmila, Hladká Jarmila, Hořínová Alena, Hrbáčková Antonie, Hrušáková Vlasta, Hüblová Jarmila, Chaloupka Josef, Janoušková Anděla, Jarolímová Marie, Kolářová Vlasta, Komůrková Jarmila, Konečná Jarmila, Kopecká Bohuslava, Kotoučková Ludmila, Kratochvíl  Rostislav, Křeháčková Zdenka, Merta Oldřich, Nolová Anna, Nováková Věra, Opršal Josef, Petřková Zdenka, Potácelová Vlasta, Rážová Věra, Rozsypalová Sylva, Sedláček Vítězslav, Sedlářová Helena, Skopalík Jindřich, Slezáková Jarmila, Souralová Eliška, Sovová Květoslava, Srbová Helena, Stupková Jarmila, Sýkorová Svatoslava, Šemíková Božena, Šimková Milada, Šiška Josef, Šponer Oldřich, Vláčil Miroslav, Vrba Milan, Vyhnánková Marie, Vykydal Miroslav, Wágner Vilém, Widermannová Libuše, Windová Božena, Zatloukalová Helena, Zbořilová Božena

 

 

Ročník: 1941  Třída: 2  Třídní: F. Kypěna

Bartl Jiří, Bartoněk Jan, Bugno Miroslav, Bůra Václav, Granzer Václav, Gregor  Alois, Haluska Jaroslav, Haviger Bohumil, Hloušek Květoslav, Hradil Jaroslav, Hynek Jaroslav, Jakub  Ladislav, Julinek Jaroslav, Kašpar Josef, Konečný Rudolf, Kunstfeld Oldřich, Látal Jaroslav, Ličman Zdeněk, Lorenz Zdeněk, Michalec Jaroslav, Novák Jaroslav, Opluštil Pravoslav, Pech Bedřich, Poštulka Jan, Rohleder Květoslav, Rusek Eduard, Rychlý Zdeněk, Schäfert Miloslav, Slaměník Jaroslav, Slavík Stanislav, Smělý Ludvík, Suchý  Čeněk, Šafr Josef, Šimek Ladislav, Šmoldas Zdeněk, Valchař Josef, Ždářský Bedřich, Zelinka Vladislav, Zeman Miroslav, Zoul Miroslav

 

 

Ročník: 1942  Třída: 4B  Třídní: J. Kreuziger

Bartoněk Alois, Derka Drahomír, Dobeš Zdeněk, Gába Valentin, Henyk Jaromír, Chlupatý Jaromír, Kabilka Břetislav, Kočí Antonín, Konečník Vladimír, Kudela Stanislav, Látal Vladislav, Lukáš Miroslav, Navrátil Josef, Nepustil Oldřich, Pešák Alois, Piňos Josef, Polej  Jaroslav, Pospíšil Svatopluk, Reif Alois, Schneider  Bedřich, Sláma Miroslav, Smital Zdeněk, Svoboda Vladimír, Ševčík Miroslav, Švec Karel, Trávníček Jan, Váchal Josef, Vintr Jan, Winkler Miloslav, Wolf Zdeněk, Zedník Antonín

 

 

Ročník: 1942  Třída: 4C  Třídní: S. Králík

Bečák Jaromír, Dobeš Miloslav, Hegar Vladimír, Chromec Miroslav, Kadlec Josef, Kapavík Bohumil, Kohlíček Eugen, Kotrchová Libuše, Koupil Milan, Král Miloš, Kubíček Alois, Loveček Miroslav, Machián Karel, Martínková Běla, Molíček Jan, Novotný Zdeněk, Sedlák Otakar, Spurný Josef, Stejskal Přemysl, Svačinka Miroslav, Šimeček Josef, Šindelářová Liběna, Šťastný Antonín, Štodtová Alena, Tobola František, Venháč Drahomír, Volprechtová Libuše, Wolf Jaroslav, Zacpal Zdeněk

 

 

Ročník: 1942  Třída: 4D  Třídní: K. Zhouf

Baranová Marie, Černohousová Emilie, Dokoupilová Jarmila, Filipcová Milada, Hrudníková Marie, Hudousková Libuše, Janečková Boleslava, Jarošová Jiřina, Ježáková Věra, Krejčí Květuše, Křeménková Daniela, Langová Růžena, Matoušová Marie, Mülerová Jitka, Navrátilová Olga, Opeliková Marie, Pazderová Jiřina, Petterová Olga, Pyková Zora, Rozehnalová Libuše, Řehulová Drahomíra, Skočíková Božena, Soušková Milada, Stránělová Bohumila, Suchánková Hedvika, Švachová Marie, Švejnochová Jaromíra, Tománková Růžena, Vacová Božena, Vejmolová Vlasta, Vlčková Božena

 

 

Ročník: 1942  Třída: 1 AK  Třídní: T. Hrdý

Augusta Miroslav, Borák Emilie, Cibulka Svatopluk, Doležel Svatopluk, Grégr Jiří, Hasík Jan, Hynek Zdeněk, Jedlička Miroslav, Jurečka Josef, Kantorek Jan, Kašpařík Zdeněk, Konrád Eduard, Koryčánek Ladislav, Koupil Miroslav, Králíček Miloslav, Králíková Jarmila, Kůs Miloš, Lachnit Jaromír, Letocha Boris, Machýček Jaromír, Martiník Radomil, Matula Eugen, Odrážka Vladimír, Ovčačík Jaroslav, Pavelka Miloslav, Pavelka Miloš, Pospíšil Lubomír, Poštulka Zdeněk, Rybka Aleš, Římský Břetislav, Stuchlá Helena, Šejda Jan, Šiška Antonín, Šnédrle Vladislav, Špičák Svatopluk, Štolc František, Tiefenbach Ignác, Trdlica Rostislav, Velech Josef, Vybíral Bohumil, Wiedermann Miloš, Zaoral Miroslav, Zbořilová Miloslav, Zdražila Václav, Zeman Jan

 

 

Ročník: 1942  Třída: 2  Třídní: F. Miler

Bartek Jaroslav, Bradáč Miloslav, Cejnek Josef, Cvrček Bohumil, Čecháček Miroslav, Dočekal Vlastimír, Doubravský Zdeněk, Halíř Jan, Heider Jiří, Hlaváč Antonín, Hlobil Ladislav, Hubička Vladimír, Hynek Jan, Janků František, Kelar Jaroslav, Kolomazník Lubomír, Kouřil František, Krátký Zdeněk, Kubánek Jan, Machovský Ferdinand, Nešpor Čestmír, Pospíšil Miloslav, Řezníček František, Sitta František, Sládek Václav, Smrček Jaromír , Ševčík Otakar, Tichý Bohumír , Vajda Karel, Válek Josef, Vyhlídal Jaroslav, Zajíc Antonín, Zemčák Josef, Žižka Čestmír, Žváček Svatoš

 

 

Ročník: 1942  Třída: 4A  Třídní: O. Urban

Ander  Oldřich, Bláha Jan, Březina Jaroslav, Coufal Mojmír, Dokoupil Rostislav, Gottwald Přibyslav, Gottwald Rostislav, Grygárek Klaudius, Hanák Milouš, Handl Jiří, Hándl Jiří, Helsner Drahomír , Hloch Alois, Hnilica František, Humpa Oldřich, Hyánek Jaromil, Košnar Josef, Kowalczyk Ladislav, Meiner Bohumil, Nosef Josef, Prázdný Květoslav, Sekanina Vladimír, Směták Josef, Svozil Vladimír, Škrabela Jaroslav, Škoda Vladimír, Šmíd Jan, Večeřa Mojmír, Vejmola Tomáš, Vrzal Antonín, Vyvlečka Vladimír

 

 

Ročník: 1943  Třída: 4A  Třídní: B. Glos

Baranová Ludmila, Bartoš Ivan, Domes Jaroslav, Dostál Josef, Fingerová Vlasta, Fischer Miroslav, Hradil Zdeněk, Chudoba Mojmír, Jakubčík Eduard, Kesselgruber Miroslav, Kosek František, Kratochvíl  Karel, Kraváček Vojtěch, Krososka Vítězslav, Lakva Ladislav, Liberda Jaroslav, Loveček Miroslav, Lupínek Miloš, Mravec Jaroslav, Nakládal Jiří, Novotná Hedvika, Plhák Karel, Polák Zdeněk, Pospíšil Zdeněk, Rektoříková Svatava, Rozmánek Zdeněk, Spurný Josef, Šišák Vladislav, Šnobl Břetislav, Zavadilová Miloslava, Zeithammer Ervín

 

 

Ročník: 1943  Třída: 4B  Třídní: K. Sommer

Brtník Jaroslav, Buráň  Oldřich, Dobeš Emilie, Fiala Vladimír, Hambálek Miroslav, Hartman František, Hlobil Josef, Horáková Eva, Konečný Bedřich, Kopečná Miloslava, Kramářová Věra, Lenochová Zdenka, Muzikantová Libuše, Patrmann Miroslav, Snášel Miroslav, Svitálek Josef, Štodtová Drahomíra, Topič Otakar, Vališ Boris, Zouharová Dagmar, Ženčica Radoslav

 

 

Ročník: 1944  Třída: 2  Třídní: Z. Kučka

Alexa Vojtěch, Ambros Rostislav, Brázda Jaroslav, Dokoupil Karel, Dostál Rostislav, Faksa Lubomír, Havel Vladimír, Hladiš Drahomír, Hlošek Ctibor, Jemelka Jan, Karas Jindřich, Koš Mojmír, Kovářík Miroslav, Krbeček Karel, Látal Jindřich, Majtl Blahoslav, Nešpor Jaroslav, Pischl Jan, Provazník Ladislav, Rašner František, Schmidt Zdeněk, Skopak Bohumil, Soušek Milan, Stratil Ladislav, Svoboda Jindřich, Svozil Přemysl, Šmida Jaroslav, Šoustal Jaroslav, Třetina Adolf, Tunys Hynek, Vyšín Vratislav, Závodný František, Zdařil Jan, Ziegler Zdeněk, Ženčák Vladimír

 

 

Ročník: 1944  Třída: 4  Třídní: J. Kulíšek

Adamcová Alena, Arbeit Miloslav, Blažek Zdeněk, Bouchal Jiří, Březina  Antonín, Březina  Lubomír, Crhová Jiřina, Čermáková Olga, Čížková Libuše, Dostalíková Naděžda, Drápal Miroslav, Gottwald Jaroslav, Halusková Božena, Havlík Vladimír, Jordová Libuše, Kaisrová Marta, Kašpárek Josef, Kolomazník Quido, Konečný Vladimír, Kouřil Vlastimil, Kovářík Zdeněk, Kráčmar Svatopluk, Král Vladimír, Krátký Miloš, Kubíčková Milena, Kuča Milan, Kukula Jiří, Kupčíková Libuše, Lampartová Olga, Langer Jaroslav, Lipčík Ivan, Měchura Milan, Mikulík Milan, Nakládalová Dagmar, Nitschmannová Zdenka, Novák Rostislav, Petrůj Jan, Pobucká Ludmila, Punčochář Adolf, Segeťová Josefa, Schäfert Miloslav, Slepicová Irena, Smékalová Vlasta, Smysl Svatopluk, Strouhalová Naděžda, Svatková Soňa, Svozilová Zdenka, Šafka Miroslav, Štancl Mojmír, Šulc Václav, Tarešová Jarmila, Vařeka Jiří, Vraný Rudolf, Vybíral Vladimír, Vyroubalová Anna, Zatloukalová Anna, Zeithammer Milan, Žuška František

 

 

Ročník: 1945  Třída: 4A  Třídní: J. Kulíšek

Bílý Vladimír, Březík Miroslav, David Vojtěch, Duda Boris, Dvořáková Jiřina, Fridrichová Jarmila, Hammer Václav, Havlíček Květoslav, Hložek Zdeněk, Houda Vlastimil, Houzarová Vlasta, Hradil Julius, Hradil Vladimír, Chmelková Věra, Jeřábek Josef, Kačer Josef, Králová Markéta, Krčmová Libuše, Livečková Milada, Macůrková Světluše, Madáková Eva, Matušek Věroslav, Němec Jaromír, Novotný Antonín, Papicová Ludmila, Plášil Zdeněk, Roháč Jindřich, Serba Zdeněk, Skácelová Jarmila, Slavík Stanislav, Sova Jan, Steigl Vladimír, Šulcová Věra, Švarc Jaroslav, Tunys Ladislav, Vojnar Milan, Volejník Jaroslav, Voltner Bohuslav, Zdráhalová Anděla

 

 

Ročník: 1945  Třída: 4B  Třídní: B. Ilek

Albrecht Zdeněk, Anderle Miroslav, Andres Jaroslav, Borková Marie, Býček Miloslav, Čamková Věra, Doskočil Jaroslav, Dostál Miloslav, Drtil Zbyněk, Frič Jaroslav, Hon František, Chadima Jan, Kachtík Ladislav, Kaláb Miroslav, Kašpárek Josef, Krestýn Stanislav, Kroupa Milan, Křemének Vratislav, Liberda Miroslav, Lidmanská Marie, Matušková Alena, Polišenský Zdeněk, Pour Otakar, Ptáček Karel, Rázl Jan, Skřebský Vojtěch, Stojan Adolf, Šrámek Otakar, Švec Oldřich, Táborský Zdeněk, Taulová Zora, Trkanová Anastázie, Tůmová Božena, Valouch Otakar, Volkmanová Alena, Wagner Jiří, Winkelmaierová Zdena, Zdražil  Josef

 

 

Ročník: 1946  Třída: 2  Třídní: A. Babička

Baletka Jan, Boschetty Milan, Čada Jiří, Dosoudil Miroslav, Durkalec Ludvík, Dvořáková Bohumil, Hampl Adolf, Henyk Stanislav, Hlobil Zdeněk, Hyánek Leopold, Jedlička Oldřich, Látal Jaromír, Látal Zdeněk, Mazal Rostislav, Mocek Lubomír, Mucha Karel, Nikl Vlastimil, Novák Vladislav, Potácel Lubomír, Skřivánek Lubomír, Suchánek Svatopluk, Ševčík Antonín, Šimbera František, Špunda Karel, Trnka Josef, Ulrich Helmut, Veselý Milan, Zoubek Vladimír

 

 

Ročník: 1946  Třída: 4  Třídní: T. Hrdý

Ander  Josef, Beláková Dagmar, Býček Miloš, Cejnek Josef, Cverna Oldřich, Čupa Pavel , Dosoudil Josef, Dostálová Radoslava, Doubravský Zdeněk, Dvořáčková Božena, Facová Eva, Grossová Helena, Hlinecká Alena, Homola Miloslav, Hradil Milan, Hynek Jiří, Jemelka Hubert, Karas Jindřich, Kelar Jaroslav, Kopecký Rudolf, Králíková Jaromíra, Krejčí Lubomír, Kuba Silvestr, Kutal Květoslav, Kysela Miroslav, Macurová Ludmila, Marek František, Matzner Zdeněk, Mervartová Anna, Navrátil Josef, Nečesaná Zdenka, Nepustilová Alena, Nezval Václav, Nohejl Josef, Novotný Alois, Palatý Otto, Palík Jaroslav, Poděbrad Aleš, Polák Stanislav, Prucek Antonín, Sábl Jiří, Sedláček Rudolf, Smička Vlastimil, Stibor Miloslav, Suchý Alois, Štatánek Rostislav, Šatánková Eva, Šenk Josef, Ševčík Miroslav, Štancl Mojmír, Tomečková Věra, Urbanovský Mojmír, Vališová Olga, Vejmola Alois, Velebová Helena, Zehr Henry, Zimová Vlastimila, Žáková Jiřina

 

 

Ročník: 1947  Třída: 2A  Třídní: Z. Kučka

Bajgar Vladimír, Bednář Ladislav, Dostál Jaroslav, Dvořáková Radomír, Grätzer Kurt, Horák  Vlastimil, Hruška Karel, Hřivna Květoslav, Jenderka František, Kavánek Josef, Knápek Petr, Kocourek Bedřich, Konečný Pavel , Konečný Zdeněk, Králík Jiří, Krouželka Vladimír, Kudla Miloslav, Michálek Bohumil, Michalík Josef, Otta Břetislav, Páral Rudolf, Petrůj Jiří, Ptáček Oldřich, Rajnoha Miloslav, Rajnoch Edvard, Sládeček Antonín, Spáčil Ladislav, Studený Vladislav, Šín Ludomír, Štábl Lubomír, Šumbera Karel, Valouch Alois, Vitoul Vladislav, Vrzala František, Vykoupil Zbyněk, Ziegler Miroslav

 

 

Ročník: 1947  Třída: 2B  Třídní: F. Kypěna

Absolon Jaroslav, Acler Svatopluk, Andrés Jan, Blažek Josef, Bušina Vojtěch, Dostál Vojtěch, Foltýn Zdeněk, Goš Lubomír, Halamíček Bohumil, Hammer Ladislav, Hándl Lubomír, Hejnar Jan, Hrušák Jiří, Ježák Ladislav, Karas Vladimír, Klosa František, Kozák Milan, Kubic Otakar, Kuča Zdeněk, Kyselý František, Nejezchleba Miloslav, Neruda Miloslav, Novotný Lubomír, Odstrčil Alois, Peter Zdeněk, Pohanka Josef, Polák Jaroslav, Pospíšil Josef, Příkopa Josef, Richter Miroslav, Seidl Jaroslav, Snášel Jaroslav, Spáčil Miroslav, Strzadala Antonín, Svoboda Stanislav, Syrový Jiří, Šandera Ludvík, Šimíček Václav, Šinc Jaroslav, Šrom Vladimír, Švéda Jaroslav, Teplý Václav, Večeřa Josef

 

 

Ročník: 1948  Třída: 4A  Třídní: T. Hrdý

Becková Irena, Dejmal Jiří, Dosoudil Vladimír, Forétek Luděk, Helekal Jindřich, Honěk Jiří, Janíček Lubomír, Klos Lubomír, König Miroslav, Kopřiva Antonín, Koutný Milan, Kryl Vít, Kutra Karel, Louda Arnošt, Malý Bohumil, Mather Radoslav, Pospíšil Jiří, Povýšilová Anna, Ruprecht Zdeněk, Schneider Lubomír, Snášel Jan, Sokolíček Bronislav, Srovnal Hynek, Staroštík Jaroslav, Stloukal Josef, Středová Dagmar, Studený Jaroslav, Štěpánek Antonín, Uhrová Sylva, Válka Ivo, Valoušek Chrudoš, Vašíček Evžen, Žanda František, Žila František

 

 

Ročník: 1948  Třída: 4B  Třídní: J. Kulíšek

Appl Jan, Bosák Jiří, Březáčková Helena, Dostál Zdislav, Filípek Jiří, Gronych Josef, Havelka Josef, Heger Vladimír, Horná Milada, Jánová Božena, Jelenek Jaroslav, Kavková Libuše, Kleiner Jan, Koš Mojmír, Krmela Čestmír, Kunáček Jaroslav, Kuncová , Mazal Václav, Mohapl Jan, Nesyba Vladimír, Nešpor Jaroslav, Otčenášek Jaroslav, Petrů  Bedřich, Přindišová Zdenka, Rozsíval František, Růžička Karel, Sedláčková Milada, Schejbalová Helena, Stavěl Jiří, Strnad Oskar, Svoboda Jindřich, Šilhan Zdeněk, Vedrová Radomíra, Vysloužil Jindřich, Vysoudil Miroslav, Zabloudilová Marie, Zlámalová Alena

 

 

Ročník: 1948  Třída: 2  Třídní: J. Jaroš

Bendová Libuše, Bílek Lubomír, Blažek Zdeněk, Blechta Zdeněk, Brázdilová Anna, Bugnová Svatoslava, Čtvrtlíková Zdenka, Dostálová Blanka, Dvořák Radomír, Florusová Jaroslava, Hlaváčková Eva, Chromcová Jitka, Jenderka František, Karásek František, Kráčmar Jaroslav, Králík  František, Kuchařová Květoslava, Kulísek Josef, Mádr Leonard, Machálková Věra, Malota Ludvík, Nejedlý Květoslav, Neumanová Marie, Novák Vítězslav, Nováková Vlasta, Opravil Jiří, Prokop František, Reifová Jitka, Roller Ladislav, Skácelová Božena, Slouková Alena, Smičková Milada, Šenkapounová Dagmar, Šuba Bedřich, Theimer Milan, Valenta Jaroslav, Vlček Miloslav, Vrtalová Milada, Zeman Otakar, Zuzaňák Zdeněk, Žlebek Jindřich

 

 

Ročník: 1949  Třída: 4A  Třídní: J. Krajný

Balatka Vladimír, Beňa Milan, Brablecová Dagmar, Brückner Jaroslav, Budík Adolf, Budík Leopold, Budil Milan, Dlabaja Miroslav, Dobeš Vladimír, Drlík Bohumír, Fryčák Albín, Havlíček Jan, Chytil Lubomír, Jabůrek Ladislav, Jirsáková Dagmar, Kousková Darja, Kuthan Zdeněk, Lakomá Jarmila, Lošťák Zdeněk, Marek Rudolf, Mikulík Zdeněk, Navrátil  Václav, Němeček Radoslav, Novotná Jaroslava, Směták Karel, Sovová Jarmila, Svozil Rostislav, Šefčík Josef, Šindler František, Škvařil František, Švarc Bohumil, Švarc Miroslav, Talaš Jan, Tempír Josef, Ulrichová Květoslava, Vingrálek Miroslav, Vodička Lubomír, Voněk Josef, Zedník Miroslav, Zeman Josef, Žáček Vlastimil

 

 

Ročník: 1949  Třída: 4B  Třídní: A. Babička

Baran Břetislav, Březina Hynek, Čechová Renée, Dohnal Otakar, Gažar Antonín, Holešovský Jiří , Holuša Václav, Hůlka Antonín, Jahoda Jan, Jetmarová Milada, Klement Ilja, Kolář Miroslav, Kosina Boleslav, Koudela Jaroslav, Krejčí Miroslav, Kristýnek Milan, Krososka Adolf, Kubesa Lubomír, Kubíčková Jiřina, Kubín Miloslav, Kvapil Oldřich, Machová Jarmila, Martinková Miloslava, Michajlov Jaroslav, Mrtvý Stanislav, Nevrlý Marian, Pavelka Rostislav, Pospíšil Vladimír, Procházka Vladimír, Pustina Antonín, Rektoříková Olga, Slezák Vilém, Stejskal Vítězslav, Šilhánek Miroslav, Škop Vladimír, Šrámek František, Šubrt Jaroslav, Václavů Věnceslava, Vojtíšek Ladislav, Zedník Jiří, Zezula Jiří

 

 

Ročník: 1949  Třída: 4C  Třídní: F. Miler

Aulehla Zdeněk, Baleka Jan, Budíková Ludmila, Doubravová Marie, Dvořák  Adolf, Foukal Jan, Frýdek Milan, Haitman František, Handl Ludvík, Hauser Josef, Hegr Metoděj, Holoubková Vlasta, Houzarová Danuše, Hrabal František, Hýblová Dagmar, Janský Václav, Jemelka Karel, Juráň Antonín, Klofáčová Evička, Krajná Jiřina, Kubálek Zdeněk, Látal Jaromír, Lošťák Bronislav, Nápravník Milan, Navrátil František, Němčík Květoslav, Němec Jiří, Niessnerová Ema, Novotný Jaroslav, Opletal Zdeněk, Smětal Evžen, Stehlíková Naděžda, Svoboda Jindřich, Svozil Ivo, Vítek Milan, Zapletal Jaroslav, Zimák Ladislav, Zoubek Vladimír

 

 

Ročník: 1949  Třída: 2A  Třídní: F. Kypěna

Bittner Jiří, Coufalová Jarmila, Černá Marie, Dostálová Blanka, Eichler Jan, Feigerlová Anna, Frajt Zdeněk, Havelka Zdeněk, Hladíková Ludmila, Hobza Vladimír, Hron Jaroslav, Hub Jan, Hudec Oldřich, Hudek Alois, Jedlička Jan, Juřica Oldřich, Kosina Josef, Koutný Ladislav, Kudela Josef, Lechnerová Jiřina, Malínek Vladislav, Martínková Ludmila, Neruda Josef, Novák Vítězslav, Peštuková Irena, Pospíšil Miroslav, Pospíšilová Danuše, Skalička Jaroslav, Smetanová Eva, Spurný František, Šafář Jaromír, Ulmanová Vilma, Vítek  Oldřich, Zicháčková Marie

 

 

Ročník: 1949  Třída: 2B  Třídní: V. Bašný

Axmannová Libuše, Bartošová Marie, Běhalová Marie, Bílá Maria , Böhmová Bohunka, Černá Božena, Danzmajerová Marie, Dostálová Květoslava, Elišková Olga, Hajlmanová Karla, Hanáková Rudolfa, Hanáková Růžena, Hegerová Erika, Hlaváčková Věra, Hošková Vlasta, Hrabčíková Radomila, Jiskrová Hanička, Kaplanová Jaroslava, Kašparová Helena, Kořínková Ludmila, Kráčmarová Jarmila, Kropáčová Marie, Kroupilová Drahomíra, Krupková Jana, Kupková Vlasta, Langerová Jitka, Machková Pravomila, Martykánová Markéta, Matyášová Štěpánka, Medunová Jarmila, Navrátilová Eugenie, Nedomová Ludmila, Nováková Helena, Pagáčová Jiřina, Papicová Anna, Šidlová Vlasta

 

 

Ročník: 1949  Třída: 2C  Třídní: H. Valeriánová

Neoralová Dagmar, Pátková Marie, Pavlíková Hedvika, Planičková Františka, Poláková Jindřiška, Polláková Edita, Přehnalová Božena, Rollerová Marie, Sedláčková Soňa, Schreierová Eva, Skládalová Věra, Skoumalová Vlasta, Slcáčková Věra, Smrčková Milada, Snášelová Růžena, Stodolová Ladislava, Sychrová Naděžda, Šanovcová Marie, Šišková Jarmila, Tichavská Dagmar, Trchalová Jaroslava, Urlichová Jana, Valíčková Dagmar, Vašíčková Božena, Velíšková Věra, Venská Zdeňka, Vesecká Věra, Vinklerová Marie, Vogničová Jiřina, Vojtková Jaroslava, Wolfová Leopoldina, Záhorská Alenka, Zbořilová Květoslava, Zbořilová Marie, Zejdová Marie, Zoubková Milena, Zpěváková Věra

 

 

Ročník: 1950  Třída: 4A  Třídní: D. Polášek

Böhmová Libuše, Bundil Josef, Coufalová Božena, Crhová Soňa, Dobeš Ladislav, Fiala Bohumil, Frýdlová Jarmila, Gerhard František, Granzer Jindřich, Hořínek Zdeněk, Chromec Jiří, Janíček Miloš, Jílek Jaroslav, Kolařík Bedřich, Konečný Vladimír, Kotasová Eva, Kozák Josef, Kozák Oto, Kříha Josef, Křížek Ladislav, Kubálková Jindřiška, Kuča Zdeněk, Kupská Danuše, Láno Jaroslav, Lepková Věra, Lukas Miroslav, Nimshausová Ludmila, Novotný Lubomír, Sedlář Zdeněk, Vinkler Josef, Wolker Evžen

 

 

Ročník: 1950  Třída: 4B  Třídní: J. Kulíšek

Coufal  Zdeněk, Lampar Jaroslav, Lampar Karel, Matoušek Ladislav, Michalík Jaroslav, Munclinger Jindřich, Mynářová Emilie, Nemrava Květoslav, Nesybová Milada, Pajunčeková Irena, Pernica Jaroslav, Peterlová Běla, Popelka Josef, Pospíšilová Věra, Potěšilová Marie , Roch Vlastimil, Smutný Vladimír, Sýkora Stanislav, Šachr Jindřich, Šimek Ladislav, Špitálská Ludmila, Štěpánková Jarmila, Tihelka Josef, Tyl Miroslav, Úlehla Oldřich, Vatterová Soňa, Zatloukal Milan

 

 

Ročník: 1951  Třída: 4A  Třídní: Z. Kučka

Bezděčková Henrietta, Culková Jitka, Dočkalová Jana, Dvořáková Dagmar, Fejtková Alžběta, Hlochová Renata, Hrušková Naděžda, Jurečková Pavla, Keslerová Radoslava, Lachová Marie, Linek Zdeněk, Maurer Rudolf, Mikudík Josef, Mrázková Marie, Nebor Josef, Obdržálek Miroslav, Pernica Antonín, Seborský Ladislav, Schneider Jiří, Shcrebenský Jindřich, Svoboda Josef, Špalek Vladimír, Štěrba Svatopluk, Vaněk Václav, Vaňhara Jaroslav, Wschianská Liselotte

 

 

Ročník: 1951  Třída: 4B  Třídní: F. Miler

Bartsch Jindřich, Berka Karel, Bernat Jan, Doležal Jaroslav, Doležal Zdeněk, König Ladislav, Kropil Oldřich, Kubeš Miroslav, Kučová Vlasta, Lang Milan, Lukáš Jaromír, Lukeš Milan, Lukeš Oldřich, Mlčoch Zdeněk, Mrlíková Květoslava, Němcová Pavla, Nissnerová Zdeňka, Novotná Eva, Pásková Dagmar, Pechová Alena, Petříková Ludmila, Přidalová Dagmar, Soldánová Helena, Spáčil Miroslav, Streitová Věra, Šmoldasová Jana, Tomášková Alžběta, Vejmola Milan, Venclíková Anna, Wittnerová Jarmila, Žáková Karla

 

 

Ročník: 1951  Třída: 2A  Třídní: H. Valeriánová

Božková Zdenka, Čecháková Marie, Eichlerová Vlasta, Grňálková Marie, Hejná Dobromila, Holoušová Jarmila, Hořínková Alena, Hradilová Zdenka, Kejvalová Zdeňka, Kelbichová Ludmila, Klementová Jiřina, Komráková Dagmar, Kondeláková Alžběta, Kondeláková Dragomíra, Kristová Ludmila, Neprašová Valerie, Páleníková Ludmila, Pravdová Vlasta, Procházková Marie, Růžičková Vlasta, Skácelová Vlasta, Skoumalová Bronislava, Šanderová Věra, Šindelářová Alena, Šišková Helena, Vyroubalová Ludmila, Woltnerová Jiřina

 

 

Ročník: 1951  Třída: 2B  Třídní: F. Kypěna

Bednářová Růžena, Brož Miroslav, Dokopilová Jarmila, Dröschlová Danuše, Gregor Josef, Grézl Jaroslav, Havlásková Věra, Hejl Vladimír, Hubáček Jaromír, Kovaříková Jitka, Kreitzerová Jiřina, Krutilová Irena, Kunčíková Jana, Kvapilová Magdaléna, Majer Antonín, Nakládal Břetislav, Nepustilová Eva, Nepustilová Jaroslava, Páralová Libuše, Pechová Alena, Polzer Jiří, Roubalová Alena, Smolichová Anna, Sontág Ivo, Válková Františka, Valoušková Anežka, Veitová Dagmar

 

 

Ročník: 1952  Třída: 4A  Třídní: V. Pudelová

Ambrož Zdeněk, Babůrek Vladimír, Bergrová Ludmila, Dostál  Jaroslav, Dostálová Dagmar, Doubravský Bohumil, Eger Jiří, Felkl Jaroslav, Foltýnek  Jiří, Grňálek Václav, Grygarová Květuše, Havlíčková Soňa, Hořínková Libuše, Hrubý Milan, Chalupová Věra, Ilich Lubor, Janalíková Danuše, Janečková Zdenka, Janišová Růžena, Kadlec Jiří, Konečná Blanka, Krajc Ladislav, Kroupa Jiří, Lysický Jaroslav, Nádvorník Antonín, Nakládal Antonín, Nožka Jaroslav, Salaquarda Vladimír, Spurná Vlasta, Süsserová Milada, Šálková Věra, Židková Eva

 

 

Ročník: 1952  Třída: 4B  Třídní: Z. Jína

Adamík Jaroslav, Hrachovinová Marie, Hub  Jan, Mádr Jiří, Navrátil Ladislav, Novák Bohumil, Nováková Libuše, Páleník Jaroslav, Panošová Ludmila, Pejčoch Zdeněk, Pospíšil Lubomír, Prombergrová Jarmila, Protivanská Růžena, Přikryl Karel, Půr Ladislav, Sedláček Rudolf, Seidlerová Eliška, Seilerová Eva, Sirschová Alice, Smékal Vladislav, Srovnal Květoslav, Svojanovský Bohumil, Školoutová Jindřiška, Teichmanová Olga, Uvízl František, Valertová Marie, Vašíček Zdeněk, Vitásek Ladislav, Vodička Jaroslav, Vybíral Milan, Vyjídák Vladimír

 

 

Ročník: 1952  Třída: 2A  Třídní: V. Bašný

Arnošová Marie, Bannyová Stanislava, Benešová Ludmila, Bramborová Jindřiška, Cimbálníková Jiřina, Čadílková Věroslava, Doležalová Marie, Homolová Jaroslava, Hubáčková Zdeňka, Chudá Pavlína, Jaroňová Naděžda, Jurková Věra, Kroutilová Miluše, Kučerová Helena, Kvapilová Miloslava, Látalová Olga, Mertensová Justina, Mikulková Marie, Motáňová Alice, Moťková Marta, Navrátilová Marie, Nikodémová Olga, Nohejlová Anna, Nováková Jiřina, Otahalová Olga, Pejchalová Jiřina, Peřinová Anežka, Rakušanová Anna, Rozsívalová Marie, Sedláčková Jaroslava, Smékalová Ludmila, Směšná Věra, Spurná Naděžda, Stehlíková Alžběta, Stratilová Eva, Štěpánková Marie, Ženožičková Marie

 

 

Ročník: 1952  Třída: 2B  Třídní: H. Valeriánová

Andrés Vojtěch, Bilová Eva, Cikrytová Alenka, Culková Eliška, Doležalová Bronislava, Dostál Josef, Dvořáčková Zdenka, Fišerová Milada, Grulichová Jarmila, Hrazdirová Věra, Hudečková Jindřiška, Knilová Jarmila, Koudelková Zdenka, Langová Eva, Loníček Rostislav, Matušík Metoděj, Mikšík Tomáš, Motlová Darka, Mucková Ludmila, Nasswetterová Věra, Nosková Květoslava, Pavelková Božena, Plachá Božena, Pospíšilová Anna, Pospíšilová Ludmila, Pospíšilová Silvestra, Sedláček Zdeněk, Škoda Jindřich, Šulcová Marie, Trundová Jaroslava, Vondráková Zdenka, Vymětal Jaroslav, Vyskočil Jan, Závora Jiří, Zlámal Alois

 

 

Ročník: 1953  Třída: 2  Třídní: E. Hovadíková

Drncová Božena, Fürlová Josefa, Grmolenská Jindra, Hánová Božena, Havlíčková Helena, Hubená Jiřina, Kellnerová Alena, Koňaková Alena, Konečná Růžena, Kráčmarová Věra, Kremplová Věra, Kresová Růžena, Krupičková Jaroslava, Křížová Kamila, Kubesová Marie, Kupková Helena, Lokajová Libuše, Máslerová Věra, Mlčochová Milada, Navrátilová Marie, Neprašová Jaroslava, Nesrstová Libuše, Nesslerová Ludmila, Pallová Drahomíra, Pekařová Milada, Pišťáková Alena, Popová Jarmila, Procházková Svatava, Příkopová Ludmila, Rygalová Libuše, Smetanová Anděla, Strnadelová Zlata, Šišmová Soňa, Šlimarová Jitka, Šrámková Libuše, Šťastná Marie, Theimerová Danuše, Utíkalová Anna, Vašíčková Anna, Vránová Zdenka, Vymazalová Milada, Wolfová Marie

 

 

Ročník: 1953  Třída: 4  Třídní: J. Krajný

Alturbanová Alice, Andreášová Irena, Černohorský Zbyněk, Černochová Božena, Dostál Mojmír, Hájek František, Hamplová Marie, Hanák Otto, Havlíková Marie, Herzánová Božena, Humburská Jitka, Chytil Milan, Janečková Věra, Jordán Karel, Klučková Jiřina, Koutný Zdeněk, Látalová Božena, Lengsfeld Miroslav, Lorencová Dagmar, Macáková Anna, Pospíšil Jan, Rybařík Tomáš, Snášelová Libuše, Stejskalová Ladislava, Tomeček Jiří, Veselá Eva, Vítová Eva, Výkruta František

 

 

Ročník: 1954  Třída: 2  Třídní: O. Mrázek

Alturbanová Libuše, Arbeitová Růžena, Blažková Jaroslava, Božková Naděžda, Dosoudilová Eva, Dvořáková Božena, Jelínková Ludmila, Jemelková Jaroslava, Kulhánková Jindřiška, Kvapilová Jaroslava, Ludková Libuše, Malá Marie, Marková Eva, Navarčíková Eliška, Ostravská Božena, Pacáková Marie, Peřinová Věra, Polcerová Anna, Příborská Ludmila, Pudlová Erika, Richtárová Božena, Röderová Helena, Rotterová Marie, Říhová Jiřina, Sedláčková Marie, Skácelová Anežka, Sobová Marcela, Škodíková Ludmila, Váňová Zdeňka, Vránová Jindřiška, Zbožínková Dobroslava

 

 

Ročník: 1954  Třída: 4  Třídní: F. Kypěna

Dědicová Irena, Fryčák Svatopluk, Heger Karel, Kasalová Dobromila, Košík Jiří, Kráčmar  Jiří, Kroutil  Vladimír, Kudelková Květoslava, Lichnovská Zdeňka, Lošťáková Olga, Moclík Josef, Múčková Marta, Nádvorník Rostislav, Nastoupil Stanislav, Pavlík Stanislav, Přidal Jan, Remtová Alena, Sladký Čestmír, Smékal Ladislav, Stavěl Ivo, Šenkapoul Jiří, Šindler Lubomír, Šťastná Irena, Tomková Eva, Turek Tomáš, Valášek Chrudoš, Vodičková Danuše, Zatloukalová Věra, Zdráhalová Dobromila

 

 

Ročník: 1955  Třída: 2A  Třídní: O. Mrázek

Adamová Ludmila, Dočkalová Věra, Dolénková Marie, Dorazilová Božena, Dostálová Marie, Dvořáková Brigita, Faltýnková Růžena, Fišerová Helena, Gallová Jarmila, Hofmanová Blažena, Jedličková Anežka, Jemelková Jitka, Koplíková Milada, Krejčí Jana, Kuncová Dagmar, Macíková Miluše, Melková Naděje, Mikešová Jarmila, Navrátilová Marta, Pazderová Božena, Rajnochová Jana, Řezníčková Marie, Sedlářová Jarmila, Schmeilerová Olga, Smékalová Božena, Směšná Adéla, Stračíková Svatoslava, Suchomelová Anna, Svobodová Eva, Šprňová Milada, Štáblová Jaroslava, Trnková Marie, Votočková Naděžda, Vymazalová Růžena, Vysloužilová Marie, Zbořilová Marie, Zederová Marianna, Žákovská Jaroslava

 

 

Ročník: 1955  Třída: 2B  Třídní: A. Říhovský

Bartošková Josefa, Beilová Jarmila, Bémová Jarmila, Dostálová Věra, Dubová Růžena, Festová Olga, Grmolenská Jaroslava, Holinková Věra, Chudobová Blanka, Konečná Květa, Königová Jaromíra, Kořínková Danuše, Kouřilová Soňa, Kračovská Milada, Krčová Eliška, Krejčí Stanislava, Kubová Ludmila, Murcková Věra, Navrátilová Marie, Pláničková Zdena, Pospíšilová Alena, Pospíšilová Ivanka, Prucková Marie, Riedingerová Anna, Skopalová Marie, Söhnelová Věra, Suchá Drahomíra, Štefanová Jarmila, Šupplerová Jitka, Tesaříková Jarmila, Vybíralová Miroslava, Vymlátilová Emilie, Zatloukalová Helena, Žouželková Jindřiška

 

 

Ročník: 1955  Třída: 4  Třídní: Z. Kučka

Babičková Marie, Baldessari Miroslav, Blažek Rostislav, Bokůvka Mirko, Borůvková Vlasta, Bořilová Karla, Černý Evžen, Dobeš Jan, Dostálová Eva, Dvořák  František, Dvořáková Marie, Fordajová Naděžda, Janečková Eva, Janouchová Vanda, Jína Stanislav, Kobylka Bohumil, Látalová Olga, Madrová Vojtěška, Mamulová Anna, Novák  Rudolf, Nováková Alena, Pařilová Květa, Pechová Radmila, Ptáčková Zlata, Punčochář Josef, Růžičková Jitka, Řmot Miroslav, Seifertová Zdeňka, Šanerová Eva, Ulmanová Věra, Zatloukal  Milan

 

 

Ročník: 1956  Třída: 4  Třídní: F. Miler

Bezděková Dobruška, Hegerová Vlasta, Kovařík Stanislav, Mádrová Eva, Mazal Zdenek, Pohlídal Jiří, Pospíšilová Jiřina, Pryčová Eliška, Riedlová Anna, Seidlová Věra, Schneiderová Růžena, Smékalová Milada, Svobodová Vladimíra, Špačková Ludmila, Tempírová Jarmila, Tichavský Jiří, Tomáško Vilém, Urbánek Stanislav, Urbášková Věra, Valášková Marie, Vašinová Božena, Vondáček Jan, Vraštil František, Vychodilová Věra, Zlámalová Alena

 

 

Ročník: 1956  Třída: 2A  Třídní: M. Bilík

Benýšková Ludmila, Březovská Ludmila, Dopitová Jitka, Dosedělová Věra, Dvořáková Eliška, Eichlerová Eva, Gregůrková Eva, Hamrlová Jarmila, Chrudinová Ludmila, Jochymková Zdena, Kočí Jarmila, Látalová Marie, Libigerová Anna, Míčková Růžena, Mikmeková Marie , Nakládalová Jana, Nováková Marie, Paloušková Jana, Partschová Miloslava, Pavlíková Zdeňka, Pavlů Jaroslava, Poděbradová Milena, Procházková Božena, Rollerová Margareta, Řeháková Helena, Sázelová Věra, Schubertová Anna, Skopalová Marie, Snášelová Dagmar, Stavělová Eva, Straková Marie, Svozilová Ludmila, Šmoldasová Věra, Tušková Drahomíra, Vojáčková Helena, Výkrutová Jiřina, Zmrhalová Josefa

 

 

Ročník: 1956  Třída: 2B  Třídní: E. Moserová

Bartoňová Emilie, Bazínková Ludmila, Benešovská Marie, Brüstlová Daniela, Dopitová Marie, Drexlerová Svatava, Engelmannová Anna Marie, Geprtová Daniela, Grušková Jaroslava, Hájková Marta, Hausnarová Helena, Chytilová Věra, Kafková Marie, Kopečná Libuše, Koutná Jindra, Kovářová Jarmila, Motková Brigita, Motková Maria , Mrázková Jaroslava, Navrátilová Marie, Nejezchlebová Anna, Pavelková Miloslava, Pejčochová Marie, Sanderová Erna, Sedlářová Blažena, Schneiderová Božena, Silná Naděžda, Smejkalová Věra, Smrčková Jaroslava, Solnická Jana, Staňková Anna, Suchomelová Miroslava, Škůrková Jiřina, Vrátníková Marie, Wagnerová Helena, Zaoralová Jindřiška

 

 

Ročník: 1956  Třída: AK DS2)  Třídní: M. Zajíc

Dostál Drahoslav, Korkeš Hynek, Kořístek Stanislav, Králová Milena, Kubis František, Mach Břetislav, Obdržálková Ludmila, Prokeš Vladimír, Růžičková Marie, Šnajdrová Věra, Šromotová Věra, Štaigr Jan, Uvízlová Helena

 

 

Ročník: 1956  Třída: 2 VS  Třídní: J. Musil

Applová Oldřiška, Friedlová Anna, Friedlová Jarmila, Kolářová Marie, Malinová Marie, Novotný František, Veselá Věra, Zapletalová Růžena

 

 

Ročník: 1957  Třída: 4A  Třídní: J. Krajný

Brzokoupilová Helena, Coufalová Bohuslava, Derková Eva, Doležalová Danuše, Dostál Zdeněk, Drozd Stanislav, Fišer  Jaroslav , Foltová Libuše, Horák Oldřich, Hrbek Miroslav, Hrušková Marie, Klemš Eduard, Losková Eva, Navrátilová Ivana, Pavlíčková Dagmar, Pavlová Jarmila, Pazderová Ludmila, Petrle Pavel, Raynochová Hana, Řondek Jiří, Schwarzová Dobroslava, Sklenářová Eva, Smolíková Zdeňka, Spurný Zdeněk, Šimeček František, Škrabalová Věra, Šmýdová Jana, Štenclová Alena, Tuháček Vladimír, Víznerová Kristína, Voda Vlastimil

 

 

Ročník: 1957  Třída: 4B  Třídní: Z. Jína

Běláčková Libuše, Benešová Zdenka, Cibulcová Květoslava, Čecháková Jana, Dohnalová Eliška, Doležalová Miloslava, Foukalová Marie, Havelková Marie, Kirnigová Jarmila, Lepaříková Marie, Lusková Miloslava, Mikšíková Jaroslava, Myšáková Olga, Pečinková Ludmila, Petrláková Jana, Podmolíková Lidmila, Pospíchalová Jitka, Robová Libuše, Sedláčková Ludmila, Silnoušková Zdeňka, Sklenářová Věra, Střelcová Zdeňka, Sychrová Dagmar, Šimonová Věra, Štenclová Lidmila, Vyhnánková Marie, Znojilová Zdeňka, Žourková Zdeňka

 

 

Ročník: 1957  Třída: 4C  Třídní: A. Spáčil

Ambrožová Jarmila, Balášová Marie, Doubravská  Irena, Dušková Anna, Hartlová Alena, Heřmanová Eva, Houdková Věra, Hutková Miloslava, Kamarádová Alena, Keprtová Jiřina, Klvaňová Emílie, Knausová Jana, Knop - Kostková Ludmila, Konečná Jiřina, Konopčíková Ludmila, Landsmanová Olga, Malá Jarmila, Malá Jindřiška, Malá Ludmila, Milerová Marie, Moravcová Jana, Moravcová Květoslava, Murcková Eva, Navrátilová Alena, Nečesaná Jarmila, Nykodýmová Zdeňka, Reitingerová Zdeňka, Rovnerová Alena, Řičánková Jiřina, Slavíková Jarmila, Široká Marie, Špundová Marie, Talášková Věra, Tomigová Zdena, Zatloukalová Eva, Zavadilová Ludmila

 

 

Ročník: 1957  Třída: 2 DS  Třídní: A. Lukšová

Domluvil Josef, Fišerová Jitka, Gargelová Milada, Jakešová Františka, Kocmanová Zdenka, Kopečná Drahomíra, Kráčmarová Miroslava, Kunčíková Milada, Machálková Marie, Navrátilová Věra, Novotná Květoslava, Országová Eva, Pernica Alois, Petrů Božena, Pludek Boris, Raková Vlasta, Řmot Valerián, Suk Miloslav , Šabršula František, Telíšková Věra, Vinklerová Renata

 

 

Ročník: 1957  Třída: 2 VS  Třídní: F. Přecechtěl

Čižinská Vlastimila, Gatěk František, Kaláb Maxmilián, Kobylka Rostislav, Kroutilová Anděla, Lacina František, Lamplotová Věra, Mádr  Rudolf, Motal Josef, Paličková Věra , Trkalová Dagmar, Valentová Marie, Večerková Anežka

 

 

Ročník: 1957  Třída: 2 VS2)  Třídní: O. Novák

Dostál Miroslav, Hradilová Ludmila, Jelínek Rostislav, Kobylka Miloslav, Kristová Lidmila, Němec Viktor, Pavelková Emílie, Remeš Jiří, Richtrová Marta, Rysnar Otakar

 

 

Ročník: 1957  Třída: 4 ES  Třídní: J. Vitoul

Doubravský Zdeněk, Kolda Josef, Koutný Matouš, Malínek Vladislav, Röderová Věra, Šincl Jaroslav

 

 

Ročník: 1957  Třída: 2  Třídní: K. Černochová

Axmanová Marta, Bartošová Jana, Běhalová Jana, Bortelová Eva, Brenzová Jana, Dosoudilová Jana, Doubková Marie, Hanáková Růžena, Havlíčková Miroslava, Hrubá Františka, Hublíčková Vlastimila, Janíčková Vlasta, Klabanová Jiřina, Kolářová Marie, Konečná Libuše, Kosková Věra, Krausová Hana, Kubecková Karla, Lakomá Jarmila, Lhotská Vlasta, Malá Libuše, Navrátilová Bohumila, Neznajová Libuše, Papučíková Božena, Pazderová Marta, Pechová Milada, Podivínská Zdeňka, Spurná Ludmila, Srovnalová Jaroslava, Sýkorová Vlasta, Šarmanová Helena, Šiblová Libuše, Šrámková Anna, Švancarová Alena, Švanygová Eva, Tylšarová Emílie, Veselá Marta, Vinklárčíková Jana, Vraštilová Alena, Wagnerová Gerlinda

 

 

Ročník: 1958  Třída: 4A  Třídní: F. Kypěna

Andrésová Hana, Bílá Marie, Čechová Jindřiška, Horný Stanislav, Hřivna Leonard, Janalíková Jarmila, Kepprtová Hana, Koplas Petr, Krist  Ferdinand, Kristová Ludmila, Lochman Vladimír, Muzikantová Marta, Němečková Jitřenka, Nevrlá Miroslava, Novotný Jan, Popelka Emil , Rašnerová Eva, Řihák Miroslav, Sikáčková Věra, Slavík  František, Srovnal  Josef, Stříž Jiří, Šafář Josef, Šilhánek Ladislav, Šmídová Božena, Šolcová Zdena, Štaffa Miroslav, Štěpánková Eva, Uhlíř Richard, Vágner Milan, Vránová Zdeňka, Vyhlídal František, Vymlátilová Marie , Wegrzynová Jarmila

 

 

Ročník: 1958  Třída: 4B  Třídní: J. Tesař

Damborská Inka, Davidová Eva, Denéfová Iva, Habermanová Drahomíra, Hodinářová Jindra, Holíková Jiřina, Hopjanová Marie, Hrozová Libuše, Jarošová Jarmila, Kaplová Věra, Látalová Jindřiška, Leszkowová Jana, Machalíková Věra, Peštuková Helena, Pittelová Ludmila, Pivovarová Alžběta, Přehnalová Marie, Přidalová Libuše, Riedlová Alžběta, Schmiedová Danuše, Schneiderová Jaroslava, Skácelíková Božena, Skřepková Amálie, Smolková Eva, Spurná Alena, Šelepová Miloslava, Šišmová Jindřiška, Škrdlová Jana, Tichá Emílie, Tichá Jarmila, Tichá Jaroslava, Zavadilová Marie

 

 

Ročník: 1958  Třída: 4C  Třídní: M. Labounek

Davidová Věra, Dohnalová Marie, Dršková Marie, Hladíková Svatava, Hlavová Libuše, Javorková Jana, Kašparů Jaroslava, Klinková Libuše, Komínková Květoslava, Kopečková Ludmila, Kořalková Vlastimila, Mamulová Jiřina, Navrátilová Miloslava, Obdržálková Irena, Olivíková Jarmila, Parolková Věra, Raková Pavla, Říhová Anna, Sedláčková Romana, Schusterová Ingeborg, Smékalová Věra, Sovová Zdeňka, Šmakalová Jindřiška, Veškrnová Jana, Wagnerová Libuše, Weissová Helena, Zacpalová Věra, Zahradová Ivanka

 

 

Ročník: 1958  Třída: 3 ZDS  Třídní: M. Labounek

Bárta Ladislav, Grozman Vladimír, Halouzka Miroslav, Hrbáček Josef, Králíková Anna, Kršňák Karel, Kubíčková Jitka, Machálková Dobromila, Mopils František, Prokeš Vojtěch, Simon Miroslav, Šoman Bohumil , Vymlátilová Věroslava, Zaoral  Alois

 

 

Ročník: 1958  Třída: 5 DS  Třídní: M. Lupínek

Adamec Vladimír, Bartoníčková Marie, Beran Karel, Burianková Vlastimila, Drastich Antonín, Exnerová Olga, Hackenbergerová Marie, Holuša Antonín, Chudá Pavlína, Janebová Věra, Kocourek Bedřich, Kondler Vilém, Plevka Josef, Richterová Vlasta, Řezníčková Marie, Strakoš Zdeněk, Vitoul Vladislav, Vysloužil František, Zlámalová Svatava, Žouželková Květoslava

 

 

Ročník: 1958  Třída: 2 SAJ  Třídní: P. Dostál

Bednář Radomír, Dočkalová Libuše, Dostálová Miroslava, Dudková Dagmar, Hejlová Dagmar, Chládek Karel, Kalivoda Jiří, Knápková Věra, Kroutilová Helena, Kučerová Milada, Kuhnová Věra, Langerová Anastázie , Nohavičková Danuše, Nováková Anna, Pavlovská Jiřina, Pecháček Roman , Švécarová Hana, Vepřková Marie, Zemánková Libuše

 

 

Ročník: 1958  Třída: AK ES  Třídní: J. Tesař

Boudník Ivan , Dvořák Josef, Hála František, Neškudla Luboš, Pešlová Jarmila, Sedláček  Miroslav, Wolf Vladimír

 

 

Ročník: 1958  Třída: 2A VS  Třídní: E. Moserová

Badalová Marie, Branská Marta, Bučková Jarmila, Didyková Jarmila, Fialová Milada, Kabilková Alice, Kostihová Jana, Kvapilová Věra, Ludvíková Růžena, Nedbalová Zdeňka, Nepožitková Věra, Nováková Zdeňka, Obručníková Jarmila, Ostrčilová Anna, Ošťádalová Olga, Pastorková Františka, Pospíšil Štěpán, Pravdová Jarmila, Schrötterová Jarmila, Šolcová Anděla, Šťavová Miluška, Thinová Božena, Tomanová Jiřina, Vyhlídalová Libuše, Znojilová Jaroslava, Žouželková Olga

 

 

Ročník: 1958  Třída: 2B VS3)  Třídní: J. Musil

Dostálová Ladislava, Freyová Helena, Fritscherová Helena, Hekelová Zdenka, Janovská Miluše, Jilgová Olga, Králová Věra, Mayerová Inge , Pyšný Jaroslav, Rolligová Jana, Veselá Marta, Zapletalová Marie, Zemanová Alena

 

 

Ročník: 1958  Třída: 2  Třídní: O. Novák

Aberlová Marie, Benešová Jana, Benyšková Jana, Bradová Ludmila, Bundilová Anna, Demková Drahomíra, Doležalová Ludmila, Dvorská Jiřina, Fabiánová Ingrid, Frébortová Drahomíra, Fritscherová Alena, Gazdová Jiřina, Hladilová Anna, Hudcová Jaroslava, Isáková Libuše, Janoušková Vlasta, Jílková Jiřina, Kadlecová Anna, Kleinová Anna, Kořalková Jana, Krčová Ingrid, Kubicová Milena, Moravcová Irena, Navrátilová Libuše, Nitschová Jana, Odstrčilová Marie, Pechová Marie, Přikrylová Olga, Skopalíková Božena, Šmoldašová Anna, Šnirychová Zdeňka, Švarcová Milada, Vovesná Pavla, Weidingerová Květoslava, Zdražilová Drahomíra, Zlámalová Marta, Zrostlíková Stanislava

 

 

Ročník: 1959  Třída: 4A  Třídní: Z. Kučka

Bacíková Jarmila, Barnetová Oldřiška, Baslová Radoslava, Böhmová Kristina, Brachtlová Naděžda, Brzobohatá Anna, Brzokoupilová Alena, Čapková Jaroslava, Derková Marie, Dohnalová Věra, Dostálová Hana, Ellingerová Jarmila, Ficnarová Irena, Foltýnková Jana, Formáčková Charlotta, Hatašová Vlastimila, Havlíčková Zlatuše, Hejlová Ludmila, Hübnerová Miluše, Hučínová Libuše, Chudobová Anna, Jiskrová Jana, Krejčiříková Stanislava, Lejsková Vlasta, Mezerová Jaroslava, Mikulcová Marie, Nesvadbová Eliška, Netopilová Věra, Nevěřilová Marie, Pajkrová Marie, Petrželová Ludmila, Rendová Hana, Simrothová Irena, Sochorová Helena, Svozilová Emílie, Šařecová Eva, Valentová Ludmila, Vičánková Marie

 

 

Ročník: 1959  Třída: 4B  Třídní: B. Šolc

Dvořák Miloslav, Holly Karel, Kobylková Jaroslava, Kříhová Věra, Mann František, Müller Josef, Nevrlová Jana, Nevrlý Břetislav, Nováková Ivana, Orlová Marie, Otáhalová Bedřiška, Pavlovská Miluše, Pečínková Eva, Pleichingerová Helena, Prečová Anežka, Procházka Josef, Procházková Eva, Přehnalová Božena, Rybová Jiřina, Skácelová Jana, Slouková Irena, Stratilová Jaromíra, Strnadelová Jarmila, Stroupek Stanislav, Studená Marta, Šafářová Božena, Škurková Dagmar, Štefanová Marie, Štěchová Eva, Štotová Eva, Telíšková Eva, Tesařová Štěpánka, Tichá Marie, Vozdecká Zdeňka, Waltrová Jana, Žůrková Eva

 

 

Ročník: 1959  Třída: 5 DS  Třídní: B. Šolc

Bělková Marta, Brázda Jaroslav, Gášek Rostislav, Hrbková Blažena, Chudobová Blanka, Libigerová Anna, Loun Miroslav, Ptáčníková Jarmila, Slezák František, Slezáková Vlastimila, Ulman Radovan, Vymlátilová Emílie, Zelinka Oldřich, Žalman Oldřich

 

 

Ročník: 1959  Třída: 5 VS2)  Třídní: M. Zajíc

Dočkal  Rudolf, Ernest Bohumil , Gabriel Jan, Haška Milan, Hrůška Ivo, Jakubec  Josef, Kratochvíl Rostislav, Kudla Ludvík, Ludíková Marta, Nastoupil Jiří, Nezval Miroslav, Roháčková Marie, Tylajka Vítězslav

 

 

Ročník: 1959  Třída: 2  Třídní: Z. Jína

Barvířová Božena, Běhalová Vlasta, Bocanová Jarmila, Bubeníčková Dagmar, Buráňová Věra, Doležalová Jarmila, Havlíková Ludmila, Hrachovinová Helena, Hrušková Ludmila, Kantorová Anna, Kouřilová Zdenka, Koutná Vlasta, Krejčiříková Božena, Kvapilová Eva, Lakomá Helena, Malá Marie, Mildeová Jarmila, Musilová Ludmila, Netesalová Eva, Nezhybová Zdenka, Nováková Marie, Ondrýsková Danuše, Pecůchová Věra, Plesniková Zdeňka, Reichlová Anna, Richtrová Vlasta, Řezníčková Jitka, Silná Marie, Smékalová Ludmila, Snášelová Květoslava, Stejskalová Anna, Svrchokrylová Jarmila, Šanová Marie, Švrdlíková Jana, Zapletalová Marie

 

 

Ročník: 1960  Třída: 2D VS  Třídní: V. Kožuchovičová

Bečanová Ludmila, Coufalová Eva, Dokoupilová Jarmila, Freyová Jana, Gazdová Zdenka, Janková Eliška, Knajblová Melánie, Krejčová Jarmila, Krylová Alena, Kukrlová Jitka, Laštůvková Květoslava, Mičkerová Marta, Miklánková Drahomíra, Pechová Anelie, Sládková Anna, Vykydalová Jana, Zdráhalová Milada

 

 

Ročník: 1960  Třída: 4  Třídní: M. Bilík

Bělobrovová Jelena, Borská Anna, Buček Jana, Dorazilová Eva, Faltýnková Danuše, Feitová Sonngard, Gröplová Ingeborg, Havlíčková Libuše, Hekrlová Vlasta, Inderková Marie, Kadlčíková Zdeňka, Knorová Jarmila, Koudelková Vlasta, Kroupová Alena, Krsková Marie, Kryštofová Olga, Lovečková Marcela, Lugrová Anna, Maturová Libuše, Mrňková Jindřiška, Nasswetterová Ludmila, Navrátilová Drahomíra, Nimrichterová Jarmila, Novotná Ludmila, Oranyová Dana, Pletánková Věra, Podraská Eva, Přidalová Anna, Přikrylová Jarmila, Riedelová Alena, Rosinková Jaroslava, Rösnerová Libuše, Svozilová Irena, Šťastná Iva , Šubová Marie, Vašek Václav, Závodská Květoslava

 

 

Ročník: 1960  Třída: 2  Třídní: M. Lupínek

Bláhová Zdenka, Bouchalová Alena, Brenzová Marta, Dörrichová Marta, Faksová Alena, Fremlová Eva, Helekalová Jarmila, Heřmanová Marta, Hlinecká Blažena, Hofmanová Růžena, Hospůdková Magda, Jeřábková Libuše, Jiroutová Emílie, Kaňová Milena, Konečná Jana, Koutná Libuše, Koutná Marie, Kozáková Ivana, Navrátilová Marie, Pavlicová Eva, Růžičková Marie, Řimnáčová Jaroslava, Solařová Krista, Spurná Jarmila, Staňková Věra, Stiborová Margaret, Štaflová Miroslava, Tomečková Věra, Urbanová Jana, Václavková Milada, Vilímová Božena, Vitonská Libuše, Vyhlídalová Irena, Vysloužilová Jana

 

 

Ročník: 1960  Třída: 5 DS  Třídní: J. Krajný

Černá Jarmila, Fišerová Jitka, Gargelová Milada, Haberlandová Anna, Havel Vladimír, Hladíková Libuše, Hudek Alois, Janík Ivan , Kaláb Maxmilián, Kobylka Rostislav, Kocmanová Zdenka, Kupková Miluše, Lacina František, Petrů Božena, Řmot Valerián, Smékalová Božena, Sýkora Justin, Šindler Milosla, Vyroubal Josef, Zapletalová Ivana, Zavadilová Daniela

 

 

Ročník: 1960  Třída: 2A VS  Třídní: 

Bartschová Pravomila, Borešová Miroslava, Bucvanová Helena, Čecháková Anděla, Čížková Miroslava, Drábková Ludmila, Englischová Eva, Fornůsková Milada, Jánčová Anna, Koplíková Anna, Kubáčková Eva, Lálová Marie, Martínková Marie, Mlčochová Jiřina, Pavlíková Vlasta, Řezníková Drahomíra, Silná Alena, Smička Leonard, Stropková Jiřina, Šafářová Eva, Šafářová Zdeňka, Šimková Darja, Šrottová Zdeňka, Šťastná Marta, Tichavská Eva, Veselská Věra, Zemanová Ingrid, Žváčková Věra

 

 

Ročník: 1960  Třída: 2B VS4)  Třídní: F. Přecechtěl

Doležalová Jana, Hájková Olga, Holbíková Ludmila, Hulínová Alena, Kourková Marie, Krejčová Brigita, Mrhalová Františka, Pernicová Jarmila, Pipasíková Anna, Pokorná Božena, Rechtoríková Kamila, Ryglová Ludmila, Schierová Irena, Stašáková Marie, Szumilasová Gerlinda

 

 

Ročník: 1960  Třída: 2C VS5)  Třídní: V. Kožuchovičová

Bohačíková Božena, Calábková Marie, Drexlerová Helena, Hausnerová Krista, Jarschová Helena, Kolenová Pavla, Kouřilová Marie, Krbcová Květoslava, Krososková Marie, Maderová Jarmila, Nádvorníková Anna, Nepožitková Hedvika, Rajnohová Eva, Schrötterová Vlasta, Siekliková Drahomíra, Sklenář František, Smékalová Svatava

 

 

Ročník: 1961  Třída: 4A  Třídní: J. Krajný

Ambros Jan , Babíková Dobroslava, Bocanová Anděla, Boleloucký Ivan, Bundilová Marie, Čecháková Milada, Číhalíková Marie, Fejtková Helena, Chrudimová Jana, Chudoba Jan, Janošíková Marie, Jounová Ludmila, Keprtová Jaroslava, Lexmaulová Marie, Librová Bohumila, Matysová Eva, Navrátilová Marta, Ondroušek Josef, Opletalová Oldřiška, Pastorková Zdeňka, Paulonová Zdenka, Pokorná Věra, Prečanová Svatava, Rozmanová Jana, Svozilová Hana, Šťastná Marta, Tichá Marta, Vašková Ludmila, Zavadilová Alena

 

 

Ročník: 1961  Třída: 4B  Třídní: A. Spáčil

Andrýsková Eva, Bartschová Dagmar, Buncová Jana, Dočkalová Zdenka, Dostálová Blanka, Fuchsigová Marcela, Halířová Blažena, Hánková Jaroslava, Hilscherová Marta, Klásková Růžena, Koudelková Jaroslava, Langerová Ilona, Laštůvková Helena, Lehnertová Vlasta, Malíková Jana, Mazánková Jana, Mráčková Jarmila, Navrátilová Jarmila, Nerušilová Marie, Obšnajdrová Hana, Palová Danuše, Peterová Hana, Pohlídalová Irmgard, Riegrová Magdalena, Richtrová Jana, Řoutilová Jana, Sokolová Jarmila, Strouhalová Silva, Štěpánková Jiřina, Tomečková Ludmila, Voráčová Jana, Vrbová Alena, Vyroubalová Vojtěška, Zbožínková Libuše, Žemličková Jana

 

 

Ročník: 1961  Třída: 5 DS  Třídní: M. Labounek

Engelmannová Annemarie, Janků Zdeněk, Jirsová Marie, Kocourková Anežka, Kondler Jan, Koudelka Rudolf, Krátký Antonín, Kubelka Oldřich, Motáňová Drahoslava, Nesvadba František, Pludek Boris, Pospíšil Štěpán , Procházka Milan, Procházková Božena, Pyšný Jaroslav, Schrötterová Jarmila, Skopal Eduard, Solnická Jana, Šach František, Šimková Zdenka, Šťotová Marie, Teplý Václav, Valentová Marie, Vrzalová Marie, Vykydal  František, Walongová Jindra

 

 

Ročník: 1961  Třída: 2A VS  Třídní: J. Bláha

Fialová Eva, Chlupová Jarmila, Jánská  Stanislava, Katzer Vítězslav, Kment Ladislav, Koňaková Marie, Kravec Miroslav, Lukasová Věroslava, Matyášová Libuše, Navaříková Miluše, Nepimach Zdeněk, Peňázová Ludmila, Picurová Hedvika, Planičková Jana, Poláková Marie, Reifová Helena, Skácelová Božena, Smitalová Zdenka, Stýblová Eliška, Šindelář Milan, Škurková Zdeňka, Vávrová Libuše, Vladařová Jiřina, Weberová Marie

 

 

Ročník: 1961  Třída: 2B VS  Třídní: M. Ondrová

Bundilová Libuše, Cielecká Marie, Dočkalová Marie, Haincová Zdeňka, Hromadová Eva, Jahodová Zdeňka, Jílková Jitka, Krejčí Jaroslav, Matyšťáková Jaroslava, Mikulka Jan, Nantlová Božena, Navrátilová Milada, Neplechová Alena, Pospíšilová Anna, Prečanová Zdeňka, Půrová Františka, Řeháková Jarmila, Sobková Marie, Stejskalová Marie, Vincencová Jiřina, Vítková Zlata, Vrbová Miroslava

 

 

Ročník: 1961  Třída: 2C VS  Třídní: F. Rozsíval

Bartoňková Drahomíra, Čadová Ludmila, Hampl Alois, Kabílková Libuše, Kluková Františka, Kořínková Milada, Kosková Jaroslava, Kučerová Anna, Malíková Ivana, Mrtvá Květoslava, Navrátilová Jaroslava, Nelechová Marta, Neumannová Inge , Novotná Ludmila, Pavlíková Dana, Pešulová Libuše, Podlucká Miroslava, Rašková Marie, Škoda Jiří, Šobrová Milada, Švarcová Ludmila

 

 

Ročník: 1961  Třída: 2D VS  Třídní: M. Labounek

Dosoudilová Olga, Dostálová Marie, Floriánová Dobromila, Janulíková Emilie, Kloudová Vlasta, Konečná Helena, Linhartová Karla, Machátová Jiřina, Makyčová Anna, Mišáková Milada, Müllerová Ludmila, Piterková Růžena, Sedláček  Jindřich, Vícha Emil , Žváčková Dana

 

 

Ročník: 1961  Třída: 2E VS  Třídní: B. Beňa

Bajerová Ludmila, Dittrichová Ludmila, Ellnerová Milada, Havlišová Marcela, Kratochvílová Jiřina, Mádrová Emilie, Navrátilová Alena, Navrátilová Hana, Němcová Vlasta, Niesnerová Vlasta, Pokorná Olga, Řezníčková Květoslava, Schnerchová Gerda, Spáčilová Jaroslava, Stratilová Marta, Tichá Ludmila, Zdražilová Marie

 

 

Ročník: 1961  Třída: 2  Třídní: V. Kožuchovičová

Andrésová Marie, Bridziková Zdena, Bulová Markéta, Bulvasová Marta, Daňková Vojtěška, Dušková Ivana, Forchová Helena, Fryšová Marta, Gábová Drahomíra, Havlíková Marta, Hoťková Marie, Jurásková Miroslava, Jurková Marta, Klimešová Jana, Kolomazníková Daniela, Konečná Danuše, Krejčí Libuše, Kroutilová Alena, Malá Jana, Mazánková Drahomíra, Milerová Helena, Nastoupilová Zdenka, Němčanská Jarmila, Obšilová Marie, Odstrčilová Eva, Opavská Marie, Pařízková Jana, Skopalová Zdenka, Sovová Miluše, Šultysová Marcela, Tvrdá Hana, Vacová Božena, Vaníčková Jaroslava

 

 

Ročník: 1962  Třída: 4  Třídní: P. Dostál

Bartošová Marta, Bogumská Věra, Boháčová Ludmila, Dopitová Naděžda, Gieslová Ludmila, Gruntová Dagmar, Hanáková Jarmila, Hansmannová Alena, Horáková Helena, Hradilíková Eva, Chromčíková Eva, Jarolímová Marie, Jermářová Eva, Kalabisová Irena, Knabová Olga, Kubová Milada, Lejsková Květoslava, Lulovičová Věra, Majerová Milada, Mezuliáníková Eva, Opálková Marie, Opatřilová Eva, Ryba Jiří, Řínanová Jana, Spáčilová Dagmar, Stáňová Zdeňka, Tučková Ivana, Turečková Anna, Vážanská Miroslava, Vodová Květoslava, Vyhlídalová Irena, Vychodilová Jana, Vylíčilová Eva, Vyšínková Ludmila, Zabloudilová Marcela

 

 

Ročník: 1962  Třída: 2  Třídní: Z. Aulehla

Böhmová Bohumila, Cziháková Vlasta, Černochová Alena, Čudovská Eva, Ďásková Vlasta, Dehnerová Jana, Dimareli Sirmula, Dobešová Marie, Dokoupilová Anežka, Dvořáčková Marie, Fixová Jana, Hlinecká Vlasta, Huňková Alena, Ivanová Eva, Klimešová Helena, Krečmajerová Sylva, Lachnitová Danuše, Malíková Ludmila, Metelka Antonín, Musilová Věra, Navarová Jaroslava, Navrátilová Marie, Nepustilová Drahomíra, Pekařová Marie, Petrušková Alena, Poláková Jarmila, Procházková Jana, Přikrylová Marcela, Skopalová Květoslava, Směšná Marie, Šupinová Hana, Vémolová Libuše, Ventrubová Anna, Vymětalová Marie

 

 

Ročník: 1962  Třída: 5 DS  Třídní: M. Lupínek

Březovská Ludmila, Doležalová Ludmila, Gatěk František, Hajtmar Jan, Hedererová Jana, Houdcová Jaroslava, Chytilová Anna, Krausová Hana, Langmann Jan, Lokajová Libuše, Markovič Emil, Navrátilová Libuše, Němečková Eliška, Ott Ladislav, Pilařová Milena, Prior Rostislav, Prokeš Josef, Růžičková Helena, Sitová Růžena, Smékalová Jaroslava, Staroštík Jiří, Toufar Gustav, Vojtišek František

 

 

Ročník: 1962  Třída: 2 SASŠ DS  Třídní: Z. Aulehla

Bittner Kamil, Bukovjanová Oldřiška, Drlíková Helena, Fidra František, Hrabinová Danuše, Hrušková Ludmila, Hurbišová Marie, Hutáková Zdeňka, Juráňová Eva, Jurečková Marie, Kadlecová Stanislava, Koudelková Marie, Koupilová Marie, Marková Marie, Matlochová Dagmar, Mlčák Věroslav , Náter Stanislava, Nosterská Božena, Rulíšek Josef, Salfická Božena, Sedláková Libuše, Seichtrová Milena, Sládečková Anna, Slezáková Marta, Ťtafová Ludmila, Tamé Eva, Ucekajová Růžena, Vopelková Eliška

 

 

Ročník: 1962  Třída: 2 SAJ  Třídní: M. Lupínek

Baránková Helena, Barošová Marie, Bednářová Marie, Haschková Marie, Hrdá Marie, Kobzová Marie, Koutná Helena, Kozáková Jarmila, Králová Eliška, Kučerová Marcela, Marková Anna, Plocek Petr, Přivřelová Ludmila, Sehnoutková Eva, Schindlerová Hilda, Schneiderová Karla, Slováková Alžběta, Stavělová Zdeňka, Stawarzová Kamila, Stejskalová Anna, Šebestová Eliška, Valdová Jana, Valchářová Marie, Valouchová Jarmila, Volfová Alena, Zajíčková Jana

 

 

Ročník: 1962  Třída: 5 VS  Třídní: E. Paleček

Boková Blanka, Čamková Květoslava, Doležalová Olga, Isáková Libuše, Klabanová Jiřina, Kolářová Marie, Losíková Jarmila, Losíková Milada, Metelková Jaruška, Moravcová Irena, Odstrčilová Marie, Skopalíková Božena, Weidingrová Květoslava, Zdražilová Drahomíra

 

 

Ročník: 1963  Třída: 4  Třídní: M. Labounek

Alková Ivona, Benýšková Miloslava, Bryjová Milada, Doležalová Dagmar, Fejtová Marie, Frélichová Věra, Halířová Božena, Haníková Ludmila, Häuslerová Jana, Hekalová Marta, Hirnerová Marie, Hlavinková Jarmila, Chládková Věra, Chlapíková Bronislava, Janečko Jaroslav, Jiřičná Ivana, Katzer Otto, Knéblová Eliška, Knopsová Miloslava, Kouřilová Marie, Kraus  Bohumil , Kronková Marie, Kyseláková Libuše, Macháčková Marie, Nováková Marie, Petříková Zlata, Prudilová Jana, Radová Sylvie, Sládková Ludmila, Šimková Jana, Tichá Emílie, Vaňáková Jaroslava, Vaňečková Miroslava, Vyvozilová Alena, Zámečníková Jana, Zástěrová Jiřina, Žatecká Marie

 

 

Ročník: 1963  Třída: 2  Třídní: M. Myslínová

Cahelová Jarmila, Čechová Hana, Došková Miroslava, Dračková Zdeňka, Hájková Alena, Hartošová Jiřina, Holá Alena, Izáková Libuše, Koryčanová Alžběta, Kvintová Danuše, Lipoldová Jarmila, Matoušková Miluše, Nezhybová Milada, Obšilová Jaroslava, Pečínková Marie, Pláničková Václava, Podhájská Růžena, Pokorová Karla, Polesová Miluše, Pospíšilová Eva, Stejskalová Jitřenka, Stoppenová Květoslava, Svobodová Věra, Theimerová Ludmila, Válková Drahomíra, Voštínková Marta, Vrbová Danuše, Zatloukalová Libuše, Zdražilová Milada

 

 

Ročník: 1963  Třída: 3A DS  Třídní: F. Rozsíval

Bláhová  Sylvie, Božková Zdena, Daňková Jana, Dostálová Jarmila, Dvorská Olga, Dvořáková Eva, Dvořáková Jana, Fabelová Věra, Halla Adolf, Holčápek Antonín, Hončová Vladimíra, Horčička Jaroslav, Hradecká Marie, Hřebáčková Anna, Jasník Antonín, Jašíčková Květoslava, Kamasová Alena, Konečná Anna, Kubišťová Naděžda, Kuchařová Soňa, Michálková Věra, Pavlů Milada, Pechová Irena, Pokorný Milan, Pudová Marie, Šátková Ludmila, Talpová Marie, Vamberská Miloslava, Vitásková Jarmila, Vychopeňová Helena, Vyšínová Anna, Zahelová Edith

 

 

Ročník: 1963  Třída: 3B DS  Třídní: E. Paleček

Bastlová Jaroslava, Belobradová Marie, Fiurášková Marie, Franková Dana, Havránková Eliška, Hromádková Anna, Hromátková Jarmila, Chromková Božena, Janotová Jaroslava, Jordánková Věra, Kašparová Alena, Kelnerová Milada, Knappová Božena, Krejčí Terezie, Kubátová Anna, Kuchař  Emil, Lužík Stanislav , Malá Jana, Milková Ludmila, Mlčochová Ludmila, Moravčíková Věra, Moťková Božena, Nepustilová Miluše, Procházka Václava, Rozbořil Vladimír , Slivečková Jiřina, Smejkalová Marie, Šrámková Jitka, Šultysová Marcela, Švubová Božena, Tunkerová Božena, Vráželová Vlasta, Vysloužilová Jana, Weiserová Naděžda, Zlámalová Anežka

 

 

Ročník: 1963  Třída: 5A DS  Třídní: P. Dostál

Baran František, Cihelková Jana, Drexlerová Marie, Hálek Adolf, Hříbalová Věra, Kašparová Jaroslava, Michálek Bohumil, Morkes Vojtěch, Neuvirtová Darja, Obenaus Bohumil, Ondráček Jiří, Pospíšilová Anna, Slavíček František, Smička Leonard, Večeřa Josef, Vegerová Bohumila

 

 

Ročník: 1963  Třída: 5B DS  Třídní: M. Bilík

Culková Eliška, Fusková Olga, Galík František, Halíř  Zdeněk, Hampl Adolf, Hejl Vladimír, Chmelař Květoslav , Churavý Hynek, Kudela Josef, Maňásek František, Mrázková Jaroslava, Šumbera Karel, Tokarská Marie, Vařeková Marta, Zapletal Květoslav

 

 

Ročník: 1963  Třída: 2 SAJ  Třídní: M. Ondrová

Bartesová Eva, Běhalová Soňa, Davidová Anděla, Grombířová Marie, Hemžal Hynek, Hrabovská Anna, Hubáčková Ludmila, Juránková Marie, Kempenová Ingeborg, Krausová Alena, Kvíčalová Ludmila, Langerová Ludmila, Libíčková Jarmila, Malá Marie, Medeljánová Věra, Papučíková Věra, Říkovská Věra, Stará Jaromíra, Vaculíková Hana

 

 

Ročník: 1963  Třída: 3A VS  Třídní: M. Konvalinková

Abrahámová Jana, Bittner Karel, Borůvková Jana, Coufalová Věra, Čechová Libuše, Doležalová Jaroslava, Hofmanová Anežka, Hradilová Vlasta, Jedličková Jaroslava, Jelínková Olga, Kroupová Miluše, Kučerová Věra, Němcová Věra, Pavelčák Václav , Pospíšilová Jindra, Řezníčková Jitka, Sklenářová Eva, Sovová Miroslava, Smolíková Eva, Suchá Drahomíra, Šturalová Jarmila, Švanigová Marie, Tesárková Anna, Vitonská Libuše, Vyhnánková Věra, Žáková Vlasta

 

 

Ročník: 1963  Třída: 3B VS  Třídní: E. Moserová

Ambrožová Ludmila, Axmanová Libuše, Coufalová Milada, Červinková Zdeňka, Daňhelková Milada, Dočekalová Eliška, Dvořáková Ludmila, Gottvald Antonín, Hrazdilová Alena, Jalůvková Milena, Krutilová Helena, Malíková Ivana, Mrtýnek Zdeněk, Odstrčilová Anna, Pourová Věra, Samotná Anna, Sedlaříková Marie, Schubertová Jarmila, Smrčková Eva, Smrčková Ludmila, Sovová Miroslava, Stavělová Eva, Stratilová Štěpánka, Škodíková Marie, Špundová Růžena, Štaflová Miroslava, Štěpánková Anna, Tavlaridu Alena, Valentová Věra, Večeřa Jan , Vévodová Růžena, Vinklerová Jana, Zbraňková Zdenka

 

 

Ročník: 1963  Třída: 3C VS  Třídní: O. Tesařík

Dostálová Libuše, Dostálová Miroslava, Hegerová Marie, Kaňová Anna, Kosatíková Jitka, Koutná Milada, Králíková Miluše, Kublová Marie, Musilová Emílie, Nepožitková Libuše, Opletalová Anděla, Paličková Dana, Šošolíková Svatava, Trávníčková Drahomíra, Vláčilová Marie, Weber Antonín, Žáčková Marie, Zářecká Štěpánka

 

 

Ročník: 1963  Třída: 3D VS  Třídní: F. Přecechtěl

Čudová Anežka, Hvižďová Olga, Krčková Marta, Majorová Anna, Malá Marie, Mazalová Eva, Měšťanová Jarmila, Millá Marie, Mlčochová Marta, Olejníková Olga, Riegrová Margita, Složil Jan, Škubnová Milada, Šormová Jarmila, Tižová Helena, Vaňusová Anna, Velíková Vlastimila, Vodičková Božena, Vostrá Marta

 

 

Ročník: 1963  Třída: 2A VP VO  Třídní: V. Otáhal

Bořutová Jana, Dokoupilová Ludmila, Doležal  Ladislav, Doležel Josef, Hašák Ladislav, Holubovský Oldřich, Chromečková Anna, Chytil Břetislav, Jiříček Otakar, Kirschner Jan, Konečná Libuše, Kovář Zdeněk, Kozárek Alois, Kulatý František, Léhar Oldřich, Malík  Karel, Mifka František, Mlčáková Markéta, Novotná Zdenka, Reichlová Věra, Rosman Josef, Ryšťáková Jarmila, Samuelová Marie, Suchánková Františka, Špaček Rostislav, Theimer  Karel, Vašíček Zdeněk, Zahálka Jaroslav, Zehnal Antonín

 

 

Ročník: 1963  Třída: 2B VP VO  Třídní: M. Bilík

Appel Kamil, Barouš Vlastimil , Beierová Ludmila, Bílek Josef, Caithamlová Ludmila, Cihlářová Eleonora, Grabovský Vladislav, Hájek Ludvík , Charvátová Libuše, Jambor Ladislav, Kadláčová Marie, Lechner Zdeněk, Liška Václav, Malá Emílie, Novotná Věra, Opavská Vlasta, Pastrnek Josef, Pilařová Božena, Plhal Vladimír, Pokorný Josef, Procházka Oldřich, Přidalová Ludmila, Raková Libuše, Řehák Milan, Sázelová Jiřina, Sekyra Jan, Slanková Jarmila, Šimonová Zdenka, Švestková Štěpánka, Vildner Gustav, Vyhlídal František, Vyškovský František

 

 

Ročník: 1963  Třída: 2 VP MH  Třídní: V. Fleischmann

Bednář Vítězslav, Brzusková Dobroslava, Coufal  Metoděj, Dostálík Josef, Dvořák  Josef, Fiala František, Filipovičová Hedvika, Frank Alois, Ježorský Miloslav , Juříček Alois, Kalda Oldřich, Kořený Ludvík , Kupka Karel, Mikuláš Jan, Novák  Jaroslav, Pokorný Ferdinand, Roch Walter, Řoutil Eduard, Svoboda Rudolf, Špaček Karel, Tomášek Stanislav

 

 

Ročník: 1964  Třída: 4A  Třídní: M. Lupínek

Bartoníková Jaroslava, Bogdanová Jarmila, Borovička Pavel, Brzokoupilová Hana, Daňhelová Světluše, Danielová Jarmila, Fišárková Dagmar, Hladišová Marie, Koktánková Ladislava, Kroupová Jarmila, Kurčáková Anna, Lukášová Jiřina, Meixnerová Ivana, Opletalová Zdeňka, Pavlita Vojtěch, Petrová Jitřenka, Petrová Milena, Ponížilová Ludmila, Rektoříková Marie, Řeháková Jitka, Sazovská Zdenka, Skálová Václava, Skopalíková Bohuslava, Sochor Stanislav , Strouhalová Alena, Studená Jarmila, Šnajdrová Marie, Tesaříková Františka, Varhová Eva, Vyroubalová Marie, Zahradová Jana, Zaoralová Eva

 

 

Ročník: 1964  Třída: 4B  Třídní: P. Hladká

Axmanová Ludmila, Beschornerová Libuše, Buriánková Eva, Čáp Miloslav, Češková Božena, Dokoupilová Vlasta, Doleželová Vlasta, Grézlová Marie, Kaňková Marie, Keprtová Věra, Korhoň Josef, Kouřilová Marie, Krejčí Věra, Kroutilová Marta, Kubíčková Božena, Kubová Jarmila, Lakomá  Magda, Myšáková Alice, Navrátilová Jarmila, Nedomová Marie, Němečková Jaroslava, Nováková Marta, Panošová Soňa, Pecůchová Hana, Pivovarová Jana, Směšná Marie, Solařová Vlasta, Sommerová Alexandra, Spáčilová Svatava, Šléšková Věra, Šmirková Alena, Vraníková Dana, Žáčková Pavla

 

 

Ročník: 1964  Třída: 2  Třídní: O. Plevková

Báťková Marta, Berková Eliška, Böhmová Jarmila, Dejmková Alena, Doláková Blažena, Doležalová Anna, Hansmanová Jarmila, Horáková Květoslava, Jaglová Jitka, Janošťáková Alžběta, Jašková Věra, Kargerová Miroslava, Konvičková Jana, Krejčí Alena, Malá  Dagmar, Marková Libuše, Navrátilová Otilie, Navrátilová Jarmila, Nyklová Věra, Obzinová Anna, Ondrýsková Růžena, Opletalová Ivana, Petrušková Helena, Puda Pavel, Rozsypalová Radoslava, Stachovská Alena, Šimková Olga, Špundová Bohuslava, Štajnochová Danuše, Švébišová Ludmila, Tylová Bohumila, Valouchová Marie, Valouchová Božena, Vařeková Věra, Vyroubalová Vlasta, Vysloužilová Alena

 

 

Ročník: 1964  Třída: 3A DS  Třídní: J. Bláha

Bizková Irena, Čurdová Jitka, Dobešová Zdeňka, Fritscherová Františka, Horáková Olga, Hostašová Drahomíra, Hrabalová Ludmila, Hrabalová Svatava, Klášterníková Věra, Kleinerová Františka, Konečná Hedvika, Kopečná Jana, Krystková Ludmila, Losová Libuše, Macková Eliška, Nahodilová Drahomíra, Nováková Jarmila, Pogančičová Miluše, Slámová Eva, Snášel Eduard, Šimková Svatava, Šnirychová Věra, Trbušková Věra, Vaňková Ludmila, Žertová Milena

 

 

Ročník: 1964  Třída: 3B DS  Třídní: M. Konvalinková

Bartošová Milada, Bartošová Jana, Becková Ludmila, Holubová Anna, Hrabčík Miroslav , Hrdá Vanda, Kasalová Milena, Krejčí Miluše, Lysáková Marie, Mazalová Věra, Muchová Marie, Navrátilová Antonie, Pavlatová Marie, Pechová Jitka, Pospíšilová Magda, Rifflerová Olga, Sehnalová Anežka, Sienelová Irena, Špičák Vladimír, Šumberová Helena, Tesařová Jindra, Valentová Drahomíra

 

 

Ročník: 1964  Třída: 5A DS  Třídní: M. Bilík

Bartoňková Drahomíra, Drábková Ludmila, Hampl Alois, Humlíčková Vlasta, Ivanovová Jarmila, Kaczurová Alena, Kašpar Josef, Katzer Vítězslav, Kovařík Ladislav, Kravec Miroslav, Lešnar Bedřich, Lojkásková Gerta, Marek Jaroslav, Nepimach Zdeněk, Sáňková Jarmila, Smékal Čestmír, Šašek Jaroslav, Škoda Jiří, Talanda František, Unzeitigová Helena, Vladařová Jiřina, Zatloukalová Františka

 

 

Ročník: 1964  Třída: 5B DS  Třídní: B. Beňa

Bundilová Anna, Coufal  Josef, Hradilíková Pavla, Hubička Vladimír, Hudečková Božena, Janíčková Vlasta, Jarmar Václav, Jirka Bohuslav , Kaprál Stanislav , Kleinová Anna, Konečný Pavel, Konopková Zdeňka, Kotek Vojtěch, Kotrlová Marie, Kubíčková Helena, Mařáková Antonie, Meixnerová Ludmila, Pavlů Jiří, Peřinová Ludmila, Plesníková Zdeňka, Raška Augustýn, Sedláčková Marie, Trnková Bohumila, Tunysová Marta, Valoušek Svatopluk, Veselská Miroslava, Vojtková Anna, Vytřisal Jaroslav

 

 

Ročník: 1964  Třída: 2 SASŠ  Třídní: V. Otáhal

Broulíková Věra, Bučíková Jiřina, Fibík Karel, Fikr Antonín, Fišerová Božena, Hebnarová Jaroslava, Horňáčková Božena, Konečná Milena, Koutná Ludmila, Kropáčová Drahomíra, Krylová Dobroslava, Kudličková Marta, Leitner Miroslav, Malínková Lydie, Nezval Lubomír, Palasová Eva, Procházka Václav, Sobková Isolda, Štusáková Jana

 

 

Ročník: 1964  Třída: 2 VP MH  Třídní: V. Fleischmann

Červinková Růžena, Fujerik Josef, Gracias Blahoslav, Hlobilová Anna, Horáková Anežka, Chytil Miroslav, Julinová Dagmar, Koblas Gustav, Komárek Jan, Kovářík Eduard, Kříž Nikolaj, Masaříková Jindra, Ottová Marie, Soldán Emil, Soural Mojmír, Šmoldas Jana, Šuba Václav

 

 

Ročník: 1964  Třída: 2 VP VO  Třídní: A. Spáčil

Brablecová Anna, Dokoupilová Drahomíra, Fischer Eduard, Hlobilová Blanka, Indrák Antonín, John Lubomír, Mucha Antonín, Muzikant Alois, Novák Jan, Novák Vladimír, Ohnoutková Zdenka, Richter Karel, Sirogin Zdeněk, Skutka František, Svačina Radoslav, Svozilová Zdeňka, Uhrová Jasna, Vénusová Marie

 

 

Ročník: 1964  Třída: 3A VS  Třídní: M. Ondrová

Bartoňková Jana, Hágerová Ludmila, Hálová Olga, Hausnerová Drahomíra, Hühnelová Jarmila, Hýblová Věra, Jínová Alena, Kalvoda Oldřich, Košinová Eva, Kretková Jaroslava, Kumrová Bohumila, Kyjovská Eva, Kynclová Věra, Lászlová Anežka, Mertová Věra, Niklová Františka, Nitrová Eva, Nováčková Marie, Pavlů Zdenka, Podmolíková Helena, Procházková Květoslava, Procházková Ivana, Ružičková Anna, Thunová Věra, Vařeková Libuše, Zrubková Věra

 

 

Ročník: 1964  Třída: 3B VS  Třídní: F. Rozsíval

Brázda Rudolf, Čočková Zdena, Danzmajerová Alena, Dudková Marie, Havelčíková Bohumíra, Kudličková Anna, Maierová Marie, Navrátilová Blanka, Procházková Jarmila, Sedláčková Marie, Sechrová Margita, Spáčilová Vlasta, Šréblová Jarmila, Tylová Jaroslava, Víchová Ludmila, Vyvlečka František, Zaoralová Jana, Zdražilová Ludmila, Zemanová Libuše

 

 

Ročník: 1964  Třída: 3C VS6)  Třídní: E. Paleček

Drhlíková Anna, Ignácková Marie, Janková Jaroslava, Kotíková Věra, Kuplevacká Jana, Kvapilová Marie, Lakomá  Anna, Látalová Jarmila, Moclíková Kristina, Navrátilová Anna, Pavlátová Vlasta, Solovská Anna, Šánová Anna, Škrobrtalová Vlastimila, Uhrová Emílie, Vláčilová Marie

 

 

Ročník: 1964  Třída: 5 VS  Třídní: Z. Ficnerová

Baierová Helena, Bednářová Jana, Běhal Stanislav , Bundilová Libuše, Čadová Ludmila, Dočkalová Marie, Dolanská Marie, Eichlerová Eva, Kment Ladislav, Kulatá Jana, Mačáková Dagmar, Marková Eva, Matýštáková Jaroslava, Mikešová Jarmila, Peka Josef, Stehlíková Alžběta, Šobrová Milada, Šrahulková Anežka, Vašíčková Anna

 

 

Ročník: 1965  Třída: 4A  Třídní: B. Lenochová

Berger Pavel, Čámský Karel, Dubový Josef, Fritzová Ivana, Gerátová Anna, Götzová Marie, Hlochová Anděla, Horský František, Chytilová Stanislava, Janáková Dana, Juračková Dagmar, Klímová Věra, Konečná Emilie, Korsitzková Alena, Kozlová Pavla, Krajíčková Pavla, Křupalová Dáša, Martinčíková Dagmar, Navrátilová Marie, Novotný Josef, Pospíšilová Naděžda, Pospíšilová Svatava, Pospíšilová Zdeňka, Provazová Marie, Rozsívalová Naděžda, Spáčil  Milan, Strouhalová Ludmila, Studená Miroslava, Stuchlík Jana, Škrdlová Jitka, Ticháčková Anežka, Vánský Jan , Vlčková Jiřina

 

 

Ročník: 1965  Třída: 4B  Třídní: O. Tesařík

Augustinová Alena, Blahůnková Helena, Dostálová Eva, Dražná Marie, Feitová Eva, Gartnerová Marie, Gorková Jana, Hartlová Eliška, Janáčková Ludmila, Jasníková Marie, Kalousová Hana, Kašíková Alena, Koleňáková Anna, Kopečková Blanka, Krajíčková Jarmila, Krausová Dagmar, Kroupová Věra, Kursová Alena, Nádvorníková Markéta, Nevřelová Vladimíra, Ondrušková Vlasta, Pořízková Věra, Pytlíčková Ludmila, Sobková Jiřina, Spurná Hana, Srovnalová Ivana, Suchá Emilie, Šnirychová Zlata, Tomečková Jarmila, Vitoslavská Pavla, Vraníková Pavla, Vrobková Anna

 

 

Ročník: 1965  Třída: 2A  Třídní: V. Kožuchovičová

Ambrožová Věra, Baďurová Alena, Bartošková Blažena, Bednárková Alena, Birknerová Hana, Čecháková Božena, Čepeláková Marie, Čihánková Marie, Dočekalová Jitka, Dočkalová Zdeňka, Dolénková Jitka, Doubravová Bohumila, Drábková Věra, Dračková Marta, Filipová Olga, Fišerová Blažena, Gerychová Marie, Géryková Věra, Grygová Jitka, Hladišová Alena, Hlaváčková Alena, Husová Dagmar, Chytilová Eva, Jelínková Růžena, Kačurová Marie, Kapounová Věra, Konečná Zdenka, Korsitzková Marie, Krejčí Alena, Křenková Helena, Křížková Ludmila, Loučanská Marta, Malá Helena, Malínková Marta, Mrtvá Jana, Nakládalová Eva, Slezáková Naděje

 

 

Ročník: 1965  Třída: 2B  Třídní: M. Myslínová

Navrátilová Danuše, Nedomová Milada, Nepožitková Jana, Niklová Marie, Nimshausová Anna, Novosadová Božena, Pacáková Jarmila, Palatková Milada, Papicová Jarmila, Pilátová Marta, Putnerová Helena, Rollerová Jiřina, Solařová Božena, Sopková Judita, Soppeová Marcela, Spáčilová Soňa, Srbecká Jiřina, Strouhalová Svatava, Stuchlíková Milada, Šemberová Eva, Šenkapoulová Jitka, Šilingerová Milena, Šinclová Růžena, Štefková Ludmila, Štěpánková Marta, Šulcová Věra, ¨Theiberová Eva, Vacová Jindřiška, Veselovská Hana, Vitoulová Anna, Vrzalová Milada, Zatloukalová Danuše, Zatloukalová Oldřiška, Zbořilová Drahomíra, Zedníková Ludmila, Žejkovicová Zdenka

 

 

Ročník: 1965  Třída: 3A DS  Třídní: V. Žondrová

Čapková Vojtěška, Dopita Vlastimila, Fidra Jaroslav, Frank Alois, Grézl Jaroslav, Hincl Miloš, Chytil František, Kohout Rostislav, Kouřil Zdeněk, Kvapilová Věra, Novák Jaroslav, Pechová Eva, Přikrylová Libuše, Roch Walter, Rotterová Eliška, Řoutil Eduard, Sklenářová Olga, Sontág Ivo, Strmisková Božena, Svoboda Rudolf, Šilhán Jaroslav, Vařeka Stanislav, Vyroubal Karel, Vysloužil  Antonín

 

 

Ročník: 1965  Třída: 3B DS  Třídní: M. Ondrová

Bechyňská Irena, Blumová Anna, Brabcová Marie, Čápová Alena, Čermáková Magdaléna, Černá Libuše, Fajtová Věra, Heinová Ludmila, Himmerová Jana, Hrubá Bohumila, Hříbková Alena, Chrástecká Eva, Chytilová Jarmila, Jurčáková Danuše, Krenčová Eva, Kuzníková Miloslava, Mrázková Jiřina, Pichlerová Božena, Pospíšilová Bohumila, Ruschová Marie, Seidlová Jiřina, Soukupová Ludmila, Škodová Věra, Tomášková Anna, Vaculčíková Jiřina, Vaňková Ludmila, Vávrová Drahomíra, Zemanová Hedvika

 

 

Ročník: 1965  Třída: 3C DS  Třídní: V. Kožuchovičová

Balcarová Zdenka, Baštincová Vlasta, Bílková Svatava, Breginová Andriena, Cézarová Zdenka, Feilerová Drahomíra, Fritzová Miloslava, Hrbáčková Věra, Hrubá Marie, Hrušková Eva, Imrichová Květoslava, Jeníčková Stanislava, Kalabisová Jarmila, Kapustová Zdeňka, Láhnerová Drahoslava, Lejska Jan, Najkerová Marie, Nováková Ludmila, Pokorná Drahomíra, Přecechtělová Helena, Přibylová Zdeňka, Říhová Libuše, Snopková Olga, Šilhanová Zdena, Šindlerová Olga, Šubová Jiřina, Tatýrková Jana, Urbánková Jindra, Vaculíková Věra

 

 

Ročník: 1965  Třída: 3D DS  Třídní: E. Moserová

Bednářová Helena, Bokůvková Olga, Bradová Margita, Černá  Libuše, Darazilová Božena, Dršková Marie, Hájková Alena, Handlová Růžena, Horká Milada, Kocourková Božena, Kouřilová Marie, Koutná Amalie, Kratschmerová Jitka, Kristinková Bohumila, Lasoňová Anežka, Mrázek Zdeněk, Pírková Antonie, Potužníková Květa, Ptáčková Helena, Říhová Valerie, Schubertová Jarmila, Sládeček Ladislav, Slezáková Věra, Sovadinová Iva , Tisonová Marie, Víšková Jaroslava

 

 

Ročník: 1965  Třída: 5A DS  Třídní: F. Rozsíval

Ambrožová Ludmila, Baňařová Eva, Božková Zdenka, Daňková Jana, Halla Adolf, Horčička Jaroslav, Hradecká Marie, Hřebačková Anna, Jandová Alena, Jasník  Antonín, Jašíčková Květoslava, Juryšková Marie, Juryšková Naděžda, Kuchařová Soňa, Macková Marta, Matoušková Jaroslava, Nezhylová Zdena, Plesníková Květa, Pokorný Milan, Příkopa Jan, Pudová Marie, Riedingrová Věra, Samotná Anna, Sovová Miluše, Svobodová Elena, Syrový Jiří, Šátková Ludmila, Tomečková Jaroslava, Tvardková Anna, Vamberská Miloslava, Večeřa Jan, Vitásková Jarmila, Vítková Zlata, Vychopeňová Helena, Vyšínová Anna

 

 

Ročník: 1965  Třída: 5B DS  Třídní: M. Bilík

Adámková Jana, Běloušková Jana, Bendová Jarmila, Čudová Anežka, Doležalová Jana, Doležalová Jaroslava, Gronská Eliška, Haťková Marie, Hromádková Anna, Kašparová Alena, Konečná Helena, Kubátová Anna, Lužík Stanislav, Michalíková Erika, Nepustilová Miluše, Plevová Ludmila, Procházka Václav, Procházková Jarmila, Smolíková Eva, Šturalová Jarmila, Štýbnarová Miroslava, Šultysová Marcela, Tavlaridu Alena, Vráželová Vlasta, Vyvlečková Marie

 

 

Ročník: 1965  Třída: 3 AK DS  Třídní: M. Labounek

Burdová Vlasta, Danielisová Elfrida, Exner Karel, Fromel Květoslav, Gallat Jiří, Glásková Inge, Gregorová Zdenka, Havelková Alena, Hrbková Jiřina, Chytilová Jana, Jadrníčková Jana, Kohoutková Libuše, Kondlerová Gertruda, Krátký Jiří, Krestýnová Helena, Krňávková Emílie, Kučerová Eliška, Lovečková Libuše, Macháček Josef, Matýsová Miloslava, Minářová Jiřina, Musil Pavel, Nováčková Eva, Novotná Božena, Petráková Helena, Polák Zdeněk, Poláková Dáša, Přízová Dagmar, Rottrová Alena, Rulíšková Hedvika, Schlesingerová Růžena, Šnirochová Gertruda, Urubová Jiřina, Vrbová Eva, Waltrová Edeltruda

 

 

Ročník: 1965  Třída: 2A VP MNO  Třídní: V. Fleischmann

Bartošová Marie, Beránková Marie, Bouchalová Jindra, Dufková Jaroslava, Horáková Marie, Chmelařová Miluše, Janáčková Helena, Jašková Jolana, Kaňová Olga, Král Josef, Látalová Olga, Lišková Marie, Peluhová Milada, Salačová Marie, Selucká Eliška, Spáčilová Libuše, Šefčíková Jiřina, Škobrtalová Anna, Tomečková Libuše, Trlicová Eva, Urbášková Stanislava, Veinlichová Květoslava, Vrbková Anna, Vykopalová Ludmila

 

 

Ročník: 1965  Třída: 2B VP MNO  Třídní: F. Miler

Hlavicová Jiřina, Kraus Bohumila, Kropáčová Dagmar, Pelcová Drahomíra, Perutková Božena, Pošmurová Jana, Prokešová Anna, Růžičková Marta, Simerská Marta, Strnadlová Růžena, Ševčíková Libuše, Tylšarová Zdeňka, Václavková Božena, Valoušková Marie, Vaňáková Marie, Vojtíšková Margita

 

 

Ročník: 1965  Třída: 2 VP VO  Třídní: P. Dostál

Adamcová Jana, Baraňák Josef, Bartoň František, Brožová Marta, Černošková Eva, Fuchs Jaroslav, Chromec František, Churavý Josef, Ivanovová Marie, Jarmarová Jaromíra, Kobylková Vlasta, Kolářová Františka, Král Václav, Krejčí Antonín, Křenková Květa, Kvapil  Miroslav , Loučková Jarmila, Loun Vojtěch, Loutocká Milena, Lupečka Zdeněk, Mikulík Josef, Pospíšil  Svatopluk, Růžičková Hedvika, Skoupil Bedřich, Soor Otto, Svoboda Adolf, Šimková Dagmar, Špisserová Naděžda, Turečková Anna, Václavínková Anna, Váňová Emilie, Závodná Jarmila, Žídek Miloslav

 

 

Ročník: 1965  Třída: 3A VS  Třídní: E. Paleček

Bítalová Jaroslava, Brázdová Růžena, Brüstlová Věra, Dubová Alena, Dvořáčková Milada, Faltýnková Marie, Franková Božena, Hrušáková Věra, Chámová Marie, Jordánová Miluše, Kleinová Radomíra, Langrová Jitka, Machálek František, Matoušek Antonín, Mičalová Miroslava, Parmová Anna, Pokorná Věra, Pospíšilová Ludmila, Pravdová Zdenka, Skládalová Emilie, Studený Vladislav, Uhlířová Libuše, Zapletalová Josefka

 

 

Ročník: 1965  Třída: 3B VS  Třídní: J. Bláha

Bazgerová Božena, Dortlová Jiřina, Dudek Jaromír , Hambálková Jana, Introvičová Jarmila, Jahn Ladislav, Jahn Milan, Komínková Anna, Líčková Alena, Mišáková Ludmila, Nejezová Blažena, Nikodémová Dobroslava, Papoušková Eva, Rášová Zdeňka, Rozehnalová Štěpánka, Slováčková Marie, Snášelová Marta, Sohnelová Jana, Strobitzerová Heide, Sýkorová Jana, Vaculíková Alena, Vágnerová Jitka, Vojáčková Jarmila, Zdařilová Ludmila, Zedník  Zdeněk

 

 

Ročník: 1965  Třída: 3C VS  Třídní: V. Žondrová

Budková Jiřina, Coufalová Věra, Dokoupilová Anna, Dudková Jiřina, Dvořáková Božena, Hejtmánková Irena, Kedrušová Karla, Kokešová Anna, Kroutilová Marie, Langerová Miroslava, Malasková Milada, Obzinová Věra, Pospíšilová Marie, Romančíková Marie, Rozsypalová Věnceslava, Skyvová Jaroslava, Smičková Marie, Stavinohová Libuše, Svozilová Eva, Tesárková Milena, Vitulová Anna, Zedníková Silvie, Zendulková Božena

 

 

Ročník: 1965  Třída: 5A VS  Třídní: O. Plevková

Bukva Jan, Hradilová Vlasta, Nováková Božena, Otta Břetislav, Poláková Jarmila, Přichystalová Eva, Rotterová Vlasta, Řeháková Věra, Smékalová Ludmila, Šnirychová Zdeňka, Švanigová Marie, Urbanová Jana, Vařeková Dana, Vémolová Libuše, Vymětalová Marie, Zdeborská Ludmila

 

 

Ročník: 1965  Třída: 5B VS  Třídní: M. Labounek

Benešová Marie, Bittner Karel, Borůvková Jana, Červinková Zdeňka, Dočekalová Eliška, Gottvald Antonín, Mrtýnek Zdeněk, Pavelčák Václav, Polednová Jitka, Pourová Věra, Procházková Jana, Stavělová Eva, Vévodová Růžena, Vinklerová Jana, Vitonská Libuše, Zbraňková Zdena

 

 

Ročník: 1966  Třída: 4  Třídní: P. Dostál

Augustinová Věra, Augustová Naděžda, Bittner Jiří, Bubeníček Leopold, Daňhelka Jiří, Gorgdová Stanislava, Groharová Danuše, Horáková Anna, Chytilová Miloslava, Kabelíková Karla, Klapková Olga, Kouřilová Miloslava, Koutná Marie, Krajíčková Jarmila, Mádrová Eva, Macháčková Jindřiška, Mičkalová Anna, Můčková Jana, Nebeská Zdeňka, Opíchalová Marie, Otavová Věra, Pavlovská Alena, Pithart Jiří, Richterová Božena, Robová Helena, Rokytová Jiřina, Řoutilová Jarmila, Smékalová Anna, Spurný Joža, Svobodová Naděžda, Šimková Olga, Šubertová Jana, Ullík Vladimír, Utíkalová Jana, Vakočová Jitka, Veselá Danuše, Vysloužilová Libuše, Zajícová Jana

 

 

Ročník: 1966  Třída: 2  Třídní: E. Moserová

Antlová Miloslava, Dostálová Bohuslava, Gieslová Zdenka, Glončáková Karla, Goldová Vlastimila, Grulichová Zdena, Hamplová Libuše, Hanáková Anna, Hanáková Marie, Hrubá Danuše, Hřebíčková Janina, Klobušiáková Jana, Kouřilová Jiřina, Martinátová Ludmila, Muchová Marie, Mušková Růžena, Pečová Marie, Pospíšilová Svatava, Sedláčková Zdenka, Staňková Karla, Stejskalová Marie, Strnadová Eva, Šarmanová Božena, Šmídová Marie, Šoustalová Marie, Terková Anna, Valentová Hana, Valentová Marie, Večeřová Vlasta, Vrbková Marie, Vrtalová Marie, Vychopňová Ludmila, Vysoudilová Eva, Zbořilová Anna, Zendulková Alena, Zendulková Anna, Zmrhalová Anna

 

 

Ročník: 1966  Třída: 3A DS  Třídní: O. Tesařík

Balysová Oldřiška, Břeňková Vlasta, Dreiseitlová Věra, Galousková Růžena, Hartmannová Míla, Hlavicová Anežka, Chačová Olga, Králová Emilie, Křenek Oldřich, Kubánková Margita, Nebor Bohumil, Obšilová Jarmila, Oškrkaná Elfgard, Pazourová Marie, Petr Miroslav, Pospíšilová Drahoslava, Požárová Marie, Sedláková Pavlína, Skyvová Jaroslava, Svozilová Naděžda, Šatura Pavel, Šimková Růžena, Škůrková Zdena, Štajgr Rostislav, Těšická Líza, Toncrová Jiřina, Vrbková Jiřina, Vybíralová Ludmila, Vyroubalová Emilie, Žáková Dobroslava, Zatloukalová Hana, Zbožínková Eliška, Zonová Anna, Žouželková Anna

 

 

Ročník: 1966  Třída: 3B DS  Třídní: J. Ingr

Črvrtníčková Jarmila, Fassmannová Zdeňka, Fischerová Květoslava, Formanová Ludmila, Galetková Marta, Havránková Marta, Holíková Anna, Hoťková Zuzana, Hrdinová Marie, Jurníčková Dobromila, Kaldová Eva, Kavíková Jaroslava, Kellnerová Elena, Kopal Josef, Kopalová Marie, Macejáková Hana, Matoušková Vlasta, Matuščíková Helena, Neubauerová Blažena, Novák  Vladimír, Ošťádalová Marie, Pánková Emilie, Peterová Marie, Pospíšil Jan, Richter  Karel, Sedlářová Drahomíra, Sirogin Zdeněk, Šigulovičová Anna, Šrůtková Marta, Tichá Věra, Vinklerová Jožka, Vodičková Jana, Zavadil Vojtěch

 

 

Ročník: 1966  Třída: 5 DS  Třídní: O. Plevková

Bukáčková Jarmila, Čurdová Jitka, Dvořák  Emil , Dvořáková Drahomíra, Fialová Milada, Haviger Bohumil, Jindrová Eva, Kasalová Milena, Krystková Ludmila, Laubová Drahomíra, Lysáková Marie, Navrátil  Vlastimil , Neubauerová Růžena, Panáková Magda, Papučíková Božena, Polívka Jaroslav, Smítalová Zdenka, Snášel  Eduard, Svatošová Jiřina, Špičák Vladimír, Tunkerová Božena, Vaňková Věra, Zapletalová Olga, Zatloukalová Bohumila

 

 

Ročník: 1966  Třída: 3 AK DS  Třídní: V. Otáhal

Babyštová Vlasta, Bernardová Gertruda, Březovská Miroslava, Dočekal  Jarek, Ertl Vladimír, Floriánová Drahomíra, Grepl Rostislav, Hlavinková Marie, Horáková Marie, Hromeček Miroslav, Hudcová Rut, Kubíčková Marie, Navrátilová Jindřiška, Otavová Eva, Pospíšilová Anna, Procházková Jana, Přikrylová Marta, Reitinger Vladimír, Skaličanová Emílie, Svozilová Eva, Vokáčová Danuše, Voznicová Milada, Zapařková Věra, Závodný František, Zdražilová Miluše, Znojilová Alena

 

 

Ročník: 1966  Třída: 3A VS  Třídní: Z. Kučka

Absolónová Jana, Běhalová Marie, Bloudková Zdeňka, Dudášová Květoslava, Hájková Marie, Hirschová Olga, Hrbolková Květoslava, Chrástecká Marie, Kollmann Josef, Křivánková Jana, Pučálková Jarmila, Staňková Ludmila, Strádalová Danuše, Šipková Marie, Švihálková Jana, Třísková Dagmar

 

 

Ročník: 1966  Třída: 3B VS  Třídní: J. Bláha

Dolénková Rostislava, Dostálová Alena, Dvořáková Marie, Hornová Olga, Hořínková Jaroslava, Jiříčková Marie, Košťálková Květoslava, Kubíčková Jana, Kudličková Jana, Kundlová Hermína, Míšková Jiřina, Pěčková Ludmila, Pechová Marie, Přikryl  Bohuš, Sýkorová Jarmila, Šimíčková Věra, Tóthová Jaromíra, Vaňková Vlasta, Vláčilová Helena

 

 

Ročník: 1966  Třída: 3C VS  Třídní: F. Rozsíval

Ambrožová Marta, Dohnalová Ludmila, Doležalová Vlasta, Horilová Věra, Horilová Zdena, Jakubcová Bohumila, Jančíková Miroslava, Kosíková Miroslava, Kostorková Viktorie, Kratochvílová Drahomíra, Kreiselová Eva, Krupicová Marie, Smékalová Olga, Špannerová Renata, Veselý Ladislav, Vojáčková Danuše, Volárová Miloslava, Zavřelová Dagmar, Zezulová Stanislava

 

 

Ročník: 1966  Třída: 5 VS  Třídní: O. Plevková

Brázda Rudolf, Hladká Dobroslava, Hühnelová Sylva, Koblihová Helena, Košinová Eva, Krejčí Jaroslav, Linhartová Květoslava, Matonohová Jana, Navarová Jaroslava, Navrátilová Anna, Navrátilová Blanka, Pešová Marie, Procházková Jarmila, Růžičková Anna, Valášková Vlasta, Víchová Ludmila, Zdražilová Ludmila, Zemanová Libuše, Žertová Milena

 

 

Ročník: 1966  Třída: 2 VP MNO  Třídní: Z. Kučka

Bušinová Anna, Hájek Vlastimil, Horynová Irena, Jeništová Marie, Koukolová Ivona, Křen  Jaroslav, Medková Naděžda, Omelková Eva, Papica Vladimír, Šenvajcová Ludmila, Šmardová Ludmila, Šustek František, Veselá Marie, Vítovcová Anna, Žáček Stanislav , Zezulová Libuše

 

 

Ročník: 1966  Třída: 2 VP SP  Třídní: A. Spáčil

Berg Josef, Červinka František, Čikl Jaroslav, Grumlová Božena, Jurkovičová Zdena, Konečný Bohuslav , Leudar Ivan, Nantlová Dobromila, Navrátil Miroslav, Novotná Marie, Polášková Jarmila, Samek František, Samková Marie, Semotamová Jaroslava, Stojanová Vlasta, Šenk Karel, Špaček Miroslav, Trkanová Blanka, Bubeníček Leopold, Čáslavská Marta, Čiklová Libuše, Dolinková Ludmila, Jasný Antonín, Jirkovská Marie, Kašparová Jiřina, Koníčková Anna, Kratochvílová Libuše, Malaska Jan, Matějková Ludmila, Mikšík Jan, Nešpor Čestmír, Peková Věra, Polák Emil, Prepsl Miroslav, Sedláková Anna, Sedláková Vlasta, Skopalík Jaroslav, Španner  Alois, Švecová Věra, Tomanová Věra, Vašková Věra, Vytopilová Miloslava, Zadražilová Anna, Zuzaňák Zdeněk

 

 

Ročník: 1967  Třída: 4  Třídní: Z. Ficnerová

Blažková Milada, Boďová Jarmila, Boxan Jiří, Burianová Zdenka, Čechová Jana, Hlaváčková Milada, Chlapíková Eliška, Chlapíková Libuše, Jandeková Zdena, Jandora Zdeněk, Jašková Jarmila, Kadlčíková Eva, Kepák Eduard, Koldasová Vlasta, Kotoučová Libuše, Kulatá Alena, Lehnertová Marie, Marek Leo , Měrková Danuše, Mlynářová Lenka, Pečinka Miroslav, Petulová Miluše, Přikryl Jindřich, Rozsívalová Jaroslava, Runtáková Jarmila, Skyvová Jana, Stabravová Jitřenka, Stroupková Anna, Šmehlíková Marie, Špidlová Jiřina, Štěpánková Božena, Theimerová Miloslava, Veissová Kristina, Vodičková Marie, Vrtalová Jindřiška, Vyroubalová Jarmila, Zápařka Petr, Ženčáková Marie

 

 

Ročník: 1967  Třída: 2  Třídní: V. Kožuchovičová

Axmanová Magda, Blažková Jaroslava, Bundilová Věra, Daňková Lenka, Houžvová Marie, Izáková Ludmila, Jašíčková Ludmila, Kabilková Jana, Karásková Jitka, Kryšková Jarmila, Kubáčová Emilie, Kubálková Miloslava, Kubíková Jana, Kubínová Jaroslava, Kubová Božena, Musilová Marie, Neoralová Růžena, Novotná Marcela, Nožířová Jiřina, Pečínková Jitka, Planičková Danuše, Pluskalová Milena, Polanská Anna, Polnarová Anna, Prečanová Jana, Radová Bohumila, Skopalová Stanislava, Soppeová Jiřina, Stejskalová Jana, Stratilová Marie, Šilerová Božena, Špundová Alena, Štěpánová Věra, Valouchová Růžena, Vymlátilová Alena, Zbořilová Stanislava

 

 

Ročník: 1967  Třída: 3A DS  Třídní: J. Ingr

Berková Josefa, Burdová Jaroslava, Dosoudilová Libuše, Hálová Eva, Hejtmánková Jiřina, Hetzlová Libuše, Hlavatý Josef, Holubová Miloslava, Houžva František, Chrastinová Herma, Janků Zdeňka, Jevický Bohumil , Kanzu Dorika, Kundrát Josef, Ledková Božena, Macháček František, Novotná Marta, Pátková Zdeňka, Pišťáčková Věra, Poláčková Ida, Řezníčková Olga, Šimčíková Danuše, Šlapáková Anna, Špačková Jaroslava, Tůmová Marie, Ustrnerlová Libuše, Vaňková Marie, Vlček Adolf, Vlček Milan, Vyroubalová Ludmila, Zapletalová Kamila

 

 

Ročník: 1967  Třída: 3B DS  Třídní: J. Bláha

Bartoňková Anastázie, Fransová Jiřina, Havlíková Jarmila, Janoušková Drahomíra, Kadlecová Věra, Kaprálová Jiřina, Kociánová Květoslava, Kratochvílová Helena, Křivancová Jana, Kuchánková Danuše, Kuncová Marie, Kuplevacká Jana, Michnáčová Jarmila, Motalová Marie, Nováková Božena, Osimová Marcela, Pavlíková Olga, Pechová Eva, Pospíšilová Ludmila, Rajnochová Marie, Rezková Věra, Stratilová Jarmila, Svobodová Marie, Šperlíková Marie, Tyrnerová Zdeňka, Vyhnálková Marie, Wollnerová Milada, Zimmermanová Jindřiška

 

 

Ročník: 1967  Třída: 5A DS  Třídní: B. Lenochová

Bechynská Irena, Blumová Anna, Černá Libuše, Dopita Vlastimil, Feilerová Drahomíra, Frank Alois, Golianová Aloisie, Grézl Jaroslav, Hicl Miloš, Holubová Anna, Chytil  František, Malíková Ludmila, Navrátilová Marie, Novák  Jaroslav, Roch Walter, Řoutil  Eduard, Seidlová Jiřina, Sontág Ivo, Svoboda Rudolf, Šilhán Jaroslav, Vysloužil  Antonín

 

 

Ročník: 1967  Třída: 5B DS  Třídní: F. Rozsíval

Adamíková Emílie, Děrdová Zdena, Divišová Květoslava, Hončová Vladimíra, Kleinová Ivana, Kohoutková Miluše, Lászlová Anežka, Pokorná Věra, Schneidrová Jaroslava, Schoberová Naděžda, Smékalová Milada, Smolková Milena, Snopková Olga, Šmýdová Milada, Vacková Květoslava

 

 

Ročník: 1967  Třída: 5C DS  Třídní: M. Bilík

Grundová Ludmila, Hajtmarová Ludmila, Hladík Stanislav, Hrubý Vojtěch, Jeřábek Josef, Kocourková Božena, Königová Jarmila, Lasoňová Anežka, Mrázek  Zdeněk, Papoušková Eva, Sonntágová Anna, Ticháčková Zdeňka, Tisoňová Marie, Velcová Marie, Vepřková Anežka, Všetíček Jaroslav

 

 

Ročník: 1967  Třída: 3 AK DS  Třídní: J. Novotný

Bednářová Urzula, Bernkopfová Ludmila, Bílek Ladislav, Blažková Naděje, Dostálová Jana, Fojtíková Věra, Foukalová Marie, Chmelová Vladimíra, Kantor Jiří, Kračmarová Emílie, Krupařová Vladimíra, Lasovská  Eva, Lyčková Věra, Malátová Jaroslava, Opletal František, Plucnarová Věra, Pluskalová Zdeňka, Svobodová Anna, Šimková Dobroslava, Štaudová Blažena, Zatloukalová Emílie, Zatloukalová Eva

 

 

Ročník: 1967  Třída: 3A VS  Třídní: F. Hladišová

Balalová Zdeňka, Bušková Drahomíra, Drtinová Karla, Dudášová Květoslava, Fialová Anna, Fryčáková Dobroslava, Fryčáková Věra, Holišová Dagmar, Hovorková Evženie, Klementová Anděla, Kouřilová Antonie, Kouřilová Marie, Kutrová Vlasta, Májová Lota, Procházková Marie, Strouhalová Libuše, Švarcová Angelika, Varmužová Hana, Zatloukalová Eva, Žáková Helena

 

 

Ročník: 1967  Třída: 3B VS  Třídní: V. Otáhal

Červinka František, Grünerová Marie, Charvátková Ludmila, Karešová Leopolda, Kodýtková Marie, Kubálková Věra, Lakatošová Miroslava, Naswetrová Jarmila, Pajunčeková Marta, Pilátová Naděžda, Rozumová Emílie, Svobodová Jaroslava, Šmardová Ludmila, Texlová Zdenka, Valeriánová Jarmila, Vařeková Marie, Vávrová Marie

 

 

Ročník: 1967  Třída: 5A VS  Třídní: M. Labounek

Adamcová Jiřina, Hambálková Jana, Jahn Ladislav, Krenčová Eva, Ličková Alena, Přikrylová Libuše, Rášová Zdenka, Sklenář František, Snášelová Marta, Ströbitzerová Heide, Vaculíková Alena

 

 

Ročník: 1967  Třída: 5B VS  Třídní: M. Lupínek

Cziháková Vlasta, Dobešová Marie, Doubravovová Dana, Franková Božena, Hejná Dobromila, Chytilová Juliana, Izáková Libuše, Králová Marta, Matoušková Miluše, Minář Stanislav, Švalbachová Květoslava, Tušková Drahomíra

 

 

Ročník: 1967  Třída: 2 VP MV  Třídní: O. Mrázek

Beza Emil , Čech  Antonín, František Jaroslav, Mlčák Stanislav, Němeček Rostislav, Sedlář Miroslav, Smejkal Oldřich, Smrčka Bohuslav , Surma Josef, Tichý Břetislav, Vorálek Vincenc, Vozihnoj Blažej, Vrána Miloš, Vymazal Vladimír

 

 

Ročník: 1967  Třída: 2 VP VO  Třídní: P. Dostál

Čep  Bohuslav , Čep  Josef, Číhalová Libuše, Dostál  Ladislav, Havelka Jiří, Havran Antonín, Hendrychová Alžběta, Janderka Josef, Janků Květuše, Juříková Marta, Kráčmar Robert, Krytinář Milan, Mádrová Zdenka, Mazánek Vlastimil, Nevrla Jaroslav, Pospíšil  Vladimír, Rauschová Gabriela, Strnad Josef, Talmanová Daniela, Ustrnul Jaroslav, Velíšek Jaroslav, Veselá Marie, Vinklárek Miroslav, Vyhlídalová Rita

 

 

Ročník: 1968  Třída: 4A  Třídní: V. Otáhal

Černá Zdena, Divišová Alena, Dohnalová Dana, Dokoupilová Jiřina, Horáková Jarmila, Chabičovská Marie, Jančí Eliška, Kalina Jiří, Košelová Jindřiška, Kožuchovičová Věra, Krbečková Věra, Krouželková Eva, Kučerová Jarmila, Lešenarová Libuše, Machovská Raja, Mišunová Ludmila, Müllerová Miroslava, Nakládalová Emílie, Nerušilová Dana, Nezhybová Miroslava, Očenášková Věra, Otavová Jaroslava, Přidalová Marie, Roupová Hana, Rozmanová Jarmila, Salingerová Marie, Sekáčová Božena, Semotámová Eva, Smyslová Anna, Spáčilová Zdeňka, Stáňová Milada, Ševčíková Marie, Šípková Eliška, Šoustalová Věra, Vysoudilová Marcela, Wagner Zdeněk, Žák  Vladimír

 

 

Ročník: 1968  Třída: 4B  Třídní: J. Novotný

Andresová Gertruda, Bartoňová Miroslava, Bartozelová Marie, Čiklová Helena, Dvořáková Jarmila, Fojtíková Magda, Foukal  Jan, Hábová Irena, Hromádková Alena, Chadimová Zdenka, Chládková Zdena, Jaworská Jana, Kovaříková Marie, Mariánková Žofie, Měchurová Marie, Nevrlá Božena, Pazderová Ivanka, Petřeková Alena, Pistorová Ludmila, Popová Zita, Pytlíček Jiří, Rašnerová Milena, Rýdlová Drahomíra, Sedláčková Jitka, Slezáková Anna, Suková Dagmar, Šiblová Jarmila, Šišková Marie, Tihlařová Miroslava, Tomšíková Milada, Trávníčková Jarmila, Trombíková Ivana, Velíková Jana, Vicencová Alena, Vysloužilová Marie, Zatloukalová Ludmila

 

 

Ročník: 1968  Třída: 2A  Třídní: E. Moserová

Berková Anna, Fojtová Bohumila, Glocarová Jana, Haderková Ludmila, Hladišová Ludmila, Horáková Hana, Horká Růžena, Hradilová Drahomíra, Jurásková Naděžda, Kalusová Jaroslava, Kedroutková Ivana, Kouřilová Miluše, Krejčiříková Marie, Lakomá Zdislava, Maralová Marie, Pavlíková Jana, Petrušková Marie, Petrželová Jana, Pilmajerová Růžena, Přidalová Helena, Skopalová Alena, Spurná Marie, Stružová Ludmila, Šillerová Jana, Šindelová Miluše, Štěpánková Zdenka, Tylová Jarmila, Vaněčková Jana, Venská Helena, Vláčilová Dana, Vodičková Miroslava, Vrobelová Eliška, Vyroubalová Ludmila, Zdražilová Jaroslava, Zehnalová Jarmila, Zemanová Eva

 

 

Ročník: 1968  Třída: 2B  Třídní: O. Plevková

Cienglewiczová Marie, Černochová Marie, Dalijianisová Magdalini, Derková Marie, Dofková Marta, Janalíková Eva, Knápková Hana, Kotrlová Květoslava, Krätschmerová Ludmila, Krejčí Věra, Mücková Věra, Najmanová Věra, Ondrušková Jaroslava, Ottová Bohumila, Pavlíková Alena, Pazderová Božena, Petrůjová Karla, Pokorná Drahomíra, Polejová Katuše, Richterová Miloslava, Říhová Pavla, Sedláčková Věra, Smyslová Zuzana, Suchánková Květoslava, Šedá Vlasta, Šimečková Jitka, Šléšková Stanislava, Špičková Božena, Tichoňová Marie, Überallová Miroslava, Vaňková Marie, Veverková Hana, Vitásková Drahomíra, Vláčilová Jiřina, Vyjídáková Jitka, Zakopalová Eva, Zlámalová Aloisie

 

 

Ročník: 1968  Třída: 3A DS  Třídní: J. Ingr

Burešová Jaroslava, Divišová Helena, Dostálová Helena, Drápal Stanislav, Fujerík Josef, Gillarová Karolína, Herzingerová Hilda, Komárková Anna, Kožušníková Anna, Lasovská  Marie, Milasová Helena, Mimrichtrová Anna, Ondráčková Marie, Pučalíková Emilie, Rozsívalová Blažena, Schmidtová Jitka, Šmeralová Eva, Temlíková Eva, Vodák Milan, Vodičková Jana, Žiaková Zdeňka

 

 

Ročník: 1968  Třída: 3B DS  Třídní: M. Lupínek

Hamplová Jarmila, Harszalková Alena, Honzáková Marie, Kašpárková Marie, Kusalová Lidmila, Ohnisková Věra, Pátková Milada, Pithartová Hana, Rak Vladimír, Sirková Jiřina, Sklářová Libuše, Skopalová Helena, Směšná Marie, Stavová Drahomíra, Šafaříková Marie, Šilhánová Věra, Šťastná Eva, Šverclová Anna, Urbanová Josefa, Vépilová Soňa, Zdráhalová Stanislava

 

 

Ročník: 1968  Třída: 5A DS  Třídní: P. Dostál

Jiříčková Marie, Kopal Josef, Kopalová Marie, Krupicová Marie, Neubaerová Blažena, Petr Miroslav, Pospíšil  Jan, Pospíšilová Drahoslava, Zavadil Vojtěch, Zbožínková Eliška, Zonová Anna

 

 

Ročník: 1968  Třída: 5B DS  Třídní: F. Rozsíval

Baďurová Miluše, Beza Jaroslav, Dostálová Marie, Herot Jindřich, Chorá Marie, Chromá Milada, Imrychová Květoslava, Kalabusová Drahomíra, Kolaříková Hana, Kondlerová Svatava, Konopková Dagmar, Krčková Marie, Kynclová Věra, Novák Vladimír, Putnerová Helena, Richter  Karel, Sirogin Zdeněk, Siudová Silvia, Soukup Zdeněk, Šnirychová Věra, Švédová Alena, Trcková Alexandra, Vařeka Stanislav, Zemandl Václav, Zlámalíková Olga

 

 

Ročník: 1968  Třída: 3 AK DS  Třídní: M. Labounek

Garbová Marie, Glogarová Ludmila, Grézlová Helena, Hanák Jiří, Hartlová Jarmila, Honalová Olga, Hradilová Marie, Chudobová Marie, Johnová Olga, Koreník Josef, Kovaříková Drahomíra, Krčmařová Ludmila, Kylarová Jana, Macháčková Jana, Matoušek Josef, Minarčíková Františka, Najker Zdeněk, Obadal Alois , Pečínka Jiří, Pojetová Jarmila, Popelková Jana, Přidalová Vlastimila, Salcburgerová Ingrid, Smékalová Vlasta, Stankušová Sylva, Tichá Dagmar, Veselovská Kristina, Žvátorová Marta

 

 

Ročník: 1968  Třída: 3A VS  Třídní: M. Zajíc

Antoněvová Naděžda, Činochová Zdenka, Čížková Jitka, Dvořáková Eva, Fialová Anna, Fuhrmannová Naděžda, Glončáková Marie, Goldová Vlasta, Hrabská Marie, Chalánek Jaroslav, Jahodová Dagmar, Kostorková Oldřiška, Krátká Eva, Kremplová Helena, Kuchařová Vítězslava, Makovská Libuše, Mrákavová Jarmila, Neumannová Anna, Nováková Marta, Rakovičová Eliška, Tichá Jiřina

 

 

Ročník: 1968  Třída: 3B VS  Třídní: M. Lupínek

Bukvová Ludmila, Fojtíková Milada, Havlenová Irena, Chromcová Irena, Jedličková Jana, Korkischová Jarmila, Kulísková Anna, Navrátilová Marie, Pospíšilová Anna, Semerádová Dagmar, Sirotňáková Jana, Skřepský Jaroslav, Šifaldová Ludmila, Šípková Růžena, Vojtěchovská Marie, Vychodil Květoslav

 

 

Ročník: 1968  Třída: 5 VS  Třídní: B. Lenochová

Axmanová Jaroslava, Doležalová Anna, Doležalová Vlasta, Hájková Marie, Horilová Zdena, Chrástecká Marie, Introvičová Jarmila, Janošťáková Květa, Jašková Věra, Konvičková Jana, Lindenthalová Vlasta, Veselý Ladislav, Vychodilová Danuše, Vysloužilová Alena, Zavřelová Dagmar

 

 

Ročník: 1968  Třída: 2 VP SP  Třídní: O. Tesařík

Bolf Josef, Brzobohatý Antonín, Červinková Růžena, Dokoupil  Rudolf, Drtil Alois, Duda Jiří, Hrabec Bedřich, Chodil Ludvík, Chudobová Marie, Janková Blažena, Koplíková Libuše, Kovářová Helena, Krézek Josef, Kučerová Božena, Kunc Jaroslav, Merta  Zdeněk, Nechmilner Ludvík, Nováková Božena, Pěnička Vladimír, Rokyta Josef, Sléžková Jarmila, Slováček Jan , Sršňová Pavla, Suchomelová Marie, Tylová Drahomíra, Vaďurová Zdeňka, Vávra Miroslav

 

 

Ročník: 1969  Třída: 4A  Třídní: O. Tesařík

Adamec Ivo, Bednářová Marie, Brablecová Marie, Ďurišová Ludmila, Endlová Eva, Erlecová Ludmila, Haizlerová Vlasta, Hlavoňková Sylvie, Holčáková Hana, Hoppe Ivan , Hrnčíříková Marie, Chalupová Zdeňka, Chrástková Stanislava, Jesenská Dagmar, Kocourková Ludmila, Koryčanská Marcela, Krejčí Bohuslava, Kyselá Zdeňka, Laschková Libuše, Müllerová Hana, Nevěřilová Markéta, Odstrčilová Marie, Ondrová Hana, Orságová Ladislava, Pagáčová Drahomíra, Pekařová Miroslava, Půrová Jiřina, Stránělová Zdenka, Suchá  Jarmila, Šimčiková Hana, Tomečková Bohumila, Veverková Zora, Vyroubalová Jana, Zaoralová Alena, Zatloukalová Jaroslava

 

 

Ročník: 1969  Třída: 4B  Třídní: F. Rozsíval

Boková Květoslava, Burešová Marie, Čechová Helena, Černošková Olga, Dopitová Dagmar, Dosoudil Josef, Fordajová Drahomíra, Göblová Jarmila, Hasníková Drahomíra, Hejdová Hana, Husa Antonín, Chlupová Marie, Chlupová Marta, Jurošková Jaroslava, Lachmanová Zdislava, Malyková Vlasta, Opluštilová Alena, Pastrnková Olga, Pazderová Jarmila, Pistorová Jaroslava, Planičková Miluše, Pospíšilová Miloslava, Rumlerová Miroslava, Stejskalová Marie, Stoličková Jitka, Střeláková Jaroslava, Šikutová Renata, Šmidáková Blanka, Tomínová Marie, Tykvová Jaroslava, Václavská Hana, Zapletalová Anna, Žitná Bohumila

 

 

Ročník: 1969  Třída: 2A  Třídní: V. Kožuchovičová

Bílá Bohdana, Burgetová Libuše, Coufalová Naděžda, Čechová Dana, Čepeláková Eva, Černá Květoslava, Finsterlová Dana, Kleiblová Anna, Kmentová Zdeňka, Koláčková Alena, Komínková Jarmila, Komínková Ludmila, Kožušníková Anna, Kratochvílová Eva, Malinková Božena, Marková Ludmila, Muchová Ludmila, Navarová Iva , Nováková Helena, Novotná  Zdeňka, Obručníková Ludmila, Patáková Hana, Piňosová Miluše, Pospíšilová Jitka, Prhalová Radomíra, Sotorníková Marcela, Svačinková Miroslava, Škrabalová Zdeňka, Štafová Alžběta, Štajglová Květoslava, Tvardíková Emílie, Vrzalová Jaroslava, Všetečková Věra, Vyhlídalová Dagmar, Zatloukalová Světluše, Žáková Jaroslava, Žižková Alena

 

 

Ročník: 1969  Třída: 2B  Třídní: V. Žondrová

Bednárová Věra, Bernatová Jana, Bírošová Anna, Bradová Jana, Brázdová Věra, Brumovská Lenka, Březinová Anna, Čeplová Marie, Černá Zdenka, Dostálová Dana, Dvorská Ludmila, Frebortová Helena, Fryčáková Věra, Jánová Vladimíra, Junáková Alena, Kratochvílová Libuše, Langová Jarmila, Marčanová Drahomíra, Mazurová Dagmar, Navrátilová Jarmila, Neradilová Eva, Opletalová Vlastimila, Peřinová Alena, Řeháčková Olga, Sedláčková Drahomíra, Schifferová Zdeňka, Smékalová Marie, Součková Miloslava, Šolcová Soňa, Tadičová Marie, Tomečková Alena, Trávníčková Miroslava, Vinklerová Jana, Vyskočilová Naděžda, Zavadilová Danuše, Zdráhalová Libuše, Zoubková Vlasta, Žáková Helena

 

 

Ročník: 1969  Třída: 3A DS  Třídní: F. Hladišová

Běťáková Anna, Bílek Josef, Černoušková Ludmila, Daubnerová Ilona, Dostál  Jan, Kovář  Zdeněk, Malének Zdeněk, Málková Jiřina, Mertová Marie, Milošová Věroslava, Mylikovjanová Vladimíra, Mynářová Marie, Počtová Marie, Popelková Oldřiška, Resová Bohumila, Sedláčková Miloslava, Svačinová Věra, Šefčíková Marie, Štefaniková Miluše, Theimer Karel, Tihelka Rudolf, Valíčová Věra, Vojkuvková Karla, Vojtová Marie, Voříšková Věra, Vyhnálková Zdena, Zbožínková Jitka, Zimmermannová Zdeňka, Života Václav

 

 

Ročník: 1969  Třída: 3B DS  Třídní: Z. Kučka

Berečková Ludmila, Bukovská Jana, Deáková Gerda, Fišarová Marie, Grygarová Božena, Hejná Helena, Hradilová Zlatka, Jančová Stanislava, Jeřábková Eva, Koukalová Zdeňka, Koutová Ladislava, Krýzová Dagmar, Kubová Jindřiška, Miltová Zdeňka, Nevěčná Marie, Nováková Vlasta, Petránková Marie, Pietschová Waltruda, Popelka Antonín, Procházková Stanislava, Ptáčková Růžena, Siegl František, Skoumalová Jaroslava, Spálovský Zdeněk, Steigrová Zdeňka, Šenková Miluše, Telíšková Brigita, Tobiášová Věra, Trvalová Anna, Zaoralová Jarmila, Zapletalová Naděžda, Zelinka Jiří

 

 

Ročník: 1969  Třída: 5A DS  Třídní: M. Lupínek

Aulehlová Božena, Bláhová Sylvie, Bradová Magda, Čápová Alena, Čtvrtníčková Jarmila, Gregorová Nataša, Cholková Alžběta, Chrástková Eva, Janásková Růžena, Pechová Jiřina, Pechová Věra, Schubertová Jarmila, Sládeček Ladislav, Svobodová Danuše, Švábová Ludmila, Zelinová Vlasta, Zimmermanová Irena

 

 

Ročník: 1969  Třída: 5B DS  Třídní: M. Bilík

Berková Josefa, Bušková Drahomíra, Coufalová Marie, Dosoudilová Libuše, Grigárková Jindra, Havlíková Jarmila, Hlavatý Josef, Kundrát Josef, Kvapilová Jaroslava, Macháček František, Motalová Marie, Navrátilová Jana, Nosková Jarmila, Poláčková Ida, Rolná Zdeňka, Stratilová Jarmila, Šimčiková Danuše, Tomancová Jana, Vyroubalová Lidmila, Wollnerová Milada, Zedková Božena

 

 

Ročník: 1969  Třída: 3 AK DS  Třídní: O. Plevková

Beránková Marcela, Čubová Miroslava, Hrdličková Zdena, Jadrníček Zdeněk, Labounková Eva, Mikešová Ludmila, Olejníková Dana, Pokorná Gabriela, Pročková Libuše, Ptáčník Jindřich, Ručková Jiřina

 

 

Ročník: 1969  Třída: 3A VS  Třídní: M. Ondrová

Bařinková Zdena, Berková Ivana, Dichterová Anna, Dittrichová Zdislava, Hanáková Marie, Hladká Dagmar, Horáková Alena, Chaloupková Danuše, Chlupová Miroslava, Lakomá Alena, Lenková Jindřiška, Lorencová Vlasta, Maxantová Miluše, Mazánková Marta, Mikulíková Marie, Smičková Alena, Spáčilová Věra, Veselská Ludmila, Vyvozilová Dagmar

 

 

Ročník: 1969  Třída: 3B VS  Třídní: J. Bláha

Havlínová Marie, Janečková Bronislava, Kocourková Ludmila, Koldasová Vlasta, Kubínková Jaroslava, Kuncová Božena, Luxová Jarmila, Melicharová Marie, Molatová Pavla, Navrátilová Marie, Němec Lubomír, Pavlíčková Věra, Pospíšilová Zdena, Ryšťáková Miroslava, Smékalová Hana, Smutná Marie, Stejskalová Věra, Stolář Jaromír, Šolcová Aloisie, Vyvozilová Marie, Wyzulová Eva, Ženožičková Irena

 

 

Ročník: 1969  Třída: 5 VS  Třídní: M. Myslínová

Balalová Zdeňka, Bartošková Blažena, Birknerová Hana, Doubravová Bohumila, Fialová Anna, Fialová Jindřiška, Fišerová Blažena, Hobzová Eva, Krmelová Jaroslava, Křenková Helena, Kubálková Věra, Loučanská Marta, Májová Lota, Malá  Helena, Naswetrová Jarmila, Niklová Františka, Pacáková Jarmila, Pajunčeková Marta, Paličková Marie, Planičková Růžena, Rulišková Jaroslava, Soppeová Marcela, Strouhalová Libuše, Šemberová Eva, Šenkyříková Milena, Šinclová Růžena, Vacová Jindřiška, Vařeková Marie, Veselovská Hana

 

 

Ročník: 1970  Třída: 4A  Třídní: P. Dostál

Balunová Pavla, Bílý Stanislav, Burgetová Alena, Dřímalková Jiřina, Ederová Eva, Františková Marie, Gazdová Eva, Geršlová Alžběta, Horčičková Hana, Hrabalová Jarmila, Hryzbilová Ludmila, Chudoba Václav, Kejvalová Karla, Konečná Věra, Košař Bohumil, Lakomý Vlastimil , Měsícová Marie, Müllerová Věra, Najkerová Marie, Navrátilová Anna, Navrátilová Danuška, Navrátilová Marcela, Osladilová Anna, Polednová Libuše, Pospíšilová Jitka, Pospíšilová Marie, Přecechtělová Iva , Soukupová Zdeňka, Šimek Ladislav, Tylová Danuše, Vágner Zdeněk, Valouch Svatopluk, Viková Markéta, Závodná Jarmila, Zimová Zdeňka, Zlámalová Věra, Žádník Cyril, Bořilová Jarmila, Burešová Ivanka, Coufalová Anna, Hájková Marta, Hušáková Zdena, Janíčková Marie, Jenderková Eva, Jureček Miroslav , Karlecová Marcela, Katzerová Jindřiška, Koldová Marie, Kratochvílová Helena, Krtilová Jana, Kvapilová Jarmila, Langerová Jaroslava, Lenertová Jitka, Lochman Jaroslav, Ludvík Karel, Majtnerová Milada, Mládková Zuzana, Petříková Ludmila, Plevková Ema, Pospíšil  Josef, Ptáková Hana, Richter Leo, Rybnikářová Alena, Schubertová Marie, Slouková Milada, Sovová Věra, Spáčilová Marie, Šimovič Vojtěch, Šmídová Vlasta, Šoustalová Gabriela, Tichá Eva, Vitásková Eva, Weberová Jaroslava

 

 

Ročník: 1970  Třída: 4B  Třídní: Z. Kučka

Barabášová Ludmila, Bečáková Bronislava, Beláček František, Coufalová Marie, Dvořáková Renata, Falcová Alena, Havranová Marie, Hejdušková Jana, Hrabalová Jaroslava, Hromadová Marie, Hrubá Alexandra, Chybová Blanka, Janalíková Eva, Janošťáková Marie, Jirásková Lenka, Knot Jaroslav , Kuxová Zdeňka, Losová Libuše, Marešová Eliška, Matoušek Petr, Oborná Stanislava, Obšilová Jitka, Pokludová Zdenka, Pospíšilová Božena, Satorová Marta, Sedláčková Jana, Soldán Vladimír, Stránský Karel, Suková Helena, Škurková Dagmar, Šrámková Drahomíra, Tichý Josef, Todtová Libuše, Žáková Jana, Zdařilová Pavla, Zemanová Eva, Ženožičková Marie, Bařinová Jarmila, Dostálová Ludmila, Dvořák  Milan, Hrabal  Miroslav, Hrubá Zlatava, Charvátová Eliška, Kelnarová Anna, Kolofíková Jarmila, Křížová Marta, Lubínek Boleslav, Marek Zdeněk, Mikšíková Vilma, Mrázek František, Mrtýnková Ludmila, Nejedlá Marie, Neradilová Eva, Otáhalová Marie, Růžičková Olga, Řehulková Františka, Sedláčková Blanka, Skálová Eva, Slámová Alena, Slouková Jaroslava, Snášel Miroslav, Spáčil  Jaroslav, Staroštíková Zdena, Šebíková Svatava, Šmehlíková Drahomíra, Štěpánek Jaroslav, Švestková Ludmila, Tichá Marie, Valčíková Ludmila, Vrbková Anna, Vybíralová Marie, Vyroubalová Dagmar, Vyvozilová Jitka, Zapletal  Jiří

 

 

Ročník: 1970  Třída: 2 AK  Třídní: B. Lenochová

Bartáková Anna, Bauerová Miloslava, Bubeníková Světlana, Eichlerová Marcela, Frýdek Lubomír, Hadašová Zdeňka, Chromečková Anna, Ivanov Viktor, Jemelíková Marie, Jeřábek Oldřich, Juřínková Eva, Kopecká Marcela, Kopečková Jitka, Křenková Milena, Křičková Jaromíra, Langerová Milena, Lhotský Zdenek, Malíková Dana, Nevřalová Ivana, Nováková Eva, Opluštilová Ludmila, Pavlištíková Iva, Pěčková Dagmar, Pinkavová Marie, Primová Věra, Rousková Marcela, Rychlá Jana, Svobodová Alena, Šebelová Marie, Šimonová Danuše, Válek Jan , Valouchová Marie, Vévodová Alena, Vysloužilová Karla, Wolf Zdeněk, Zaleski Václav

 

 

Ročník: 1970  Třída: 5 DS  Třídní: O. Plevková

Bučková Jarmila, Burešová Jaroslava, Drápal Stanislav, Fujerík Josef, Greplová Marie, Korkischová Jarmila, Lasovská Marie, Malá  Marie, Najvárková Miluše, Němcová Marie, Rozsívalová Blažena, Směšná Marie, Švédová Libuše, Zbranková Gisela

 

 

Ročník: 1970  Třída: 3A AK DS  Třídní: J. Novotný

Čagánková Niva, Dašková Magdalena, Dostal Otakar, Doubravová Soňa, Fabiánová Miluše, Hánečková Marie, Horáková Marie, Klobouček František, Konečná Alena, Konečná Marie, Kučera Vladimír, Matoušková Karla, Mlinková Alena, Olejníčková Julie, Olejníčková Miluše, Světnická Ludmila, Šimek Vlastimil, Vysoudilová Ivanka, Zhánělová Oldřiška

 

 

Ročník: 1970  Třída: 3B AK DS  Třídní: J. Ingr

Axmanová Věra, Baťová Dagmar, Bubeníková Jana, Daňhelová Hana, Duha Jiří, Dvořáková Marie, Fabiánová Žofie, Grohmanová Ludmila, Kovaříková Marie, Laštůvková Ludmila, Michníková Milada, Moravcová Anna, Mužíková Libuše, Navrátilová Zdenka, Pupíková Hana, Pytlíčková Dobromila, Ryšánková Květoslava, Sluková Marie, Střídová Marie, Šafářová Jana, Šišmová Marcela, Zgiborová Marie

 

 

Ročník: 1970  Třída: 5 VS  Třídní: Ch. Valášek

Brachtlová Jitka, Bukvová Ludmila, Dostálová Bohuslava, Drábková Vlastimila, Hamplová Libuše, Hanáková Hedvika, Hanáková Marie, Havlenová Irena, Chalánek Jaroslav, Charvátková Ludmila, Jabůrková Ludmila, Knittlová Karla, Langová Zdenka, Martinátová Ludmila, Navarová Jarmila, Nasslerová Ludmila, Plevová Marie, Prečanová Zdenka, Staňková Karla, Stejskalová Marie, Šafář  Vítězslav , Trávníček Jan, Vavříková Helena, Večeřová Vlasta, Veselská Emma, Vitoulová Anna, Vojtěchovská Marie, Vrbová Dana, Zbořilová Anna

 

 

Ročník: 1970  Třída: 2  Třídní: V. Kožuchovičová

Antoníčková Ludmila, Baršovská Libuše, Berková Zdenka, Bezová Oldřiška, Brázdová Alena, Doleželová Ludmila, Francová Květoslava, Goblová Dagmar, Goetzová Sylva, Hájková Zdenka, Hradilová Eva, Hroudová Jarmila, Chrástková Marie, Jurečková Jarmila, Jurníková Marcela, Klárová Dobromila, Lovečková Marie, Lujková Helena, Mádrová Božena, Maráková Jarmila, Měrková Hana, Páleníková Milada, Pavelková Růžena, Riedlová Milada, Rifflerová Věra, Rotterová Zdeňka, Řeháková Jaroslava, Sedláková Miroslava, Sklenářová Eva, Skopalová Irena, Spáčilová Zdenka, Strnadová Alena, Svobodová Eva, Synková Květoslava, Ševčíková Božena, Šimková Zdeňka, Urbaníková Ludmila, Uřičář Petr, Vyhlídalová Eva, Žitná Marie

 

 

Ročník: 1971  Třída: 2 AK  Třídní: J. Pospíšil

Bařina Břetislav, Blechtová Milada, Březinová Marie, Burian Vítězslav , Čech Květoslav , Dermišková Libuše, Dubická Jitka, Fiala Jindřich, Grmolenský Zdeněk, Hanzlíková Marie, Haužvicová Miluše, Jasný Tomáš, Juříčková Marie, Káčerková Dagmar, Kašparová Eva, Kohoutek Vojtěch, Kopečná Marie, Kovaříková Ivana, Krčmářová Marie, Křeček Antonín, Lachová Ludmila, Metelková Danuše, Procházková Ludmila, Prucková Alena, Růžička  Jiří, Solovská Božena, Spurníková Jana, Sudáková Nataša, Svobodová Jaroslava, Šmakalová Ludmila, Václavíková Věra, Vymětalová Ludmila, Žambochová Zdeňka, Ženožičková Olga

 

 

Ročník: 1971  Třída: 5 DS  Třídní: M. Slezák

Bejdáková Libuše, Bílek Josef, Brouchalová Věra, Brázdová Věra, Březinová Jaroslava, Černoušková Ludmila, Danzmajerová Ludmila, Hanáková Maria, Holečková Růžena, Houžva František, Chaloupková Danuše, Janečková Bronislava, Kondlerová Marie, Kovář Zdeněk, Kovářová Ludmila, Kutějová Marie, Malének Zdeněk, Málková Jiřina, Matlochová Vlasta, Nitrová Eva, Pazderková Helena, Pechová Naděžda, Sapáková Miloslava, Siegl František, Slámová Drahomíra, Šatura Pavel, Šefčíková Marie, Theimer Karel, Vičanová Josefa, Vyvozilová Marie

 

 

Ročník: 1971  Třída: 3 AK DS  Třídní: M. Lupínek

Bezděková Naděžda, Cinkl Milan, Flegel Petr, Foltová Eva, Gregorová Dagmar, Chodníčková Věra, Chumchalová Helga, Chytilová Marie, Kabilka Gothard, Kadlecová Helena, Mazalová Zdeňka, Musilová Blanka, Petrásková Drahomíra, Petrová Květoslava, Procházková Miluše, Richtrová Eva, Romportlová Jarmila, Rukriegelová Jarmila, Straková Jarmila, Šterclová Jarmila, Volná  Jana

 

 

Ročník: 1971  Třída: 3B AK DS  Třídní: P. Dostál

Axmanová Libuše, Dobešová Milada, Fišerová Marie, Hynštová Šárka, Kukulová Jiřina, Lichnovská Svatava, Navrátilová Alena, Plachá Eva, Plevová Dagmar, Pořízková Elena, Pouč František, Pykalová Marcela, Rapušáková Nataša, Skácelová Vladimíra, Svozilová Marie, Šumšalová Irena, Taláčková Ludmila, Ungerová Jana, Vořechová Zdeňka

 

 

Ročník: 1971  Třída: 3C AK DS  Třídní: J. Ingrová

Avkovská Jana, Bendová Jarmila, Bořilová Věra, Broklová Věra, Daníčková Vlasta, Falešníková Karla, Galdová Lidmila, Gottwaldová Iva , Hegrová Marie, Homolová Zdenka, Horehleďová Miloslava, Jurková Věra, Kostrhonová Květoslava, Křístková Alena, Navrátilová Alena, Nedomová Božena, Seidlová Jana, Schmidtová Jiřina, Špundová Marie, Tulejová Marie, Vobořilová Jana

 

 

Ročník: 1971  Třída: 5 VS  Třídní: M. Myslínová

Bartoňková Jaroslava, Davidová Božena, Handlová Dobromila, Hatašová Olga, Navrátilová Marie, Němec Lubomír, Nožířová Jiřina, Očenášková Milada, Ryšťáková Miroslava, Sklenovská Marie, Skopalová Stanislava, Stejskalová Věra, Studený Vladislav, Sýkorová Jana, Uhlířová Jaroslava, Ženožičková Irena

 

 

Ročník: 1972  Třída: 4A  Třídní: V. Otáhal

Babiánková Jarmila, Baďurová Marie, Boková Ivana, Bradová Zdeňka, Brach  Alexej, Brokeš Julius, Buchtová Bronislava, Frömmelová Božena, Hammerová Jarmila, Hándlová Dobromila, Hofmanová Silva, Holubová Eva, Horáková Božena, Chudobová Jana, Kohout  Jan , Kohoutková Dagmar, Kohoutková Jana, Krajčí Ludmila, Krejčí Dagmar, Kubešová Hana, Kundlová Miluše, Macáková Miroslava, Malá Jarmila, Marešová Dana, Moravčíková Tatjana, Nakládalová Helena, Navrátil Oldřich, Nepimachová Marie, Nettlová Hana, Prokeš Jaromír, Sekaninová Eva, Šmoldasová Alena, Theimer Vladimír, Vykydalová Jitka, Záleská Libuše

 

 

Ročník: 1972  Třída: 4B  Třídní: J. Novotný

Balunová Božena, Bednářová Anna, Beierová Naděžda, Boxanová Helena, Bosingerová Dana, Cverna Zbyněk, Dostálová Růžena, Dvořáková Květoslava, Filípková Jarmila, Filipová Vladislava, Galatíková Zdeňka, Hrabčíková Věra, Hudcová Jaroslava, Janků Zdeňka, Jaška Maxmilián, Kadláčková Růžena, Kalabisová Ivana, Koloušková Zdeňka, Kořalková Jarmila, Košařová Ludmila, Koupilová Marie, Krajčová Věra, Krejčí Zdena, Krestýnová Ludmila, Lujková Jana, Müller Miroslav, Nemerádová Oldřiška, Nimshaus Josef, Pelclová Hana, Petříková Irena, Poledňáková Eva, Skaličková Libuše, Škuta Luděk, Talčíková Jana, Vaďurová Božena, Vyhnánková Marie, Zakopalová Eva, Zoubková Stanislava

 

 

Ročník: 1972  Třída: 4C  Třídní: M. Lupínek

Bazger Petr, Dočkal Vítězslav , Dosoudilová Dana, Holková Alena, Koldasová Věra, Kotrčová Helena, Kouřilová Božena, Kurfürstová Eva, Lakvová Eva, Mackerlová Milada, Mader Jaromír, Majerová Věra, Malík Adolf, Malínková Jiřina, Matyášová Alice, Mička Zdenek, Parčová Ludmila, Petřeková Bohumíra, Petřeková Karla, Popelková Jana, Rajnochová Libuše, Sekaninová Helena, Šebestíková Danuše, Šmídová Alena, Šnoblová Marta, Šrámková Zdenka, Šujanová Hana, Večeřová Věra, Volková Růžena, Vránová Jaroslava, Žilková Danuše

 

 

Ročník: 1972  Třída: 2  Třídní: M. Zajíc

Adlerová Otílie, Černá Irena, Černá Jarmila, Divišová Milena, Dřímalková Lenka, Hronová Zdenka, Hubáčková Marie, Hulíková Marie, Janků Sylvie, Kindlová Dana, Klajblová Jaroslava, Kouřilová Eva, Kovářová Marie, Lauferová Anděla, Majdová Eva, Navrátilová Helena, Pecinová Ludmila, Poučová Vlasta, Rudolfová Jaroslava, Sedlářová Alena, Sehnalová Věra, Sklenářová Eva, Smitalová Marcela, Ševčíková Božena, Štarmanová Ludmila, Štěpánová Alena, Theimerová Hana, Veselková Eva, Vláčilová Eva, Voralová Hana, Zedníková Věra, Zelinková Alena

 

 

Ročník: 1972  Třída: 5 DS  Třídní: J. Tomajková

Bětáková Anna, Bittnerová Ludmila, Brachová Marie, Čermínová Terezie, Geppertová Jarmila, Hekelová Irena, Herbstová Marta, Hlavicová Marta, Jasková Oldřiška, Kubíčková Věra, Kubová Marie, Masná Jiřina, Mičková Naděžda, Navaříková Marie, Ondrušková Jaroslava, Polejová Katuše, Rejpalová Hana, Šarmanová Ludmila, Šášková Ludmila, Tihelka Rudolf, Tlustošová Anastazie, Tomaníková Ludmila, Tomanová Edith, Tylová Jarmila, Veselský Miloslav , Vybíralová Olga

 

 

Ročník: 1972  Třída: 3A AK DS  Třídní: E. Moserová

Boklažuková Vlasta, Eichlerová Václava, Havlíčková Jiřina, Jelínková Marcela, Kotrbová Alena, Krikelová Antonie, Lednický František, Němčanská Pavla, Oulehlová Helena, Pírková Elena, Rechtoriková Dana, Sedláčková Marie, Semerádová Helena, Skácelová Danuše, Sochorková Milada, Straková Jana, Škrachová Věra, Šmídová Marie, Vaculčíková Ludmila, Volfová Evženie, Žaloudková Miroslava

 

 

Ročník: 1972  Třída: 3B AK DS  Třídní: P. Hladká

Čepová Alena, Čudová Dagmar, Dembická Anna, Hedrich František, Matějová Blanka, Němcová Anna, Nesvadbová Zdena, Pavlíková Marie, Peřinová Jarmila, Pilařová Libuše, Poláchová Růžena, Skalková Marcela, Skývová Taťána, Surmová Ludmila, Šramčíková Marta, Tihelková Libuše, Unzeitigová Soňa, Vachutková Ludmila, Veselá Eva, Vissková Marie, Zbožínková Vladimíra, Zugárková Jarmila, Žváčková Helena

 

 

Ročník: 1972  Třída: 3C AK DS  Třídní: M. Kubíčková

Antonová Kateřina, Badanová Eliška, Balážová Dana, Berková Olga, Březina Jan, Cinková Kristýna, Czabanová Vlasta, Daubníková Marie, Demel Walter, Hošková Dobromila, Hejlová Ludmila, Hojná Jana, Hubáčková Božena, Hybnerová Ludmila, Charvátová Marie, Indráková Jiřina, Janušková Ivona, Kabilková Jana, Klosová Helena, Kodítková Marie, Mazurová Alena, Schindlerová Anna, Šemorová Josefa, Štajnar Miroslav, Zatloukalová Miroslava, Zemanová Jana

 

 

Ročník: 1972  Třída: 3 VS  Třídní: M. Vybíral

Habáňová Božena, Chalánková Helena, Kaczová Karla, Kamlerová Františka, Kašpárková Libuše, Kašparová Danuše, Kišová Anna, Křiváková Marie, Lošťáková Věra, Mačáková Ludmila, Matuchová Jarmila, Němec Bohumil, Plachá Libuše, Sikorová Eva, Valehrachová Jaroslava, Zapletalová Dáša

 

 

Ročník: 1972  Třída: 5 VS  Třídní: J. Ingr

Berková Anna, Cienglewiczová Marie, Čtvrtníčková Jarmila, Fojtová Bohumila, Haderková Ludmila, Knápková Hana, Kouřilová Miluše, Krätschmerová Ludmila, Melcr Antonín, Mifková Eva, Neoralová Taťána, Petrůjová Karla, Richterová Miloslava

 

 

Ročník: 1973  Třída: 4A  Třídní: V. Žondrová

Berková Bohumila, Bogumská Vlasta, Casciani Dagmar, Gabryšová Alena, Kaldová Eva, Katrušák Pavel, Konečná Jiřina, Křížová Helena, Lehnert Vlastimil, Leišner Petr, Leszkowová Eva, Lorenc Pavel, Moťková Jarmila, Najkrová Zdeňka, Navrátilová Věra, Opletal Aleš, Pavláková Valerie, Poledníčková Dagmar, Ryglová Alena, Strnadl Jiří, Šenková Irena, Šimková Zdeňka, Šoustalová Pavla, Štopplová Alena, Štopplová Dana, Švercl Svatopluk, Unzeitigová Věra, Vaněček Jiří, Veličková Helena, Veselá Alena, Větrovská Eva, Vláčilová Ladislava, Voglová Libuše, Vyroubal Jiří, Vyroubolová Jana, Wagnerová Helena, Zemanová Hana, Zítková Věra, Železná Eva

 

 

Ročník: 1973  Třída: 4B  Třídní: J. Hubáček

Balabuchová Miroslava, Balková Alžběta, Buzziová Alena, Čapka Pavel , Devánová Irena, Dostál  Jiří, Drápalová Miluše, Dvorská Marie, Fialová Bohumila, Gottwaldová Jarmila, Hanelová Jiřina, Hanyášová Hana, Chaloupka Lubomír, Chocholová Božena, Janošíková Alice, Kašpárek František, Konečná Věra, Kovaříková Eva, Kovaříková Jana, Králíková Alexandra, Krylová Hana, Macháčková Ludmila, Malíková Irena, Matyášová Jaroslava, Neuwirthová Ludmila, Poskočilová Eva, Smětáková Zdeňka, Tesaříková Jana, Ungerová Ivana, Urbanová Alice, Uřičář Petr, Valouchová Marie, Vybíralová Hana, Vyhlídalová Karla, Zatloukalová Irena, Židáková Vlasta

 

 

Ročník: 1973  Třída: 4C  Třídní: M. Slezák

Čechová Dobroslava, Čepeláková Marie, Dostálová Ilona, Dvořáková Jaroslava, Fialová Helena, Foltýn Zdeněk, Grézlová Marie, Havlíčková Jarmila, Horylová Vlasta, Hrbáček Jiří, Janhuba Jiří, Kargerová Jarmila, Kolaříková Libuše, Koutná Alena, Kramářová Alice, Kupková Vladimíra, Langrová Hedvika, Maciuchová Silvie, Malínková Věra, Matějková Jiřina, Mátychová Eliška, Mazalová Jarmila, Nádvorníková Jaroslava, Navrátilová Marie, Němcová Anna, Petříková Marta, Polášková Libuše, Polesová Jana, Polzer Aleš, Prosická Marie, Rotterová Anna, Slámová Jaroslava, Smahelová Jarmila, Šimková Dana, Šindelářová Jitka, Šnyrychová Blažena, Šubová Jaroslava, Vicencová Zdeňka, Vychopeňová Helena

 

 

Ročník: 1973  Třída: 4D  Třídní: M. Bilík

Beková Alena, Bendová Věra, Borovičková Miluše, Bouchalová Helena, Cetkovská Jarmila, Cigánková Jana, Ditmarová Vlastimila, Dostalíková Eva, Filipová Eva, Gažarová Miluše, Hirschová Stanislava, Hlaváčková Zdeňka, Jebáčková Jitka, Košťálková Blanka, Kouřilová Marie, Koutná Pavla, Kučerová Ludmila, Ledvinová Zora, Marečková Alena, Matoušková Hana, Mendřecová Irena, Opravilová Eliška, Řeháková Adéla, Salvetová Věra, Skřivánková Jana, Skřivanová Ludmila, Smolková Radoslava, Stachovská Milena, Straková Ludmila, Svobodová Květa, Ševčíková Věra, Škodová Zdeňka, Špundová Dagmar, Vyhlídalová Alena, Vymlátilová Alena, Zemanová Zdeňka

 

 

Ročník: 1973  Třída: 2  Třídní: V. Kožuchovičová

Baluchová Božena, Bodláková Marie, Březinová Milena, Bubeníčková Jana, Bugielová Lenka, Byzovová Božena, Čejková Vlasta, Havlová Věra, Hodinová Věra, Hornová Marta, Hornungová Zdeňka, Klárová Julie, Koldová Dáša, Koldová Vlastimila, Koudelák Vladimír , Koutná Ludmila, Křížek Mojmír, Kubeša Jan, Minářová Jana, Netlková Dagmar, Palíková Dagmar, Pančochová Lenka, Pichlerová Božena, Sirotková Pavla, Skopalíková Jarmila, Skoupilová Hana, Svačinková Stanislava, Svačinová Vlasta, Šťastná Ludmila, Štěpánková Marie, Trávníčková Irena, Vlachová Jitka, Vodáková Eva, Vrzalová Vlastimila

 

 

Ročník: 1973  Třída: 5 DS  Třídní: V. Otáhal

Adámková Jaroslava, Brzobohatá Alena, Hermanová Věra, Jonášová Miroslava, Jurková Věra, Knížová Marta, Kodytková Marie, Konvalinka František, Kratochvílová Eva, Kuželová Věra, Lakatošová Miroslava, Lampířová Jana, Lindaurová Marie, Malík  Karel, Malíková Květoslava, Maňáková Jana, Němečková Věra, Nováková Marie, Pithartová Hana, Pospíšilová Marie, Raubová Ludvika, Sittová Anna, Sklenářová Jitka, Stratilová Zdeňka, Stýblová Anna, Tomášek Zdeněk, Vencová Marie, Vystavěl Jiří

 

 

Ročník: 1973  Třída: 3A AK DS  Třídní: F. Miler

Andrýsková Jiřina, Bubáková Marie, Coufalová Jarmila, Cupalová Věra, Černá Pavla, Fialová Jana, Flášarová Jarmila, Halířová Božena, Hanusová Milada, Havrilová Emílie, Hirsch  Miloslav, Hodoňová Drahomíra, Chylková Zdenka, Kacer Jiří, Kolínková Dagmar, Komzáková Květa, Konečná Vladimíra, Mazalová Marie, Minárová Božena, Nešporová Jana, Nyklová Ludmila, Pastrnek Zdeněk, Procházková Hana, Tichá Helena, Vrzalová Stanislava, Závodná Vladimíra, Zelinová Alexandra

 

 

Ročník: 1973  Třída: 3B AK DS  Třídní: J. Bláha

Bačová Zdeňka, Baumannová Květoslava, Čtvrtlíková Zdeňka, Doubravská Irena, Gazdová Marie, Hamplová Emílie, Hoferová Anna, Mitrovičová Dagmar, Mynářová Jana, Pazdera Josef, Pazderová Jana, Penková Eva, Pitnerová Helena, Plachá Anna, Pospíšilová Miloslava, Rychlá Jaroslava, Smékalová Božena, Srovnalová Ilona, Švestková Alena, Vaverčáková Bohumila

 

 

Ročník: 1973  Třída: 3 VS  Třídní: M. Ondrová

Balcaříková Markéta, Bundilová Věra, Dospíšilová Jaroslava, Chytilová Libuše, Javorková Lenka, Kubíčková Mária, Maulerová Jarmila, Mrkosová Olga, Otrubová Eva, Pazderová Ludmila, Pokorná Jana, Ritliová Vladislava, Šubová Jarmila, Trnavská Jitka, Venusová Marie, Žajglová Květoslava

 

 

Ročník: 1973  Třída: 5 VS  Třídní: M. Lupínek

Fryčáková Věra, Grunt Václav, Křepelová Danuše, Langová Jarmila, Lužná Emilie, Marčanová Drahomíra, Marková Ludmila, Mazánková Blanka, Moravčíková Věra, Mrňková Helena, Mücková Marie, Nádvorníková Libuše, Orlichová Vlasta, Pospíšilová Svatava, Prášilová Jitka, Russitzki Leopold, Sotorníková Marcela, Šolcová Soňa, Tomaňová Libuše, Vašulínová Soňa, Voždová Miluše

 

 

Ročník: 1974  Třída: 4A  Třídní: Z. Aulehla

Adlerová Otilie, Bezová Růžena, Bubeníčková Alena, Dočkalová Marie, Grézlová Marie, Haindl Zbyněk, Janalík Petr, Jedličková Zdeňka, Karvánková Dagmar, Kočová Miloslava, Kozáková Hana, Lachnitová Bohumila, Lešaničová Jana, Maurerová Lenka, Mottlová Anna, Němčáková Zdeňka, Nesetová Jiřina, Novotná Helena, Novotný Ludvík, Pospíšilová Ludmila, Procházková Vladimíra, Půrová Světoslava, Racská Marta, Richtrová Božena, Šmídová Miluše, Šmoldas Jiří, Švarcová Jarmila, Tichá Naděžda, Vrublová Dagmar, Zdařilová Hana

 

 

Ročník: 1974  Třída: 4B  Třídní: Ch. Valášek

Baráková Eva, Bič Jaroslav , Borková Miroslava, Brlíková Hana, Buček Jiří, Černá Jitka, Domluvilová Jarmila, Fetková Soňa, Hala Radomír, Janušková Věra, Jurásková Helena, Jurečková Alena, Kosina Stanislav , Koukalová Alena, Kráčmarová Marta, Kráčmarová Svatava, Kubala Jaroslav, Kučeříková Marie, Kvapilová Hana, Mačátová Hana, Machalíková Eva, Nezhybová Drahomíra, Papicová Jana, Pohanková Olga, Potomková Miluše, Pytlíčková Bohumila, Skácelová Jitka, Skácelová Naděžda, Stejskalová Vlasta, Škařupová Danuše, Štenclová Libuše, Žitná Marie

 

 

Ročník: 1974  Třída: 4C  Třídní: P. Dostál

Bártková Alena, Bernátová Eva, Bujglová Radomíra, Doleželová Kateřina, Drobiličová Marie, Fabinyová Zdenka, Fojtíková Hedvika, Frýdecká Miroslava, Habáňová Eva, Hornichová Jaroslava, Hořínková Zdeňka, Hvozdecká Jiřina, Jemelková Ilona, Koláčková Dana, Kučová Iva, Lujková Helena, Machová Jiřina, Mikulková Libuše, Navarová Zdeňka, Nemravová Hana, Nováková Eva, Palíková Věra, Prokopová Milena, Rottrová Zdeňka, Schenková Ludmila, Šnirychová Hana, Špidlenová Jarmila, Štenclová Věra, Urbančíková Václava, Vyhnálková Alena, Vyhnánková Věra, Závodníková Jitka, Zbránková Dana, Žilová Marcela

 

 

Ročník: 1974  Třída: 2  Třídní: M. Zajíc

Albrechtová Jarmila, Bukvová Jana, Burgetová Alena, Čejková Eva, Hanslová Jana, Héžová Alena, Ježková Miloslava, Kargerová Svatava, Kavčáková Miluše, Kopecká Zuzana, Kratochvílová Hana, Kraváčková Alena, Kubíčková Ludmila, Labounková Jarmila, Mahdalová Eva, Marečková Věra, Minaříková Lenka, Nádvorníková Jindra, Nasswettrová Marie, Petrová Zdeňka, Přindišová Ludmila, Reimerová Marta, Robotová Alena, Sedlářová Jiřina, Skálová Libuše, Sovová Květa, Spáčilová Marie, Šauderová Eva, Šimková Alena, Temlíková Eva, Vyjídáková Hana, Zborková Růžena

 

 

Ročník: 1974  Třída: 5A DS  Třídní: M. Slezák

Bačovská Ludmila, Bílovská Ludmila, Čtvrtlíková Božena, Dudová Drahomíra, Fasolová Renata, Foltýn Zdeněk, Glosová Jaroslava, Habáňová Božena, Hlavsová Marcela, Horňáková Miroslava, Hrdličková Věra, Janecká Marie, Juřičková Blanka, Kopcová Marie, Krčmář Josef, Kubelková Dana, Kvapilová Anna, Kvapilová Jarmila, Lacková Marie, Matuchová Jarmila, Muzikář Jiří, Ondráčková Drahomíra, Sikorová Eva, Snášelová Jana, Sontágová Marie, Stratilová Jitka, Šmardová Anna, Šrámková Jitka, Trusinová Jarmila, Veselá Marie, Zouharová Hana

 

 

Ročník: 1974  Třída: 5B DS  Třídní: M. Bilík

Bílá Bohdana, Borovičková Milena, Drtilová Margareta, Hamerníková Jarmila, Chlíbková Milada, Johnová Ludmila, Jurníková Ludmila, Kadlecová Ludmila, Karásková Věra, Kašparová Marie, Knyplová Věra, Krejčí Věra, Krobotová Dobromila, Máderová Jarmila, Moravčíková Anežka, Ottová Eva, Petráková Božena, Pospíšil  Ladislav, Prokopová Naděžda, Skřivánková Jindřiška, Swaczynová Věra, Unzeitigová Věra

 

 

Ročník: 1974  Třída: 3A AK DS  Třídní: J. Novotný

Bílá Slavomíra, Dušková Anna, Fischerová Eva, Hamplová Jaroslava, Hanáková Věra, Kalačová Ludmila, Kučera Oldřich, Loubalová Eva, Mašková Drahomíra, Mikšíková Karla, Mrnůštíková Anna, Navrátilová Božena, Novák  Jindřich, Ovčačíková Alena, Parák Oldřich, Potácelová Věra, Procházková Jaroslava, Punčochářová Věra, Sokolová Marta, Suchánková Marie, Svádová Miluška, Vítězová Jitka, Vysloužilová Ludmila, Zacpalová Marcela

 

 

Ročník: 1974  Třída: 3B AK DS  Třídní: O. Plevková

Aust Jan , Čermáková Irena, Deutschelová Svatava, Doleželová Božena, Geppertová Věra, Illíková Dagmar, Jedličková Jitka, Kadlčíková Marie, Klapuch Jan, Kopečková Miroslava, Koutná Alena, Kudelová Marie, Martinásek Jan, Němcová Svatava, Pavlíčková Jana, Pospíšilová Anna, Sasáková Dáša, Stonová Jaroslava, Štolcová Eva

 

 

Ročník: 1974  Třída: 3C AK DS  Třídní: J. Ingrová

Andělová Marie, Freharová Eva, Hanousková Marie, Horová Stanislava, Jurášová Marie, Keprtová Regina, Kozáková Jiřina, Langerová Jarmila, Marešová Alena, Nováková Jiřina, Pipová Alena, Reichlová Jaroslava, Sněhotová Danuše, Škurka Radomil, Šmídová Eliška, Tomaštíková Marie, Vacová Marie, Vyhnálková Jitka, Vychodilová Irena, Vysloužilová Marie, Zdražilová Věra

 

 

Ročník: 1974  Třída: 3 VS  Třídní: F. Hladišová

Borůvková Marie, Götzová Hana, Hausknechtová Miroslava, Hrušková Vlastimila, Korhoň Jiří, Korhoňová Kristýna, Krejčovská Alena, Lavičková Jiřina, Mikesková Hana, Pudová Alena, Sedláčková Anna, Svozilová Jarmila, Vodičková Alena, Vysoudilová Zlatava, Zbožínková Drahomíra

 

 

Ročník: 1974  Třída: 5 VS  Třídní: M. Slezák

Bláhová Marie, Horáčková Marie, Hošková Karla, Chalánková Helena, Jánová Vladimíra, Kašparová Danuše, Lehnertová Věra, Mikelová Marie, Moserová Věra, Prchalová Radomíra, Škopová Věra, Štafová Alžběta, Urbančíková Dana, Vraštilová Eliška, Žaláková Jitka

 

 

Ročník: 1975  Třída: 4A  Třídní: J. Hemzal

Adamová Květoslava, Balalová Alena, Činochová Jitka, Havlíková Dana, Chlandová Dagmar, Johnová Ivona, Krcháková Eva, Kubeša Jan, Mrtvá Eliška, Nepimachová Zdena, Novotná Milada, Pilmajerová Jiřina, Sajfertová Vlasta, Sedláková Dagmar, Selucká Eliška, Sirotková Pavla, Skoupilová Hana, Stonišová Jitřenka, Šálková Marcela, Štrajt Jiří, Švábová Kateřina, Tesaříková Ludmila, Tylajková Alena, Urbášek Milan, Uričová Mária, Váchalová Hana, Veisová Eva, Vrbková Jiřina, Zajíčková Vladimíra, Zapletal František, Žáková Ivana

 

 

Ročník: 1975  Třída: 4B  Třídní: J. Hubáček

Beranová Irena, Dosoudilová Svatava, Drhlíková Ludmila, Drkulová Jaroslava, Henebergová Karla, Hlochová Hana, Hornungová Zdeňka, Chytilová Eva, Ivanová Marie, Juřínková Alena, Kluková Vlasta, Kolářová Eva, Königová Jaroslava, Koutná Ludmila, Kovářová Anna, Krejčí Vlasta, Kučerová Danuše, Kučerová Ivana, Kyselá Jarmila, Lišková Jana, Masopust Jiří, Navrátilová Věra, Nedopilová Eva, Nyklová Jana, Ott Ladislav, Schlauchová Jarmila, Skutka Martin, Štrajtová Eva, Vaňáková Zdeňka, Velinská Ivana, Vrzalová Vlastimila, Vyhnálek Karel, Wilhelmová Zdeňka

 

 

Ročník: 1975  Třída: 4C  Třídní: T. Hrbek

Cyprová Hana, Čechalová Dagmar, Damianidu Sofia, Domesová Eva, Heinzová Ivana, Holubová Zdeňka, Hořínková Helena, Janušová Zdeňka, Kohoutková Vladimíra, Koldová Vlastimila, Kroupová Marie, Kubátová Anna, Lakomá Hana, Mikolášová Zdeňka, Milková Dagmar, Mrlinová Věra, Nedopilová Jarmila, Obrtelová Blanka, Plačková Božena, Přecechtělová Jana, Raschelová Alice, Řeháková Jarmila, Sedlaříková Božena, Slamiaková Dagmar, Staňková Zdeňka, Szokalová Zdeňka, Švehlíková Alexandra, Veselá Hana, Veselá Zdena, Vitásková Jarmila, Vyjídáčková Dana, Vysloužilová Karla, Žídková Iva

 

 

Ročník: 1975  Třída: 2  Třídní: V. Kožuchovičová

Bartoňková Dagmar, Bílá Jaroslava, Blatoňková Věra, Bubenová Milada, Daňková Miroslava, Darebníčková Drahomíra, Dočkalová Jaroslava, Gažarová Libuše, Goldmannová Jana, Hežová Hana, Hrdličková Soňa, Hrouzková Hana, Hublarová Marcela, Leišnerová Ivana, Matoušková Věra, Millerová Věra, Nakládalová Jarmila, Paráková Libuše, Pencová Milada, Petrová Dana, Polidorová Jana, Polzerová Ilona, Procházková Eva, Schořová Eva, Schovánková Irena, Slehová Jana, Spurná Květoslava, Studená Dana, Šlechtová Ludmila, Šubrtová Eliška, Šurková Gabriela, Tylová Olga, Vrtalová Ludmila

 

 

Ročník: 1975  Třída: 5A DS  Třídní: B. Lenochová

Budková Libuše, Dusíková Miloslava, Gazdová Jaroslava, Hájková Zdeňka, Jaroušová Jana, Konvičková Zdena, Malíková Hana, Malinová Vlasta, Navrátilová Zdeňka, Otáhalová Eva, Otrubová Eva, Páleníková Milana, Rozsypalová Dana, Sedláková Jarmila, Skopalová Alena, Steigerová Jiřina, Šimečková Jitka, Škrabalová Jarmila, Taberyová Marie

 

 

Ročník: 1975  Třída: 5B DS  Třídní: J. Pospíšil

Absolonová Jana, Axmanová Zdeňka, Bajgarová Stanislava, Bartošová Jaruška, Čeplová Marie, Dokoupilová Vlasta, Dostálová Jiřina, Hroudná Jarmila, Hýbl Jaroslav , Jakubcová Bohumila, Janečková Marie, Janotová Jaroslava, Jeričová Ludmila, Kopečková Anna, Kuxová Olga, Malá Eva, Morká Ludmila, Nováková Alena, Podešvová Marie, Pokorná Zdenka, Poláchová Ivana, Pumová Miroslava, Ritliová Vladislava, Skornu Dana, Střelcová Věra, Šantrůčková Eva, Šimčík Karel, Štěpánková Vlasta, Zelinková Hana

 

 

Ročník: 1975  Třída: 3A AK DS  Třídní: E. Moserová

Čechová Pavlína, Dudová Milada, Flegelová Hana, Hebelková Anna, Hlaváčková Karla, Karásek Jiří, Karhan Roman, Kreslová Jaroslava, Kudrna Jan, Kuželová Miroslava, Látalová Vladislava, Marešová Zdeňka, Minařík Jiří, Nevřalová Jana, Olejník Jiří, Sklenáková Jaroslava, Šimková Marie, Šindelářová Ludmila, Zapletal Milan

 

 

Ročník: 1975  Třída: 3B AK DS  Třídní: M. Bilík

Fialová Irena, Ficnerová Marie, Hála Vlastimil , Jurdová Alžběta, Kopáčová Libuše, Koutná Nina, Křížek Květoslav , Kubešová Jarmila, Látal  Jiří, Mogrovicsová Ludmila, Moravcová Michaela, Prokopovičová Markéta, Srovnalová Marie, Šálková Hana, Šperka Miroslav , Špidlová Zdena, Vítková-Sukubová Miluše

 

 

Ročník: 1975  Třída: 3C AK DS  Třídní: J. Hemzal

Bálintová Věra, Blinková Eliška, Čudovská Blanka, Grohmannová Jana, Homolová Naděžda, Hošková Jindřiška, Hüblová Jitka, Korčáková Alena, Krischková Jitka, Kutláková Anna, Lukešová Jana, Machalová Naděžda, Mohylová Miroslava, Nezhybová Jarmila, Nováková Eva, Pikalová Jarmila, Sedláčková Božena, Srovnalová Helena, Šebelová Alena, Štěpánková Jaroslava, Zlatnický Pavel, Žouželková Danuše

 

 

Ročník: 1975  Třída: 3 VS  Třídní: Z. Ficnerová

Bartošová Vlastimila, Davidová Miluše, Hánečková Ivana, Hanková Anna, Holá Jarmila, Hradilová Jaroslava, Klementová Jaroslava, Krylová Jana, Kubešová Jana, Kurandová Blanka, Miženková Helena, Plachá Božena, Procházková Božena, Skácelová Hana, Stadlbauerová Jarmila, Strnadová Milada, Svobodová Hana

 

 

Ročník: 1975  Třída: 5 VS  Třídní: M. Slezák

Babišová Alena, Balcaříková Markéta, Barvířová Božena, Götzová Sylva, Jurníková Marcela, Klimešová Helena, Kopečná Jarmila, Krejčí Věra, Kubíčková Mária, Kulísková Anna, Mádrová Božena, Marešová Ingrid, Mašínová Alena, Michálková Marie, Pazderová Ludmila, Romanová Olga, Sedláková Miroslava, Sklenář František, Suchá Drahomíra, Vařeková Libuše, Vepřková Jaroslava, Vitásková Drahomíra, Vysloužilová Božena, Vysloužilová Jana

 

 

Ročník: 1976  Třída: 4A  Třídní: M. Myslínová

Bartošková Anna, Bémová Danuše, Benešová Věra, Bouchalová Evžena, Čechová-Sekaninová Ludmila, Černoušková Jana, Fišmistrová-Andrýsková Svatava, Hacar Jaromír, Haindlová Drahomíra, Havlová Věra, Hornová Marta, Hundlerová Eva, Chámová Alena, Chamraďová Emílie, Konečná Hana, Koudelák Vladimír, Křížek Mojmír, Kunátová Marie, Kyselá Oldřiška, Látalová Jana, Látalová Jarmila, Lenertová Marie, Majtnerová Eva, Michalcová Jana, Moravčík  Pavel, Müllerová Lenka, Němčáková Vladimíra, Niklová Božena, Nováková Jiřina, Nyklová Miluše, Ondrušková Eva, Pančochová-Eliášová Lenka, Petříková Jarmila, Pospíšilová Jiřina, Pospíšilová Svatava, Ráčková Ludmila, Smolková Eva, Tvrdá Zdeňka

 

 

Ročník: 1976  Třída: 4B  Třídní: J. Ingrová

Bezděková Miroslava, Brach Jiří, Čapková Jitka, Dolénková Marie, Fišarová Naďa, Geršlová Marie, Králíková Marie, Kratochvílová Dagmar, Krutilová Hana, Minářová Jana, Neoral Antonín, Nováková Světlana, Pichlerová Božena, Příkopová Věra, Sedláčková Marcela, Sedláková Eva, Schmidtová Vlasta, Stöckerová Věra, Stratilová Ivona, Stryjová Dobroslava, Stržínková Jana, Suchánková Jarmila, Šoustalová Zdenka, Šťastná Ludmila, Šuba Bedřich, Tesařová Oldřiška, Vacínová Kateřina, Válková Helena, Vaněčková Zuzana, Veisová Jitka, Veselá Lenka, Veselá Věra, Vojáčková Eva, Volná Dana, Zarubalová Blanka

 

 

Ročník: 1976  Třída: 4C  Třídní: I. Rážková

Ambrožová Zuzana, Bémová Ema, Bilová Marie, Doleželová Miroslava, Fleischmannová Milena, Fofová Alena, Francová Zdenka, Gorová Ludmila, Holoušová Ludmila, Horejsková Alena, Kalabisová Libuše, Kamasová Jitka, Marková Milena, Matochová Lenka, Mikešová Ilona, Milerová Olga, Müllerová Svatava, Neoralová Hana, Pistulková Ivana, Pospíšilová Lubomíra, Ripperová Irena, Skřivánková Jana, Smrčková Jarmila, Stojanová Markéta, Svobodová Zdeňka, Šenková Taťána, Švédová Irena, Valouchová Hana, Voglová Ivana, Vojtková Helena, Vytásková Ludmila, Zoubková Kamila

 

 

Ročník: 1976  Třída: 2A  Třídní: M. Zajíc

Babušová Naděžda, Beránková Soňa, Čiklová Zdeňka, Dancová Hana, Davidová Jana, Dominiková Květoslava, Greplová Zdenka, Gruntová Danuše, Hadámková Lenka, Haflantová Věra, Hanáková Zdenka, Hermanová Vladimíra, Holubíková Dagmar, Hradilová Irena, Jahnová Ludmila, Janečková Věra, Jelínková Zlata, Kaslová Jana, Klosová Jana, Kočí Dana, Krylová Jaroslava, Látalová Stanislava, Matyšková Miluše, Nerudová Alena, Plošticová Olga, Pospíšilová Libuše, Rohanková Alena

 

 

Ročník: 1976  Třída: 2B  Třídní: M. Vybíral

Očenášková Drahomíra, Procházková Jiřina, Richtrová Šárka, Römerová Marcela, Sedláčková Marie, Segečová Eva, Slimaříková Libuše, Spíchalová Drahomíra, Spurná Naděžda, Synovcová Ivona, Šaturová Zuzana, Šebestíková Věra, Šindlerová Jana, Šuchtová Jana, Tichá Jiřina, Truxová Hana, Válková Hana, Vaňková Jindřiška, Vehovská Jindřiška, Vyorálková Jana, Vyroubalová Anna, Zapletalová Irena, Zavadilová Zdenka, Zedková Hana, Zedková Miloslava, Zendulková Ludmila, Žatková Ludmila, Žušková Alena

 

 

Ročník: 1976  Třída: 5 DS  Třídní: J. Hemzal

Adamírová Jaroslava, Balcarová Jarmila, Crhonková Eva, Daňková Věra, Habartová Daniela, Habichová Růžena, Hastík Tomáš, Hronová Zdenka, Koutný Břetislav, Kubešová Marta, Kudlová Anna, Lauferová Anděla, Lokaj Jaromír, Majdová Eva, Olšanová Evženie, Pavlíková Alena, Pecinová Ludmila, Přidalová Miroslava, Slezáková Jarmila, Titz Přemysl, Vojtášková Jarmila, Zedníková Věra

 

 

Ročník: 1976  Třída: 3A AK DS  Třídní: P. Dostál

Brzokoupilová Věra, Fedoročková Anna, Foretová Jiřina, Hubáčková Božena, Hýblová Dagmar, Hýšková Jiřina, Jašková Miloslava, Jedličková Albína, Kráčmarová Eliška, Krososková Jaroslava, Lacková Vlasta, Mádrová-Bittnerová Alena, Nakládalová Jitka, Orságová Jana, Páleník Miroslav, Pavelková Alena, Psotová Marie, Radová Helena, Salajová Anna, Škovranová Stanislava, Tesařová Hana, Theimerová Anna, Vydrželová Vlasta, Zaoráková Milena

 

 

Ročník: 1976  Třída: 3B AK DS  Třídní: M. Bilík

Bajerová Alena, Březinová-Krobotová Marie, Cepková Jana, Faltusová Jana, Goláňová Jaroslava, Chárníková Marie, Jedličková Božena, Kusalová Libuše, Metelková-Meierová Božena, Nevrlá Svatava, Novotná Helena, Ondrušková Vlasta, Pokojová Jitka, Reinerová Helena, Rozsíval Petr, Růžičková Lenka, Ryšánková Nataša, Štorková Jiřina, Štverková Blanka, Šulová Marie, Tatýrková Alžběta, Vargová Růžena, Veselý Josef

 

 

Ročník: 1976  Třída: 3 VS  Třídní: B. Smýkal

Buřvalová Rina, Dosoudilová Alena, Gábová Bronislava, Gešvindrová Milada, Hrazdilová Věra, Klimková Hana, Kubová Anna, Langerová Miluše, Líbalová Dagmar, Mačáková Alice, Mikulková Marie, Ossová Světlana, Ošťádalová Naděžda, Petříková Zuzana, Pospíšilová Libuše, Rohánková Milena, Zbořilová Libuše

 

 

Ročník: 1976  Třída: 3 VP N  Třídní: M. Lupínek

Bernátová Božena, Dočekal Jan , Foltýnková Helga, Hlaváčková Tamara, Kuchynková Jarmila, Matulková Bohumila, Pořízka Vladislav, Pospíšilová Zdeňka, Přikrylová Jiřina, Spisar Miroslav, Stránělová Jaroslava, Štěpánková Bohumila, Tihelková Dagmar, Vémola Jan, Veselý Zdeněk

 

 

Ročník: 1977  Třída: 4A  Třídní: M. Spurná

Balabuch Zdeněk, Bezová Stanislava, Cetkovská Vladislava, Černošková Zdenka, Dostálová Naděžda, Hallová Marta, Hekelová Alena, Himerová Marcela, Jurášová Dana, Kaldová Dagmar, Kalvodová Lenka, Kozáková Eva, Krejčí Zdeněk, Krkošková Marie, Látalová Hana, Lužná Eva, Malíčková Irena, Maňásková Milena, Maňasová Miloslava, Marešová Taťána, Nasswettrová Marie, Peřina Miloš, Plačková Milena, Polidorová Jana, Pospíšilová Marta, Prucková Lenka, Přindišová Ludmila, Pudová Milada, Smětáková Milena, Svitková Vlasta, Šimovičová Eva, Vysloužilová Hana

 

 

Ročník: 1977  Třída: 4B  Třídní: M. Lupínek

Andělová Miluše, Bayerová Ivana, Dudková Miloslava, Fiala Lubomír , Gregor Antonín, Hanslová Hana, Heinzová-Skácelová Jarmila, Hladišová Alena, Hrušková Dagmar, Jordová Vladimíra, Justová Jiřina, Kodym Radomír, Konarová Ludmila, Kraemerová Marta, Kremplová Jitka, Machalíčková Olga, Navrátilová Františka, Nováková Vlasta, Petulová Helena, Potomková Marie, Procházková Hana, Pudilová Jarmila, Slavíčková Marie, Studená Alena, Šinclová Bronislava, Škrabalová Libuše, Štrajtová Zdena, Švandelíková Helena, Tyrpeklová Karla, Valentová Dagmar, Valouch  Miloslav , Vlčková Ludmila, Weinerová Helena

 

 

Ročník: 1977  Třída: 4C  Třídní: L. Václavková

Bernátová Jana, Bukvová Jana, Dorazilová Iva , Fedorová Vilma, Fofová Eva, Glierová Olga, Hildebrandtová Hana, Hofírková Eva, Horáková Hana, Jahodová Jarmila, Jurásková Jaromíra, Kedrušová Miloslava, Krajčová Vlasta, Křelinová Jitka, Křížková Alena, Kyselá Vlasta, Mádrová Jarmila, Navarová Marie, Navrátilová Anna, Paťálová Jindra, Pavlíková Jana, Pecková Stanislava, Pochylová Jarmila, Reimerová Marta, Sedlářová Jana, Sliwková Alena, Smolejová Eva, Sýkorová Hana, Temlíková Eva, Urbančíková Jaroslava, Valíčková Jiřina, Volavá Dagmar, Vranková Zdena, Vyjídáková Hana, Žáčková Marcela

 

 

Ročník: 1977  Třída: 2A  Třídní: V. Kožuchovičová

Bartošová Zdeňka, Botková Eva, Crháková Irena, Fialová Milada, Gomolová Zuzana, Harenčáková Zdenka, Hisirová Jana, Holíková Jarmila, Hradil  Milan , Kalusová Jana, Kubilková Jindra, Kubšová Lenka, Kundlová Ivana, Lazebníčková Hana, Majtnerová Marie, Mariánková Eva, Mlčochová Dana, Müllerová Jana, Mullnerová Hana, Odstrčilová Helena, Plšková Jiřina, Pochybová Luďka, Poulíčková Alena, Prokopová Dana, Řmotová Věra, Schühlerová Soňa, Střídová Marie, Šálková Irena, Úlehlová Alena, Unzeitigová Hana, Uvdová Hana, Vysloužilová Milada

 

 

Ročník: 1977  Třída: 2B  Třídní: I. Rážková

Brdičková Zdenka, Davidová Jana, Ferencová Eva, Grmolenská Svatava, Gromesová Jana, Heitlová Jana, Horčičková Helena, Jiříková Zdenka, Králová Tamara, Krausová Miroslava, Kupková Jindřiška, Lepaříková Marie, Lovečková Hana, Mádrová Jiřina, Machetanzová Ludmila, Mrázková Kateřina, Nevrlá Jana, Nietscheová Pavla, Palacková Zdenka, Pavlitová Jana, Pieczková Miloslava, Poláchová Jana, Pořízková Jitka, Pospíšilová Marie, Rendová Šárka, Skřítecká Věra, Sontágová Miroslava, Šilhová Eva, Švarcová Dagmar, Toušová Jaroslava, Urbanová Marcela, Utíkalová Ludmila, Vallová Alena, Zelinková Dagmar

 

 

Ročník: 1977  Třída: 5A DS  Třídní: M. Lupínek

Bursová Zdeňka, Cinková Jiřina, Dudová Jiřina, Grossová Ludmila, Hándl Jiří, Horáková Růžena, Hradil Karel, Kesterová Zdenka, Konvalinová Jiřina, Leciánová Růžena, Maixnerová Jana, Nevima František, Oslíková Marie, Šofrová Věra, Vlčková Drahomíra, Vyhlídal Miroslav, Zavadilová Magda

 

 

Ročník: 1977  Třída: 5B DS  Třídní: J. Ingr

Andělová Libuše, Barboříková Anna, Dostálová Jarmila, Kvapilová Jana, Lüttmerdingová Věra, Lysoněk Josef, Mikulková Jindřiška, Němečková Marie, Nesvadbová Libuše, Otáhalová Jarmila, Palíková Dagmar, Pospíšilová Marie, Přecechtělová Eva, Pudelová Vlastimila, Sklenářová Eva, Skopalíková Jarmila, Štěpánová Alena, Telíčková Hedvika, Všetičková Dáša, Vystavělová Jaroslava

 

 

Ročník: 1977  Třída: 3A AK DS  Třídní: J. Hubáček

Artnerová Ivana, Augustinová Miluše, Berková Libuše, Crha Ladislav, Černošek František, Hamplová Naděžda, Hloch Saša, Homolová Pavla, Hubáčková Emma, Chupíková Marie, Králová Danuše, Lojda František, Malá Stanislava, Mrázek Bedřich, Müllnerová Naděžda, Nevrlá Eliška, Přikrylová Jaroslava, Reichelová Marta, Růžičková Danuška, Řehulka Petr, Servusová Jarmila, Skala Vladimír , Svobodová Alena, Štaffová Blanka, Švarcová Marta, Theimerová Milena, Tomečková Ivona, Vacová Miloslava, Vlčková Libuše, Zábranská Ludmila

 

 

Ročník: 1977  Třída: 3B AK DS  Třídní: I. Rážková

Barnetová Jiřina, Beranová Naděžda, Borbinčáková Daniela, Dřímalová Soňa, Henslová Alena, Jirků Lenka, Keslová Svatava, Kohut Jiří, Machálková Ludmila, Mamulová Milada, Masopust Petr, Mrhálková Jiřina, Neoralová Marie, Nevrlová Jaroslava, Ondrová Ludmila, Plačková Marcela, Podrazký Jan , Skývová Ludmila, Srovnalová Marie, Strnad Jan, Studená Milena, Šebíková Ludmila, Talíková Růžena, Teličková Dagmar, Urbášková Jaroslava, Valentová Jiřina, Vávrová Ludmila, Vlk Jaroslav , Wagnerová Milada

 

 

Ročník: 1977  Třída: 3B VS  Třídní: E. Moserová

Balážová Marcela, Bezděková Miloslava, Blatná Dagmar, Čadílková Irena, Dlouhá Zdeňka, Frýbortová Květoslava, Grossertová Anežka, Horká Marie, Hradecká Olga, Janošíková Eva, Jordánová Hana, Kočišová Marie, Kolejková Svatava, Kopecká Ivana, Látalová Irena, Mikulčíková Dagmar, Nováková Vlasta, Ošťádalová Jiřina, Poláková Marie, Polášková Marie, Ritliová Eva, Spurná Dana, Szkanderová Miluše

 

 

Ročník: 1977  Třída: 3 VP N  Třídní: M. Myslínová

Bachaňová Zdeňka, Bendová Zdenka, Bittner Miroslav, Bohunská Radmila, Brychtová Anna, Čudovská Marie, Dopitová Libuše, Doubravová Věra, Dubovský Vlastimil , Jaroš Karel, Klásková Jarmila, Kořenek Pavel, Kuklová Milena, Macečková Marie, Maršálek Vladimír, Mařák Ludvík, Mazánková Anna, Mecnarowská Libuše, Mrhálková Jiřina, Němcová Drahomíra, Pavelková Olga, Petrásková Marie, Pól Miroslav, Rozsívalová Marie, Růžičková Růžena, Řezníček Miroslav, Sedlářová Marie, Sieglová Helena, Skácel Antonín, Terbanová Jiřina, Vylíčilová Anežka

 

 

Ročník: 1978  Třída: 4A  Třídní: M. Slezák

Bednářová Jana, Bidmonová Věra, Bolová Dagmar, Bradáčová Marie, Bušek Jaroslav, Dostálová Zdeňka, Ďaďuková Elena, Fišerová Jitka, Hanusová Milada, Heinz Jiří, Janečková Ivana, Janů Eva, Kuchařová Jiřina, Lepaříková Dobromila, Mačáková Jana, Matějů Milena, Mikulíková Jaromíra, Pallová Pavlína, Papcúnová Eva, Petrželová Helena, Polednová Lenka, Pospíšilová Marie, Resová Jana, Rozsíval Roman, Růžičková Ladislava, Schneiderová Dana, Souralová Jitka, Staroštíková Marta, Suchá Radmila, Sušičová Ivana, Suttnerová Jaroslava, Škrlová Yvona, Šubertová Jana, Tůmová Ivana

 

 

Ročník: 1978  Třída: 4B  Třídní: J. Hemzal

Austová Alena, Balík Michal, Bílá-Mikulenková Danuše, Brachová Dagmar, Čeladník Miroslav, Černá-Pecháčková Jarmila, Ficner Jiří, Geppertová Hana, Glonková Věra, Grygárek Milan , Hájková Jiřina, Hrozková Hana, Hrušáková Zuzana, Hyklová Alena, Janíková Anna, Kavková Marie, Kolek František, Kouřilová Jana, Leišnerová Ivana, Mašková Dagmar, Opálka Lubomír , Pavlíková Jana, Pešková Jitka, Prnková Lenka, Randár Ludvík, Römerová Marcela, Sedláčková Hana, Svozil Bedřich, Šaturová Zuzana, Šolcová Zuzana, Špaček Jiří, Špačková Sylva, Trbušková Jana, Vojtíšek Ladislav, Volková Alena, Weiser Miroslav, Zapletalová Irena

 

 

Ročník: 1978  Třída: 4C  Třídní: P. Dostál

Brenzová Hana, Čouková Pěva, Divišová Radomila, Dostálová Drahomíra, Gajdarusová Věra, Handlířová Věra, Hudečková Marie, Janečková Věra, Kočová Alena, Konečná Jiřina, Králová Jana, Křenková Alena, Kyšperská Zdeňka, Mačátová Alena, Majtnerová Marie, Marková Jana, Navrátilová Vlasta, Neborová Ivana, Neštická Hana, Otepková Leona, Passingerová Alena, Patócsová Anna, Petřvalská Hana, Richtrová Šárka, Rumlerová Iva , Růžičková Jana, Slaná Jiřina, Smolinská Bohumila, Škrabalová Zdeňka, Talášková Ivana, Tomečková Zdeňka, Turková Helena, Vyorálková Jana, Zapletalová Miloslava, Žáková Karla

 

 

Ročník: 1978  Třída: 5A DS  Třídní: J. Hemzal

Audová Květuše, Bohatý Jan, Bugielová Lenka, Čubíková Olga, Fialová Věra, Konečná Věra, Křižanová Jarmila, Kunčík Josef, Maierová Dagmar, Matoušková Bohumíra, Opluštilová Vlasta, Partschová Kristina, Pečová Eva, Voltnerová Eva

 

 

Ročník: 1978  Třída: 5B DS  Třídní: M. Lupínek

Andrlová Marie, Fialová Helena, Hamerlík Jaroslav, Hildebrandová Jana, Chlanda Jaroslav, Janáková Marie, Látal  František, Maixner  Pavel, Mlynaříková Květuše, Navrátilová Anna, Pekariková Miroslava, Pitnerová Božena, Ponížilová Vlasta, Skopalová Lenka, Srovnalová Marie, Štáblová Marcela, Vašíčková Jana, Zatloukal Jindřich

 

 

Ročník: 1978  Třída: 5C DS  Třídní: M. Bilík

Barglová Marie, Čižíková Jarmila, Dvorská Eva, Hanušová Dana, Heinzová   Ivana, Hertlová Miroslava, Kazdová Dagmar, Kleinová Marie, Lohniská Dagmar, Pochylá Vlasta, Ridlová Jarmila, Skálová Libuše, Svozilová Jarmila, Švecová Blažena, Veselková Eva, Zborková Růžena

 

 

Ročník: 1978  Třída: 5D DS  Třídní: M. Myslínová

Bahounková Alena, Buřvalová Rina, Dostálová Jana, Gábová Bronislava, Hegerová Jana, Hrazdilová Věra, Kostorková Viktorie, Kratochvílová Ludmila, Kubová Anna, Labounková Jarmila, Mádrová Ivana, Mikulková Marie, Mahdalová Eva, Navaříková Jarmila, Nováková Marie, Ošťádalová Naděžda, Pumprlová Milada, Rohánková Milena, Šiňanská Drahomíra, Šustková Ludmila

 

 

Ročník: 1978  Třída: 2  Třídní: J. Ingrová

Absolonová Stanislava, Bednaříková Jana, Bořutová Ilona, Bořutová Iva, Černá    Jana, Černohousová Hana, Dittrichová Anna, Drábková Miroslava, Gatěková Ludmila, Gottfriedová Jitka, Haderková Květoslava, Hanzelová Anna, Hošťálková Věra, Karná Jana, Kaszperidesová Eva, Košťálová Blanka, Křičková Jana, Kubáčová Zdeňka, Kubíčková Libuše, Ličmanová Yvonne, Maleňáková Jarmila, Nemravová Alena, Nováková Zdeňka, Peterová Lenka, Petrová Jana, Pospíšilová Jarmila, Pospíšilová Marcela, Přechová Marie, Přikrylová Růžena, Půrová Jarmila, Reifová Jana, Rolínková Lenka, Saňáková Vlasta, Sobotková Lenka, Soročková Dagmar, Soušková Vladimíra, Svačinová Miroslava, Tichá Ivetta, Vrajová Jana

 

 

Ročník: 1978  Třída: 3A AK DS  Třídní: A. Mikuláš

Cekovová Darina, Exler Eduard, Filípková Marta, Frohlichová Věra, Hřebíčková Jana, Huvr Jiří, Chmelíková Jana, Jančíková Ludmila, Kmentová Eva, Kožušník Karel, Kusáková Marie, Liška Jiří, Navrátilová Miluše, Novák  Vilém, Pastrnková Eva, Pazderová Vlasta, Pechalová Hana, Pírková Marie, Ponížil  Jan, Schafferová Milada, Soudná Miloslava, Večera Jan, Vingrálková Hana, Zdražilová Marcela

 

 

Ročník: 1978  Třída: 3B AK DS  Třídní: E. Moserová

Bělohoubková Danuše, Daciuková Helena, Dobyšková Dana, Gazdíková Jaroslava, Hejdová Miroslava, Hemerková Soňa, Hnilicová Marie, Hronková Marta, Křížek Vítězslav, Látalová Hana, Listopadová Jiřina, Mikšík Miroslav, Norková Marie, Novotná Alena, Ocknecht Pavel, Otáhalová Jarmila, Pavelková Ludmila, Pazderková Helena, Pospíšilová Jarmila, Rašková Ludmila, Rýznarová Marie, Symerská Danuše, Tomšů Eva, Turečková Magda, Václavíková Jitka, Vacová Hana, Vláčilík Oldřich

 

 

Ročník: 1978  Třída: 3C AK DS  Třídní: Z. Aulehla

Adamcová Libuše, Bergerová Marie, Černohorská Jitka, Domácí Marie, Dvořáková Anna, Havranová Milena, Herynková Květoslava, Jašková Věra, Koutná Anna, Kráčmarová Marie, Kubátová Eva, Marková Marie, Navrátilová Božena, Nesvadbová Zdeňka, Nožková Věra, Pospíšilová Nasťa, Rabenseifner Roman, Ručková Dana, Ryšková Štěpánka, Sonntagová Jaroslava, Štrbíková Jana, Valová Milena, Veiserová Marcela, Vlčková Růžena

 

 

Ročník: 1978  Třída: 3C VS  Třídní: P. Lipčík

Bialonczyková Eva, Goldová Bohumila, Gottwaldová Libuše, Koukolová Jana, Kožuská Milena, Lněničková Anna, Malá Věra, Mikušová Jarmila, Peřinová Jana, Richlerová Daria, Slaníčková Helena, Streit František, Vlčková Jiřina, Žídková Miluše, Žváčková Eva

 

 

Ročník: 1979  Třída: 4A  Třídní: T. Hrbek

Bílá Milada, Doleželová Hana, Drešlová Miluše, Dučáková Dagmar, Dvořák  Jaromír , Fašinová Jana, Frömlová Marie, Chlumecký Karel, Chytilová Jindřiška, Kamínková Libuše, Koláčková Dagmar, Königová Jana, Koutná Jarmila, Kovařčiková Hana, Kratochvílová Marcela, Kreuzziegerová Naděžda, Kučerová Alena, Malý Bohumil , Mocová Dagmar, Molíková Ivana, Neckařová Martina, Opletalová Milena, Pavlíčková Šárka, Pazderová Eva, Poštulková Božena, Přehnilová Marta, Seborská Pavla, Sedláček Ladislav, Slavotínková Alena, Stratilová Dáša, Šanová Anna, Šilhánová Věra, Šindlerová Věra, Tomková Jana, Tylová Jarmila, Vojnarová Lenka, Zahradníčková Katuše

 

 

Ročník: 1979  Třída: 4B  Třídní: J. Hubáček

Bendová Ludmila, Bezděková Jitka, Binar Josef, Bujnochová Romana, Crháková Božena, Čiklová Olga, Dostálová Olga, Frélichová Hana, Görlichová-Houdková Lenka, Hávová Dagmar, Hvozdecká Hana, Kašpárková-Matoušková Ivana, Kedroutková Jana, Knápková Alena, Konečná Miloslava, Kovaříková Dagmar, Kundlová Ivana, Kyselová Milena, Lammelová Zdeňka, Landová Alena, Lazebníková-Navrátilová Hana, Odstrčilová Helena, Reitinger Vladimír, Rendová Věra, Schneiderová Hana, Schönová Sylva, Slavíková Božena, Slezáková Hana, Stolářová Květoslava, Suková-Nečasová Pavla, Šauerová Olga, Šínová Marie, Šrámková Eliška, Tikalová Ivana, Tlustošová Zdena, Tomešková Jiřina, Valíčková Alena, Vaňková-Štastná Jitka, Vondráčková Jana, Vondroušová Eva, Vytřísalová Helena

 

 

Ročník: 1979  Třída: 2  Třídní: V. Kožuchovičová

Bečicová Marcela, Beníšková Alena, Bubelová Jana, Dörrichová Alena, Dostalíková Naděžda, Doubravová Anežka, Gybasová Sylvie, Havlíčková Jana, Hnátová Zdenka, Jandorová Marie, Kobylková Věra, Konečná Věra, Koplasová Jana, Koutná Jarmila, Králová Darina, Kropáčová Gabriela, Křivánková Marie, Loutocká Jitka, Lukešová Jana, Matiášová Lenka, Navaříková Eva, Nikodemová Helena, Pernecká Helena, Podivínský Leopold, Růžičková Eliška, Sedláčková Lenka, Seifertová Jaroslava, Schneiderová Dagmar, Schovánková Lenka, Schwarzová Ivana, Spáčilová Božena, Spurná Irena, Stašáková Eva, Tkadlčíková Alena, Utíkalová Alena, Vlčarová Ivana, Vybíralová Zdenka, Vyjídáčková Pavla, Vymazalová Kamila, Zdařilová Eva, Žáková Irena

 

 

Ročník: 1979  Třída: 5A DS  Třídní: M. Myslínová

Blehová Helena, Číhalová Jindřiška, Horská Božena, Hudečková Věra, Janoš Rudolf, Jordánová Hana, Klimentová Anna, Kočí Marie, Kolesárová Helena, Konfrštová Květoslava, Kratochvílová Ludmila, Lottmanová Ludmila, Luzar Jaroslav, Maradová Marie, Matoušková Marie, Nejedlá Jurana, Němcová Hana, Pavlíčková Marie, Peňáz Břetislav, Polášková Marie, Pospíšilová Alena, Pospíšilová Marie, Rozsíval Zdeněk, Rýpar Tomáš, Rýparová Hedvika, Sigmundová Terezie, Strnadl Jan , Studená Jana, Svánovská Eva, Svobodová Svatava, Šimončíková Veronika, Tot Miloslav , Třeštíková Jaroslava, Urubová Zdena, Válková Jindřiška, Weissová Alexandra, Wjeuzková Marie, Zacpalová Anna, Žáková Marie, Železná Dana

 

 

Ročník: 1979  Třída: 5B DS  Třídní: M. Bilík

Bačíková Stanislava, Dohnalová Marie, Dvořáková Marie, Gartnerová Miroslava, Hájková Karla, Javůrková Jiřina, Jelínková Marie, Jelínková Zdenka, Jiráková Jana, Jurášková Olga, Krbelová Ladislava, Kraváková Jarmila, Krejčí Danuše, Lezskovová Helena, Mlčáková Svatava, Novotná Drahomíra, Pavlík Jaromír , Sedláčková Věra, Sklář Radomil, Slováčková Květa, Staňková Magdalena, Špilková Eva, Šrámková Pavla, Urbanová Libuše, Vysloužilová Ivana, Zahradníková Jarmila

 

 

Ročník: 1979  Třída: 5C DS  Třídní: J. Hemzal

Běhalová Marie, Čapková Jaroslava, Davídková Drahomíra, Diviš  Antonín, Dostálová Dana, Drajsajtlová Božena, Fiala Zdeněk, Hanáková Hana, Hanich Josef, Hanousková Dagmar, Hežová Alena, Hežová Hana, Holubová Soňa, Hradilová Jaroslava, Hrdličková Jana, Hubená Eva, Hynčicová Ivanka, Chromec Vojtěch, Khýrová Jarmila, Koplíková Stanislava, Kráčmarová Jarmila, Kuchrýková Zdeňka, Kurandová Blanka, Martinková Marie, Mičkalová Alena, Michalčíková Libuše, Pazderová Olga, Pencová Milada, Peterková Pavla, Procházková Miluše, Sedláčková Jana, Semlerová Anna, Skařupa Jaromír , Téglová Alena, Ťuková Bohumila, Vaňková   Eva, Vondráčková Jitka, Žilinská Helena

 

 

Ročník: 1979  Třída: 3A AK DS  Třídní: P. Dostál

Adamíková Marie, Blehová Helena, Erhartová Jaromíra, Hájek Jiří, Hudcová Pavla, Jurečková Marie, Kamelandrová-Svobodová Jitka, Kořenková Pavla, Lacková Jaroslava, Langerová Drahomíra, Macková Ludmila, Malantová Marie, Marešová Petra, Matějček Antonín, Navrátilová Věra, Pavlátková Marie, Poštolková Libuše, Precektorová Marie, Ridošková Alena, Sklenářová Zdeňka, Sopperová Květoslava, Sotorník Pavel, Šatranová Marta, Šimečková Hana, Špačková Hana, Švecová Emilie, Tomková Ludmila, Zdražilová Ludmila

 

 

Ročník: 1979  Třída: 3B AK DS  Třídní: J. Ingr

Blechta Milan, Brzobohatá Ludmila, Dočkal Jaroslav, Fialová-Jandová Marie, Filípková-Ondrášová Eva, Hadačová Květoslava, Hamplová Hana, Hanusová Anna, Hubáčková Růžena, Ingriš Jaroslav, Kocianová Marie, Kovalová Eliška, Martínková Eva, Mrázková Věra, Nejezchlebová Margit, Petráková Danuše, Pivodová Alena, Reichel Marian, Římská Jitka, Stoklásková Věra, Škývarová Jaroslava, Štěpánková Hedvika, Švábová Iva, Truksová Vlastimila, Valoušková Eva

 

 

Ročník: 1979  Třída: 3C AK DS  Třídní: E. Moserová

Baslarová Dagmar, Bruštíková-Purová Anna, Citovecká Eva, Dekanová Helena, Drtinová Marcela, Dvořáčková Helena, Galíčková Hedvika, Havlínová Ludmila, Hildebrandová Jarmila, Hrabalová Anna, Kalužíková Bohumila, Klimšová Ludmila, Klvaňová Božena, Kolomazníková Marie, Komárek Dalibor, Kopková Danuše, Kristinková Bohumila, Matějíčková Alena, Mereďová Bernardina, Plevová Vladislava, Podlucká Irena, Pospíšilová Marcela, Prázdná Věra, Půčková Iva, Reimerová Božena, Skálová Květoslava

 

 

Ročník: 1979  Třída: 2 SAG  Třídní: M. Lupínek

Andrýsková Vlasta, Babka Martin , Dostálová Helena, Gaďourková Vlasta, Grulichová Jarmila, Henzlová Irena, Hradilová Vlasta, Charvátová Jana, Jemelková Hana, Kaljanková Věra, Krajíčková Jana, Králíková Naděžda, Krbálková Eva, Kubíček Miroslav, Macháčková Helena, Malíková Zdeňka, Otáhal Vladimír, Pastrnková Jitka, Peřinová Eva, Provázková Antonie, Rulcová Miroslava, Schotliová Helena, Smutný Pavel, Spurná Hana, Vacek Dalibor, Zohornová Hana, Žalčíková Jana, Žižková Hana

 

 

Ročník: 1979  Třída: 5 VS  Třídní: Z. Aulehla

Fröhlichová Drahomíra, Kejklíčková Zdeňka, Kodym Pavel, Kurejková Lenka, Macháčková Ludmila, Medelská Ilona, Mikulková Anna, Mlíchová Jana, Pivovar Rudolf, Rychtárová Šárka, Skopalová Marie, Soušková Emilie, Špičková Nataša, Štěpánek František, Vojtěchová Alena, Vrtalová Ludmila, Vylíčilová Dana, Vysloužilová Anna

 

 

Ročník: 1980  Třída: 4A  Třídní: J. Ingr

Benešová Věra, Čižmarová Zuzana, Dittrichová-Janoušková Anna, Dočkalová Ludmila, Doležalová Věra, Domesová-Vašíčková Růžena, Eliášová Dagmar, Hammerová Radoslava, Janovčíková Eva, Javorová Dagmar, Jílková Ludmila, Kadulová Gabriela, Klemešová Věra, Kurková Vlasta, Mariánková Eva, Menšíková Miroslava, Mikudíková Hana, Mlčáková Miroslava, Navrátilová Hana, Paťorková Ludmila, Pirogovová Blahoslava, Pítrová Jana, Pochylová Laďka, Skřebská Lenka, Slavíčková Lenka, Slávová Olga, Studená Soňa, Suchánková Květoslava, Svozilová Ludmila, Šimoník Jan , Šindlerová Dorota, Štěpánková Soňa, Urbánková Jana, Vašíčková Dagmar, Vlčková Marie, Vrajová Jana, Vrtalová Ludmila, Vysloužilová Ludmila, Zacharopulos Ilias, Záleská Jana, Zbořilová Pavla, Zedníková Andrea

 

 

Ročník: 1980  Třída: 4B  Třídní: M. Myslínová

Bahounková Božena, Baťová Alena, Bělková Lenka, Bradáčová Dana, Černá Jana, Ďásková Liběna, Dlouhá Jana, Doleželová Milada, Eichlerová Irena, Erlecová Lenka, Erlecová Marie, Gallat Bohdan, Hanáková Milena, Hanzelová Anna, Hanzelová Karla, Havlásková Lucie, Horská Olga, Indruchová Jana, Jančík Miloš, Kadlecová Věra, Kosíková Jana, Kubšová Lenka, Kvardová Simona, Látalová Jana, Lejsková Jana, Malá Hana, Müllerová Jana, Polášková Jana, Pospíšilová Dagmar, Rozmanová Hana, Růžičková Yvona, Sedláčková Dagmar, Smyslilová Vlasta, Šenková Alena, Tomášková Ludmila, Turková Zdenka, Vašíček Radovan, Volejníková Jitka, Vydrželová Hana, Vyhnálková Helena, Žáková Radomíra, Zatloukalová Ludmila, Zedníková Květoslava, Žváčková Olga

 

 

Ročník: 1980  Třída: 4C  Třídní: M. Zajíc

Absolonová Stanislava, Bandík Zdeněk, Bartošová-Slouková Zdeňka, Bláhová Eva, Gromesová Jana, Hošťálková Věra, Chvátalová Kamila, Janečková Věra, Kalandrová Kateřina, Karná Jana, Kasalová Vladimíra, Košičková Blanka, Korčáková Stáša, Košťálová Blanka, Kouřilová Olga, Kozlová Drahomíra, Kubová Lenka, Kučerová Lenka, Ledvinová Soňa, Měšťánková Simona, Mikulíková Iva, Musilová Magda , Myslínová Stanislava, Popelková Dana, Pospíšilová Jana, Řmotová Věra, Sklenářová Hana, Slabochová Ivana, Slepicová Jana, Strnadová Eva, Svobodová Magda, Štefek Luděk, Šubová Ludmila, Šulcová Jana, Švecová Vlasta, Tesařová Jana, Ťuková Naděžda, Ťuková Olga, Višinková Marie, Vlčková Ludmila, Zapletalová Eva, Zifčáková Alena, Zlínská Jana

 

 

Ročník: 1980  Třída: 2  Třídní: A. Mikuláš

Bílá Ivana, Bílá Jana, Bouchalová Iveta, Brázdová Irena, Coufalová Dana, Čechalová Pavla, Domesová   Zdena, Drahníková Jaroslava, Hejlová Stanislava, Kadlecová Ivana, Kohlová Helena, Kohoutková Zdena, Koutná Marie, Koutná Miluše, Lettmannová Eva, Mikulková Jana, Molnárová Iveta, Mráčková Jaroslava, Mrázková Olga, Müllerová Marcela, Němcová Naděžda, Nováková Ludmila, Ptáčníková Helena, Rašnerová Iva, Rellová Lenka, Selešová Irena, Spáčilová Hana, Spurná Jana, Špičáková Anna, Tichá Marcela, Vychodilová Lenka

 

 

Ročník: 1980  Třída: 5A DS  Třídní: M. Myslínová

Adamcová Jana, Bradová Ludmila, Dominiková Květoslava, Flachsová Jana, Hájková Marie, Hradilová Irena, Chrenščová Anna, Kapounová Vlasta, Kobliha Arnošt, Kopilčáková Ivana, Koutná Miluše, Kováčková Alena, Krischkeová Marcela, Langerová Olga, Mészáros Gábor, Mikulková Zdenka, Móricová Iveta, Mravcová Vladimíra, Mravec Jan, Olivová Helena, Pavlíková Jaroslava, Petříková Eva, Pončíková Eva, Přecechtělová Anděla, Schreierová Ludmila, Sklenář  Jiří, Složilová Jana, Sokolová Eva, Sýkorová Jaroslava, Šmírová Emilie, Šmoldasová Alena, Šromotová Jarmila, Tománková Eva, Valentová Dana, Vanďurková Antonie, Žahourová Věra

 

 

Ročník: 1980  Třída: 5B DS  Třídní: J. Novotný

Absolon  Josef, Andogová Eva, Baraňáková Svatava, Barteková Jiřina, Bartoňková Libuše, Beťák Čestmír, Fabiánová Ilona, Flejberková Eva, Greplová Ludmila, Jarmarová Antonie, Javorková Magdalena, Juříčková Irena, Kasamasová Jana, Kepáková Věra, Knopová Vlasta, Kocvrlichová Jarmila, Konopčíková Marie, Krejčířová Milada, Lachová Ivana, Lipenský Vladimír, Masařová Květa, Melčová Dagmar, Mikocziová Naděžda, Milková Marie, Nantlová Božena, Novotná Zdeňka, Oščádalová Jana, Pešková Květa, Reichlová Miroslava, Rusová Růžena, Rýznarová Květoslava, Skácelová Marcela, Smutná Alice, Štěpánková Eva, Verbichová Jitka, Vlčková Ilona

 

 

Ročník: 1980  Třída: 5C DS  Třídní: Z. Aulehla

Čáslavská Dagmar, Čubík Miroslav, Gálová Jitka, Grossertová Anežka, Jakubcová Věra, Kadalová Libuše, Köhlerová Zdenka, Kubná Gerda, Mališková Věra, Milasová Helena, Mlčochová Blanka, Montagová Marie, Neumannová Jarmila, Pospíšilová Jarmila, Pravdíková Dagmar, Prudilová Jana, Skácelová Marta, Skoupilová Jaroslava, Slavíčková Helena, Smitalová Libuše, Smrčková Danuše, Stavinohová Miroslava, Svobodová Marie, Šottlová Helena, Vojáčková Jaroslava, Vybíhalová Hana, Vylíčilová Hana

 

 

Ročník: 1980  Třída: 5D DS  Třídní: J. Ingr

Čiklová Zdeňka, Dlouhá Ilona, Dočkalová Jaroslava, Domanská Marie, Dvořáková Marie, Goldová Věra, Haflantová Věra, Houbová Eva, Hrabálková Ludmila, Hudcová Marcela, Jemelková Zdenka, Kollárová Věra, Kováčová Věra, Krausová Zdenka, Kreiselová Marie, Kupková Drahomíra, Kutilová Lenka, Lechová Helena, Měrková Marie, Milatová Eva, Nečesaná Helena, Pasteláková Libuše, Patková Věra, Polidorová Marie, Sopouchová Jaroslava, Sedláčková Anna, Schullová Jarmila, Sirotňáková Jana, Slapničková Marie, Škrabalová Stanislava, Štěpánková Marie, Varcabová Miluše, Voráčová Jana, Zapletalová Zdenka, Ženčáková Marie

 

 

Ročník: 1980  Třída: 3A AK DS  Třídní: A. Mikuláš

Appelová Alena, Dudková Zdeňka, Edl Dušan, Hodač Bořislav, Chudějová Alena, Katzerová Nasťa, Keclíková Marie, Kovářová Dagmar, Kurfürstová Ivana, Mejzlíková Božena, Miženková Věra, Nevím Zdeněk, Nezbybová Marie, Popelková Jiřina, Pospíšilová Věra, Sedláková-Blechová Vladimíra, Stadlerová Miluše, Studená Marcela, Štěpánek František, Vláčilová Věra, Záchová Ludmila

 

 

Ročník: 1980  Třída: 3B AK DS  Třídní: A. Havelka

Dvorská Jaroslava, Havelková Věra, Kaurerová Františka, Koláčková Hana, Kozáková Marie, Králíková Jaroslava, Křivánková Jitka, Lorencová Jarmila, Makyčová Jana, Mikulajová Věra, Minaříková Věra, Mrákavová Jitka, Pekařová Jiřina, Peluhová Stanislava, Polcerová Milena, Procházková Miloslava, Schwarzová Hana, Sklenářová Marie, Sládek Josef, Sýkorová Helena, Šťotová Marcela, Zatloukalová Helena, Zpěváková Zdena

 

 

Ročník: 1980  Třída: 3C AK DS  Třídní: Z. Aulehla

Bartošová   Milada, Dokoupilová Jana, Dušková Anna, Hrazdirová Zdenka, Hromková Věra, Jagošová Alena, Jančí  Jana, Kopecká Hana, Koutná Jana, Němcová-Hejzlarová Irena, Osladilová Mirjana, Párová Jaroslava, Požárová Jana, Schwarzerová Eva, Sťahelová Anna, Šimíčková Marie, Šínová Blanka, Tisoňová Justina, Vašíčková Věra, Vinohradníková Františka, Vlčková Jana, Výšková Zdenka

 

 

Ročník: 1980  Třída: 2 SAG  Třídní: J. Pospíšil

Augustová Alena, Bajerová Milena, Bittnerová Jiřina, Březina Vladimír, Crhák František, Drešlová Ivana, Dušek Libor, Filipová Jaroslava, Gajda Rudolf, Gotwald Jan, Havelková Anna, Holubová Dana, Horák Zdeněk, Jordánová Miroslava, Konrádová Marta, Kuchař Michal, Kyselý Ivan , Matoušková Yvonne, Nečasová Eva, Nesvadba Vladimír, Pauler Jindřich, Pyšný Jiří, Rašková Alena, Rodrová Jana, Seitlová Marie, Strachotová Alena, Špundová Lenka, Vilímcová Alena

 

 

Ročník: 1980  Třída: 5A VS  Třídní: L. Václavková

Bramborová Hana, Březinová Eva, Dostálová Jana, Hyhlíková Marie, Kašlík Jiří, Konopčíková Jindřiška, Koudelková Elena, Kubica Vladislav , Matoušková Marie, Mlčochová Dana, Najdekerová Alena, Nováková Jaroslava, Popelářová Marie, Rudolfová Zdenka, Žochová Marie

 

 

Ročník: 1980  Třída: 5B VS  Třídní: M. Bilík

Bárková Ludmila, Bialonczyková Eva, Bradová Hana, Hanáková Zdeňka, Hudečková Jana, Chrástková Marie, Jorníčková Miluše, Machková Dana, Pěnkavová Anna, Petřeková Bohumila, Plošticová Olga, Procházková Eva, Reichová Alena, Rudolfová Marie, Řezníčková Jaroslava, Sedláčková Marie, Smékalová Drahomíra, Spíchalová Draha, Šindlerová Jana, Tomečková Darja, Truxová Hana, Zedková Miloslava, Zelenková Yvona, Žatková Ludmila

 

 

Ročník: 1981  Třída: 4A  Třídní: L. Loschková

Bardyová Marcela, Běhalová Milena, Bohatová Iveta, Bohuslavová Libuše, Fišerová Hana, Grygarová Dagmar, Hanusová Jana, Jahodová Jitka, Janhubová Věra, Janíková Lenka, Jarušková Miloslava, Jeroušková Jitka, Lipenská Alena, Lízalová Eva, Mašíčková Dagmar, Mezuliániková Olga, Molíková Jarmila, Motáňová Jarmila, Němcová Alena, Němcová Věra, Neplechová Jana, Nezhybová Jana, Novotná Alena, Pazderová Ivana, Prášilová-Vitásková Hana, Raimrová Zuzana, Růžičková Vladimíra, Schäfferová Marcela, Sládková-Vláčilová Ilona, Stoklasová Zuzana, Straková Helena, Šindlerová Dagmar, Štenclová Iveta, Šubová Jitka, Tesaříková Ivana, Vařeková Dana, Vařeková Jarmila

 

 

Ročník: 1981  Třída: 4B  Třídní: I. Rážková

Adamíková Barbora, Bartoňková Marie, Benešová Dana, Brachtová Jarmila, Burešová Dagmar, Coufalová Vladislava, Faltýnková Hana, Gavendová Iveta, Gecová Marie, Grulichová Eva, Hobzová Eva, Jechová Jarmila, Juřičková Renata, Koutná Jana, Kuchařová Milena, Lehárová Olga, Mašíčková Zdeňka, Mazánková Zdeňka, Mikšík Robert, Němcová Drahoslava, Nepustilová Jarmila, Nogolová Eva, Obšilová Lenka, Oklešťková Zdena, Poláková Hana, Poláková Miroslava, Polejová Miluše, Procházková Vladimíra, Rybáková Libuše, Sedláček Ivan, Sedláčková Lenka, Slimaříková Vladimíra, Svačinová Dana, Šanderová Zuzana, Trávníčková Kamila, Zajíčková Irena, Zbořilová Dana, Zbořilová Irena, Žouželka Petr

 

 

Ročník: 1981  Třída: 4C  Třídní: M. Myslínová

Aiglová Hana, Aufart Miroslav, Baláš Josef, Brandýs Roman, Buchtová Ivana, Bundilová Pavlína, Čapková Iveta, Doležal Ivan, Dosoudil Rudolf, Dostalíková Naděžda, Fadrná Pavlína, Franková Dagmar, Fryšták Pavel, Grmolenský Josef, Haničák Martin, Holík Radek, Hradil Jiří, Hudler Jiří, Chudoba Pavel, Inwaldová Miluše, Jelínek Pavel, Kadlčíková Eva, Kadlec Roman, Kauerová Jarmila, Kleinbauerová Eva, Kobliha Stanislav , Konečná-Volková Marcela, Königová Jana, Kotrlá Eva, Krososka Jiří, Látalová Věra, Michalík Jan, Miková Hana, Plíhalová Jana, Pospíšilová Lenka, Stašáková Eva, Svačinová Marcela

 

 

Ročník: 1981  Třída: 4D  Třídní: P. Lipčík

Bednářová Věra, Cilečková Věra, Dudková Jitka, Fialová Eva, Gábová Pavla, Jéglová Jitka, Kollmann Jiří, Konar Jan, Krátká Dana, Krátká Miroslava, Krček Bohumil , Krumpolec Jaroslav , Lakvová Věra, Lón Pavel, Loutocká Jitka, Mádrová Hana, Marek Jaroslav, Mičkalová Adéla, Mikulášová Marcela, Morávková Zuzana, Nikodémová Helena, Nováková Dana, Pacák Jiří, Palička Jindřich, Pech Zdeněk, Písková Marcela, Polcarová Ivana, Sedláček Vladimír, Slepica Karel, Štos Miroslav, Tkadlčíková Alena, Vičarová Ivana, Zábojník Ivo, Zehnulová Květoslava, Žáková Irena

 

 

Ročník: 1981  Třída: 4E  Třídní: B. Nevrlý

Bednaříková Dana, Cihelková Vladimíra, Dudíková Renata, Fialová Zuzana, Gecová Romana, Grézlová Zdenka, Grmolenská Marcela, Habáňová Blanka, Handlířová-Blechtová Nataša, Henklová-Šanová Marcela, Hostášková Karla, Hrubá Marie, Hrudníková Hana, Kučerová Hana, Malasková Anežka, Matiášová Lenka, Navrátilová Marta, Poštulková Irena, Přidalová Sylva, Pudová Marie, Pumprlová Hana, Russitzká Renata, Růžičková Eliška, Řehořová Lenka, Řezníčková Marcela, Sinkovičová Blažena, Skřepská Ivana, Snídalová Jitka, Spurná Jarmila, Ševčíková Vlasta, Šperlíková Miroslava, Trunečková Zuzana, Urbanová Irena, Večeřová Pavla, Weixlerová Renata, Zámečníková Lenka, Zavadilová Renáta, Zdařilová Eva, Zlámalíková Anna

 

 

Ročník: 1981  Třída: 2  Třídní: J. Ingrová

Austová Pavla, Bílá Jaroslava, Dofková Marta, Dostálová Iva, Gerši Dana, Hajdová Vlasta, Havlíčková Miluše, Holíková Miroslava, Hyžáková Eva, Chybová Jaromíra, Kočičková Jarmila, Kováčíková Míla, Kroupová Sylva, Lužná Alena, Mátychová Věra, Michalíková Alena, Miklíková Dáša, Minaříková Hana, Neplechová Alena, Pečková Karla, Pospíšilová Marcela, Ptošková Monika, Schlosserová Jana, Smolejová Jana, Smrčková Zuzana, Spáčilová Alena, Spáčilová Jitka, Škurková Jana, Štěpánková Jitka, Štěpánková Olga, Vénosová Soňa, Zajíčková Jana, Zemanová Jana

 

 

Ročník: 1981  Třída: 5A DS  Třídní: J. Hemzal

Bartošová   Jiřina, Bezslezinová Radka, Bradová Hana, Černáková Anežka, Dočkalíková Jiřina, Drápalová Stanislava, Ferencová Eva, Growková Aloisie, Klíčová Dana, Kolibová Olga, Konečná   Soňa, Koupilová Věra, Králová Zdeňka, Kupková Ladislava, Lošťáková Anna, Lukešová Stanislava, Macáková Helena, Machátová Ludmila, Miliánová Helena, Navara Zdeněk, Návratová Božena, Němcová Miroslava, Nováková Ludmila, Okáčová Květa, Peřinová Jana, Pimerová Eva, Podbehlá Libuše, Řemeslníčková Božena, Skalková Marie, Smékalová Dana, Ševčíková Marie, Špazierová Dagmar, Tatayová Anna, Vašíčková Ludmila, Vávra Štefan, Vičarová Vítězslava, Willmannová Tatjana, Zapletalová Jarmila

 

 

Ročník: 1981  Třída: 5B DS  Třídní: J. Ingr

Brázdilová Ludmila, Čamachová Květoslava, Čunderlová Ludmila, Dostálová Naděžda, Dvořáková Marie, Horáková Dobroslava, Horná Zdenka, Hradilová Jana, Ivanovská Jelenka, Jachanová Vilia, Kopečná Marie, Krejčířová Drahomíra, Krychtálková Zuzana, Martiňáková Oldřiška, Mücková Miluše, Nováková Věra, Oulehlová Marie, Pilařová Miroslava, Povýšilová Miroslava, Procházková Božena, Remešová Eva, Rožnovjáková Eva, Řičicová Mercedes, Skládalová Věra, Šafářová Božena, Šebestová Naděžda, Šitavancová Jana, Šoltísová Jitka, Špačková Eva, Šuláková Anna, Tichá Miroslava, Tunkrová Libuše, Unarová Jana, Vočková Marie, Wiesnerová Zdenka, Zobaníková Helena

 

 

Ročník: 1981  Třída: 5C DS  Třídní: J. Novotný

Brdíčko Vlastimil, Červený Zdeněk, Drozdová Anna, Dvořáková Eva, Filipčíková Věra, Galetová Marie, Hartmanová Pavla, Hrdlicová Danuše, Hýblová Věra, Klímová Dagmar, Königová Pavla, Kopečný Květoslav , Krásová Jitka, Krylová Bohumila, Lněničková Anna, Nedbalová Ilona, Niessnerová Anna, Odstrčil Jan, Paráková Anna, Pospíšil  Jiří, Puškarová Ludmila, Rohlová Libuše, Sedláčková Libuše, Sehnalová Milada, Sieglová Stanislava, Skácelová Eva, Štěrbová Anna, Válková Ivana, Vlkojanová Marcela, Vyroubalová Vlasta, Zbavitelová Annemarie

 

 

Ročník: 1981  Třída: 5D DS  Třídní: M. Lupínek

Bolfová Jana, Brázdová Miroslava, Burešová Karla, Čihař Petr, Dědek Jaromír , Deutschová Ludmila, Dvorská Jana, Foltýnová Věra, Horák  Miroslav, Kalábová Bohuslava, Kocourková Dagmar, Koryčánek Ivo, Křižanová Eliška, Křižovská Ivana, Kuchaříková Leone, Loníčková Marie, Malá Naděžda, Marušková Jana, Mrňka Jindřich, Pecha Stanislav, Piruchová Zdeňka, Procházková Jiřina, Ramíková Eva, Rosenzweig Miroslav, Řezníková Květoslava, Smolová Věra, Svaková Hana, Šperková Jaroslava, Ticháčková Alena, Ticháčková Miluše, Vyroubalová Anna, Weigelová Hana, Weiss Jan, Zavadilová Miloslava

 

 

Ročník: 1981  Třída: 5E DS  Třídní: Z. Aulehla

Bednářová Marie, Benešová Alena, Cinková Jiřina, Danyiová Libuše, Fialová Dana, Hajný Václav, Helekalová Dana, Hiczová Zdenka, Hradilová Božena, Hrušková Tamara, Jahodová Zdenka, Jordová Anna, Kozáková Libuše, Kubáčová Zdeňka, Kupková Jindřiška, Maholiaková Dana, Müllerová Dana, Němec Jaromír, Němec Jiří, Pršalová Jaroslava, Rajčanová Olga, Richtrová Dagmar, Severová Sylvia, Suchoňová Jaroslava, Ščučková Marie, Šimečková Františka, Tomek Vladimír, Tylšarová Zdeňka, Vagaská Marie, Velikovská Jaroslava, Vitoslavská Alena, Vyčítalová Jiřina, Vyvlečková Taťjana, Zavřelová Olga

 

 

Ročník: 1981  Třída: 3A AK DS  Třídní: L. Loschková

Bajerová Vlasta, Benešová Marcela, Bergmannová Marie, Čáslavská Marie, Hálová Iva, Hlaváčková Milena, Hluší Věra, Jáňová Eva, Jatiová Marie, Kolářová Alena, Koptová Jozefa, Koudeláková Marie, Kovaříková Božena, Kozáková Marta, Křížková Pavla, Krchňáková Zdenka, Lahnerová Věra, Labíková Zdenka, Pavelková Marie, Zdařilová Hana

 

 

Ročník: 1981  Třída: 3B AK DS  Třídní: A. Otáhalová

Bílá Helena, Dušková Olga, Krásová Eva, Krejčířová Helena, Matysíková Jitka, Měrková Alice, Migal Miloš, Mozolová Jana, Muchová Bohumila, Němcová Jarmila, Obádalová Ludmila, Paulusová Zlatuše, Plachá Miloslava, Pořízková Mária, Pospíšilová Irena, Prosecká Miloslava, Složilová Anna, Smékalová Štěpánka, Úlehlová Zdeňka, Urbanová Eva

 

 

Ročník: 1981  Třída: 3C AK DS  Třídní: P. Lipčík

Budínská Naděžda, Gombárová Anna, Jaroňová Irena, Milfastová Eliška, Opletal Jan, Smyslová Irena, Spurná Věra, Staňková Marie, Stárková Květoslava, Svobodová Zdeňka, Ševčíková Kristina, Šimek Ladislav, Šmudla Miroslav, Šperková Ivana, Špertlerová Eva, Švecová Daniela, Vašáková Alena, Vočková Anna, Vodičková Anna, Vojtková Marie, Záchová Jana, Zavadil Jaroslav , Zbořil Antonín

 

 

Ročník: 1981  Třída: 2 SAG  Třídní: J. Novotný

Antoníčková Lenka, Babocká Miroslava, Barglová Dagmar, Beneš  Dušan, Boxanová Renata, Dohnal Svatopluk, Dvorská Lenka, Greplová Alena, Holzmann Jiří, Johnová Marie, Kalupová Ilona, Koplíková Eva, Kroupová Ivana, Kuderová Zlata, Kvapilová Bohuslava, Lišková Leona, Masníková Jana, Mičková Marie, Nakládalová Hana, Pospíšilová Pavla, Resnerová Dagmar, Růžičková Jarmila, Skácelová Světlana, Stojanová Jarmila, Struška Vladimír, Šustala Zbyněk, Široká Jana, Ticháček Milan, Tydlačková Hana, Zbořilová Jana

 

 

Ročník: 1982  Třída: 4A  Třídní: M. Slezák

Absolonová Hana, Čecháčková Pavlína, Dvořák  Ivo, Hájková Ivana, Homolová Iva, Hudečková Dáša, Hunka Rudolf, Chytilová Renata, Jurenková Lenka, Kašparová Helena, Korčeková Ivana, Kráčmar Pavel, Krutská Zuzana, Lammlová Ludmila, Lukášová Věra, Matoušek Miroslav, Mičudová Irena, Niesnerová Miluše, Nitscheová Marcela, Obrátilová Vladimíra, Paličková Hana, Pančeková Jaroslava, Petrželová Helena, Podivínský Miroslav, Slamencová Jana, Slavíček Pavel, Smékalová Eva, Šmérek Ivo, Šmídová Irena, Šupinová Alena, Švandová Iva, Tesaříková Yvona, Tondlová Iva, Uhlířová Jana, Vodáková Hana, Vychodilová Lenka, Vysloužilová Marie, Zajícová Taťána, Zapletalová Dagmar, Zatloukalová Ludmila

 

 

Ročník: 1982  Třída: 4B  Třídní: J. Hemzal

Altová Karla, Dorazilová Naděžda, Goldmann Horst, Hladišová-Schneiderová Michaela, Chalánková Jana, Janečková Pavlína, Jelínková Milena, Jindrová Věra, Kohlová Helena, Komárková Ivana, Kopejsko David, Kresa Václav, Krkošková Ilona, Křížková Dagmar, Křupková Jana, Kulatá Ivana, Langrová Vladimíra, Majerová Jitka, Mánková Vlasta, Matonová Jana, Myslikovjanová Jana, Nováková Ludmila, Novotná Irena, Olbortová Lenka, Poláková Hana, Polešovská Pavla, Pytlíčková Jitka, Richter Karel, Skopalová Ivana, Smetanová Xenie, Souralová Eva, Škrabal Miroslav, Šťastná Pavlína, Tlustošová Ivana, Urbanová-Čermáková Jana, Vystrčilová Eva, Záleská Milena, Zapletalová-Báťková Hana, Zatloukalová Zdeňka, Závodník Radek, Zdráhalová Miroslava

 

 

Ročník: 1982  Třída: 4C  Třídní: P. Dostál

Absolonová Jana, Bahounková Jana, Bazgerová Ivana, Dohnalová Jana, Gabrielová Rita, Gajdová Helena, Haluzová Iveta, Helfer Jiří, Hladilová   Šárka, Indrák Libor, Jurkkovičová Iveta, Kirschbaum Michal, Klabalová Eva, Klabalová Jarmila, Kosová Zuzana, Kravák Ladislav, Kučera Miroslav, Kyselá Jitka, Lohnová-Vašutová Dana, Lukešová Jana, Malá Jitka, Matkulčík Petr, Mäuthnerová Jana, Müllerová Marcela, Musilová Ivana, Němcová Naděžda, Pařenica Petr, Peřinová Lenka, Pospíšilová Renata, Procházková Hana, Růžička Pavel, Švecová Věra, Titz Tomáš, Vyhlídalová Jindřiška, Vymětalová Jana, Weixlerová Eva, Zatloukalová Alice

 

 

Ročník: 1982  Třída: 4D  Třídní: V. Žondrová

Červinková Jitka, Demlíková Ivana, Drozdová Věra, Finsterlová Irena, Havlíková Miroslava, Hejdušková Iva, Hemzalová Blanka, Chumchal Zdeněk, Janošíková Lenka, Jeřábek Pavel, Juřenová Ivana, Kazandzisová Věra, Klugerová Dagmar, Knýř Jan, Konečná Pavlína, Košecová Dana, Kotová Irena, Kotzot Petr, Kučerová Eva, Lacinová Dagmar, Langová Lenka, Látalová Marie, Mičková Alena, Navrátilová Eva, Netopilová Renata, Novák  Bořek, Ochránková Eva, Papoušková Ivana, Preis Ivo, Procházková Ilona, Rellová Lenka, Sedlářová Lenka, Slavíčková Lýdie, Smékalová Eliška, Smékalová Jarmila, Spáčilová Hana, Šula Lubomír, Šváb Petr, Téglová Helena, Vlčková Věra, Vyhlídalová Hana

 

 

Ročník: 1982  Třída: 4E  Třídní: B. Lenochová

Bartášková Eva, Dlabajová Yvona, Hrbek Jiří, Janů Lenka, Ježková Lenka, Kalová Ludmila, Konečná Eva, Kotzotová Marie, Koutná Marie, Koutná Miluše, Krečmanová Katarina, Kreuzzigerová Věra, Krůzová Blanka, Kuča Antonín, Kučerová Irena, Lysická Jana, Masařová Dagmar, Mikulková Blanka, Mrázková Olga, Navrátilová Vladimíra, Němec Josef, Příborská Hana, Rychlá Pavlína, Skácelová Zdeňka, Smejkalová Alena, Spurný Karel, Stavělová Jana, Stejskalová Karla, Svobodová Jana, Špičáková Anna, Tichá  Jaroslava, Urban Pavel, Vránková Hana, Zajíčková Dana, Zavřelová Dáša, Zrun Roman

 

 

Ročník: 1982  Třída: 2  Třídní: Z. Ficnerová

Damelová Dagmar, Frydryšková Libuše, Grecmanová Jana, Gruntová Jana, Chytilová Eva, Konyariková Ivana, Kvapilová Eva, Lakomá Věra, Lišková Ivana, Meluchová Marta, Měrková Hana, Mielcová Kamila, Mullerová Ivana, Mužíková Marta, Novotná Jitka, Novotná Zuzana, Opálková Dagmar, Petriková Ludmila, Poláková Olga, Popelová Lenka, Rokytová Jana, Rozbrojová Alexandra, Řeřichová Iva, Selešová Alena, Semjonová Eva, Schwarzová Eva, Skládalová Pavla, Sklenovská Dagmar, Spáčilová Jana, Stískalová Svatava, Školoudová Vladimíra, Špundová Zdenka, Štecherová Karla, Tylšarová Marcela, Vragová Renata, Vyhnálková Jana, Zdařilová Romana, Zedníková Vladimíra, Žujová Svatava

 

 

Ročník: 1982  Třída: 5A DS  Třídní: M. Lupínek

Arnošová Libuše, Gagašová Věra, Hausnerová Marie, Héžová Libuše, Kaláb Stanislav, Kedziorová Jiřina, Kleinerová Vlasta, Krahulová Vlastimila, Kubis Aleš, Látalová Ludmila, Macháčová Alena, Malaníková Soňa, Nasadilová Věra, Peitzová Drahomíra, Poláchová Pavla, Polívková Miroslava, Přecechtělová Miroslava, Růžičková Zdeňka, Stolková Hana, Toušová Jaroslava, Vagaská Anna, Velešíková Hana

 

 

Ročník: 1982  Třída: 5B DS  Třídní: I. Rážková

Berková Dagmar, Boudová Zdena, Dostálová Hana, Greplová Zdenka, Gronychová Zdeňka, Hnátová Zdeňka, Hornychová Jana, Hradil Jindřich, Hradil Milan, Hrubá Eva, Chromčáková Helena, Klanicová Věra, Klíč Alois, Košuličová Zdeňka, Kratochvílová Miroslava, Kubíková Jaroslava, Kvapilová Irena, Linetová Petra, Mariánková Anna, Martinovský Miloslav , Nádvorníková Anna, Němcová Vladimíra, Nesetová Hana, Nevrlá Jaroslava, Novák Antonín, Podbehlý Alexandr , Procházková Jana, Sedláčková Oldřiška, Semrádová Hana, Sotolářová Máša, Suchomel Vladimír, Šebíková Jarmila, Širůčková Irena, Valouchová Jarmila, Voltner Petr, Vranová Miluše, Vystavělová Olga

 

 

Ročník: 1982  Třída: 5C DS  Třídní: P. Lipčík

Baranová Jarmila, Barnet Ivo, Čajková Ilona, Červinka Jan, Frgalová Alena, Hisirová Jana, Klíma Václav, Kovářová Marie, Křupka Stanislav, Lahnelová Anna, Mikulková Marie, Motáňová Vlastimila, Navrátilová Zdenka, Nemajer Vladimír, Nováková Stanislava, Novotná Ilona, Oklešťková Dagmar, Pulkrábková Zdeňka, Rolínková Lenka, Rybanič Jaroslav, Sázköziová Alena, Sekaninová Blanka, Streit František, Strnadlová Jarmila, Svobodová Věra, Šťastná Eva, Utíkalová Ludmila, Vyjídák Pavel, Zabáková Dana

 

 

Ročník: 1982  Třída: 5D DS  Třídní: J. Novotný

Bahulová Ludmila, Bártková Alena, Biová Zdena, Bořutová Zdena, Dočkalová Dana, Hájková Zdeňka, Horáková Věra, Hrabalová Marie, Kabelíková Věra, Lysáková Daša, Makovičková Milena, Matysová Jana, Pospíšilová Eva, Rašková Eva, Skácelová Ivana, Šimková Libuše, Šišková Eva, Šnajdrová Irena, Válečková Jana, Vavříková Jana, Zborek Bohuslav

 

 

Ročník: 1982  Třída: 5E DS  Třídní: J. Hemzal

Bajerová Olga, Bakalářová Miroslava, Benešová Jarmila, Dvořáčková Miroslava, Hanslianová Nataša, Havrlantová Jarmila, Hiczová Alena, Hofírková Libuše, Jílková Naděžda, Knajblová Jarmila, Kňazovčíková Marie, Kořínková Anna, Kousalová Dagmar, Kubáčková Irina, Kubešová Jana, Machálková Jana, Majerová Růžena, Micková Alena, Mlčochová Libuše, Opavská Jaromíra, Ossosová Světlana, Palíková Jindřiška, Poláková Jindřiška, Procházková Dagmar, Sieglová Zdeňka, Snášelová Ludmila, Strnadlová Miloslava, Számelová Jana, Vitulová Anna, Vykopalová Božena, Weberová Jitka, Zavadilová Marie, Zavadilová Zdenka

 

 

Ročník: 1982  Třída: 5F DS  Třídní: J. Hubáček

Bajgrová Jarmila, Bambušková Bohuslava, Battová Libuše, Černotová Ludmila, Dorňáková Anežka, Faronová Milada, Ferenčíková Jarmila, Holý Josef, Horáčková Vlasta, Chrástková Věra, Jedináková Hana, Jurečková Marie, Kobolková Ludmila, Kovářová Marcela, Majtáková Jana, Malinová Irena, Maruchničová Jarmila, Mlynarčíková Zdeňka, Monincová Dagmar, Ondrová Marie, Peňázová Eva, Popelářová Zdeňka, Prchlíková Věra, Richterová Dora, Sitařová Božena, Skoumalová Vlasta, Slavíčková Božena, Slotová Věra, Smékalová Marie, Sovišová Jaroslava, Ščudlová Jiřina, Šebková Anna, Špinar Bohuslav, Urban Jaroslav, Vaňušová Božena, Vlčková Olga, Záchová Alena, Žáková Jarmila, Žourková Zdena

 

 

Ročník: 1982  Třída: 3A AK DS  Třídní: Z. Aulehla

Absolonová Jana, Bílý Jaroslav, Brošová Ilona, Cicková Lenka, Cimbálníková Božena, Čadová Anna, Divišová Dagmar, Draxlová Miluše, Drgač Jiří, Drtina Milan, Figurová Zdena, Freyová Libuše, Garstková Pavla, Grohmannová Pavla, Hanáková Ivana, Horák  Petr, Hradilová Jana, Husárová Ivana, Janečková Blanka, Jašková Vilma, Juřicová Eva, Kalábová Inka, Marková Eva, Molnárová Jaroslava, Řihák Jiří, Vysloužilová Naděžda

 

 

Ročník: 1982  Třída: 3B AK DS  Třídní: P. Dostál

Frkáňová Olga, Hajnovičová-Ondryášová Dagmar, Hanulíková Alena, Katolická Anna, Kodajová Věra, Koníčková Hana, Lhotská Jaroslava, Lohnová   Mária, Lošťáková Dobroslava, Machytka Lubor, Malá Dáša, Malátková Jaromíra, Mečířová Olga, Melicharová Irena, Melicheríková Zlatuše, Ministrová Dana, Nováková Danuše, Podaná Olga, Polednová Hana, Urbanová   Milena, Wormová Dagmar

 

 

Ročník: 1982  Třída: 3C AK DS  Třídní: A. Otáhalová

Macháček Pavel, Přikrylová Božena, Přivřelová Jiřina, Rotterová Helena, Rovenská Olga, Slámová Zdeňka, Stratilová Milena, Škrabišová Zdeňka, Šlahařová Marta, Šrajerová Helena, Štáblová Marie, Titzlová Zdeňka, Valášková Jiřina, Vavrdová Naděžda, Vepřková Věra, Vintrová Milada, Vochtová Marie, Vyhnálková Ludmila, Zahradová Vladimíra, Zikmundová Renata, Žaloudková Květoslava

 

 

Ročník: 1982  Třída: 2A AK DS  Třídní: M. Cahelová

Bandyová Jarmila, Baranec Zdeněk, Bartošková Ludmila, Blinková Dana, Čermáková Jana, Černá Eva, Daníčková Ema, Daňková-Hanzlíková Jana, Domovcová Marie, Galušková Libuše, Glogarová Jarmila, Gronychová Jana, Horáčková Zdeňka, Horáková Pavla, Hrudová Hana, Hřivna Vladimír, Chmelová Zdenka, Kašparová Eva, Navrátilová Zdeňka, Rýznarová Růžena, Schwarzová Milada, Syřínková Marcela, Znojilová Libuše

 

 

Ročník: 1982  Třída: 2B AK DS  Třídní: M. Myslínová

Folprechtová Ludmila, Koudelková Zdena, Lakomá Jana, Legátová Miluše, Lehovičová Jindřiška, Macharáčková Eva, Malíková Miluše, Pachelová Romana, Pajdlová Jaroslava, Patrovská Věra, Polová Eva, Pospíšilová Dagmar, Pozdíšková Dagmar, Prudilová Zdeňka, Pudelová Hana, Rellová Jitka, Sidor Václav, Sivaničová Marta, Slezák Miroslav , Sponerová Marie, Šujanová Marie, Šutová Anna, Vařeková Milada, Zavadil  Antonín

 

 

Ročník: 1982  Třída: 2C AK DS  Třídní: A. Mikuláš

Bartková Věra, Brodacká Věra, Hanáková Ludmila, Hinkelmanová Vítězslava, Hrčková Ivana, Janalíková Jitka, Janteková Vlasta, Kamínková Květoslava, Kabeláčová Jana, Kehrerová Jana, Kirchnerová Iva , Kolářová Dagmar, Kráčmarová Helena, Kroupová Eva, Pisková Lenka, Přidalová Ivana, Reblová-Přidalová Helena, Rozsíval Milan, Smílková Miroslava, Tomická Šárka, Vavřínová-Svobodová Eva, Vinklárková Blanka, Vlašánková Božena, Vybíralová Dagmar, Weigertová Věra, Wolfová Věra, Zajícová Dana

 

 

Ročník: 1982  Třída: 2 SAG  Třídní: J. Pospíšil

Balcárek Zdeněk, Benedělová Eva, Brachtlová Zdeňka, Brychta Vladimír, Cimová Ivona, Černá Miroslava, Danielová Soňa, Fekiačová Soňa, Francírková Zdeňka, Gavalová Jana, Hanák  Rudolf, Helešicová Jana, Holubcová-Vlasáková Vladimíra, Hošková Zuzana, Hotařová Dana, Huličná-Košňovská Zdeňka, Jéglová Pavla, Kolář  Rostislav, Konečný Petr, Linhartová Hana, Macková Marta, Macháčková Kristina, Orságová Helena, Pospíšilová Jana, Přidalová Marie, Schneiderová Božena, Spurná Jaroslava, Stoppaniová Eva, Štoksová Lenka, Tomečková Jana, Veselá-Mikulková Miluše, Vranová Magda

 

 

Ročník: 1983  Třída: 4A  Třídní: J. Hubáček

Balcarová Šárka, Blahušová Ludmila, Blinková Jana, Dopitová Dagmar, Chudáček Stanislav, Kacrová Ivona, Kafková Vladimíra, Koutný Zdenek, Kozáková Dagmar, Krejčí Blanka, Křížková Olga, Kubešová Kamila, Laštůvková Marcela, Lešanovská Libuše, Mariánková Jitka, Marková Jana, Mařáková Iveta, Matěj Milan, Minářová Gabriela, Nantlová Jaroslava, Neplechová Marie, Pokorná Ivana, Pospíšil  Miroslav, Pospíšilová Iveta, Přidalová Eva, Psotová Jana, Stejskalová Jitka, Střeláková Marcela, Svobodová Pavla, Škodová Jitka, Školoudová Ivona, Tylajková Iveta, Václavíková-Pospíšilová Margita, Veselá   Alena, Vojkowská Věra, Vysloužilová Ludmila, Weiglová Zdenka, Zatloukalová Libuše, Zatloukalová Mirka, Zdražilová Jiřina

 

 

Ročník: 1983  Třída: 4B  Třídní: T. Hrbek

Absolonová Iva, Absolonová Miluše, Barbořáková Eva, Běhalová Miroslava, Bláha Vladimír, Březinová Hana, Dostálová Blanka, Doubková Martina, Gavendová Renata, Hausknechtová Jitka, Havlíčková Marie, Havlíčková Miluše, Hejralová Věra, Hrdličková Iva, Hromádka Daniel, Chytilová Radka, Jemelková Hana, Königová Iva, Krausová Vlasta, Kubešová Hana, Kühnová Bohumila, Lásková Markéta, Linetová Petra, Maksantová Jitka, Navrátilová Ivana, Popelková-Obručníková Eva, Rádková Pavla, Sekyrová Eva, Sigmundová Lenka, Spalovská Renata, Srovnalová Irma, Stroupková Jana, Švancarová-Navrátilová Ludmila, Švarcová Alena, Tesaříková Alexandra, Trachbulcová Jana, Ulrichová Ivana, Válková Eva, Veličková Ivana, Vraštilová Šárka, Vyroubal Petr

 

 

Ročník: 1983  Třída: 4C  Třídní: M. Lupínek

Andrýsková Vladimíra, Austová Pavla, Demlíková Jana, Dohnalová Lenka, Dopitová Ivana, Filipová Lenka, Hanáková Iva, Hanousková Iveta, Hanousková Jitka, Hilšer Jan , Horáková Pavlína, Horáková Svatava, Jursová Jarmila, Juřenová Jitka, Kiliánová Michaela, Kimmelová Dagmar, Kolejková Hana, Lovečková Alena, Lukášová Jitka, Mádlová Jaroslava, Mannová Radka, Měsíčková Jana, Mlčochová Jitka, Němečková Dana, Olejníková Dagmar, Pekařová Jana, Petýrková Jana, Pivovarová Eva, Podmolíková Iveta, Příhodová Jana, Ptáčková Jaroslava, Rotterová Hana, Slavík Michal, Slováková Jana, Smětal Evžen, Smičková Jana, Šebánková Lenka, Švehlíková Věra, Vávrová Helena, Zatloukalová Iva, Zemanová Miluše, Znojilová Hana

 

 

Ročník: 1983  Třída: 4D  Třídní: A. Ošancová

Bittnerová Ivana, Brücknerová Eva, Čecháková Dana, Grus Zdenek, Havlíčková Pavlína, Honzíková-Takáčová Radka, Hořínková Taťána, Hrušáková Renata, Janeba Radomír, Kleinová Jiřina, Kmentová Iva, Kostková Zuzana, Králová Dana, Krčková Jana, Krkošková Věra, Kučerová Jana, Kunovská Hana, Laštůvková Lenka, Mužová Ivana, Ostrčilová Eva, Pavelková Anna, Popelková   Eva, Pospíšilová Lenka, Prečanová Renata, Procházková Šárka, Přidalová Leona, Rýpar Pavel, Sedláčková Jiřina, Slunská Lenka, Spurná Eva, Spurná Jana, Střídová Iveta, Špálková Jana, Tichý Vladimír, Urbanová   Michaela, Utěšená Miluše, Výkruta Luděk, Vystrčil Pavel, Zatloukalová Martina, Zicháčková Karin

 

 

Ročník: 1983  Třída: 4E  Třídní: A. Otáhalová

Baslerová Miroslava, Bartošová Jarmila, Bubelová Jana, Dvořáková Ludmila, Fialová Alena, Gabrielová Marie, Heidenreichová Jiřina, Hořáková Marie, Choleva Vítězslav , Chylová Jaromíra, Indruchová Ilona, Jašková Bronislava, Jeřábková Stanislava, Klemšová Eva, Klimková Anna, Kurilová Naděžda, Kuthanová Eva, Hulínová Jana, Lindušková Soňa, Losová Marie, Miklová Helena, Nakládalová Miluše, Navrátilová Růžena, Nožka Jindřich, Peníšková Ivana, Petřeková Jana, Petříková Jitka, Sedlářová Jana, Suchá Jarmila, Sýkorová Marcela, Šimáček Ivan , Šišková Ivana, Theimerová Helena, Tóthová Marta, Trnavská Alice, Valušová Ludmila, Vitula Miroslav, Vysloužilová Hana, Záhumenský Petr

 

 

Ročník: 1983  Třída: 5A DS  Třídní: J.  Greplová

Černá Jarmila, Čižmárová Libuše, Davidová Jaroslava, Dufková Jiřina, Fišerová Věra, Försterová Pavla, Gottwaldová Ludmila, Hiemerová Marie, Hildebrandtová Hana, Hilšerová Bohumila, Hradilová Zuzana, Hrozová Marie, Hrubá Zdena, Ježková Naděžda, Juráková Věra, Kabilková Alena, Klein  Vladimír, Kolavová Ivana, Koukalová Miroslava, Leopoldová Květa, Možíšová Jaroslava, Obrtelová Vladimíra, Pastorková Eva, Pustinová Marie, Staňková Marcela, Vlčková Zdena, Zapletalová Marie, Žáčková Ivana, Žižková Soňa

 

 

Ročník: 1983  Třída: 5B DS  Třídní: B. Smýkal

Burešová Pavla, Davidová Jana, Dujková Eva, Dvorníková Ivana, Grofková Ludmila, Hejlová Stanislava, Holubová Zlata, Kňávová Alena, Küchlerová Alena, Mičánková Růžena, Michálková Vladimíra, Mikulčíková Irena, Ošlejšková Ludmila, Pavláková Marie, Prečanová Alena, Procházková Alena, Röderová Eva, Skácelová Marie, Smetanová Věra, Soběhartová Hana, Suchánek František, Šafaříková Naděžda, Švancerová Danuše, Trávníčková Jaruška, Tušková Anna, Zatloukalová Marie, Zatloukalová Zdena

 

 

Ročník: 1983  Třída: 5C CS  Třídní: I. Rážková

Battová Jiřina, Béza Zdeněk, Dohnalová Marie, Dostálová Dana, Dvořáková Ludmila, Geiersbergová Zdeňka, Gordová Jana, Hrazdirová Dana, Klimíčková Jaroslava, Matlafusová Kristýna, Miliánová Ludmila, Nečesaná Drahomíra, Ondrašíková Libuše, Plisková Lydie, Pokorná Hana, Pospíšilová Zdeňka, Poštulková Věra, Richter  Josef, Snítilá Slavomíra, Studená Marta, Suchomelová Marie, Válková Ivana, Valašíková Božena, Vránová Ludmila

 

 

Ročník: 1983  Třída: 5D DS  Třídní: Ch. Valášek

Běhalová Bohumila, Bernatíková Zdeňka, Faronová Milada, Gebauerová Vlasta, Guričová Ludmila, Hanáčková Ludmila, Hastíková Miluše, Chlebníčková Anna, Janošťáková Dagmar, Jarmarová Jiřina, Jochymková Božena, Kalandříková Marie, Kantorová Radka, Kočišová Ivana, Kubisová Sylvie, Linková Dagmar, Ludwig Petr, Melichárková Jana, Mikulášková Jana, Musialová Olga, Nádvorníková Eva, Novosadová Zdeňka, Novotný Břetislav, Pacvoňová Svatava, Pátíková Zdeňka, Petříková Marie, Polová Alena, Sedláková Anna, Seifertová Emílie, Slavíková Anna, Šenk Karel, Šmirková Jana, Štenberková Vladimíra, Šupčíková Růžena, Tomášková Dagmar, Tomečková Marcela, Urbanová   Miroslava, Volková Bronislava, Zlámalová Věnceslava, Ženožičková Anna

 

 

Ročník: 1983  Třída: 5G DS  Třídní: A. Mikesková

Čapková Miloslava, Dorazilová Dagmar, Drdlíková Marcela, Hamplová Věra, Hanková Anna, Hrobárová Pavla, Chromá Pavla, Kobylková Věra, Kopecká Jana, Kramolišová Dagmar, Látalová Milena, Lezna Miloslav , Lottmannová Eva, Maliňáková Ludmila, Mišáková Marie, Olbertová Marie, Pavlitová Jana, Petrová Marie, Plachá Božena, Pokorná Jiřina, Popelářová Marie, Prášková Jarmila, Rástočná Marie, Strnadová Pavla, Svozilová Dana, Šubertová Alexandra, Tisoňová Věra, Utíkalová Alena, Vláčilová Alena, Vraštilová Jaroslava, Všetýčková Naděžda, Zedková Hana, Zelová Jitka, Zemanová Darina

 

 

Ročník: 1983  Třída: 2A AK DS  Třídní: Z. Aulehla

Barancová Alena, Benešová Dagmar, Beranová Alena, Bouchalová Eva, Čepáková Dagmar, Dohnalová Vlasta, Fojtíková Anna, Hanáková Dana, Horáková Andrea, Hrubá Dana, Janečková Svatava, Jemelková Marie, Kalousová Eva, Kechrt Milan, Klimešová Jarmila, Kobza Pavel, Konečná Jarmila, Králová Anna, Krayzlová Hana, Krejčířová Zdeňka, Losenická Jiřina, Majtnerová Jana, Meixnerová Marie, Moravcová Helena, Opálková Luďka, Prášilíková Marie, Uhýrková Pavla

 

 

Ročník: 1983  Třída: 2B AK DS  Třídní: B. Nevrlý

Brumarová Marcela, Dohnalová Zuzana, Dynková Ilona, Gajzbacherová Iveta, Haluzíková Eliška, Opravilová Dana, Petříková Zdenka, Purová Ivana, Ráblová Ladislava, Richtrová Pavla, Rozsívalová Danuše, Sochorová Terézia, Spurná Ludmila, Šindelářová Eva, Škubnová Marta, Šrotová Hana, Štrajtová Naďa, Theimerová Olga, Tomášková Věra, Tvardek Alois, Válková Irena, Vavroňová Jaroslava, Vlková Dagmar, Vyhlídalová Eva, Willmannová Miroslava, Zapletal  Jiří, Zeidler Petr, Žambochová Mária, Žváčková Miroslava

 

 

Ročník: 1983  Třída: 2 SAG  Třídní: J. Novotný

Axman Zdeněk, Běhal  Roman, Bořilová Bronislava, Čech Michal, Číhalová Jana, Doleželová Marcela, Dzuiková Ivana, Foltýnová Dana, Fritscherová Iveta, Frýdová Ilona, Gregorová Marie, Grulichová Jaroslava, Herentin Jaroslav , Hlídek Petr, Jakschová Danuše, Kimmelová Marcela, Klobouček Petr, Krempl Miroslav, Kvapil Josef, Leščuková Alexandra, Mrtýnková Miroslava, Mužná Hana, Olbert  Ivo, Pavlů Jana, Sehnálková Bronislava, Slepičková Miroslava, Sonnbergerová Miroslava, Šenková Jarmila, Šenkyříková Hana, Vávrová Ludmila, Vodičková Jaroslava, Vrzáčková Milada, Winklerová Jana, Zapletalová Zdeňka

 

 

Ročník: 1984  Třída: 4A  Třídní: M. Lupínek

Axmannová - Sovišová Iveta, Brachtelová Hana, Dočkalová Olga, Doleželová Jana, Doleželová Renata, Hejduková Jitka, Holínek Luděk, Janalíková Lenka, Jarschelová Marta, Kašparová Eva, Kašparová Lenka, Kašpírová Ilona, Knollová Jitka, Kolečářová Jitka, Kólová Barunka, Königová Alena, Kozáková Lada, Králíčková Anna, Krejčí  Marie, Krestýnová Alena, Machátová Blanka, Novotná Jitka, Okrouhlá  Věra, Oščádal Zbyněk, Partyková Daniela, Polášková Ivana, Přindišová Jana, Rechová Alena, Ruská Marcela, Spáčil Rostislav, Stískalová Svatava, Stránělová Olga, Stratilová Renata, Šubová Jitka, Vernerová Renata, Veselá Marie, Veselská Zuzana, Vlčková Jana, Zapletalová Kamila

 

 

Ročník: 1984  Třída: 4B  Třídní: J. Ingr

Čejková Jana, Dolínková Karla, Dusová Radmila, Fialová Renata, Fikejzlová Ivana, Fryčová Hana, Greplová Radmila, Holoušová Hana, Jeníčková Renata, Jiráňová Jitka, Kolesarová Marcela, Kopřivová Monika, Kosová Lenka, Kucová Hana, Kučerová Šárka, Morávková Štěpánka, Mosazná Hana, Němečková Gisela, Neznajová Ivana, Páclová Alena, Pavelka Luděk, Pavlitová Jana, Plháková Pavlína, Pinkavová Zdenka, Pokorná Ivana, Procházková Yvona, Rážek Vladimír, Schneiderová Kateřina, Strupková Olga, Svozilová Pavla, Šmehlíková Lenka, Špundová Alena, Štajgrová Jana, Štenclová Pavla, Tot Miloslav, Večeřová Lenka, Vlačušková Renata, Vondrová Vladimíra, Widerová Eva, Zemanová Jana, Zemanová Šárka

 

 

Ročník: 1984  Třída: 4C  Třídní: M. Zajíc

Bauerová Soňa, Demelová Hana, Dostálová Hana, Dostálová Martina, Fordajová Olga, Gažarová Soňa, Grmolenská Jarmila, Hájek Zdeněk, Havelková Lenka, Holá Jitka, Chaloupková Leona, Chromcová Hana, Chytilová Marie, Kalábová Lenka, Kašparová Irena, Koubská Iveta, Kubíčková Radka, Látalová Vladimíra, Loutocký Otakar, Macková Dana, Navrátilová Olga, Neischl Pavel, Pargačová Helena, Pochylová Martina, Potácelová Jaroslava, Robešová Renata, Siléš Ivo, Slimaříková Marcela, Smyslilová Zdena, Stloukalová Monika, Stratilová Ingrid, Streit Ivo, Šimeček Josef, Šopková Iva , Turek Jaroslav, Turnová Alena, Urbanová   Olga, Vajsarová Renata, Vémolová Vladimíra, Walterová Sylva, Zavadilová Jana, Zvejšková Soňa

 

 

Ročník: 1984  Třída: 4D  Třídní: Ch. Valášek

Baráková Ivana, Beneš  Radovan, Dolinová Věra, Dostálová Jana, Fridecký Petr, Frommer Michal, Gábová-Zatloukalová Eva, Hájková Marcela, Halenárová Dagmar, Hejčová Romana, Hýblová-Bednářová Petra, Hyžáková Eva, Chámová Jitka, Chytilová Lenka, Indrák Antonín, Kauerová Jitka, Krejčí Jitka, Krejčí Stanislav , Kropáčová Helena, Lammlová Pavla, Mikšík Dalibor, Neplechová Alena, Podoláková Daniela, Pospíšil  Kamil , Přindišová Pavlína, Skalníková Eva, Smolejová Jana, Stejskalová Lucie, Stodolová Jaroslava, Stromšíková Hana, Strnisková Hana, Šilhavá Dagmar, Tomečková Anna, Tuschlová Alena, Václavková Renata, Vaňková Monika, Vičarová Irena, Vilhelmová Magda, Vyroubalová Jana, Zdražilová Petra

 

 

Ročník: 1984  Třída: 5A DS  Třídní: M. Cahelová

Barbapostolosová Pavla, Čejková Helena, Černý Lubomír, Čmelová Helena, Dedková Danuše, Doleželová Helena, Haramijová Jana, Havelková Dagmar, Hejlová Drahoslava, Hlavinková Zdenka, Horák  Miroslav, Horáková Dagmar, Hořínková Karla, Hrozová Marie, Hudcová Ivana, Juračková Zdeňka, Klepetko Pavel, Koníčková Irena, Kozáková Pavla, Krawcová Hana, Malá Zdenka, Marčanová Jarmila, Mazalová Marie, Palacková Marie, Pastrnková Anna, Peroutková Dana, Popová Hana, Prečová Libuše, Řeháková Miloslava, Sedlářová Miroslava, Schwarzová-Habáňová Ivana, Soušková Libuše, Sovišová Jarmila, Sýkorová Marie, Tichá Zuzana, Víchová Pavla, Vítková-Michálková Miluše, Vykydal Jaroslav, Zbránková Ivana, Zdařilová Naděžda, Zedková Hana, Živčáková Ivona

 

 

Ročník: 1984  Třída: 5B DS  Třídní: J. Ingr

Bartoníková Jarmila, Benešová Olga, Březíková Karla, Čubrda Jiří, Eftimiadu Eleni, Hermanová Hana, Hlavíková Dagmar, Horáková Věra, Chodilová Alena, Janečková Dagmar, Korolová Zdeňka, Koštanská Jaroslava, Kotrlová Zdeňka, Kudličková Alena, Lišková Jana, Novák Zofia, Nováková Miluše, Peřinová Marie, Pospíšilová Hana, Prudilová Marcela, Přibylová Marie, Ráčková Olga, Resnerová Marie, Satorová Eva, Snášelová Růžena, Staňková Jana, Štěpán Pavel, Tomigová Marie, Tunklová Marta, Vacek Josef, Vajdová Jaroslava, Valigurská Jindřiška, Velebná Marie, Všetičková Dagmar

 

 

Ročník: 1984  Třída: 5C DS  Třídní: Z. Aulehla

Adamová Eva, Bárová Marie, Bednářová-Černohousová Hana, Bosáková Jaroslava, Břenková Alena, Formanová Marie, Holczerová Věra, Holíková Eliška, Horáková Elena, Kaszperidesová Eva, Klimešová Dana, Komínková Hana, Koplasová Jana, Kučerová Vlasta, Kuzmová Jana, Látalová Božena, Lavická Marcela, Macháčková Eva, Machátková-Gottfriedová Jitka, Mráčková Jaroslava, Otáhalová Danuše, Petříková Zuzana, Ponížilová Anna, Pořízková Věra, Procházková Stanislava, Raková Jaroslava, Růžičková Jiřina, Schwarzová   Olga, Spurná Irena, Šachrová Marie, Tománková Radoslava, Vajdová Danuše, Vaňková Anna, Vlková Blanka, Vyhlídalová Naděžda, Weiserová Zdenka, Weissová Ludmila, Zelinková Ludmila, Žaludková Hedvika

 

 

Ročník: 1984  Třída: 2A AK DS  Třídní: Z. Aulehla

Benýšek Ludvík, Berková Vlasta, Bobková-Macháčková Anna, Bugdolová Mária, Čechová Jarmila, Čulíková Jana, Daňková Zdenka, Dokoupilová  Eva, Dybová Milada, Fišnarová Zdenka, Greplová Hana, Harenčák Karel, Hepová Jaroslava, Hofmanová Milada, Horáčková Jana, Horáková Hana, Horálková Eva, Hrdličková Jana, Hüblová Anna, Hýblová   Eva, Janhubová Ilona, Jankovská Jindřiška, Kabeláčová Ludmila, Knoppová Alena, Kocíková Ivana, Konečná Kristina, Němečková Jarmila, Nováková Jaromíra, Nováková Věra, Sedláčková Eva, Žmolíková Renata

 

 

Ročník: 1984  Třída: 2B AK DS  Třídní: P. Dostál

Coufalová Věra, Hrabčíková Iva, Kozlanská Marta, Kozmínová Marie, Krošová Drahomíra, Krumpová Jana, Kubová Bohumila, Kučerová Svatava, Lišková Zdeňka, Malohlavová Šárka, Masaříková Marie, Matušková Drahomíra, Mihalcová Olga, Moťková Svatava, Opravilová Vilma, Pavelková Jana, Polívková Jana, Pospíšilová Jana, Prudil Jiří, Průšová Libuše, Ptášková Růžena, Rašnerová Bohuslava, Rozsypalová Bronislava, Russwurmová Valentina, Schillerová Jarmila, Staroba Miroslav, Svoboda Libor, Sýkorová Irena, Šebková Jana, Štajnerová Anna, Windová Alena, Vranešicová Marie, Zapletalová Jarmila

 

 

Ročník: 1985  Třída: 4A  Třídní: B. Nevrlý

Čepová Radka, Dosoudilová Vlasta, Drexlerová Hana, Fiurášková Jaroslava, Halířová Drahomíra, Hanzlíková Marcela, Heroldová Helena, Chapčáková Marta, Jahnová Renata, Jahodová Jana, Janečková Alena, Koníček Petr, Kuchařová Eva, Kvasničková Hana, Měrková Hana, Michalcová Miloslava, Michalíková Šárka, Navrátilová Zuzana, Němcová Jindra, Neplechová Jitka, Nitrová Iveta, Pekařová Lenka, Recová Věra, Roušalová Hana, Schwarzová Jarmila, Skařupová Petra, Slavotínková Kateřina, Slouková Marcela, Sovová Hana, Šamajová Hana, Tylšarová Marcela, Václavková Dana, Vágnerová Lenka, Vávrová Marie, Vláčilová Renata, Voglová Jana, Vyroubalová Jana, Zatloukalová Helena, Zavadilová Jana, Zbořilová Ivana, Zemčáková Lenka

 

 

Ročník: 1985  Třída: 4B  Třídní: B. Smýkal

Baďurová Miloslava, Bednaříková Alena, Bendová Milada, Bičanová Helena, Danielová Pavla, Davidová Jana, Dosoudilová Dagmar, Grmelová Pavlína, Hávová Ladislava, Hežová Irena, Hofmanová Alena, Klimešová Jana, Kolářová Dana, Konečná Jana, Králová Hana, Losertová Barbora, Malíčková Eva, Mikušová Pavla, Musil Petr, Natherová Olga, Nemerád Pavel, Novotná Libuše, Pospíšilová Eva, Přikrylová Věra, Recová Lenka, Řeřichová Iva, Řiháková Irena, Sedláčková Hana, Špundová Zdenka, Titzová Eva, Vaňková-Procházková Alena, Vyhlídalová-Zemánková Kateřina, Zatloukal  Jiří, Zavadilová Alena, Zuzaňáková Jitka, Žáčková Vladimíra, Žourková Jitka

 

 

Ročník: 1985  Třída: 4C  Třídní: P. Lipčík

Bartík Jan , Benýšková Dana, Beranová Irena, Burgetová Jana, Čtvrtlíková Iva, Dokládalová Vladimíra, Dorňáková Hana, Grulichová Lenka, Hágerová Hana, Horáková Lenka, Horká Iveta, Chmela Pavel, Kasalová Petra, Kašparová Ivana, Klevetová Pavla, Knésková Renáta, Komárková Dagmar, Koutná Lenka, Kovaříková Zdeňka, Kubisová Renáta, Lahnerová Hana, Látalová Dagmar, Maidlová Eva, Mazánková-Sedláčková Lenka, Meinzlová Pavlína, Mikšíková Romana, Novotná Zuzana, Oklešťková Miroslava, Oškrkaná Radmila, Pindurová Irena, Poláková Olga, Přidalová Radka, Putíková Kateřina, Schneiderová Dana, Schwarzová Eva, Skládalová Pavla, Škrach Roman , Vláčilová Renáta, Vozníčková Helena, Wagnerová Marcela, Zapletalová Renáta

 

 

Ročník: 1985  Třída: 4D  Třídní: M. Cahelová

Bauer Martin, Bejdáková Dagmar, Benešová Jana, Čapková Jana, Dohnalová Zdeňka, Dostálová Dagmar, Dučáková Dana, Froňková Pavlína, Grebeníčková Vladimíra, Habáňová Jaroslava, Hanusová Radka, Horáková Monika, Hradilová Simona, Jančíková Pavla, Kintlová Lenka, Klimešová Iveta, Komárková Jana, Konečný Aleš, Kořínková Lenka, Krejčiřík Petr, Majdová Iveta, Michlová Marie, Miková Pavlína, Nováková Lenka, Petříková Ludmila, Pospíchalová Jitka, Pospíšilová Hana, Přichystalová Hana, Riegerová Michaela, Ritli Aleš, Rokytová Jana, Řezníčková Eva, Sedláčková Lenka, Sovová Alice, Spišiaková Jana, Steigerová Jaroslava, Svozilová Vladimíra, Velechová Ivana, Vragová-Jemelková Renata, Vraštilová Eva, Zedníková Vladimíra

 

 

Ročník: 1985  Třída: 4E  Třídní: M. Myslínová

Bajerová Zdeňka, Dohnálková Dáša, Dokoupilová  Jana, Dostálová Věra, Drábková Alice, Dulínková Edita, Galášová Iveta, Götzová Michaela, Halová Ivana, Hanáková Pavlína, Havranová Zuzana, Hrabálková Lada, Hrubá Hana, Kadlecová Renáta, Komárková Jolana, Látalová Dana, Lilková Marcela, Maršálová Pavla, Matysová Olga, Mazánek Miroslav, Meluchová Marta, Mikudíková Věra, Mikulková Zdena, Navařík Ladislav , Novotná Hana, Podhorná Jana, Rážková Lenka, Rozmanová Iveta, Řezáčová Jarmila, Selešová Alena, Semjonovová-Galášová Eva, Stašáková Marie, Steigerová Jitka, Šmídová Zdeňka, Šnirch Miloš, Štreblová Renáta, Utěšená Světlana, Valášková Dagmar, Žídková Marie, Žujová Svatava

 

 

Ročník: 1985  Třída: 5A DS  Třídní: A. Otáhalová

Bašusová Jana, Bernátová Ludmila, Bezlojová Blanka, Bílá  Emilie, Branková Miluše, Buzrlová Julie, Dostál  Petr, Frencl Miroslav, Hubináková Helena, Janoušková Jitka, Jurečková Iva, Jurková Irena, Kadaníková Naděžda, Kadlecová Eva, Kelucová Blanka, Kočířová Marie, Koláčková Dagmar, Konečná Alena, Králová Vlasta, Krátká Miluše, Krbečková Danuše, Krčová Renata, Lazorčáková Zlatuše, Lebl Karel, Lovečková Naděžda, Mejzlíková Alexandra, Subotová Jaroslava, Ščudlová Hana, Tumová Daniela, Vorlíčková Olga, Zatloukal Jan

 

 

Ročník: 1985  Třída: 5B DS  Třídní: J. Hubáček

Bartková Alexandra, Grmolcová Libuše, Malcánková Zdena, Maxová Klára, Navrátil  Evžen, Neplech  Jiří, Niklová Josefa, Pecina Jan, Polášková Emílie, Přindišová Vladimíra, Riedl Josef , Růžičková Iva, Rysnarová Drahomíra, Slouková Květuše, Smékalová Dana, Spurný Ladislav, Stejskalová Anežka, Svobodová Danuše, Šebestová Jiřina, Šnoblová Eva, Šrotová Vlasta, Tihelková Božena, Valentíková Jitka, Vočková Marie, Vodrážková Anna, Žilová Jaroslava

 

 

Ročník: 1985  Třída: 5C DS  Třídní: J. Ingr

Caletková Věra, Čejková Eva, Černá Libuše, Drábková Jana, Filgasová Ludmila, Hnilicová Věra, Hrušková Eva, Husičková Ludmila, Jurková Helena, Kavanová Ludmila, Kopečková Pavla, Koppová Alena, Kubínková Oldřiška, Kunčarová Helena, Miklíková Zdeňka, Morávková Vlasta, Oravcová Magdalini, Otáhalová Zdeňka, Pechancová Irena, Poljanská Zuzana, Prášilíková Sylvie, Stavělíková Marie, Větrová Iva, Zappová Dagmar

 

 

Ročník: 1985  Třída: 5D DS  Třídní: P. Dostál

Belantová Danuše, Boháčová Božena, Halaxová Ludmila, Holcová Helena, Horáková Jaroslava, Javorková Lenka, Kolaříková Jana, Korhoňová Kristina, Kropáčová Ludmila, Menšíková Zdeňka, Metlíková Eva, Miláčková Věra, Mrtvá Dana, Neoralová Jana, Nedopilová Jarmila, Petrová Jana, Popová Hana, Pořízková Jitka, Příhodová Alena, Řezníčková Marie, Římská Bohumila, Strnadelová Olga, Šenková Miroslava, Šimoníková Bohuslava

 

 

Ročník: 1985  Třída: 2 AK DS  Třídní: J. Ingrová

Beňová Irena, Březinová Marie, Buchtová Jitka, Demlová Lenka, Ellnerová Vladimíra, Hečková Zdenka, Hrbáčová Jana, Hrdličková Marie, Hrochová Jana, Chromcová Dana, Koryťáková Kamila, Krejčířová Ilona, Lekešová Iva, Lukešová Iveta, Moťková Lenka, Motyková Adriana, Mrlinová Eva, Nádvorníková Lenka, Norová Magdalena, Nováčková Alena, Nováková Jana, Petrovanová Šárka, Poláková Miloslava, Palánková Věra, Přijalová Věra, Rýdlová Taťjana, Říhová Marie, Sedláčková Eva, Surmová Dana, Ševčíková Iveta, Šipkovská Markéta, Štefančíková Jindřiška, Štěrbová Lenka, Tomaník Vladimír, Vepřková Marie

 

 

Ročník: 1986  Třída: 4A  Třídní: J. Ingr

Aclerová Petra, Augustinová-Schülerová Ivana, Bican Josef, Boháčová Eva, Bulová Tamara, Burďáková Pavlína, Fialová Marcela, Gregorová Roxana, Grézlová Desana, Harlenderová Jana, Horáková Blanka, Chromková Hana, Jančíková Hana, Jurečka Pavel, Krásová Jarmila, Křížek Milan, Letocha Pavel, Maderová Eva, Malcherová Dana, Matoušková Lenka, Navrátilová Věra, Neplechová Radka, Niklová Miluše, Olšanská Vladimíra, Pokorná Jana, Polášková Renata, Richterová-Hlaváčová Iveta, Sležková Ivana, Šilková Hana, Štefková Petra, Valášková Renáta, Veřovská-Niesnerová Andrea, Zankelová Pavlína, Zapletalová Alena, Zatloukalová Lenka

 

 

Ročník: 1986  Třída: 4B  Třídní: J. Pospíšil

Coufalová Jitka, Čermáková Iveta, Daněk  Petr, Dočkalová Jana, Dörrichová Věra, Hájková Marcela, Hegrová Ivana, Hlinecká Ivana, Hornová Lenka, Hrbková Marta, Hýbová Marcela, Pluháčková Bronislava, Polzerová Eva, Pospíšilová Vladislava, Pupíková Hana, Rajhelová Ivana, Semeniuková Pavla, Skácelová Jarmila, Solovská Jitka, Sovová Ludmila, Štědrá Milena, Štěpánková Pavlína, Švarcová Blanka, Talpová Lenka, Tichá Milena, Tomková Zuzana, Vařeková Ivana, Větrová Hana, Vítek Marcel , Zemčáková Iveta, Žižková Ilona

 

 

Ročník: 1986  Třída: 4C  Třídní: A. Mikuláš

Dočkalová Jiřina, Dorňáková Josefka, Fischerová-Alková Zuzana, Fusková Pavlína, Habáňová Lenka, Chalupová Jolana, Jílková Martina, Josefíková Marie, Kleiblová Petra, Knapová Irena, Kocmanová Eva, Kratochvílová Helena, Křupková Monika, Liška Pavel, Mička Marek, Michlová Pavlína, Mikšíková Naďa, Mlčochová Ivana, Navrátil  Roman, Nováková Jitka, Novotná Renata, Olbortová-Krajcová Marcela, Orságová Pavla, Ortová Veronika, Páclová Dana, Pluháčková Dagmar, Pospíšilová Marcela, Prudilová Michaela, Ratschlerová Lenka, Skoupilová Eva, Slípková Šárka, Smičková Vladislava, Snášelová Renata, Sojková Gabriela, Tychtlová Jana

 

 

Ročník: 1986  Třída: 4D  Třídní: I. Rážková

Božková Lenka, Buchtová Radomíra, Čecháková Lenka, Doláková Jana, Farníková Dagmar, Fialová Jana, Fuchsová Lenka, Geržová Jitka, Grančarová Renáta, Holišová Monika, Hronová Ivana, Hublíková Simona, Klasová Zuzana, Kočírková Olga, Kolářová Renata, Kozáková Lenka, Kurilová Jana, Kvapilová Irena, Maršálková Eva, Mikešová Jitka, Nagyová Renáta, Nováková Naděžda, Pospíšilová Marcela, Ptáčník Petr, Rotterová Dana, Řeháková Lenka, Říha Petr, Skaličková Dana, Spurná Ivana, Svobodová Pavlína, Šubová Renáta, Tesařová Pavla, Ťuková Radmila, Vykoukal Petr

 

 

Ročník: 1986  Třída: 4E  Třídní: M. Slezák

Bartlová Jana, Blažek Martin , Černá Renáta, Drlík Pavel, Hertlová Lenka, Herzigová Ivana, Chalánková Eva, Inwaldová Ivana, Jurečková Pavla, Kalasová Dagmar, Kameníková Radomíra, Knapková Jarmila, Krutilová Renáta, Kužmová Dagmar, Lipská Ilona, Machartová Zita, Malíková-Sosnová Luďka, Mrázová Leona, Myšáková Dagmar, Nasswetterová Simona, Pajchlová Iva, Parmová Markéta, Patková Iveta, Pazdírková Jaroslava, Pazourková Renáta, Pokorníková Hana, Poledňáková Renata, Prudíková Ivana, Ptáčníková Michaela, Rajčániová Monika, Rožek Michael , Ryljaková Miroslava, Skopalová Petra, Smékalová Hana, Stejskalová Lenka, Škodová Jana, Toušková Kateřina, Tuháček Petr, Vrbová Regína, Zatloukalová Renata

 

 

Ročník: 1986  Třída: 4F  Třídní: A. Mikesková

Balážová Marcela, Bervidová Světlana, Brijarová Magda, Crháková Lada, Dočkalová Jitka, Eisová Marcela, Ficnerová Zdenka, Filgasová Jana, Franková Ivana, Grygárková Eva, Harbichová Šárka, Hrbek David, Hrubošová Edita, Koudeláková Jitka, Macháňová Jitka, Meixnerová Simona, Mikulková Hana, Mohlerová Renáta, Nitková Zdenka, Orálková Iva, Procházková Irena, Rozsypalová Jana, Sanetrníková Dana, Spurná Ivana, Šebestová Irena, Široká Ilona, Školutová Blanka, Šrotířová Zuzana, Vrábelová Jana, Wišniewská Jolana, Zankelová Karin, Zapatová Irena, Zapletalová Lenka, Zlámalová Dagmar

 

 

Ročník: 1986  Třída: 5A DS  Třídní: J. Novotný

Bílá  Hana, Blatáková Jindřiška, Botková Jarmila, Brablíková Jaroslava, Brázdová Marie, Brücknerová Lenka, Bureš Miloslav , Crhová Růžena, Čechová Jaroslava, Dosoudilová Emílie, Dvořáková Věra, Fianová Anna, Filipcová Zdenka, Grigárková Eva, Hanáková Zdeňka, Hiemerová Františka, Hladilová Ivona, Hutečková Ludmila, Jirků Marie, Kleinová Marie, Kostrůnková Dobromila, Koubová Ludmila, Koutný Karel, Králová Blanka, Křupková Jana, Kurková Alena, Lakomá Jana, Liptáková Alena, Pazderová Jitka, Sigmundová Ludmila, Slepicová Zuzana, Šlechtová Jana, Šorová Ludmila

 

 

Ročník: 1986  Třída: 5B DS  Třídní: M. Slezák

Adamcová Božena, Dohnálková Věra, Hrochová Věra, Jandová Alena, Jordánová Alena, Kolaříková Marie, Krejčovská Alena, Kubáčová Eva, Nábělková Věra, Navařík Pavel, Navrátilová Jaroslava, Nedomlelová Alena, Němec Karel, Očenášek Břetislav, Pernecká Helena, Petruželka Jiří, Polejová Marie, Procházka Pavel, Přidal Květoslav, Riedel Petr, Rožman Josef, Rupešová Jarmila, Skovajsová Jaroslava, Strnadlová Věroslava, Stryková Dana, Šmírová Alena, Šubová Blanka, Topolská Jitka, Valsová Marie, Veiserová Jitka, Vrablová Ludmila

 

 

Ročník: 1986  Třída: 5C DS  Třídní: M. Cahelová

Blahová Naděžda, Faltýnková Miroslava, Fiala Jaroslav , Havlínová Marie, Havranová Jana, Chromek Čeněk, Juračková Věra, Mácová Jiřina, Martinů Milena, Nečasová Alena, Neradilová Hana, Pospíšilová Eva, Roubalová Jana, Smékalová Hana, Studená Darja, Šálková Eliška, Štěpánková Olga, Taušová Anna, Větříšková Věra, Vlčková Vlasta, Vysloužilová Ludmila, Zdařilová Marie

 

 

Ročník: 1986  Třída: 2A AK DS  Třídní: I. Rážková

Čamková Ivana, Čapková Milada, Černá Ivana, Drábková Soňa, Ferencová Věra, Haniková Iva, Holcová Helena, Hradilová Olga, Hubálková Světla , Jaslovská Zdeňka, Kapounová Marcela, Kociánová Marie, Kohúnová Lenka, Kolmačková Jarmila, Kuba Ivo , Kubová Ivana, Lánerová Hana, Láníková Hana, Navrátilová Jana, Nevrlá Jarmila, Pajchlová Eva, Pešková Jitka, Pokorný Jan, Pražmová Věra, Rybárová Jana, Sedláčková Miroslava, Schneiderová Vlasta, Skřivánková Ivana, Sýkorová Hana, Tarnocziová Alice, Tiefenbachová Eva, Vojáčková Libuše, Zdráhalová Kamila

 

 

Ročník: 1986  Třída: 2B AK DS  Třídní: P. Lipčík

Berková Helena, Buzková Eva, Cejnková Lenka, Čagánková Emilie, Dostalíková Markéta, Gomola Jiří, Hlobilová Sylva, Hlochová Eva, Horáková Miluše, Hubáčková Jindra, Janečka Jiří, Juračková Anna, Kaňáková Miroslava, Kolková Jitka, Kopečková Michaela, Kubelková Helena, Maršálková Dana, Müllerová Evženie, Nedoma Jan , Přecechtěl Milan, Řezníčková Irena, Trunkátová Monika, Valíčková Kateřina, Závěšická Zuzana, Zlomková Pavlína

 

 

Ročník: 1987  Třída: 4A  Třídní: M. Vybíral

Bartošková Zdena, Čapková Irena, Dmytriwová Jana, Dvořáková Vladimíra, Hluší Alena, Hopjanová Marcela, Hrubanová Michaela, Chupíková Marie, Chytilová Ivana, Jezerčáková Eva, Kleiblová Lenka, Knoflíčková Martina, Koblihová Hana, Korda Petr, Koutná Jana, Krumpholzová Jitka, Nasswetterová Ivana, Navrátilová Iveta, Pach Martin, Pavelková Alena, Pešulová Daniela, Plachá Dana, Pohlídalová Kateřina, Popravová Pavla, Prečan Petr, Přibíková Radislava, Řezníková Marcela, Sekaninová Petra, Sekelová Renáta, Smolová-Polesová Zlatuše, Soldánová Dalimila, Soušková Simona, Staňková Svatava, Šmídová Barbora, Tůmová Lenka, Vrba Petr, Vychodilová Pavlína, Zgažarová-Makulová Lucie

 

 

Ročník: 1987  Třída: 4B  Třídní: J. Tomajková

Arvaiová Zuzana, Bartoňková Jana, Battová Eva, Brídlová Helena, Čechová Iveta, Dobrozemská Marcela, Dokoupilová Jana, Elsnerová Lenka, Fryšová Jana, Hrnčířová Lenka, Hrušková Šárka, Hůlková Jana, Jarolimová Michaela, Jedličková Martina, Králíčková Dana, Kubíková Jitka, Libánková Ivana, Majerová Jana, Michálková Eva, Mlčák Dušan, Novotný Martin, Osladilová Jana, Pávek David, Pavlíková Kamila, Peterová Svatava, Pírková Martina, Reich Jiří, Smékalová Yvona, Spurná Renáta, Svánovská Jana, Šestáková Marcela, Škrobáková Daniela, Šubrtová Renata, Tylšarová Drahomíra, Ullmannová Irena, Vilímcová Monika, Vočková Jana, Weissová Hana, Začalová Jitka

 

 

Ročník: 1987  Třída: 4C  Třídní: A. Otáhalová

Bartoňková Monika, Běhalová Marie, Čapková Vladimíra, Čubová Šárka, Hanyášová Naděžda, Hegerová Jana, Hrdličková Pavla, Janečková Pavla, Juřicová Sylva, Kolůchová Vladimíra, Kouřilová Vladimíra, Magdonová Hana, Minaříková Petra, Minx Tomáš, Mlčochová Jitka, Myšáková Eva, Němcová Pavla, Nepalová Jitka, Novotná Helena, Peltanová Anežka, Poiselová Petra, Pospíšilová Hana, Prokšová Barbora, Rysová Iveta, Srovnal Michal, Stoličková Marta, Stoličková Petra, Strakoš Marek, Superatová Hana, Škachová Petra, Šubarská Jitka, Švecová Hana, Švestková Romana, Vacová Monika, Vláčilová Marcela, Vojtková Michaela, Vykoukalová Jana, Zeidlerová Iveta

 

 

Ročník: 1987  Třída: 4D  Třídní: J. Ingrová

Bílý Václav, Čapková Světlana, Dosedělová Šárka, Frgalová Alena, Gazárková Milena, Holoubková Martina, Hornyáková Hana, Hrabal Milan, Hrubíšková Alena, Jahodová Alice, Jandová Ivona, Juráňová Jitka, Kňávová Lenka, Kolihová Eva, Kotlabová Miroslava, Kubíčková Alena, Kupský Richard, Malíková   Jiřina, Moncmanová Iveta, Moťková Irena, Nepustilová Věra, Nováková Jitka, Petříková Věra, Poprachová Zlatuše, Smékalová Karla, Surovcová Lenka, Šindlerová Pavlína, Temlíková Irena, Tomečková Jana, Vařeková Kateřina, Veselá Lenka, Vrtalová Pavlína, Vybíralová Monika, Weberová Jitka, Zavadilová Jana, Zmrzlíkvoá Radomíra, Žáčková Blanka, Žatecká Ivana

 

 

Ročník: 1987  Třída: 4E  Třídní: T. Hrbek

Barková Jana, Číhalová Hana, Čohanová Lenka, Dostálová Jitka, Dostálová Lenka, Dubová Jaroslava, Dvořáková Hana, Dvořáková-Rozsívalová Šárka, Dvořáková Veronika, Jančíková Alena, Kachyňová Svatava, Kocurková Jaroslava, Kostíková Hana, Koukolová Lenka, Kouřilová Jana, Kozáková Jiřina, Krawčíková Věra, Kudličková Eva, Langerová Ivana, Mariánková Dagmar, Moudrá Petra, Podivínská Iveta, Procházková Pavla, Provazová Dana, Rijáková Zuzana, Setínská Lenka, Spáčilová Alena, Šindlerová Ludmila, Škodíková Radka, Štarmannová Irena, Štenclová Jitka, Talpová Jitka, Valentová Lenka, Vymětalová Lenka, Zatloukalová Hana

 

 

Ročník: 1987  Třída: 5A DS  Třídní: J.  Greplová

Halířová Jana, Helekalová Marie, Herčíková Marie, Hillebrandová Jana, Hrachovinová Jana, Kouřilová Marie, Levková Raimunda, Lipoldová Marie, Maliňáková Lenka, Marešová Eva, Matějková Jaroslava, Molíková Ivana, Nečková Hana, Nováková Helena, Olbortová Jana, Oravec Jaroslav, Pernicová Stanislava, Pohanková Jana, Sapara Jiří, Saparová Jitka, Sehnalová Blanka, Skřička Karel, Stránská Emilie, Šenková Milena, Šlotířová Dagmar, Třebešková Věra, Úlehlová Stanislava, Vašíčková Helena, Závodníková Olga

 

 

Ročník: 1987  Třída: 5B DS  Třídní: J. Rybková

Blaťáková Zdenka, Blinková Jana, Bucáková Dana, Čechová Marcela, Černá Jana, Grézlová Marie, Hruzková Jana, Charvátová Eva, Jahn Milan, Klásková Jarmila, Králíčková Drahomíra, Křížek Milan, Kučerová Dagmar, Malinová Naděžda, Mariánková Lenka, Mecnarowská Michaela, Molerová Ingrid, Panáček Jiří, Panáčková Zdena, Pietraková Alena, Šulanová Jana, Záňová Jiřina, Zrotalová Ivana

 

 

Ročník: 1987  Třída: 5C DS  Třídní: A. Mikesková

Černocká Marcela, Droppová Jarmila, Gregorová Vlasta, Chmelová Alena, Jatiová Marta, Křížová Vladimíra, Pospíšilová Miluše, Smékal  František, Šimarová Dagmar, Šimková Jana, Škrochová Milada, Štefánková Danuše, Vajdová Věra, Vála Pavel, Varhaníček Zdeněk, Varhaníčková Jitka, Vojáčková Jana, Vondrák Josef, Vrba Jiří, Vysloužilová Olga, Zadorožná Ludmila, Zahrádková Marie, Zmeškalová Marie

 

 

Ročník: 1987  Třída: 5D DS  Třídní: Z. Aulehla

Bacílková Dagmar, Bernátová Anna, Cimbotová Marie, Červenková Anna, Čoupková Dana, Dokulilová Marcela, Doleželová Jitka, Fabianová Marta, Foitová Ladislava, Hromadová Marie, Jazudeková Jarmila, Kamencová Hana, Kazdová Karla, Kekeláková Anna, Luňáková Dana, Musilová Božena, Nešporová Alena, Novosadová Jitka, Ondrášková Jiřina, Ondrušíková Jarmila, Pešková Marie, Prchlíková Anna, Procházková Marie, Rýznarová Zdeňka, Řepková Zdeňka, Sedláčková Anna, Smékalová Dana, Talčíková Dana, Tichá Ivana, Tillová Jana, Trpišovská Anna, Vrobelová Jarmila, Wágnerová Iva

 

 

Ročník: 1987  Třída: 5E DS  Třídní: Ing. Ingr 

Bouchalová Jarmila, Burianová Hana, Cajthamlová Věra, Černochová Dagmar, Gavendová Pavla, Halšková Marie, Henebergová Mária, Hudečková Danuše, Hylmarová Dagmar, Ježorská Dagmar, Koutníková Eva, Mikušová Jarmila, Nosková Alena, Ponížilová Vlasta, Richterová Eva, Stibůrková Jitka, Šavelová Pavlína, Štýbnarová Ludmila, Švédová Helena, Venosová Soňa, Zapletalová Věra

 

 

Ročník: 1987  Třída: 2A AK DS  Třídní: A. Mikuláš

Abrahámková Miroslava, Becková Dana, Brablecová Radka, Čánková Dagmar, Doleželová Irena, Dostálová Marie, Fialová Helena, Frydrychová Jana, Jeglíková Oldřiška, Kalužíková Eva, Kočí Marcela, Kočí Soňa, Koláčková Jana, Koleňáková Jana, Koudelková Pavla, Krčová Jarmila, Kubálková Tamara, Menclenová Ludmila, Mikulíková Ludmila, Mráčková Jana, Orálková Magdaléna, Oškerová Markéta, Paráková Marie, Pazderová Radmila, Poláčková Ilona, Poučová Jana, Reinerová Jana, Ronzová Monika, Švarcová Dagmar, Švarcová Eva, Vybíralová Danuše

 

 

Ročník: 1987  Třída: 2B AK DS  Třídní: B. Nevrlý

Dvořáková Dagmar, Fabiánová Alena, Faucová Iveta, Futáková Věra, Glancová Marta, Havlíčková Věra, Hofmann Jan , Horvátková Božena, Hudcová Hela, Chovancová Martina, Jakubcová Marie, Juřicová Soňa, Kadlecová Eva, Kordíková Ilona, Košťálková Zdeňka, Krátká Helena, Krčál Vladimír , Langerová Blanka, Laurincová Renata, Lenochová Miroslava, Lukelová Lenka, Malinová Marta, Milerová Lenka, Müllerová Ludmila, Muroňová Eva, Neplechová Dana, Paluchová Lenka, Paluchová Zdislava, Sedláková Jana, Schrottová Zdenka, Šimšová Eva, Taševská Karla, Vořechová Marcela, Vlasák Tomáš

 

 

Ročník: 1988  Třída: 4A  Třídní: J. Hubáček

Bahounek Martin, Bílková Miloslava, Budíková Hana, Cahelová Ivana, Doleželová Dana, Dostálová Jarmila, Dostálová Milada, Dostálová Vladimíra, Drábková Jana, Dubský Pavel, Gabrielová Alena, Handlová Irena, Hanusová Kateřina, Jašková Dagmar, Junasová Marcela, Kohoutková Jitka, Koudelková Martina, Koželská Dana, Kubová Renáta, Látalová Šárka, Lovečková Irena, Majchrzyková Miroslava, Michalíková Renata, Mücková Monika, Nejezchlebová Marta, Patáková Diana, Pavlová Martina, Peřinová Věra, Podolinská Romana, Sedláčková Ivana, Skýpalová Michaela, Staroštíková Jitka, Strnisková Petra, Svobodová Jitka, Škodová Hana, Tesaříková Radka, Žádníková Romana, Žaludová  Iveta

 

 

Ročník: 1988  Třída: 4B  Třídní: J. Pospíšil

Birčáková Hana, Davidová Eva, Dočkalová Milena, Dvořáková Renata, Gašperutová Iveta, Hlaváčová Hana, Chlapíková Pavlína, Kaprálová Ludmila, Kočí Eva, Kokešová Jaroslava, Kopečný Libor, Kouřilová Markéta, Krejzlová Renáta, Kubová Yveta, Kvapilová Radmila, Laufová Iveta, Mádrová Martina, Matoušková Marcela, Matušková Monika, Mrňková Helena, Müllerová Marta, Navrátilová Alena, Němcová Andrea, Nevrlá Jitka, Pěcha Martin, Procházková Radmila, Protivanská Romana, Sedláčková Eva, Schmidtmayerová Dana, Sikorová Kamila, Šabatová Hana, Šín Michal, Šolc Petr , Šperlíková Jana, Tománková Dana, Věrná Iveta, Veselá Vlasta, Zdražilová Marcela

 

 

Ročník: 1988  Třída: 4C  Třídní: J. Novotný

Bohunovská Ivana, Čapková Dobroslava, Davidová Lenka, Dostálová Martina, Hladišová Michaela, Horníčková Jana, Hrdličková Romana, Hrubá Martina, Chmelařová Marta, Jurečková Helena, Kašparová Marta, Kizková Ludmila, Kotrlová Alice, Kovářová Miroslava, Krososková Romana, Kudrnová Šárka, Lakomá Jana, Linková Dana, Lošťák Ivo, Macháčková Jana, Matulová Renata, Muzikantová Šárka, Navrátilová Marie, Němčanská Alena, Pospíšil  Jiří, Pospíšilová Eva, Procházková Hana, Rajnochová Magdalena, Rýznerová Dagmar, Smékalová Jitka, Sprušanská Hana, Škodová Eva, Šlajsová Lenka, Turnová Jaroslava, Veselská Ilona, Zaorálková Radmila

 

 

Ročník: 1988  Třída: 4D  Třídní: A. Ošancová

Botková Hana, Buryšková Pavla, Doležalová Hana, Dušková Šárka, Exnerová Jana, Hamplová Alice, Hanáková Ludmila, Hilscherová Lenka, Hrubá Lenka, Jakubová Lenka, Kapaňová Lenka, Kohoutková Jana, Kolářová Ilona, Koubková Iveta, Kubáčková Renata, Lakomá Pavlína, Machalická Lenka, Melzerová Naděžda, Menschiková Helena, Mráčková Dana, Navrátilová Eva, Nevrlá Lenka, Ogrocká Ludmila, Ošťádalová Eva, Pecinová Jana, Pěničková Lenka, Poláchová Lenka, Pudlová Petra, Rotterová Renáta, Salavová Ivana, Srnečková Alena, Střeláková Hana, Svobodová Lenka, Široká Iveta

 

 

Ročník: 1988  Třída: 5A DS  Třídní: J. Rybková

Alková Bohumila, Ambrozová Zdenka, Bendová Václava, Červenková Blanka, Červienka Josef, Dědková Jarmila, Dvořáková Ilona, Fleissigová Mária, Horáková Věra, Charamzová Marie, Chudý Jan, Chytilová Miloslava, Koktánková Ludmila, Konvičná Olga, Malušová Pavla, Manová Jarmila, Matysová Olga, Müllerová Ivana, Patkanová Jitka, Pavlíková Dana, Pohlídalová Lenka, Poláková Růžena, Roháčková Eva, Řehulková Marcela, Řezníčková Růžena, Skříčková Miroslava, Skýbová Eva, Sladkovská Marie, Sluková Lenka, Solichová Ivana, Spáčilová Zdeňka, Staňková Eva, Temlíková Jana, Vlčková Libuše, Vyhnánková Marie, Zatloukalová Jitka

 

 

Ročník: 1988  Třída: 5B DS  Třídní: J. Novotný

Bílá Jaroslava, Bubelová Hana, Čecháková Jiřina, Černocká Božena, Čuková Jana, Doleželová Nataša, Dosoudilová Marie, Herentinová Věra, Horák  Josef, Husariková Jolana, Ježová Věra, Kocourek František, Kolesárová Markéta, Kolmašová Eva, Křiklava Jan, Kučerová Květoslava, Kvapilová Jaroslava, Látalová Alena, Lukeš Václav, Malošíková Lenka, Minxová Slavomila, Oliberius Jaroslav , Orálková Pavla, Pavlíková Olga, Přikrylová Milena, Svobodová Dagmar, Šádek Vlastimil, Ševčíková Božena, Šlosarová Jana, Švábová Alice, Vařeková Ludmila, Vejmolová Zdeňka, Věženská Světlana, Záchová Jarmila, Žáková Zdena

 

 

Ročník: 1988  Třída: 5C DS  Třídní: Z. Aulehla

Boulová Jarmila, Focková Věra, Gajdošová Ivana, Grigorenková Marie, Horniačková Marie, Hořínková Pavla, Hrachovcová Naděžda, Hudcová Helena, Janulíková Věra, Kleinová Hana, Kloudová Olga, Kočtářová Eliška, Kohoutková Sylva, Košťálová Věra, Koutná Miroslava, Kutáčková Anna, Lašáková Blažena, Manová Karin, Mlčáková Dagmar, Nahodilová Jana, Nevřalová Františka, Pařízková Hana, Paták  Josef, Polesová Miroslava, Popíková Ivana, Schwarzová Věra, Sitková Ingrid, Tomášková Gabriela, Uhlířová Marie, Zámečníková Ilona

 

 

Ročník: 1988  Třída: 2 AK DS  Třídní: M. Cahelová

Babišová Miroslava, Bartošová Lada, Bauerová Helena, Coufalová Jarmila, Čejková Alena, Čohanová Lenka, Daňová Emilie, Horňáková Dagmar, Hudec Svatopluk, Janečková Jarmila, Jurka Rostislav, Kalinová Alena, Kempný Alfons, Klajblová Miroslava, Kovářová Eva, Králová Naděžda, Kývalová Karla, Lacinová Alena, Lenhartová Jiřina, Linhartová Ivona, Matoušková Jarmila, Miková Renata, Misařová Irena, Mišovcová Irena, Navrátilová Kateřina, Obšnajdrová Věra, Picková Ilona, Slámová Jana, Svobodová Jana, Šrotová Eva, Vlčková Lenka, Vojvodíková Jitka, Vorálková Blanka, Wyzula Petr, Zdařilová Jana

 

 

Ročník: 1989  Třída: 4A  Třídní: M. Zajíc

Coufal  Jan, Čtvrtníčková Hana, Dokoupilová Renata, Eichlerová Eva, Feitová Simona, Galásek Marek, Gallasová Miluše, Grauerová Nataša, Hedencová Světlana, Jízdná Petra, Kedziorová Monika, Kempný David, Klapková Dagmar, Kolesárová Markéta, Konečná Irena, Kovář  Jiří, Krhovská Karla, Krulová Helena, Krystová Radomíra, Kubíčková Vladimíra, Lisická Pavlína, Martincová Andrea, Matěj Tomáš, Měšťánek Jiří, Nekanická Marie, Pastorová Iveta, Polák  Bedřich, Ponížilová Valerie, Prečanová Regina, Skácelová Lenka, Srovnalová Lenka

 

 

Ročník: 1989  Třída: 4B  Třídní: J. Rybková

Blažková Monika, Boudová Jana, Crhová Dagmar, Čiklová Petra, Holčapková Kateřina, Chlupová Vítězslava, Kameníčková Radomíra, Knitlová Gabriela, Kolaříková Jana, Kondler Jan, Koplíková Andrea, Koupil Miroslav , Kubová Ingrid, Mílková Lenka, Nádvorníková Marcela, Polášková Marcela, Pospíšilová Hana, Pravdová Hana, Stejskal Ladislav, Stopenová Barbora, Svozilová Alena, Štefánková Jana, Šubová Pavla, Vařeková Dagmar, Vaverková Karla, Velčovská Šárka, Vítková Marcela, Zapletalová Pavla, Zoubková Eva

 

 

Ročník: 1989  Třída: 4C  Třídní: P. Lipčík

Brojírová Radka, Čermáková Libuše, Faltýnková Martina, Grmelová Blanka, Havelková Helena, Janáková-Čecháková Pavlína, Kaplová Renata, Kovaříková Martina, Krutilová Markéta, Kubálková Ilona, Kubíčková Irena, Malagová Edita, Nádvorníková Pavla, Navrátilová Jana, Otáhalová Jarmila, Podivínská Jitka, Polzerová Hana, Pořízka Robert, Richterová Eva, Říkalová Jitka, Slaměníková Eva, Strnadová Alena, Studená Michaela, Šafr Michal, Šparlínková Ludmila, Zapletalová Dagmar, Zatloukalová Ludmila, Zdařilová Pavla, Zeman Jiří, Zemanová Ilona

 

 

Ročník: 1989  Třída: 4D  Třídní: J. Baráková

Bittnerová Iveta, Blaťáková Pavlína, Blaťáková Radka, Burešová Olga, Dvořáková Ludmila, Gröpl Aleš, Hrdličková Jitka, Hrozková Helena, Kindl Martin, Korhoňová Markéta, Koubová Jitka, Lobodassová Jarmila, Michalcová Hana, Nakládalová Marta, Navrátilíková Iva , Nosková Kateřina, Obšelová Radmila, Oškrkaná Marcela, Píchalová Leona, Pluhařík Marek, Pospíšilová Libuše, Satorová Vladimíra, Soldánová Dita, Suhradová Zuzana, Štěpánová Radka, Švecová Jana, Tichá Ivana, Vrbová Jana, Vychodilová Dana, Zbořilová Renáta

 

 

Ročník: 1989  Třída: 4E  Třídní: M. Křížková

Bajgarová Marcela, Baštářová Iveta, Bézová Jitka, Bílá Jiřina, Čaňová Věra, Figecká Petra, Gábová Renáta, Glatter Miroslav, Grigárek Petr, Hubáčková Simona, Husarčíková Radmila, Janalíková Dita, Kotrlová Vendulka, Kozáková Miluše, Kubínková Zuzana, Nádvorníková Ivana, Novotná Anna, Oherová Vladimíra, Ondrisková Marta, Pavlíková Lenka, Přindišová-Slouková Jaroslava, Řezáčová Pavlína, Smolková Radka, Sokolová Iveta, Sontágová Barbora, Šefčíková Irena, Tuschlová Ivana, Vašková Martina, Veverková Markéta, Zahradová Marcela

 

 

Ročník: 1989  Třída: 4F  Třídní: B. Nevrlý

Bartošková Věra, Brožková Martina, Čepičková Jana, Dmytrivová Pavlína, Dočkalová Pavla, Hirschová Jaroslava, Holibková Lucie, Hořáková Jana, Kamarádová Daniela, Kaňáková Radka, Kartáková Marta, Kubáčková Helena, Máčalová Lada, Michálková Petra, Nemravová Jana, Očenášková Jana, Slezáková Vladimíra, Stejskalová Petra, Svozilová Helena, Štefková Hana, Štěpaníková Pavlína, Tichá Lenka, Vavrdová Zuzana, Veselská Gabriela, Voigtová Andrea, Zvěřová Marta

 

 

Ročník: 1989  Třída: 2A AK DS  Třídní: A. Šínová

Adamcová Jana, Bartošová Anna, Blahutová Olga, Brožová Radmila, Dostálová Dagmar, Franková Svatava, Grácová Vladimíra, Gronychová Alena, Jadrná Daniela, Jedličková Iveta, Machovská Vlasta, Nosálková Libuše, Petulová Zdenka, Pospíšilová Blanka, Řihovská Jaroslava, Söhnelová Miroslava, Superatová Jana, Světlíková Marta, Ševčíková Stanislava, Šteiningerová Hana, Tesaříková Ivana, Vondráková Božena, Zahradníková Miroslava

 

 

Ročník: 1989  Třída: 2B AK DS  Třídní: I. Rážková

Barčíková Edita, Běhalová Dagmar, Černoušková Jitka, Deylová Helena, Fialová Jitka, Grohmannová Olga, Hammerová Ludmila, Hrochová Eva, Chytilová Iveta, Jarošová Pavla, Kašpárková Jitka, Kroupová Hana, Nedbalová Helena, Novotná Helena, Očenášek Ivo, Pernicová Alena, Podešvová Pavlína, Rulíšková Jindřiška, Strnadová Zdeňka, Suchánková Marie, Šestáková Ivana, Šinclová Bohumila, Švarcová Hana, Tollriánová Alena, Urbánková Sylva, Vystavělová-Makišová Dana, Žalčík Jaroslav, Ženožičková Dagmar

 

 

Ročník: 1989  Třída: 4A DS  Třídní: J. Hubáček

Beran Jaroslav, Burešová Milada, Crhák Petr, Hampl Milan, Hauerlandová Hana, Jančík Jan, Jurášek Pavel, Jurkovičová Jitka, Kadaník Kamil, Kostelanská Edita, Košická Hana, Kotěšovská Jana, Koutná Alena, Krátká Marie, Křepelková Zdeňka, Lešánková Karla, Lišková Marie, Marková Marcela, Maštalířová Marie, Matějková Jitka, Nastoupilová Jiřina, Navaříková Irena, Novotná Jana, Opletalová Jiřina, Otčenášek Josef, Pavelková Anna, Rellová Dagmar, Šanovec František, Veiserová Ludmila, Vepřeková Vratislava, Vymětalová Alena, Zablatzká Jaromíra

 

 

Ročník: 1989  Třída: 4B DS  Třídní: A. Otáhalová

Baloghová Marcela, Bečicová-Kuchařová Bronislava, Buďa František, Budilová Božena, Droběnová Ivana, Hatašová Věra, Hekelová Alena, Horáková Alena, Hudečková Milada, Jurníková Radmila, Koleňáková Anna, Kopejsková Renata, Kubát Jaroslav, Matuš Bedřich, Mazánková Iveta, Medříková Ludmila, Netopilová Olga, Ocetníková Jiřina, Pacák Petr, Pavlová Marcela, Polednová Irena, Sedlářová Dagmar, Slámová Gabriela, Spáčilová Marie, Ševčíková Helena, Štefková Eva, Švaňhal František, Thonová Hana, Veselská Lea, Viktorjeníková Marie, Zámišová Hana, Zedková Květoslava, Žatková Marie

 

 

Ročník: 1989  Třída: 5A DS  Třídní: J. Novotný

Augustinová Marie, Bláhová Alena, Boblach Bohdan, Brzokoupil Jiří, Cagašová Zdenka, Drápalová Eva, Dub Pavel, Frýbortová Květoslava, Hirschová Ludmila, Jílková Jana, Jiříčková Jitka, Keprda Jan, Kolářová Eva, Krátká Věra, Kvapilová Jarmila, Lachmanová Vlasta, Matysková Jana, Muroňová Jana, Nemravová Anna, Nesvadbová Božena, Nesvadbová Jitka, Neubauerová Svatava, Osinová Irena, Rohariková Jarmila, Slepicová Renáta, Slouková Dagmar, Štenclová Jindřiška, Švédová Helena, Tomášek Karel, Tšpon Tomáš, Ustrnulová Alena, Váverková Jarmila, Vinckerová Dagmar, Volková Jana, Vyleťáková Zuzana, Zedková Zdeňka

 

 

Ročník: 1989  Třída: 5B DS  Třídní: J. Novotný

Baková Jana, Bézová Antonie, Císařová Jana, Darmová Irena, Dobrovodská Anna, Drobilová Božena, Filipcová Lydie, Holznerová Hedvika, Jašíčková Marie, Koláčková Naděžda, Konečná Edita, Králová Marie, Kratinová Ivana, Krylová Zdeňka, Křížová Olga, Lesniaková Pavlína, Martinková Alžběta, Ondruchová Lenka, Patáková Marta, Pross Zdeněk, Sedláčková Helena, Schober Ivan , Slavíková Marie, Sotorníková Vlasta, Šťastná Jiřina, Švandová Pavla, Tunklová Naděžda, Viktorjeníková Terezie, Výmolová Ivanka, Zajac Jozef, Zajíčková Jana, Zapletalová Jana

 

 

Ročník: 1990  Třída: 4A  Třídní: J. Ingr

Baranová Marcela, Bartoňková Pavla, Bernard Marcel , Čapková Zdeňka, Feitová Lucie, Fialová Renáta, Foukalová Alena, Hartmanová Ivana, Hegerová Ludmila, Hlaváčková Pavlína, Chupík Zdeněk, Chytilová Irena, Jirásková Ivana, Jiskrová Iva, Jurášová Jana, Kelarová Olga, Křivová Martina, Kubíčková Martina, Machálková Lenka, Neplechová Šárka, Nováková Lenka, Novotná Lenka, Petříková Ladislava, Procházková Petra, Skyvová Pavla, Šimoník Robert, Šinclová Eva, Šišmová Kamila, Šlížková Pavla, Štarnovská Hana, Topičová Martina, Werbinková Jana, Zatloukalová Marcela

 

 

Ročník: 1990  Třída: 4B  Třídní: L. Loschková

Botková Markéta, Ellnerová Kateřina, Fabíková Eva, Filípková Martina, Heclová Jana, Hegrová Kateřina, Chalupová Bohdana, Chladníčková Jitka, Kadaníková Eva, Kameníčková Petra, Kopečná Andrea, Kopřivová Zdena, Krátká Jiřina, Kubeša Petr, Kubisová Iveta, Majznerová Helena, Majznerová Silvie, Navrátilová Monika, Nečesaná Eva, Pajerová Martina, Paluchová Hana, Petrásková Jana, Poučová Jitka, Rábková Lenka, Skopalová Marie, Sochorová Zdenka, Ševčíková Petra, Šimková Andrea, Šolc Bruno, Šubrtová Jana, Tolarová Petra, Václavíková Jitka, Vyvozilová Alena, Zatloukalová Stanislava

 

 

Ročník: 1990  Třída: 4C  Třídní: J. Skařupa

Burešová Jitka, Dorňák Jan, Dudová Leona, Dvořáková Šárka, Fišarová Pavlína, Grygarová Daniela, Hejduková Ilona, Hlavíková Hana, Chovancová Erika, Chytilová Irena, Janošíková Petra, Kopečná Martina, Kořínková Jana, Kráčmarová Magda, Kulatá Lenka, Malá Radka, Mikuláš Marek, Náhončík Roman, Nastoupilová Marta, Nekanická Jana, Petrásková Miluše, Pračkeová Barbora, Prucková Jana, Přidalová Gabriela, Rektoříková Petra, Rozsypalová Anna, Sogellová Eva, Soukupová Jarmila, Spurná Marcela, Steiner Martin , Tobiášová Milada, Tomiga Karel, Vaculová Renata, Vyhnánková Jitka, Zedníková Věra

 

 

Ročník: 1990  Třída: 4D  Třídní: Z. Štěpán

Dočkal  Jiří, Eisová Martina, Fišerová Jitka, Hillebrandová Jana, Horák  Roman, Horváthová Věra, Hračová Simona, Jakšová Renata, Klasová Šárka, Kolomazníková Lenka, Königová Hana, Lammelová Kateřina, Lišková Elvíra, Mánková Květa, Müllerová Věra, Novotná Renata, Odložilová Jana, Plášková Eva, Pospíchalová Hana, Procházková Jitka, Provazníková Kamila, Rábková Jitka, Richterová Anna, Sedláčková Romana, Svozilová Silvie, Šobáň Jaroslav, Štafová Monika, Tajmrová Simona, Ulrichová Alena, Vilémová Miloslava, Vogl Gabriel , Vrbová Eva, Žouželková Lenka

 

 

Ročník: 1990  Třída: 4E  Třídní: A. Karlík

Bartoňková Dana, Číhalová Zdenka, Dobrovská Andrea, Dohnalová Eva, Fritzová Petra, Hájková Šárka, Hořava Petr, Jahodová Jitka, Junas Robert, Knopová Kateřina, Kollárová Hana, Kouřilová Dita, Linhartová Magdalena, Mohlerová Dagmar, Mrňková Jana, Oháňková Martina, Omastová Miroslava, Otrusinová Jana, Podhorná Kateřina, Poláková Milada, Prosová Dana, Robičková Markéta, Röder Karel, Roháčová Petra, Rolková Alice, Rosmaník Petr, Sedláček Tomáš, Stašková Simona, Svobodová Jitka, Švecová Vladimíra, Vrbková Martina, Výkrutová Pavlína

 

 

Ročník: 1990  Třída: 4F  Třídní: A. Mikuláš

Avratová Lenka, Benýšková Alena, Brablíková Hana, Filgasová Andrea, Gasidlová Dagmar, Hetzlová Miloslava, Jankotová Milena, Kočí Vladimíra, Krkošková Eva, Kudelová Andrea, Lukášová Dagmar, Majerová Radka, Matoušková Lenka, Mikelová Alena, Mrtýnková Leona, Němcová Bohumila, Nováková Renata, Oháňková Michaela, Rousková Simona, Seidlerová Jana, Sobotíková Dagmar, Svobodová Jana, Šmoldasová Jana, Švébišová Magdaléna, Techetová Zuzana, Trnková Jana, Trubačová Jarmila, Turková Kateřina, Vavrochová Kateřina, Vysoudilová Monika, Zatloukalová Dana, Žáková Vladěna

 

 

Ročník: 1990  Třída: 2A AK DS  Třídní: A. Šínová

Babková Zuzana, Cabáková Leona, Čamková Helena, Dočkalová Sylva, Hubáčková Jitka, Kocourková Anna, Kotačková Naděžda, Krajíček Josef, Kubesová Marie, Langerová Zdena, Menzelová Jaroslava, Mičová Pavla, Novotná Lenka, Panáková Vladimíra, Pitáková Eva, Tesařová Alena, Večeřová Renáta, Vendrická Dana, Zdržanová Daniela

 

 

Ročník: 1990  Třída: 2B AK DS  Třídní: L. Kubaláková

Březinová Olga, Daňková Marie, Holubová Jana, Janoušková Jana, Kintlová Ivana, Kravčenková Drahomíra, Lasovská Petra, Lukášová Eliška, Paráková Jana, Svozilová Zdeňka, Šefrová Helena, Valouchová Lenka

 

 

Ročník: 1990  Třída: 4A DS  Třídní: H. Zavadilová

Andrášiová Eva, Bečvář Jan, Dibďáková Milena, Dvořáková Libuše, Galásková Miluše, Havranová Kamila, Helísková Miluše, Horníková Petra, Jandrtová Ivana, Janoušková Pavlína, Ježowiczová Zdeňka, Kadlecová Milena, Kafková Františka, Konečná Hana, Němcová Kateřina, Nevěřilová Věra, Novotná Irena, Pospíšilová Věra, Ryšlinková Libuše, Schneiderová Alena, Smékalová Marie, Smrktová Jiřina, Svobodníková Věroslava, Szilvová Renáta, Šišková Dana, Školoudová Vladimíra, Tušková Dana, Unčovská Věra, Vařejková Alena, Vychodilová Dagmar, Zbořilová Eva

 

 

Ročník: 1990  Třída: 4B DS  Třídní: J. Hubáček

Baráková Karla, Bělinská Věra, Borůvka Jan, Braná Cecilie, Davidová Miroslava, Dvořáková Marie, Fiala Jaromír, Fiala Jiří, Fiamoli Marie, Hamerníková Miroslava, Hampl Jiří, Holíková Marie, Hrubá Sylva, Hublík Vlastimil, Chochola Jan, Chudý Jiří, Chyťová Melinda, Jurčíková Hana, Kolářová Lenka, Kučerová Marie, Labounková Marie, Matula Igor, Novosadová Božena, Pavlíková Božena, Smékalová Marcela, Šachr Oldřich, Šachrová Alena, Škurková Magda, Švestková Jana, Vlčková Jiřina, Vojáček Zbyněk, Vrzalová Jindřiška, Vybíralová Jiřina, Zapletalová Hana, Zedníčková Zdeňka, Zlámal Milan

 

 

Ročník: 1990  Třída: 4C DS  Třídní: J. Rybková

Balážová Taťána, Brodacká Jana, Bukvová Libuše, Dostálová Marie, Görögová Dana, Gojišová Hana, Grundová Eliška, Grůzová Marie, Hamplová Alena, Horáková Alena, Hořínková Zuzana, Chalupa Bedřich, Jansa Jaroslav, Köhlerová Milana, Kornelová Svatava, Králíková Božena, Lankašová Barbora, Lipnerová Renata, Lovecká Eva, Lučanová Jitka, Nesvadbová Alena, Pavlát František, Pazderová Jana, Peňázová Iveta, Polášková Miloslava, Pospíšil  Martin, Smětáková Nataša, Spáčil Josef, Staščáková Františka, Svozil  Pavel, Uvízl Alois, Valášková Eva, Zacpalová Alena

 

 

Ročník: 1991  Třída: 4A  Třídní: A. Otáhalová

Acler Tomáš, Adámková Eva, Baštářová Renata, Benešová Olga, Bursa David, Čajanová Pavla, Dohnálková Markéta, Dosoudilová Jana, Drélichová Stanislava, Dvořáčková Ivana, Galíčková Andrea, Gogol Jan, Hanáková Kateřina, Havlová Jana, Hlaváčová Magda, Horná Monika, Janečková Hana, Jelínková Dana, Kamená Lenka, Koutná Jana, Kozáková Kateřina, Kráčmar  Pavel, Lagačová Petra, Lampířová Monika, Lengyelová Jolana, Machalíčková Renáta, Motalíková Jitka, Nevrlá Vlasta, Řezáčová Pavlína, Sieglová Pavla, Smékalová Michaela, Steigerová Iveta, Šlimbachová Lenka, Šobotová Jitka, Táborská Renáta, Tomšová Alena, Vaňáková Lenka, Večeřová Marcela, Vodicová Alena

 

 

Ročník: 1991  Třída: 4B  Třídní: J. Rybková

Adamcová Iveta, Adámková Eva, Baďura Petr, Bendová Jarmila, Benešová Romana, Botková Renáta, Čecháček Martin, Davidová Helena, Dolínková Dana, Dostalíková Monika, Goldová Jana, Handlířová Magda, Hegingerová Dana, Holoubková Lenka, Hrochová Vladislava, Janečková Zuzana, Jurčík  Kamil , Jurečková Dana, Jurečková Hana, Knajblová Věra, Koutná Petra, Kresová Kamila, Kroutilová Renata, Kučerová Hana, Lenertová Iveta, Malcherová Petra, Muzikantová Kateřina, Pazderová Michaela, Pitroňová Markéta, Pospíšilová Lenka, Prečanová Simona, Steiglová Petra, Šopková Magda, Tandlerová Petra, Trbušková Ilona, Voglová Michaela, Volf Zdeněk, Vydrželová Marcela, Zbořilová Svatava, Ženčáková Ilona

 

 

Ročník: 1991  Třída: 4C  Třídní: J. Tomajková

Ambrožová Lenka, Binar Pavel, Blažková Zdeňka, Burianová Jitka, Buršíková Jana, Doleželová Martina, Frantíková Andrea, Herynek Jan, Horálek Richard, Horáková Jitka, Hynková Renáta, Jedličková Michaela, Jurkovičová Hana, Kočí Ivana, Konečná Jana, Kotulánová Martina, Koudelková Sylva, Kouřil  Lukáš, Kovářová Pavlína, Kubáčková Jitka, Luczková Romana, Lužná Magdalena, Meluchová Renáta, Nečesaná Markéta, Neradová Andrea, Otevřelová Markéta, Pavelková Marta, Poledníková Radka, Pospíšilová Milada, Příhodová Kateřina, Rendová Ivana, Soušková Andrea, Švecová Alena, Tomečková Jana, Vajdová Irena, Vašíčková Ivana, Zapletalová Markéta, Zdráhalová Monika, Zemanová Radka

 

 

Ročník: 1991  Třída: 4D  Třídní: B. Možná

Armšteinová Ilona, Benešíková Romana, Bláhová Dagmar, Brücknerová Dita, Dobrovolná Šárka, Grézlová Ivana, Hanelová Taťána, Heinzová Jana, Horáková Dana, Hrušková Petra, Javorková Daniela, Jurečková Martina, Kaksa Jaromír, Kollárová Marcela, Kovářová Marcela, Kubínová Jana, Kučerová Miroslava, Letfusová Pavla, Marcaníková Lenka, Müllerová Radka, Nešpor Marek, Opluštil Petr, Pecníková Šárka, Přidalová Libuše, Rašťák Robert, Rédlová Monika, Sonntágová Yvona, Stošková Eva, Ševčíková Dagmar, Štenclová Lenka, Tichý Jaromír, Tománková Jana, Tylšarová Pavla, Vaňková Jaromíra, Vaňková Vladimíra, Vašinová Alena, Výkrutová Ilona, Zgubišová Simona, Žváčková Zuzana

 

 

Ročník: 1991  Třída: 4E  Třídní: A. Mikuláš

Bábková Romana, Čáslavová Radka, Dobešová Karla, Dohnalová Pavla, Dostálová Dominika, Gambová Markéta, Harazinová Jitka, Hlavinková Petra, Hochhausová Petra, Hrdličková Gabriela, Koukol Patrik, Krčálová Kamila, Kuličková Jiřina, Neplechová Andrea, Očenášková Martina, Odrážková Edita, Opravilová Lenka, Paličková Markéta, Pavlátová Radka, Peňázová Ivana, Perničková Marcela, Pfaffová Renata, Pudová Jitka, Raková Květoslava, Staroštíková Petra, Staroštíková Radka, Střídová Magdaléna, Šímová Romana, Venclová Martina, Vlčková Irena, Vodová Květoslava, Vyjídáčková Dagmar, Zachovalová Alice, Zankel Robert, Zbožínková Soňa

 

 

Ročník: 1991  Třída: 2 AK DS  Třídní: L. Kubaláková

Brázdilová Miroslava, Gargošová Marie, Graplová Věra, Hammerová Lenka, Hlaviznová Lenka, Hubičková Iveta, Jemelková Jindřiška, Kastner Radek, Kořístková Emilie, Kováčová Dagmar, Kulíšková Květuše, Mrázková Jana, Pátková Dagmar, Poláchová Dagmar, Procházková Ivana, Pudelová Marcela, Punčochářová Zuzana, Spáčilová Marie, Šmíd Martin, Tögelová Dana, Vavrová Renata

 

 

Ročník: 1991  Třída: 4A DS  Třídní: Z. Štěpán

Augustinová Ludmila, Barták Jan, Biolková Naděžda, Brücknerová Lenka, Buriánková Daniela, Čeplová Jiřina, Doležalová Anna, Dušková Jarmila, Grydil Ivo, Horák  Michal, Jelínková Marie, Ježková Ludmila, Kadlecová Ilona, Kovaříková Jana, Krejčí Alena, Kvapilová Lada, Látalová Miluše, Malantová Renata, Mikulková Marta, Navrátilová Jarmila, Nezhybová Anastázie, Pečeňová Dana, Píchalová Jarmila, Procházková Stanislava, Růžková Marie, Seitlerová Marcela, Sokolová Miluše, Studená Božena, Šimková Martina, Švédová Jitka, Trubačová Jarmila, Urbánek Luboš, Vévodová Věra, Voráčová Alena, Žáková Anna

 

 

Ročník: 1991  Třída: 4B DS  Třídní: I. Rážková

Bábková Lenka, Bohatová Věra, Brablecová Dana, Cvetanová Marcela, Červienková Zoja, Domácí Alenka, Himlerová Libuše, Indrová Věra, Kotková Marie, Kovářová Marie, Křížová Jana, Kubalová Jarmila, Kvapilová Květoslava, Kývalová Věra, Lollková Julie, Malúšková Zdenka, Navrátilová Dagmar, Nováková Eva, Pecháčková Vlasta, Pischová Soňa, Pospíšilová Ivana, Skopalíková Hana, Staňková Jana, Škrabaňová Lenka, Štědrá Marie, Tichá Marie, Václavek Jiří, Vejmelková Vlasta, Vernerová Dagmar, Vlčková Zdenka, Žáčková Jarmila, Žáková Jana

 

 

Ročník: 1991  Třída: 4C DS  Třídní: A. Ošancová

Bačíková Zdenka, Baťková Danuše, Daníšková Zdeňka, Goldmanová Danuše, Guxová Jana, Hándlová Věra, Hladišová Věra, Jansová Dana, Jirešová Eva, Jurásková Marie, Kalábová Vladimíra, Lipovská Marie, Loužecká Jana, Mastná Miluše, Nováčková Marie, Novosadová Ludmila, Očenášková Miroslava, Olbortová Ivana, Partschová Marcela, Pechalová Zdenka, Peterová Lenka, Petříková Zdena, Pintérová Marie, Řezníčková Helena, Semotamová Eva, Schejbalová Marie, Šimková Alena, Tomčalová Jaroslava, Trnčák Josef, Uhlíř Břetislav, Vodičková Jaroslava, Vojčíková Zdenka, Vršanská Helena, Wachtlová Milena, Zapletalová Blanka, Zichová Marcela

 

 

Ročník: 1992  Třída: 4A  Třídní: J. Hubáček

Adamová Markéta, Babicová Ivana, Becková Petra, Cahel Roman , Čamková Helena, Čapka Vojtěch, Číhalíková Karin, Dosedělová Pavlína, Dvořáková Denisa, Dvořáková Květoslava, Hanáková Jitka, Horáková Dagmar, Hrubá Kateřina, Ivan Libor, Jurečková Petra, Kadaňka Martin, Kempný Marek, Krajčovičová Jitka, Lišková Andrea, Maidlová Jana, Marková Jitka, Mikel Petr, Packová Kamila, Pokorná Jarmila, Pospíšilová Ivana, Sigmund Martin, Skřebská Dana, Sovová Helena, Stejskalová Pavla, Vilímková Bronislava, Vokřálová Jana, Vondráček Vladimír , Weinlichová Radka, Zankelová Michaela, Zmrzlá Martina, Ženožičková Lenka, Žídková Ivana

 

 

Ročník: 1992  Třída: 4B  Třídní: R. Horák

Albrechtová Lenka, Bahounková Stanislava, Bednář Aleš, Čermáková Ilona, Čiklová Margita, Dosoudilová Pavla, Dvořáková Hana, Dvořáková Jarmila, Hirnerová Jana, Horáková Jitka, Hudcová Gabriela, Janeczková Šárka, Jílková Simona, Klimková Martina, Kovářová Lenka, Krátký Michal, Látrová Renata, Letochová Iveta, Majerová Lenka, Martinásková Denisa, Moncmanová Renáta, Mráčková Ilona, Nováková Monika, Petříková Martina, Polách  Tomáš, Poláková Pavlína, Sedláček Miroslav , Slepičková Petra, Spáčilová Denisa, Strnadlová Lucie, Tomešková Jana, Ulmanová Alena, Vajčnerová Martina, Vepřeková Lucie, Vitulová Andrea, Vondráčková Dana, Zatloukalová Silvie, Zbožínek Pavel

 

 

Ročník: 1992  Třída: 4C  Třídní: A. Beránková

Ambrozková Bronislava, Bartoš Petr, Běhalová Ilona, Blinková Šárka, Čamková Jana, Čtvrtlíková Milada, Dostálová Marie, Dvořáková Eva, Feitová Romana, Grúzová Magdalena, Horáková Soňa, Hrachovcová Svatava, Chudá Radka, Kamínková Markéta, Kovářová Helena, Kráčmarová Andrea, Krumpholz Tomáš, Kyasová Eva, Látalová Eva, Lukášová Hana, Machulka Petr, Malá Jitka, Matušková Andrea, Minářová Markéta, Mrtková Hana, Müllerová Marta, Nastoupilová Petra, Novotná Jana, Pluskalová Silvie, Polášková Jana, Pospíšilová Milada, Roj Vladislav , Románková Monika, Smetanová Simona, Spurná Marcela, Suchá Andrea, Svobodová Andrea, Vašutová Monika, Vernerová Ivona, Vlková Gabriela

 

 

Ročník: 1992  Třída: 4D  Třídní: I. Kubín

Andrésová Monika, Arnošt Stanislav , Basistová Jana, Bastlová Ivona, Burešová Hana, Černocká Martina, Daňková Gabriela, Dostálová Renata, Geprtová Gabriela, Halouzková Romana, Hlochová Andrea, Hoduláková Hana, Hošková Ivana, Hradilová Petra, Ivanová Renáta, Jakšová Michaela, Janáčková Lenka, Kasalová Stanislava, Koudelka Milan, Kráčmarová Eva, Kubáčková Štěpánka, Kvapilová Alena, Lónová Jana, Malúšová Monika, Navrátil  Petr, Ortová Svatava, Plšková Jarmila, Pospíšilová Soňa, Prášilová Jitka, Rozsívalová Jana, Rozsypalová Kateřina, Soldánová Vladimíra, Stejskalová Lenka, Svitáková Marcela, Tylová Lenka, Vlčková Miroslava, Wernerová Pavlína, Zbořilová Jitka

 

 

Ročník: 1992  Třída: 4E  Třídní: A. Ošancová

Bajerová Sabina, Beníšková Marta, Boleloucká Andrea, Bystroňová Daniela, Čapková Jitka, Dočkalová Jana, Dvořáková Alena, Dvořáková Gabriela, Harazinová Lenka, Hegerová Dana, Chladilová Petra, Indráková Petra, Keprt Marek, Kobzová Gabriela, Kohoutková Elena, Kriklová Markéta, Křiváková Zdeňka, Křivková Jana, Kubáčková Dagmar, Machalová Radka, Machová Martina, Mariánková Helena, Moťková Jana, Navrátilová Petra, Němcová Lenka, Novotná Petra, Ondráková Irena, Petříková Jana, Polcarová Dana, Polcarová Marcela, Rampouchová Šárka, Sedláčková Šárka, Sklenářová Gabriela, Smejkalová Iveta, Steigerová Pavlína, Szelagová Martina, Vymazalová Pavla, Zaoralová Miroslava, Žochová Andrea

 

 

Ročník: 1992  Třída: 4A DS  Třídní: H. Zavadilová

Balušeková Marcela, Bagarová Danuše, Čapková Jarmila, Dostálová Edita, Grygárková Dagmar, Hejlová Alena, Chytilová Irena, Kalandříková Jiřina, Lekešová Jana, Kimlová Lenka, Kvapilová Eva, Neměc Jiří, Petrželová Jana, Přibylová Alena, Přikrylová Dana, Staňková Danuše, Štajgelová Dagmar, Tesaříková Alena, Vojáčková Olga, Zemčáková Dagmar, Žádníková Zdeňka

 

 

Ročník: 1992  Třída: 4B DS  Třídní: J. Švaňhalová

Bohatá Jana, Čtvrtlíková Alena, Hammerová Miroslava, Havlíčková Marta, Housková Zdeňka, Christomidisová Jana, Kliment Antonín, Lehnertová Ivona, Lukovská Eliška, Malovaná Anna, Martinů Ludmila, Němcová Dáša, Nevěřilová Dana, Oklešťková Hermína, Panáčková Miroslava, Pokorná Jana, Prokopová Jozefa, Přindišová Eva, Puklová Jarmila, Řehulková Alena, Schneiderová Vlasta, Studenská Eliška, Studenská Iva , Venusová Marie, Zatloukalová Anna, Žilová Bronislava

 

 

Ročník: 1993  Třída: 4A  Třídní: J. Švaňhalová

Bazgerová Monika, Čamková Gabriela, Demelová Eva, Dokládalová Monika, Flachsová Jana, Hájková Jana, Hlavinková Zdenka, Hradcová Michaela, Hynková Hana, Jančí Kamila, Jenčková Radka, Jiříčková Daniela, Kocvrlichová Marta, Koláčková Radka, Kovaříková Vladimíra, Krampolová Dana, Krumpholzová Lenka, Marešová Dana, Martinásková Simona, Navrátilová Jana, Neměc Tomáš, Nesvadbová Petra, Nevrlá Michaela, Niklová Gabriela, Pazderová Helena, Sedláčková Renáta, Schneiderová Lucie, Sklenářová Renata, Smutná Alexandra, Švestka Jaroslav , Tomečková Kamila, Vaculková Iveta, Vítová Alena, Vranková Silvie, Vytopilová Eva

 

 

Ročník: 1993  Třída: 4B  Třídní: J. Baráková

Andrýsková Silvie, Arvaiová Renata, Bláhová Bohdana, Crhová Marie, Dočkalová Petra, Dopitová Pavla, Grézlová Lenka, Kadlčíková Hana, Kadlčíková Petra, Kavuličová Martina, Khürová Blanka, Kohutková Miluše, Kubáňová Lea, Kubešová Markéta, Lukešová Lenka, Malina Petr, Malý David, Mánková Martina, Mikelová Dagmar, Navrátilová Pavlína, Palacková Eva, Pallyová Petra, Pokorná Kateřina, Pospíšilová Lenka, Pospíšilová Petra, Rozsypalová Eva, Rychlá Monika, Smičková Marie, Šindelářová Markéta, Štenclová Jarmila, Šubíková Jitka, Švamberková Gabriela, Vařeková Dana, Veisgärberová Hana, Vojáčková Monika, Vragová Pavlína, Zapletalová Renáta, Zavadilová Hana, Zdráhalová Eva, Zoubková Marcela

 

 

Ročník: 1993  Třída: 4C  Třídní: J.  Greplová

Bastlová Michaela, Bernátová Dana, Bučková Jiřina, Fialová Oldřiška, Fialová Zlatuše, Husáková Jana, Kovaříková Eva, Křepelková Eva, Kusalová Marcela, Lachnitová Eva, Matěj Roman , Nádvorníková Emílie, Navrátilová Hana, Němčic David, Plášková Hana, Pluskalová Zdeňka, Povalilová Ivana, Preislerová Petra, Puchingerová Libuše, Rotreklová Andrea, Růžičková Hana, Řezáčová Lucie, Řezníčková Martina, Sehrigová Silvie, Slepánková Kateřina, Snášelová Blanka, Soušková Milada, Stárová Michaela, Svačinová Petra, Štenclová Edita, Telíšková Monika, Voždová Vladimíra, Voznicová Zuzana, Záleská Andrea, Zavadilová Hana, Žáková Renata

 

 

Ročník: 1993  Třída: 4D  Třídní: H. Odstrčilová

Adam Antonín, Cenek Milan, Císařová Martina, Čiklová Radka, Dejmalová Petra, Fojtová Lenka, Havelková Lucie, Hluší Dagmar, Horálek Alois, Huňková Eva, Chanová Jarmila, Chlebková Pavla, Janošíková Jana, Koblihová Ivana, Kovářová Eva, Kratochvílová Martina, Kryštofová Eva, Kvochová Šárka, Majíčková Jarmila, Nováková Renáta, Oborná Taťána, Otáhalová Nikola, Pospíšilová Lucie, Richterová Dagmar, Sekaninová Jarmila, Skácelová Eva, Smékalová Pavla, Snášelová Silvie, Šestáková Gabriela, Teplá Kateřina, Tichá Marta, Tušková Pavla, Vařeková Andrea, Vlčková Zdeňka, Zbořilová Renata, Zmrzlá Jana, Žajglová Jitka

 

 

Ročník: 1993  Třída: 4E  Třídní: B. Nevrlý

Adamcová Kateřina, Bartoníková Helena, Bartoňková Hana, Čepcová Martina, Dočkalová Magda, Doleželová Soňa, Fialová Lucie, Ficová Jana, Fiorová Vendula, Fremlová Hana, Geršlová Hana, Chromcová Světla, Ježková Kateřina, Klvačová Kamila, Koukalová Romana, Kovářová Alena, Kuntová Jarmila, Náglová Věra, Neplechová Marcela, Růžičková Hana, Svobodová Radka, Špirková Martina, Trnková Veronika, Vařeková Lenka, Vávrová Kateřina, Večeřová Petra, Vychodilová Galina, Vylíčilová Edita, Werkmannová Eva

 

 

Ročník: 1993  Třída: 3F  Třídní: Z. Štěpán

Bačuvčíková Martina, Blahová Markéta, Blechtová Helena, Čuříková Michaela, Dostálová Gabriela, Ellnerová Vladimíra, Gerši Adriana, Grohmannová Martina, Halouzková Martina, Hanáková Stanislava, Hrubá Petra, Janečková Miroslava, Janíková Petra, Kotková Linda, Králová Věra, Kubisová Lucie, Kučerová Eva, Látalová Andrea, Lužná Alice, Nasswetterová Lada, Nitrová Jana, Nováková Karin, Olivová Hana, Peřinová Pavlína, Pospíšilová Jitka, Rozehnalová Gabriela, Spáčilová Petra, Steiglová Renáta, Šišková Jana, Trnková Lada, Vymazalová Jitka, Vysloužilová Ivona, Zenzingerová Andrea

 

 

Ročník: 1993  Třída: 4A DS  Třídní: J. Hubáček

Boháčová Erika, Kubálková Renata, Lukeš Antonín, Marečková Pavla, Macháčková Alena, Navrátilová Milena, Podstatzká Marcela, Ptáčková Pavlína, Slouková Pavla, Smětáková Jana, Smičková Danuše, Smičková Olga, Škodová Milena, Vilímková Ivana, Vodáková Helena, Vymlátilová Eva, Zenzingerová Stanislava, Zetochová Jana

 

 

Ročník: 1993  Třída: 4B DS  Třídní: R. Horák

Cásková Ivana, Černochová Marie, Dučáková Jarmila, Dulaj Miroslav, Eflerová Lenka, Fryblíková Alena, Hanousková-Jurenčáková Marie, Hrdličková Alice, Hronová Renáta, Huníková Marta, Chlachulová Marie, Chlebovcová Alena, Johnová Stanislava, Kazarová Helena, Kollárová Jarmila, Kovářová Dana, Kozsilová Dagmar, Králová Anna, Ledvinková Jitka, Loucký Hanuš, Molnárová Lenka, Nevařilová Věra, Šínová Anna, Škopcová Zdena, Vlková Josefa

 

 

Ročník: 1993  Třída: 2 AK DS  Třídní: J. Kňourek

Abrhámová Dana, Burešová Petra, Grosssmannová Alena, Hejtmánková Diana, Kubátová Magda, Malíková Olga, Patková Jana, Sládková Ivana, Smýkal Dalimil, Štafová Marie, Trunda Dušan, Urvová Jana

 

 

Ročník: 1994  Třída: 2. A AK DS  Třídní: P. Marek

Arbeit Michal, Aubrecht Jan, Faltýnková Lenka, Ferencová Simona, Hřebíčková Petra, Kubálková Hana, Nováková Romana, Pírek Jaroslav, Potočný Martin, Spurný Petr , Vepřek Roman, Vláčilová Daniela, Vykydalová Hana, Zemanová Jarmila

 

 

Ročník: 1994  Třída: 2. B AK DS  Třídní: P. Mankovecká

Brodecká Petra, Brzobohatá Věra, Čapka Radek, Černík Jiří, Dvorský Roman, Dvořák Pavel, Faltýnková Kamila, Goldscheldová Marcela, Chlupová Daniela, Chrvalová Renata, Jaminová Pavlína, Jílková Petra, Křížanová Marie, Mertová Hana, Mohaplová Libuše, Neček Petr, Páleníková Lenka, Sedláček Vladimír, Smrž Pavel, Vysloužilová Jana

 

 

Ročník: 1994  Třída: 3. D  Třídní: B. Možná

Benešová Jaroslava, Borková Lucie, Čížková Věra, Dofková Kateřina, Dudíková Markéta, Dvořáková Radka, Fruncová Lucie, Geržová Lenka, Heberová Jitka, Horáková Michaela, Horejšová Anna, Janišová Andrea, Jelenová Věra, Krátká Kateřina, Marková Petra, Matoušková Kristýna, Melicharová Marta, Michálková Petra, Niklová Monika, Pečová Petra, Procházková Michaela, Slováková Markéta, Stratil Radim, Stroupková Romana, Ševčíková Denisa, Štýbnarová Pavlína, Víchová Olga, Vychodilová Eva, Zedníková Marta

 

 

Ročník: 1994  Třída: 3. E  Třídní: M. Zajíc

Adamská Ivona, Brančíková Simona, Dostalíková Kamila, Fabián Marek, Greplová Vladimíra, Grosmanová Ladislava, Hrabalová Dagmar, Jaromišová Kateřina, Krásná Marcela, Kuchařík Zdeněk, Mihatschová Eva, Mucková Martina, Nováková Eva, Opletalová Věra, Pecen Martin, Pečínková Marcela, Rozholdová Hana, Seberová Kateřina, Slatinová Lenka, Slouková Petra, Spěváková Monika, Svobodová Lenka, Šamuová Eva, Šebestová Hana, Šimková Irena, Vanča Jaromír, Vargová Monika, Vašíčková Iveta, Vepřeková Magda, Zatloukalová Lenka, Žváčková Jana

 

 

Ročník: 1995  Třída: 5. A  Třídní: J. Ingrová

Bajlová Dita, Bartošová Pavla, Bartošová Radka, Brančík  Jaroslav, Dobrotková Jitka, Dostál Radim, Dvořáková Jana, Dvořáková Ladislava, Frýbortová Lucie, Hladišová Marta, Jurenková Hana, Knitl Jiří, Krajíčková Jitka, Kroupová Lenka, Křesinová Zdeňka, Kudelová Gabriela, Majer Jiří, Mólerová Andrea, Moštěková Pavla, Prečanová Silvie, Rozsívalová Jana, Sklenářová Pavlína, Stejskalová Jana, Šenková Kateřina, Šišmová Martina, Špičáková Markéta, Štoudková Naděžda, Urbanová Renáta, Vrbková Alena, Zdařilová Michaela, Židáková Kateřina

 

 

Ročník: 1995  Třída: 5. B  Třídní: A. Sedláčková

Ambrůzová Sylva, Bartoňová Ludmila, Benčová Marianna, Coufalová Jarmila, Čičák Viktor, Dzurina Lukáš, Galíčková Eva, Gregůrková Ladislava, Héžová Leona, Hutníková Kateřina, Jančíková Hana, Kadlec Dušan, Konvičná Petra, Kubisová Diana, Majdová Kateřina, Mrázková Petra, Mücková Jana, Nečesaná Daniela, Papoušková Lenka, Pospíšil Radim, Prčíková Hana, Procházková Věra, Ryšavá Lenka, Skalová Lenka, Starečková Jelena, Stužková Jana, Synková Lenka, Šindelářová Ivana, Šišková Veronika, Tiefenbachová Jana, Trávníčková Simona, Vlachová Lenka, Vyjídáčková Magda

 

 

Ročník: 1995  Třída: 5. C  Třídní: B. Možná

Adler Petr, Aulehlová Radka, Brodecká Soňa, Cetkovská Petra, Drápelová Radka, Fajkusová Eva, Fialová Kateřina, Fucimanová Ivana, Gonová Soňa, Grygar Miroslav, Hájková Ilona, Hubáčková Lenka, Chytilová Jitka, Jančová Lenka, Jurníková Magda, Komínková Magda, Košelová Pavlína, Kovářová Věra, Metelková Helena, Nerušilová Magdaléna, Nouzová Martina, Novotná Alice, Pacáková Oldřiška, Pouperová Magda, Řehulková Soňa, Sedlářová Gabriela, Skřičková Martina, Svačinková Irena, Tesaříková Lenka, Tomečková Barbora, Veverková Radka, Zatloukalová Martina

 

 

Ročník: 1995  Třída: 5. D  Třídní: I. Holánová

Bednaříková Lucie, Bohatová Andrea, Drcmánková Renáta, Foukalová Silvie, Hambálková Romana, Hejmalová Martina, Horáčková Soňa, Hradilová Petra, Chytilová Petra, Jurčová Andrea, Kolísková Blanka, Konstatská Pavlína, Krejčí Petra, Kubáčková Petra, Lysáková Zuzana, Mušková Ladislava, Nyklová Blanka, Oherová Marcela, Oravcová Hana, Pavlíková Martina, Podivínská Marie, Rozsívalová Lenka, Rýznarová Gabriela, Sekaninová Věra, Smolková Silvie, Šandová Vendula, Štěpánková Radka, Švarcová Pavla, Tesařová Simona, Tomášková Eva, Válková Jana, Vyhnánková Alena, Winklerová Renata

 

 

Ročník: 1995  Třída: 5. E  Třídní: L. Kubaláková

Ambrožová Diana, Bartošová Pavla, Bomberová Lenka, Brázdilová Sylva, Dokoupilová Jarmila, Dostálová Ivana, Dostálová Romana, Dudková Eva, Figecká Miroslava, Grigárková Renata, Hájková Pavlína, Hanáková Marta, Horák  Radovan, Indrová Vlasta, Kadlčíková Barbora, Karlíková Marta, Kleinová Šárka, Kovalová Lada, Kuchyňová Petra, Linková Kateřina, Mačáková Lenka, Marčan Vladimír, Mikelová Miluše, Nováková Jiřina, Novotná Olga, Ogrocká Jana, Ošancová Hana, Rolencová Jarmila, Šebová Monika, Šubová Lucie, Tesaříková Silvie, Vrbková Jitka, Vychodilová Martina, Žitníková Martina

 

 

Ročník: 1995  Třída: 3. E  Třídní: D. Chocholová

Bohatová Jarmila, Bukvová Denisa, Hežová Vladimíra, Jakobová Jana, Kalamárová Marta, Kolínová Marcela, Nerušilová Monika, Omámiková Pavla, Pánková Lenka, Petrová Miroslava, Raiskubová Ladislava, Římanová Petra, Schenková Drahomíra, Schwáb Jan , Stiborová Gabriela, Šmídová Hana, Šnajdrová Anna, Šolcová Veronika, Štrajtová Lucie, Tesaříková Alena, Tesaříková Veronika, Tomková Jitka, Úchvatová Květoslava, Vašíčková Marie, Vašíčková Zdeňka, Vlčková Věra, Vychodilová Regina, Zendulková Iva , Živný Marek

 

 

Ročník: 1995  Třída: 2. A AK DS  Třídní: B. Steinerová

Coufalová Eva, Dostálová Pavla, Endlová Petra, Hilscher Petr, Chromcová Zdeňka, Jadvišová Vendula, Kašparová Dita, Knyblová Soňa, Kopecká Leona, Kopečný Květoslav , Kubíčková Alice, Lakomá Miluše, Lochmannová Jitka, Marchovský Petr, Matula Viktor, Ministrová Lenka, Nováčková Pavla, Novotná Jindra, Pavka Martin, Pavlíková Olga, Polák Martin, Výskalová Hana

 

 

Ročník: 1996  Třída: 5. A  Třídní: A. Otáhalová

Bárta Vladimír, Bartl Tomáš, Bartoň  Lukáš, Bazger Petr, Borek Miloslav, Bořilová Zuzana, Brachtl David, Čapková Eva, Čechová Simona, Černík Pavel, Grosmanová Pavlína, Hlisnikovský Roman , Chrobáková Pavla, Chudý Miroslav, Ilkowová Edita, Kadlčíková Petra, Kryl Tomáš, Kubová Veronika, Kucián Martin, Lach Zbyněk, Malagová Monika, Malý Robert, Milar Bohdan, Nepožitek Miroslav, Olexová Milena, Papoušková Eva, Plocková Lenka, Prchalová Jiřina, Rosmannová Pavla, Schusterová Marie, Skopalíková Eva, Studená Petra, Studený Lukáš, Špilka Michal, Uchytil Petr, Unzeitigová Kateřina

 

 

Ročník: 1996  Třída: 5. B  Třídní: J. Dostálová

Anft Marcel , Barglová Andrea, Bártová Jana, Burešová Miroslava, Chromeček Milan, Doubravská Barbora, Fafílek Jan, Horálek Vít, Horská Jana, Hudec Jan, Ingr Jiří, Janalík Petr, Janošík Jiří, Janouchová Vladislava, Kadlec Jiří, Koutná Lenka, Kráčmar Pavel, Krahulíková Gabriela, Loveček Jan, Lýsek Stanislav, Malinová Gabriela, Nevrlá Ivana, Nevrlá Kateřina, Otavová Martina, Rak Leoš, Spáčil Michal, Spurná Miroslava, Stolárová Kateřina, Suchánková Kamila, Štefánková Lenka, Štefková Ivana, Šudřichová Petra, Trnečka Aleš, Vaculíková Růžena, Veselý Petr, Vykopal Petr, Ženčák Vladimír

 

 

Ročník: 1996  Třída: 5. C  Třídní: H. Plačková

Bartlová Dagmar, Benešová Bohumila, Burianová Milena, Dombiová Pavla, Drozdová Marta, Fajkusová Ivana, Géblová Petra, Gieselová Martina, Grácová Nikola, Hladká Stanislava, Hodinová Magdaléna, Hofrichterová Jana, Holnová Kateřina, Hošková Bronislava, Hrabčíková Petra, Hrbáčková Darina, Hrubá Simona, Jandečková Radka, Korbelová Ilona, Kosková Pavlína, Kovářová Radka, Kubalčíková Andrea, Látalová Kateřina, Mlčochová Markéta, Mlčochová Radka, Nedělníková Hana, Nováková Lucie, Obermüllerová Hana, Ošťádalová Eva, Řeháková Gabriela, Sedláčková Pavla, Sklenářová Miluše, Slehová Lenka, Tůmová Pavla, Zbořilová Hana, Žaludková Zdeňka

 

 

Ročník: 1996  Třída: 3. D  Třídní: B. Nevrlý

Cichrová Tereza, Dostálová Jana, Hoppeová Lucie, Jurečková Kateřina, Kindl Michal, Koteková Simona, Krejčí Marcela, Kupčanyová Magdaléna, Látalová Miroslava, Luscoňová Radka, Mlčochová Michaela, Němcová Jana, Paluchová Marcela, Papicová Jiřina, Planičková Eva, Pořízková Markéta, Psotová Alena, Slezáková Zuzana, Smékalová Kamila, Studená Petra, Vargová Zuzana

 

 

Ročník: 1997  Třída: 5. A  Třídní: A. Mikuláš

Bořilová Ivana, Fialová Petra, Foukalová Helena, Gabrielová Veronika, Heger Michal, Hojgr Martin, Janků František, Kocian Petr, Langrová Lucie, Mádrová Eva, Malíková Veronika, Matoušková Eva, Navrátil Tomáš, Novák  Zbyněk, Plajner Marek, Pospíšilová Lucie, Riedlová Zuzana, Rohánková Radana, Stankušová Barbora, Suchánek Miroslav, Šindlářová Petra, Štěpánek Jakub, Valášková Miloslava, Vaňák Petr, Vencovská Petra, Vepřek Miroslav, Vitoulová Lucie, Vykydalová Irena, Vysloužilová Lenka, Zdražil Tomáš

 

 

Ročník: 1997  Třída: 5. B  Třídní: A. Ošancová

Bartoňová Ivana, Bartoňová Veronika, Běhalová Markéta, Buráňová Hana, Coufalová Kateřina, Fibigrová Hana, Freudlová Petra, Fuglíčková Ladislava, Hájek Libor, Hutař David, Kroutil Karel, Lakomá Anna, Masopust Ondřej, Navrátil Ladislav , Přidal Pavel, Románek Lubomír, Stárková Jana, Šafář Lukáš, Šándor Marek, Šívrová Alena, Škovranová Dagmar, Štěpánková Michaela, Tégl Petr, Tláskal Ladislav, Utěšená Kateřina, Vlachová Martina, Wiesnerová Andrea, Zámišová Miloslava, Zítková Petra

 

 

Ročník: 1997  Třída: 5. C  Třídní: J. Tomajková

Basista Tomáš, Borecká Dagmar, Brachtlová Eva, Buchta Martin, Dočkal Pavel, Dostálová Věra, Dvořáčková Lenka, Grohmannová Lucie, Holoubková Eva, Kleinová Gabriela, Kopřiva Tomáš, Koubová Zuzana, Koutný Michal, Kuklová Zuzana, Kvapilová Blanka, Machulková Iva , Naňáková Jana, Nováková Markéta, Peřina Michal, Potočková Vladislava, Svačinová Romana, Svoboda Robert, Swaczynová Lucie, Špunda Jaroslav, Štěpánková Nikola, Vavrda Jan, Vejmola Viktor, Veverková Jitka, Vítek Roman, Zapletalová Martina, Žváčková Jana

 

 

Ročník: 1997  Třída: 5. D  Třídní: M. Marousková

Ambrožová Marta, Bašusová Eva, Dostálová Veronika, Dvořáková Milena, Dvořáková Yveta, Fialová Michaela, Filipová Lenka, Hajkrová Jana, Hanáková Martina, Horčičková Jana, Junková Lucie, Kadlecová Eva, Kodytková Šárka, Košelová Eva, Kozáková Hana, Kozáková Marcela, Mertlová Eva, Myšáková Jana, Nečinová Lucie, Novosadová Marie, Otáhalová Martina, Pazderová Pavla, Peřinová Martina, Prečanová Vladimíra, Prvá Ivana, Rutová Jana, Skácelová Radka, Tušková Lenka, Vyroubalová Kateřina, Zajácová Andrea, Zapletalová Eva, Železná Kateřina

 

 

Ročník: 1998  Třída: 5. A  Třídní: J. Švaňhalová

Frais Pavel, Gregor Aleš, Hánek Tomáš, Hlušička Petr, Horská Pavlína, Hrabalová Miroslava, Hrázdilová Lenka, Jančíková Lucie, Janečková Pavla, Karlach Radim, Kočí Josef, Konečný Tomáš, Kuncová Michaela, Labonková Iveta, Ludková Vladimíra, Ludvík Tomáš, Marková Jana, Martinek Tomáš, Matys Lukáš, Mazač Josef, Mikšík Lukáš, Mrázková Alexandra, Obručníková Anna, Obšel Zbyněk, Šindler Michael , Smysl Marek, Sobotková Jana, Štefíčková Miroslava, Tydlačka Jiří, Vilímek Radim, Vyjídáková Petra, Zrníková Lenka

 

 

Ročník: 1998  Třída: 5. B  Třídní: H. Skoupilová

Andrýsková Radka, Bartoňková Kateřina, Benda Miroslav, Černá Markéta, Dadáková Michaela, Dvořák  Marián, Endlicher Kamil , Gubová Zuzana, Hlaváček Tomáš, Hlinecký Michal, Holubík Lukáš, Horký Marek, Houdek Martin, Houska Petr, Kadlčíková Šárka, Kovařík Daniel, Michal Petr, Plíska Petr, Pospíšilová Vladimíra, Prášil Petr, Smička Radim, Subota Michal, Šanderová Hana, Šulhanová Denisa, Trefil Pavel, Vávrová Iveta, Vehovská Markéta, Višňovská Helena, Vychodilová Ivana, Vymlátil Martin, Zatloukalová Marta, Zlámalová Zuzana

 

 

Ročník: 1998  Třída: 5. C  Třídní: J. Hubáček

Ambrozková Jana, Applová Lucie, Barboříková Irena, Bazgerová Martina, Bolečková Ivana, Čechová Ivona, Čechová Magdaléna, Dočkalová Eva, Fialová Lucie, Grézlová Michaela, Guzyová Šárka, Ivaničová Miloslava, Jozífová Ilona, Kalužíková Eva, Kokešová Andrea, Korolová Lucie, Kovaříková Lucie, Krčová Lívie, Kršková Marie, Kytková Jana, Lahnerová Jiřina, Lakomá Lucie, Mlčáková Veronika, Nedělníková Marcela, Nemravová Jana, Parzyková Simona, Poučinská Jana, Rychlá Jana, Šimková Andrea, Šmídová Lucie, Uhlířová Ludmila, Vážanská Martina, Zatloukalová Monika

 

 

Ročník: 1999  Třída: 5. A  Třídní: H. Lněničková

Adamíková Jana, Blažková Jana, Buráň  Miroslav, Gottfried Martin, Grund Zdeněk, Hejtman Tomáš, Janušová Kateřina, Kovářová Adriana, Laštůvka Miroslav, Lukášová Monika, Mořkovský Pavel, Navrátil Jan, Novosad  Tomáš, Novotný Jan, Otavová Kamila, Pluhařová Marie, Prečanová Pavlína, Přasličková Eva, Sleha Jaromír, Smital Jaroslav, Šulc  Jiří, Tichý Stanislav, Trhlíková Adéla, Vamberová Kateřina, Veselá Helena, Veselá Martina, Veselá Milada, Vlček Lubomír, Vodáková Kateřina, Vyhnálek Karel, Zelenka Dušan, Zicháčková Elisabeth

 

 

Ročník: 1999  Třída: 5. B  Třídní: H. Špitálská

Ambrůzková Kateřina, Baláš Jan, Bartalosová Věra, Blažek Lukáš, Černý David, Dokoupil Aleš, Fryblík David, Hanáková Kateřina, Hegerová Denisa, Hlavinka Petr, Jančíková Naděžda, Kohoutek Ctirad, Kostelníková Ludmila, Kujová Irena, Kunovská Kateřina, Kvapilová Martina, Látalová Jana, Martinák Jiří, Mašlík Miroslav, Navarová Martina, Nejeschlebová Věra, Potěšilová Soňa, Převozná Michaela, Rampouch Jan, Ruta Tomáš, Schmidt Jiří, Sokolová Jana, Šrámková Markéta, Uhlířová Hana, Václavík Lukáš, Zatloukalová Iva

 

 

Ročník: 1999  Třída: 5. C  Třídní: L. Zajíčková

Čepělová Ivana, Čížková Romana, Grolichová Adéla, Hanzlík David, Harvánek Ivo , Hrůzková Monika, Hynková Jitka, Kleiblová Pavla, Koukalová Kateřina, Král Jaroslav, Kubíček Patrik, Květoňová Lenka, Nakládalová Eva, Navrátil Miroslav, Němec Petr, Němečková Eva, Odložilová Jitka, Odstrčilová Jitka, Oklešťková Zora, Peňáz Jaroslav, Potočková Hana, Rajnoha Pavel, Rapušáková Ivana, Sigmundová Kateřina, Šalplachta Martin, Štěpánková Hana, Tomeček Jan, Tomeček Michal, Všetička David, Vydrželová Iveta, Zapletalová Silvie, Zezula Oto, Žaludková Alena

 

 

Ročník: 1999  Třída: 5. D  Třídní: J. Toman

Ambrozková Marie, Bahníková Veronika, Brulíková Marie, Dostálová Hana, Dvořáková Jana, Grézlová Renata, Havlíčková Jana, Jančíková Dagmar, Jonáková Kateřina, Klvaňová Lenka, Kohoutková Monika, Kypusová Lenka, Landová Lada, Matušková Eva, Navrátilová Lenka, Nováková Zuzana, Ochmanová Eva, Paličková Pavla, Pavlitová Michaela, Pazderová Renata, Prokopová Radka, Příborská Pavla, Pykalová Jana, Suková Gabriela, Tomková Jaroslava, Trunečková Hana, Tušková Lucie, Vaněčková Lenka, Vránková Petra, Vytopilová Hana, Zedníková Jana

 

 

Ročník: 2000  Třída: 5. A  Třídní: J. Ingrová

Bartošek Martin, Bém Petr, Benetková Hana, Bouchal Jan, Czmerová Hana, Dohnal Antonín, Dvořák Marek, Filipová Marta, Flejberk Jiří, Heloňa Pavel, Ištoková Barbora, Jaroňová Kateřina, Kaňová Markéta, Kintlová Petra, Kovářová Jana, Králová Blanka, Křepelková Helena, Kučerová Ivana, Lón Jiří, Lorenc Stanislav, Mišáková Eva, Novotný Josef, Palíková Dana, Pospíšil  Martin, Skalková Andrea, Spáčilová Gabriela, Stolička Tomáš, Subotová Iva, Študentová Petra, Šuraňová Zuzana

 

 

Ročník: 2000  Třída: 5. B  Třídní: D. Chocholová

Dvořáková Lenka, Grohmannová Jana, Houdková Irena, Hrudník Pavel, Hrůzková Bronislava, Hynková Markéta, Kabilková Petra, Krejzar Jan, Krestýnová Jana, Kropáčová Renáta, Lorenc Martin, Maixnerová Renáta, Motyčková Kateřina, Müllerová Monika, Novák  Pavel, Pospíšil Zdeněk, Reich Lukáš, Shrbený Zbyněk, Skoumalová Jana, Sležek Martin, Stejskalová Eva, Stratil Petr, Stříteská Petra, Ševčíková Jitka, Šín Radomír, Škůrková Marie, Špundová Kateřina, Študentová Martina, Šťastný Petr, Vogl Ondřej, Vojáčková Pavla, Zálešáková Lenka, Zrubková Markéta

 

 

Ročník: 2000  Třída: 5. C  Třídní: D. Přidalová

Barbapostolosová Lucie, Bartošová Ludmila, Beranová Petra, Dřímalka Martin, Gašparíková Jiřina, Hovancová Jana, Janischová Iva, Janků Veronika, Jašíček Karel, Kizeková Patricie, Král Tomáš, Kratochvílová Petra, Kuchařík Lukáš, Michalová Eva, Navrátilová Petra, Pospíšil Kamil, Pospíšil Ladislav, Potočková Jitka, Prudká Ivana, Sedláček Pavel, Slezáková Renáta, Stejskal  Tomáš, Svobodová Hana, Šándor Petr, Štenclová Veronika, Šťota Jan, Tomášková Eva, Treutner Tomáš, Trubač Martin, Valoušek Jiří, Vavřínová Radka, Vidrmanová Iveta, Vitoul Petr

 

 

Ročník: 2000  Třída: 5. D  Třídní: A. Sedláčková

Axmanová Zdenka, Doláková Martina, Fabíková Marta, Hamplová Ivana, Hrabalová Lenka, Jašková Věra, Kotková Lucie, Kratochvílová Petra, Krchová Věra, Kristová Romana, Kusá Petra, Lipnerová Marie, Miškovská Mirka, Nantlová Jana, Navrátilová Hana, Nováková Michaela, Oralová Lucie, Osičková Renata, Petrůjová Jitka, Poučinská Eva, Přečková Petra, Prucková Jana, Rampouchová Adéla, Sládečková Zdeňka, Sauterová Petra, Šnajdrová Eva, Štěpánková Martina, Tichá Jana, Volejníková Eva, Vydrželová Alena, Wiesnerová Iveta, Ženčár Miroslav

 

 

Ročník: 2000  Třída: 5. E  Třídní: B. Možná

Albrechtová Petra, Bičová Magdaléna, Brančíková Lucie, Britaňaková Květa, Fabianová Lucie, Galusová Jana, Gregárková Eva, Grolichová Jana, Grosmanová Martina, Hambálková Eva, Janečková Lenka, Janouchová Miroslava, Jarmarová Lenka, Jarošová Gabriela, Jurášová Tereza, Korhoňová Michaela, Kozáková Lenka, Kozíková Martina, Kymličková Miluše, Látalová Ivona, Lounová Jana, Martinková Ivana, Navrátilová Andrea, Přichystalová Eva, Sojáková Michaela, Stiebnerová Monika, Šimečková Alžběta, Šimečková Lenka, Valentová Dana, Víchová Miroslava, Picková Alice

 

 

Ročník: 2000  Třída: 4. A  Třídní: I. Kubín

Bednaříková Gabriela, Bielský Vilém, Dřímalka Petr, Gerlichová Edita, Houska David, Jaška Max, Jurášová Kateřina, Kašperáková Iveta, Klajblová Vlasta, Kočí Helena, Kohlerová Lucie, Kopečný Tomáš, Kovářová Jana, Krausová Veronika, Kurzová Michaela, Ludmilová Věra, Macák Martin, Malíková Lucie, Matečková Jana, Mazánková Šárka, Pauer Miloslav , Pochmanová Helena, Polášková Jitka, Richterová Pavlína, Sklenka Ján, Skopalová Jana, Smitková Lucie, Škuta Zbyněk, Zbořilová Zdenka

 

 

Ročník: 2001  Třída: 4. A  Třídní: V. Kudělková

Balabuch Petr, Bartoňková Kateřina, Bazala Libor, Coufalíková Pavla, Dvořák Zbyněk, Halouzková Jitka, Halouzková Lenka, Jílek Miroslav, Koryčan Dalibor, Königová Lenka, Kraclík David, Krejza  Michal, Křenová Lucie, Kubíčková Michaela, Kuklová Veronika, Kvapilová Monika, Lukešová Jana, Navrátilová Radka, Nováková Kateřina, Pavlíková Alice, Soukup Radek, Šanová Eliška, Škerle Aleš, Šolková Barbora, Votroubek Zdeněk, Vozňáková Lucie, Vrbová Naděžda, Weiglerová Helena, Záhora Michal, Zapletalová Zuzana, Odstrčilová Jana, Lašáková Jana, Šaichová Miroslava

 

 

Ročník: 2001  Třída: 4. B  Třídní: I. Inwaldová

Burešová Šárka, Čajková Renata, Denev Roman , Chabičovský Pavel, Janča Boris, Jelínková Petra, Juřenová Michaela, Kopeček Miroslav, Kosinová Jitka, Krupička David, Kubíková Kateřina, Kubis Martin, Lešanovská Darja, Mališková Lenka, Nemrava Jan, Novotná Tereza, Obrátilová Jana, Petřík Jaromír, Pospíšilová Lenka, Přindišová Lucie, Rosskohl Ladislav, Schusterová Jana, Stiebner  Ondřej, Stropková Martina, Studená Michaela, Tegel Radek, Tláskalová Jana, Vlková Dana, Vylegala Jan

 

 

Ročník: 2001  Třída: 4. C  Třídní: J. Baráková

Andrejčuková Jana, Bednářová Petra, Eger Pavel, Gajdůšek Jaroslav, Hovanec Peter, Hradečný David, Jořenková Drahomíra, Jurák Tomáš, Kliková Ivana, Koláčková Petra, Kropáčková Martina, Látal  Miroslav, Marková Iveta, Navrátil Tomáš, Orinek Ján, Otruba Aleš, Paluchová Lucie, Pavlát Miroslav, Podlasová Věra, Prokešová Silvie, Stuchlová Hana, Šínová Ivana, Škabraha Pavel, Tomášková Martina, Uherková Kateřina, Uhlířová Daniela, Vejražka Jan, Veselá  Klára, Veselský Lukáš, Zapletal  David, Zita Ondřej

 

 

Ročník: 2001  Třída: 4. D  Třídní: P. Hájková

Bradáčová Jaroslava, Bršťáková Jana, Brychtová Pavla, Dojčinovičová Lucie, Dosoudilová Veronika, Drábková Hana, Chmelková Kateřina, Janeková Ivana, Kobzová Věra, Konečná Ivana, Lipnerová Alena, Mádrová Lenka, Nádvorníková Vendula, Nováková Gabriela, Pohlídalová Martina, Prcínová Lucie, Sedláčková Ivana, Szentivanyová Michaela, Šilbertová Kateřina, Šindlerová Žaneta, Štěpánková Miroslava, Thomasová Tereza, Tomášková Pavla, Vitásková Petra, Zábrodská Vlasta, Zapletalová Martina, Zbořilová Alena, Zemanová Hana

 

 

Ročník: 2001  Třída: 4. E  Třídní: B. Nevrlý

Alková Milena, Bednárová Pavla, Beková Lucie, Daňková Lenka, Handlířová Veronika, Hýblová Jana, Janhubová Ivana, Jurdová Jana, Kaprálová Vlasta, Korytářová Romana, Kožušníčková Jana, Krasulová Lenka, Malinková Ivana, Muranovová Andrea, Navrátilová Martina, Otáhalová Eva, Pelikánová Zuzana, Potůčková Marta, Pudelová Irena, Rumplíková Lucie, Řezníčková Lucie, Sarköziová Alexandra, Sarköziová Monika, Seifertová Dita, Scholzová Marta, Skalková Denisa, Šebestová Lenka, Šínová Vlasta, Šretrová Radka, Tichá Marcela, Vránová Romana, Zapletalová Lucie, Zlámalová Žaneta

 

 

Ročník: 2002  Třída: 4. A  Třídní: J. Švaňhalová

Antlová Michaela, Drdáková Monika, Elbl Tomáš, Hajda Jaroslav, Hladiš Miroslav, Kolovrátníková Jana, Konečný Michal, Kubaníková Hana, Lukáš Břetislav, Malíková Pavlína, Marková Monika, Nedomová Jana, Plachá Monika, Přecechtěl Jan, Slováková Jitka, Špundová Lucie, Steiger Jiří, Stříteský Karel, Strouhal Zbyněk, Tallová Jana, Valouchová Jana, Vatterová Lucie, Venháčová Radana, Veselý Pavel, Vlčková Veronika, Vogl Dušan, Vozihnoj Jan, Vychopeň Ladislav, Zdařilová Eva

 

 

Ročník: 2002  Třída: 4. B  Třídní: A. Dostálová

Bednářová Richard, Doskočilová Petra, Dreiseitelová Petra, Dvořák Jiří, Erlecová Lucie, Fryc David, Krátký Roman, Koutný Jan, Kubáček Lubomír, Kubíčková Jana, Lukš Martin, Minář Filip, Navrátilová Lucie, Němec Jiří, Nesvadba Jaroslav, Petrásková Lenka, Pospíšilová Pavla, Pulchertová Pavla, Sklenář Jiří, Stratil Jakub, Špunda  David, Trávníčková Eva, Urban Bohumil, Voglová Martina, Zacpalová Andrea, Zapletalová Jana, Zmeškal Martin, Zvěřová Eva

 

 

Ročník: 2002  Třída: 4. C  Třídní: A. Ošancová

Březina Petr, Dočkalová Alena, Galdová Zuzana, Hájková Jana, Havrda Michael , Hrazdilová Petra, Hubáčková Marie, Chudzik Otakar, Juráš  Josef, Kaljanková Věra, Kašpárek Petr, Kouřilová Michaela, Koutná Jana, Kubaláková Jitka, Macáková Milena, Mlčochová Kateřina, Novák  Petr, Otava Jiří, Otruba Pavel, Pavlík  Ladislav, Perničková Magdaléna, Pešek Radomír, Pohlídalová Jana, Prokopová Irena, Přidalová Eva, Takáčová Zuzana, Urda Tomáš, Valouch  Tomáš, Wágner Martin

 

 

Ročník: 2002  Třída: 4. D  Třídní: H. Skoupilová

Absolonová Lenka, Bašná Šárka, Berková Kateřina, Bérová Lucie, Dokoupilová Alena, Dorazilová Iveta, Drexlerová Lenka, Fialová Pavlína, Foukalová Lucie, Gruškovská Lenka, Herynková Dagmar, Hlaváčková Jana, Kelnarová Hana, Korandová Veronika, Králová Eva, Kučková Jarmila, Lexová Petra, Mráčková Michaela, Nakládalová Eva, Nováková Jana, Nováková Pavla, Pospíšilová Alena, Prečanová Irena, Stavělíková Radka, Svitková Petra, Šrámková Petra, Vystrčilová Petra, Zapletalová Veronika, Brázdová Lucie

 

 

Ročník: 2002  Třída: 4. E  Třídní: J. Hubáček

Báťková Lucie, Blažková Eva, Burešová Lenka, Dittmerová Veronika, Dočkalová Ivana, Dudková Martina, Heinzová Ivana, Homolová Jaroslava, Chmelová Simona, Janková Kamila, Kadláčková Marie, Kopová Margit, Kosařová Zuzana, Krahulcová Hana, Krejčířová Michaela, Kubíčková Ivona, Kvapilová Zdena, Nepustilová Arina, Oháňková Barbora, Paluchová Petra, Peřinová Jana, Procházková Jana, Skopalová Petra, Stavaričová Jana, Svobodová Jana, Šindlářová Marta, Tichá Ivana, Zuštinová Petra

 

 

Ročník: 2003  Třída: 4. A  Třídní: I. Černá

Olbortová Michaela, Baleková Ivana, Kaniová Šárka, Kovářová Eva, Krejčí Pavlína, Manková Kateřina, Matušková Pavla, Melicharová Martina, Michálková Veronika, Nováková Hana, Ondrušková Eva, Pokorná Soňa, Pokorný Martin, Poulíčková Eva, Prášilová Lenka, Růžičková Pavlína, Spurná Petra, Ševčík Petr, Špunda David, Šudřichová Tatiana, Tlapáková Lucie, Vahalík Kryštof, Vitičová Danijela, Zapletalová Michaela, Zdráhalová Lucie, Zlámalová Jana

 

 

Ročník: 2003  Třída: 4. B  Třídní: B. Steinerová

Bártková Markéta, Bednařík Jan, Humplík Jiří, Jurenková Markéta, Kollár Petr, Kopečná Petra, Krätschmer Miloslav, Laštůvková Lucie, Molíková Lucie, Obšilová Jana, Olivová Barbora, Orság Lukáš, Paluchová Zuzana, Ručková Lucie, Schwarzová Petra, Sigmundová Lucie, Střelecký Pavel, Ševčíková Pavlína, Učík Petr, Vašíček Jaroslav, Večeřa Jan, Vlčková Hana, Weiserová Jarmila, Žáčková Soňa

 

 

Ročník: 2003  Třída: 4. C  Třídní: J. Dostálová

Fialová Kristýna, Halouzková Alena, Honová Barbora, Kadlčíková Stanislava, Koppová Tereza, Kuklová Karolína, Navrátilová Eva, Navrátilová Romana, Němečková Zuzana, Nenutilová Alena, Pavúčková Alena, Petřeková Martina, Poláková Petra, Polášková Zuzana, Pořistková Michaela, Pořízková Lucie, Pospíšilová Jana, Přikrylová Jitka, Pytlíčková Milada, Sedláková Lucie, Sklenářová Kateřina, Smudová Tereza, Stejskalová Helena, Stýblová Jarmila, Šindlerová Lucie, Tomková Pavla, Vrbová Martina, Zakopalová Jana

 

 

Ročník: 2003  Třída: 4. D  Třídní: J. Toman

Bělajevová Sandra, Černá Květoslava, Ďuricová Ludmila, Havlíčková Miroslava, Janíčková Anna, Johanesová Ivana, Jurčíková Renata, Kapitánová Marie, Krejčí Ivana, Mádrová Ivana, Michalíková Jitka, Miklíková Gabriela, Navrátilová Iva, Němečková Marie, Neplechová Markéta, Nováková Eva, Ostrovská Blanka, Parzyková Jana, Poppová Hana, Procházková Kamila, Příkaská Barbora, Schmidtová Denisa, Sládečková Pavla, Stropková Hana, Šindelářová Dana, Vránová Veronika, Vymazalová Zdeňka, Weiglerová Alice, Zapletalová Romana, Zatloukalová Jana

 

 

Ročník: 2004  Třída: 4. A  Třídní: A. Mikuláš

Balleková Lucia, Beerová Linda, Dlabal Petr, Dubová Monika, Gondeková Lenka, Hanáková Petra, Hemala Tomáš, Hlavatá Martina, Horáková Helena, Horáková Kateřina, Cholastová Monika, Jehlička Šimon, Kalinová Vladimíra, Kašpar Pavel, Křížová Martina, Laboňová Barbora, Menšíková Marcela, Mihalovičová Lenka, Mikulík Jan, Mráček Lukáš, Nedomová Petra, Němečková Eva, Piňosová Martina, Seiberová Hana, Slováčková Renáta, Spurná Jitka, Šindlerová Veronika, Špačková Michaela, Vondráčková Kamila, Zárubová Hana, Ženčáková Hana

 

 

Ročník: 2004  Třída: 4. B  Třídní: D. Sekaninová

Bednářová Eva, Bergová Andrea, Berková Kateřina, Číhalová Klára, Čiklová Tereza, Čubrdová Jarmila, Dirbáková Romana, Dittmer Pavel, Doleželová Hana, Hlaváček Milan, Horáková Martina, Hořínková Věra, Hubáčková Barbora, Husičková Petra, Jüngling Michal, Karásek Pavel, Kočiš Michal, Koranda Petr, Koželoužková Marie, Krejčí Andrea, Mikudíková Hana, Plošticová Karolína, Poláchová Lenka, Pospíšilová Petra, Slavíčková Alena, Spáčil Vojtěch, Šindlerová Kateřina, Thomasová Lucie, Zaprianov Jakub

 

 

Ročník: 2004  Třída: 4. C  Třídní: I. Kubín

Bobišová Lucie, Drvotová Eva, Džolasová Nikol, Folovský Jan, Geier Michal, Helmová Věra, Hlochová Petra, Klobouková Lucie, Kolářová Helena, Kořítková Simona, Kosová Zdeňka, Krček David, Kryl Jaroslav, Kubešová Dana, Kubešová Tereza, Kucková Hana, Lang Milan, Majerová Jana, Metzkerová Eva, Musilová Jana, Ottová Gabriela, Pavlíková Jana, Pěrušková Vendula, Pospíšilová Veronika, Saláková Helena, Ševčík Michal, Šišková Kateřina, Vácha Miloslav, Vrážková Petra

 

 

Ročník: 2004  Třída: 4. D  Třídní: H. Lněničková

Číhalová Hana, Daňková Veronika, Foltýnová Zuzana, Gatěková Petra, Horáková Ivona, Huf Petr, Kamínková Petra, Krčová Lucie, Kubáčková Petra, Kubíčková Hana, Látalová Martina, Máchová Hana, Minářová Jana, Navrátilová Petra, Ogořálek Martin, Petříková Alena, Pinďáková Monika, Poklopová Hana, Přikrylová Hana, Suchyňa Radomír, Šrajer Rastislav, Štábl Pavel, Továrková Kateřina, Trochtová Lucie, Vařeková Aneta, Vlčková Martina, Žáková Pavlína

 

 

Ročník: 2005  Třída: 4. A  Třídní: I. Inwaldová

Bednář Martin, Čepová Monika, Dostálová Hana, Grygarová Tereza, Hausknecht Daniel, Hradilová Hana, Janíčková Ivana, Kelnarová Zuzana, Kočí Lucie, Koniorová Gabriela, Korol Jan, Kratochvílová Alice, Mazalová Hana, Mikulková Lucie, Motáň Lukáš, Mrňka Vladislav, Novotný Jiří, Pytlíčková Lenka, Reich Jiří, Smítalová Hana, Srnečková Alena, Stratil Martin, Šišma Jaroslav, Tomková Vladimíra, Vachová Zuzana, Valouchová Mária, Vávrová Veronika, Vogl Václav, Vyhnánková Lenka, Zedková Pavla

 

 

Ročník: 2005  Třída: 4. B  Třídní: S. Musilová

Albrechtová Nela, Brosingerová Zdeňka, Coufalová Petra, Dočkalová Jitka, Dofková Kristina, Doležílková Martina, Dudová Marie, Gregorová Pavlína, Haluzíková Petra, Haraštová Zuzana, Hariňová Denisa, Hrdličková Zdeňka, Janků Jana, Juríček Lukáš, Kaprálová Hana, Kotrlová Simona, Kráčmarová Martina, Maliňáková Monika, Maluš Pavel, Matoušková Zuzana, Neoralová Petra, Slunská Jana, Šnoblová Lenka, Špundová Jana, Štamfestová Kristýna, Tisoňová Věra, Vašková Petra

 

 

Ročník: 2005  Třída: 4. C  Třídní: P. Marek

Bulvová Lenka, Dluhošová Ivana, Gužiak Martin, Halouzková Marcela, Chmel Martin, Chodorová Tereza, Jančíková Jana, Kochová Veronika, Komárková Zuzana, Konečná Kristýna, Koupilová Eva, Kučerová Petra, Lenertová Karolína, Mazánková Lucie, Nekudová Lucie, Neplechová Petra, Pilát Lukáš, Pinkavová Zdena, Přidalová Renata, Řezníčková Markéta, Říha Lukáš, Stejskalová Kateřina, Ševčík Dominik, Škorpíková Lenka, Tihelková Martina, Valouchová Sandra, Vymazal Jan, Žádníková Michaela

 

 

Ročník: 2005  Třída: 4. D  Třídní: B. Možná

Andrýsková Irena, Brablíková Soňa, Buiglová Tereza, Dohnalová Romana, Doseděl Viktor, Drábková Tereza, Geršlová Jitka, Grygová Eva, Harčárová Jana, Hrubá Markéta, Jaklová Veronika, Kalousková Markéta, Kánská Jana, Krátká Lucie, Krejčí Eva, Krejčí Monika, Macharáčková Lucie, Matoušková Marcela, Poláchová Vladimíra, Smejkalová Eva, Stejskalová Lucie, Studničková Monika, Šmérková Jana, Tomková Marieta, Tvrdá Kateřina, Vepřková Jaroslava, Vránová Kateřina, Závodník Tomáš

 

 

Ročník: 2006  Třída: 4. A  Třídní: Mgr. Baráková  

Blažková Lucie, Borčanyiová Zuzana, Bránka Karel, Czmerová Alena, Čížková Lenka, Dichterová Zuzana, Dzámová Barbora, Franková Ivana, Horáková Eliška, Hoštičková Adéla, Janová Martina, Kočendová Markéta, Koláčková Zuzana, Korytar Petr, Kozáková Zuzana, Krosesková Martina, Munclingerová Ivana, Navarová Šárka, Navrátilová Lucie, Ociepková Hana, Pospíšilová Zdeňka, Prázdná Kateřina, Richtr Jan, Sklenářová Radka, Smažilová Pavlína, Stůj Jan, Šuran Martin, Václavík Petr, Valentová Petra, Zapletal Vladimír, Zelinková Lenka

 

 

Ročník: 2006  Třída: 4. B  Třídní: J. Nemravová

Ambrožová Helena, Balík Michal, Čížková Veronika, Galásková Jana, Hamplová Adéla, Havigerová Dagmar, Horák Jakub, Janda Emanuel, Kameník Petr, Klosová Hana, Kohoutková Michaela, Kolářová Martina, Korpásová Barbora, Lukášová Terezie, Navrátilová Nikol, Otáhalová Zuzana, Pazdírková Alžběta, Petr Oto, Piruchová Ivona, Pospíšilová Anna, Pospíšilová Miluše, Sárköziová Lucie, Širůčková Renáta, Temlík Lukáš, Truhlář Martin, Varhaníčková Adéla, Vejmola Antonín, Veselá Tereza

 

 

Ročník: 2006  Třída: 4. C  Třídní: A. Dostálová

Bradová Blanka, Citovská Blanka, Čepová Kateřina, Danielová Silvie, Dostálová Renata, Drtílek Pavel, Gargelová Vendula, Gottwaldová Marika, Horáková Markéta, Hudec Jakub, Chytilová Pavla, Juřičková Petra, Kapustová Veronika, Křivánek Jakub, Kubová Zuzana, Machálková Petra, Mariančiková Alena, Muranovová Monika, Nepustilová Lenka, Ostarková Jitka, Otrubová Pavla, Podlas Jiří, Prášilová Radka, Rosensprungová Lucie, Sedláčková Eva, Skopalíková Lenka, Šiborová Věra, Tomečková Adéla, Vávra Tomáš, Vlková Eva, Vrba Karel

 

 

Ročník: 2006  Třída: 4. D  Třídní: A. Ošancová

Bartoníková Petra, Dočkal Radek, Dvořáková Markéta, Fiala Vlastimil, Filip Ondřej, Havlíková Lucie, Herčíková Martina, Hodúrová Lenka, Hrachovinová Pavla, Chocová Lucie, Jandová Daniela, Konečná Andrea, Krátká Kamila, Kraváková Ilona, Krčová Lucie, Lakomá Lucie, Lankašová Markéta, Letáková Michaela, Nepožitek Petr, Pavlatová Petra, Pobudová Lenka, Radilová Zuzana, Ripel Jan, Sklenářová Šárka, Smolková Martina, Veselská Jana, Vítek Kamil, Vodrážka Ondřej, Vyhnánková Pavla

 

 

Ročník: 2006  Třída: 4. E  Třídní: J. Švaňhalová

Axmanová Kristina, Fuglíčková Soňa, Hebling Filip, Hůvr Jakub, Janošík Petr, Kopečková Lenka, Koščová Veronika, Kožušníková Jana, Krejčiřík Tomáš, Kubáčová Eva, Marková Vendula, Mazal Miroslav, Mikulíková Monika, Naučová Monika, Pazdera Michal, Pečinková Petra, Pešková Lucie, Pospíšil Jan, Řepková Lucie, Smitková Lenka, Spurná Jana, Tyksová Lucie, Vojtková Radka, Volčková Šárka, Vřeťonko Olena, Vydrová Martina, Weberová Lucie

 

 

Ročník: 2007  Třída: 4. A  Třídní: J. Toman

Babicová Romana, Benešová Blahoslava, Beranová Petra, Coufalová Veronika, Čápková Pavlína, Došlík Jiří, Dudková Alena, Hubáčková Tereza, Kašpar Tomáš, Koblihová Jarmila, Lexová Hana, Líčka Michal, Loníčková Michaela, Mazáč Vít, Mikulková Petra, Navrátilová Aneta, Navrátilová Petra, Orságová Kateřina, Petrušková Lucie, Richterová Petra, Slouková Soňa, Smička Petr, Švecová Dana, Tichá Martina, Tomčík Jaromír, Trefilová Vendula, Vágnerová Lucie, Vraštilová Martina, Zatloukalová Lucie, Zavadil David

 

 

Ročník: 2007  Třída: 4. B  Třídní: B. Steinerová

Bittnerová Lucie, Brand Jan, Češek Ivo, Dostálová Zuzana, Drmola Petr, Franková Lenka, Hajdíková Pavla, Halasová Michaela, Hamplová Veronika, Huf Jaroslav, Kadlčíková Tereza, Krmela Jan, Krmíčková Miroslava, Kvapilová Michaela, Lehká Petra, Mihalíková Petra, Mikešová Lucie, Mikulíková Kateřina, Moskalík Ondřej, Myslikovjan Viktor, Nesvadbová Markéta, Pekrová Lucie, Planička Jiří, Přichystalová Šárka, Rokytová Aneta, Sedláková Barbora, Skácelová Naděžda, Tomek František, Trajkovski Georgi, Vrbová Monika, Záhumenská Pavla

 

 

Ročník: 2007  Třída: 4. C  Třídní: J. Minarovičová

Bukovský Jiří, Dítětová Jelena, Havlíková Alena, Juřičková Aneta, Kadlecová Michaela, Kaštovská Lenka, Komárková Radka, Kryštofková Šárka, Kuchařová Martina, Mastelová Tereza, Nádvorníková Eva, Neubauer Ondřej, Nováková Vladimíra, Sklenářová Marcela, Smolková Veronika, Staroštíková Pavla, Straussová Lucie, Šachrová Alena, Šilberská Veronika, Špruček Dan, Špundová Petra, Štenclová Lenka, Válková Jana, Valouchová Eliška, Veselá Markéta, Vyroubalová Šárka, Zacharová Jana, Ženčáková Eva

 

 

Ročník: 2007  Třída: 4. D  Třídní: Z. Chupík

Ambrozková Michaela, Báča Marcel, Berková Blanka, Blaha Miroslav, Černohouzová Petra, Dočkal Petr, Dosoudilová Kateřina, Fantová Veronika, Hradilová Vanda, Janáčková Marie, Kaštylová Petra, Klapuch Michal, Kohoutová Veronika, Kolářík Lukáš, Kosinová Blanka, Kupčík Ondřej, Matoušková Barbora, Pechrová Kateřina, Piňos Zdeněk, Plachá Michaela, Podstata David, Ponížil Jiří, Průchová Nikola, Přichystal Tomáš, Punčochář Aleš, Richter Dominik, Růžičková Pavlína, Smékal Martin, Šmakalová Iva, Treutnerová Michaela, Vydrová Božena, Vychodil Jan

 

 

Ročník: 2007  Třída: 4. E  Třídní: J. Joch

Baierová Žaneta, Bartášková Kateřina, Dedková Denisa, Dočkalová Jana, Dubovanová Barbora, Fischerová Jana, Folovská Ilona, Grulichová Helena, Hrdlovič Jan, Janča Oldřich, Jiříčková Romana, Jořenková Petra, Kašparová Iveta, Koňařík Pavel, Kovačik Roman, Kučera Miroslav, Lichovník Petr, Lubojacká Barbora, Lustigová Lucie, Maier Michal, Neužil Jan, Rypová Lenka, Řezáčová Jana, Směšná Iveta, Smička Jan, Šišková Petra, Škoda Jakub, Václavková Jana, Vrbová Ivana, Vrzalová Martina, Weiserová Monika

 

 

Ročník: 2008  Třída: 4. A  Třídní: A. Ošancová

Barglová Zuzana, Beranová Pavla, Bučková Kateřina, Gargelová Radka, Heger Pavel, Hynek Martin, Klimentová Michaela, Kostková Hana, Kovářová Tereza, Marek Lukáš, Mrázková Zuzana, Navrátilová Eva, Nepožitková Soňa, Nevrlá Adéla, Pospíšilová Jana, Provázek Roman, Přikrylová Ivana, Řezníková Martina, Skřebská Julie, Slaná Vendula, Svobodová Kateřina, Švehlová Eva, Vicianová Dana, Vostrá Eva, Vrba Petr, Vyhnánková Pavla, Vychodilová Markéta, Vysloužilová Marie, Vyvozil Miroslav, Weiserová Hana, Zdařilová Klára

 

 

Ročník: 2008  Třída: 4. B  Třídní: D. Sekaninová

Andresenová Eva, Bazínková Zdeňka, Čanková Eliška, Daňhel Lukáš, Dedková Lucie, Dohnalová Kateřina, Hoesová Kristýna, Janáčková Veronika, Janečková Věra, Jantáková Veronika, Jiráňová Monika, Kiš Robert, Klumplerová Monika, Konopková Jiřina, Kopecká Jana, Kopečná Michaela, Koryčanová Jana, Kozáková Šárka, Krejčí Veronika, Kulová Martina, Lichnovská Kateřina, Matečková Zuzana, Mrňáková Iva, Ohnisko Marek, Seidlová Aneta, Smékalová Ludmila, Švarc Roman, Valčíková Kateřina, Vychodilová Vendula, Žerníčková Markéta

 

 

Ročník: 2008  Třída: 4. C  Třídní: H. Lněničková

Bartoňková Lucie, Bartošová Denisa, Beneš Dominik, Bláhová Michaela, Dzurianová Nikola, Haasová Kristýna, Hlobil Zdeněk, Chaloupková Petra, Janošťáková Veronika, Jeřábek Petr, Jeřábková Denisa, Koppová Martina, Langová Klára, Lepařová Eliška, Maliňáková Simona, Masařová Silvie, Mazáčová Aneta, Míznerová Kristýna, Műcková Veronika, Petrová Zuzana, Pokorná Zuzana, Polášková Renata, Slezáková Michaela, Slouková Aneta, Šišma Petr, Turková Markéta, Zácha Jiří, Zatloukalová Eva

 

 

Ročník: 2008  Třída: 4. D  Třídní: H. Tláskalová

Balunová Alice, Dvorský Ondřej, Eichlerová Lucie, Gregovská Veronika, Grygar Zbyněk, Herníková Leona, Hradil Jakub, Jílková Lenka, Kloboučník Martin, Kohoutek Karel, Konar Lubomír, Konečná Petra, Marešová Zuzana, Ošťádalová Veronika, Pavelka Ondřej, Pernica Jaroslav, Polzerová Renata, Pospíšilová Lucie, Ručilová Barbora, Řezáč Jan, Skalická Pavlína, Stružka Jiří, Škoda Matěj, Švarcová Zuzana, Tomášek Lukáš, Vantuch Lukáš, Višinková Lenka, Vyroubalová Pavla, Wontrobová Monika, Zabák Martin, Zbořilová Petra

 

 

Ročník: 2008  Třída: 4. E  Třídní: J. Švéda

Bednář Miloslav, Bělovská Lucie, Bukva Bondy, Cahelová Kristýna, Fiala Ondřej, Fojtíková Pavlína, Gillar Tomáš, Gregorová Zuzana, Greplová Kateřina, Hrušková Eliška, Hurbišová Petra, Chlapíková Věra, Jílková Marcela, Káňová Zdeňka, Korčáková Leona, Mahrová Nela, Malá Markéta, Mazánková Hana, Patakiová Zuzana, Pekárek Filip, Plánička Jan, Punčochářová Šárka, Růžičková Veronika, Sádecký Lukáš, Stejskalová Pavla, Škoda David, Travěnec Daniel, Valent Pavel, Vidrmanová Eva, Zedníková Adéla, Žeravíková Pavla

 

 

Ročník: 2009  Třída: 4. A  Třídní: I. Jančí

Doleželová Petra, Dostálová Marcela, Dubová Martina, Faltýnková Petra, Hausner Pavel, Chorá Kateřina, Janečková Simona, Juřičková Edita, Kobliha Petr, Kopková Anna, Koutek Ladislav, Kováč Zdeněk, Kubicová Jana, Ludíková Veronika, Marhons Tomáš, Němečková Andrea, Peřinová Ivana, Polák Jan, Popelková Michaela, Slavík Luděk, Spáčilová Daniela, Ševčíková Nikola, Šretrová Gabriela, Theimerová Kristýna, Valíčková Petra, Večerková Linda, Večerková Renáta, Vyroubalová Lenka

 

 

Ročník: 2009  Třída: 4. B  Třídní: J. Lisická

Benešová Denisa, Blaženec Jakub, Bonaventurová Michaela, Coufalová Gabriela, Černohouzová Šárka, Dvorská Petra, Hladíková Helena, Jurenková Veronika, Klímová Soňa, Kováčová Pavlína, Kubíček Milan, Látalová Marcela, Lipenský Marek, Mezuliánová Denisa, Mikeš Martin, Mrákavová Vendula, Neckařová Miroslava, Pleska Jiří, Pobežalová Kateřina, Procházka Jan, Skácel Patrik, Straková Jana, Šrámková Markéta, Zedková Věra, Zeman Petr, Zemčáková Ivana

 

 

Ročník: 2009  Třída: 4. C  Třídní: I. Inwaldová

Blahušková Alena, Coufal Viktor, Čepl Ondřej, Hajduk Lukáš, Hamalová Radka, Hanáková Nela, Hanková Nikol, Jurajdová Lenka, Koliba Daniel, Malá Veronika, Mirošová Lucie, Moťková Markéta, Polčáková Monika, Ponížil Tomáš, Sajdlová Nikola, Skokanič Josef, Spáčilová Alice, Švédová Denisa, Tománková Vendula, Tomková Žaneta, Troanská Eva, Urbancová Lenka, Vasilieva Elena, Vymětalíková Martina, Wittka Jakub, Zapletalová Petra

 

 

Ročník: 2009  Třída: 4. D  Třídní: S. Musilová

Alková Veronika, Andreev Adam, Cekl Martin, Černošková Zuzana, Dostál Petr, Hamplová Věra, Hanáková Monika, Chudáček Michal, Kapustová Gabriela, Kotek Martin, Koutná Michaela, Kremplová Žaneta, Mlčochová Simona, Navrátil Jakub, Nedomová Radka, Nevrlá Vladěna, Ohnisková Eva, Pechrová Jana, Plutzová Hana, Řehořová Jana, Škurka Michael, Štěpničková Martina, Štěrbová Martina, Tichá Denisa, Vávrová Michaela, Vlašaná Eva

 

 

Ročník: 2009  Třída: 4. E  Třídní: I. Černá

Bradová Martina, Brázdová Dagmar, Dostál Tomáš, Dunajová Michaela, Dvořáčková Markéta, Haasová Veronika, Halady Michal, Chromečková Martina, Janošek Václav, Klásková Lucie, Krystýnová Miroslava, Kučáková Lucie, Martinek David, Oláhová Michaela, Plachá Lucie, Psotová Markéta, Sirotek Tomáš, Slaninová Jana, Smékal Tomáš, Steklá Iva, Stránský Jiří, Šínová Barbora, Šnajdr Jiří, Špuláková Nikola, Urbášková Iva, Valuchová Anna, Vítovská Michaela, Vymazal Lukáš, Zlámalová Monika

 

 

Ročník: 2010 Třída: 4. A Třídní: H. Lněničková

Běhalová Petra, Bělajevová Natálie, Bělovská Kateřina, Brabcová Helena, Dvořáková Lucie, Halouzková Klára, Hošková Dagmar, Jahoda Jiří, Janičík Radek, Kalinová Zuzana, Komárková Renata, Konečná Simona, Korba Stanislav, Lenčéšová Markéta, Lónová Denisa, Mahrová Markéta, Machačný Michal, Majerová Veronika, Melounová Zuzana, Nováková Lucie, Papajková Michaela, Planičková Lenka, Pokorná Lenka, Přidalová Veronika, Shabani Hajrije, Schwendtová Monika, Skřivánková Natálie, Tomášková Marta, Trávníčková Lucie, Zacpálková Adriana

 

 

Ročník: 2010  Třída: 4. B Třídní: L. Kubaláková

Bauerová Monika, Bušinová Markéta, Dudík Lukáš, Hradilová Ilona, Kaprálová Jana, Kostičková Nikola, Kvapil Jiří, Löwy Simon, Lukášová Martina, Lýsková Jana, Malá Daniela, Ministrová Lucie, Murová Šárka, Nováková Lucie, Piterková Adéla, Řeháková Andrea, Schönová Veronika, Skopalová Adéla, Svrčinová Květoslava, Štáblová Lenka, Štěpničková Klára, Švestková Simona, Večeřová Zuzana, Vejmolová Silvie, Voňková Jana, Zapletal Martin

 

 

Ročník: 2010 Třída: 4. C Třídní: Z. Kupková

Andrýsková Pavla, Bělovský Tomáš, Bortlová Klára, Burián Václav, Coufal Lukáš, Čepeláková Renáta, Dofková Kristýna, Dohnal Pavel, Drtinová Kristýna, Dvorská Kateřina, Eksteinová Hana, Godišová Klára, Havlíková Martina, Hermochová Regína, Hovorková Nikol, Chromečková Petra, Kameníčková Jolana, Křoupalová Anna, Miščíková Veronika, Přikrylová Zuzana, Režňáková Barbora, Rozsívalová Michaela, Salák Ondřej, Spáčilová Renata, Vacek Matěj, Vlašaný Filip, Zbořilová Pavlína, Žouželková Dagmar

 

 

Ročník: 2010  Třída: 4. D Třídní: B. Možná

Alková Michaela, Čechovičová Ivana, Dostál Vítězslav, Dreiseitelová Lenka, Krnovská Zuzana, Flasar Tomáš, Grézl Marek, Břesková Nikol, Havlík Stanislav, Hersch Marcel, Chomová Lucie, Jindrová Michaela, Koutná Barbora, Kovaříková Zuzana, Kalíšková Michaela, Martinák Tomáš, Miláčková Lenka, Navrátil Tomáš, Němcová Sabina, Paloušková Eva, Plachá Miroslava, Posker Tomáš, Přikrylová Alžběta, Recová Veronika, Serynová Micheala, Sztwiorok Jaroslav, Tothová Lenka, Vala Tomáš, Valentová Lucie, Vašečková Kateřina, Vrbková Eva, Zatloukal Štěpán

 

 

Ročník: 2010  Třída: 4. E Třídní: J. Švaňhalová

Černý Jakub, Diamantová Hana, Dosoudil Michal, Dostál David, Dvorská Monika, Hejdušek Jakub, Hladinová Veronika, Kalinová Barbora, Kilianová Kateřina, Kolářová Aneta, König Jakub, Kopřiva Vojtěch, Machalová Aneta, Musálková Romana, Neoralová Kristýna, Nevědělová Martina, Novák Ondřej, Pokluda Petr, Psota Jan, Segéňová Daniela, Šindelář Martin, Štěpánek Matěj, Švancarová Šárka, Tkadlec Dušan, Tomšů Kateřina, Valouchová Lenka, Vaněk Petr, Veiserová Veronika, Vičar Jan, Vymazal Jiří, Zbořilová Iva

 

 

Ročník: 2011  Třída: 4. A  Třídní: D. Sekaninová

Babinská Petra, Bajerová Kateřina, Bieganská Veronika, Buriánek Karel, Dostálová Blanka, Dostálová Iveta, Grulichová Dana, Heža Oldřich, Jančí Veronika, Johnová Veronika, Juráš Radim, Krajcová Šárka, Kubalíková Iveta, Majer Tomáš, Maloušková Irena, Motáň Robert, Navrátil Martin, Nešický Aleš, Novotná Lenka, Ohnisková Pavla, Pavlíčková Petra, Pocklanová Dominika, Přikryl Tomáš, Šinclová Monika, Spáčil Tomáš, Špundová Veronika, Stawaritschová Veronika, Výmolová Kateřina, Vyroubalová Tereza

 

 

Ročník: 2011 Třída: 4. B  Třídní: J. Joch

Adámková Petra, Blechtová Jana, Božková Ivana, Brabcová Martina, Brenkusová Michaela, Brieslingerová Klára, Chladníčková Leona, Ďurčík Jan, Jakubíková Tereza, Ježková Andrea, Konečná Monika, Martinek Matěj, Mikešová Petra, Neugebauerová Marie, Paličková Petra, Palucha Daniel, Podivínská Barbora, Pospíšilová Alena, Řezníčková Aneta, Sanitráková Jana, Schejbal Jakub, Šínová Šárka, Štefanová Petra, Suchánková Jitka, Vláčilová Monika, Vůjtěchová Jiřina

 

 

Ročník: 2011  Třída 4. C:  Třídní: J. Minarovičová

Bajerová Monika, Beranová Markéta, Čiklová Veronika, Coufalová Ivana, Fábryová Iveta, Fryčáková Aneta, Gajdošíková Lenka, Honig Jan, Klumplerová Denisa, Komínková Lucia, Koplová Veronika, Koudelka Jan, Krbečková Vendula, Látalová Michaela, Lekešová Gabriela, Masný Petr, Paličková Petra, Pořistková Martina, Pospíšil Lukáš, Sekaninová Veronika, Ševčíková Kateřina, Šipka David, Skácelová Aneta, Stýblová Michaela, Vychodilová Michaela, Wengrynová Lenka, Zbořilová Lenka, Zlámal Ondřej

 

 

Ročník: 2011  Třída 4. D:  Třídní: J. Švéda

Alešová Vladimíra, Bendová Gabriela, Buršík Vojtěch, Čermák Vít, Dosoudilová Markéta, Elgner Jan, Epsteinová Kateřina, Finková Renáta, Fischerová Barbora, Havlasová Denisa, Hodulíková Lucie, Janák Viktor, Jindrová Michaela, Kořínek Michal, Kubíčková Kateřina, Mazurka Tomáš, Mestická Kamila, Mondeková Anna, Mrkusová Michaela, Nétková Zdeňka, Novotná Petra, Ochmanová Michaela, Phan Thanh Tiep, Ručilová Tereza, Satorová Michaela, Skalická Jana, Směták Jan, Šuláková Jana, UnzeitigováSamanta, Večeřová Kateřina, Vítková Lýdie, Zelená Zuzana

 

 

Ročník: 2011  Třída: 4. E  Třídní: J. Baráková

Bělovská Zuzana, Brančík Radim, Chvátalová Michaela, Dašková Hana, Dohnal Jaroslav, Drábková Štěpánka, Dudová Irena, Fantal Miroslav, Halinárová Veronika, Husička Jan, Jíša Filip, Kalousová Simona, Koláříková Eva, Konečná Michaela, Kotková Kateřina, Koutná Adéla, Kreselová Aneta, Lottmannová Aneta, Machút Ondřej, Matušková Lucie, Michalcová Kateřina, Mlčochová Jaroslava, Pernicová Eva, PhanTatToan, Šimčíková Marie, Skoupilová Petra, Smékal Filip, Smrček Michael, Tavlaridis Daniel, Vláčilová Renata, Vrobelová Adéla, Zvonařová Alena

 

 

Ročník: 2012 Třída: 4. A  Třídní: B. Steinerová

Benešová Ivana, Buday Michal, Dostálová Andrea, Hajnová Kateřina, Havelka Ondřej, Hradilová Kateřina, Charalambidisová Aneta, Janíčková Terezie, Jemelková Adriana, Klíčová Kristýna, Knapp Štěpán, Kotrlová Kristýna, Kovaříková Barbora, Králová Lucie, Malasková Lucie, Matějík Ondřej, Metelková Monika, Mifková Kristýna, Nevrlá Naďa, Očenášek Marek, Pavlovská Klára, Pečinková Marta, Plecitá Eva, Procházková Markéta, Rautenkrancová Sára, Smidová Zuzana, Střelecký Petr, Tatai Jan, Vyhnánková Tereza, Zapletalová Kateřina, Žundálek Martin, Žváčková Michaela.

 

 

Ročník: 2012 Třída: 4. B  Třídní: I. Galečková

Albrechtová Tereza, Brablecová Eliška, Csóková Martina, Fašinová Kateřina, Filová Veronika, Gecová Lucie, Gottwaldová Tereza, Heinzová Klára, Heitel Filip, Hofman Pavel, Kaprálová Lenka, Koníček Lukáš, Kovářová Lucie, Lipoldová Michaela, Majda Tomáš, Marcalíková Michaela, Mazalová Klára, Mičková Gabriela, Můčka Jakub, Müllerová Kateřina, Nesvadba Lukáš, Nováková Tereza, Papišová Světlana, Piterková Lenka, Ptáčník Tomáš, Rőderová Eva, Světnický Lukáš, Šínová Denisa, Teperová Lenka, Tobiášová Lenka, Tomášková Veronika, Utěšený Jan, Vokurková Radka, Zajíčková Kateřina

 

 

Ročník: 2012 Třída: 4. C  Třídní: V. Kudělková

Borůvková Lucie, Butkovičová Pavlína, Dvorská Marcela, Fialová Eva, Gillarová Zdenka, Hadašová Monika, Hanusová Andrea, Harazinová Marcela, Hlavatý Štěpán, Kočí Nikola, Krč Tomáš, Kubíčková Michaela, Libičová Zuzana, Machačová Kristýna, Martynovová Petra, Muzikant Pavel, Nakládalová Radka, Pospíšilová Lucie, Pospíšilová Silvie, Pudilová Pavla, Rašková Dominika, Rendová Olga, Sečková Aneta, Serynová Jana, Sládková Aneta, Slíž Jakub, Smékalová Eva, Smolková Markéta, Šindelářová Zdena, Vašenková Barbora, Venený Marek, Vyhnánek Štěpán, Zemčáková Tereza

 

 

Ročník: 2012 Třída: 4. D  Třídní: B. Možná

Balážová Kristýna, Benušová Petra, Brandýs Dominik, Částová Gabriela, Doleželová Petra, Dvořáková Lucie, Hausknechtová Lucie, Chládek Josef, Chodilová Zuzana, Jura Miroslav, Kačírková Tereza, Konečný Vojtěch, Kučerová Martina, Lošťáková Tereza, Miláčková Petra, Nastoupil Daniel, Pokorná Veronika, Poláchová Kateřina, Polcerová Šárka, Rozsypalová Lenka, Sedláček Vladimír, Sič Marek, Smrčková Barbora, Šmerdová Iva, Štreitová Tereza, Tejkalová Romana, Valouchová Jana, Vyroubalová Klára, Zobačová Dominika

 

 

Ročník: 2013 Třída:  4. A Třídní: I. Černá

Arbeit Lukáš, Běhalová Kateřina, Bendová Markéta, Čtvrtlík Michal, Grmelová Lea, Johnová Aneta, Kolková Adriana, Mádrová Hana, Machálek Michal, Michalcová Aneta, Mišo Radim, Munclingerová Michaela, Nakládal Vojtěch, Navrátilová Nikola, Paluchová Veronika, Pospíšil Dominik, Pospíšilová Monika, Půrová Kateřina, Rišková Vendula, Sedláková Šárka, Siegelová Radka, Straková Sandra, Stříž Michal, Šigut Ondřej, Šínová Veronika, Urban Jakub, Vašenková Lucie, Zatloukalová Silvie, Zobačová Kamila.

 

 

Ročník: 2013 Třída:  4. B Třídní: I. Jančí

Božek Ivo, Cahová Aneta, Dokládal Martin, Horná Jana, Jašková Petra, Kopecká Adéla, Košecová Denisa, Kratinová Zuzana, Kučerová Martina, Kučerová Monika, Nakládalová Andrea, Nekoksová Veronika, Olivová Karolína, Rothová Lucie, Skrovná Nicole, Slouková Lucie, Straková Kristýna, Studená Lenka, Svobodová Michaela, Ščučková Kamila, Štoplová Lucie, Talášková Lucie, Tomaštík Filip, Valenta Martin, Veverka Zdeněk, Zátopková Kristýna.

 

 

Ročník: 2013 Třída:  4. C  Třídní: L. Geršlová

Bernatiková Simona, Coufalová Markéta, Dreslerová Monika, Endelová Sarah, Funěk Jindřich, Gold David, Hadašová Miloslava, Chomová Kristýna, Karanevych Khrystyna, Korec Tomáš, Lavrinčik Lukáš, Masopust Petr, Mazánek Lukáš, Moláček Jiří, Ornová Eva, Papicová Michaela, Poskerová Lucie, Poučová Hana, Prázdná Michaela, Skácel Filip, Skaličková Andrea, Smékalová Petra, Smitková Pavla, Šmída Štěpán, Šuráňová Lucie, Vaňková Kristýna, Vočková Barbora, Zeman Jaroslav.

 

 

Ročník: 2013 Třída:  4. D  Třídní: J. Lisická

Adam Ondřej, Dostálová Tereza, Dršková Eva, Fedele Helena, Hajduková Barbora, Hájíčková Sabina, Hladilová Martina, Houska Filip, Kis Daniel, Konečná Lucie, Krejčí Miloslava, Krylová Hana, Kubáčová Petra, Leová Michaela, Maška Michal, Peterec Josef, Plachá Petra, Planičková Leona, Plevová Veronika, Rozsívalová Eva, Římská Dominika, Smékalová Klára, Svozilová Kateřina, Šinclová Gabriela, Šiška Jiří, Škodová Martina, Trnková Lucie.

 

Ročník: 2014 Třída:  4. A  Třídní: H. Lněničková

Bambasová Veronika, Bučkevičová Věra, Burget Vojtěch, Doležel Marek, Dvorská Edita, Fašinová Dana, Grulichová Olga, Heinz Petr, Horáčková Iveta, Janalíková Marie, Koudela Martin, Kratochvílová Michelle, Lakomá Veronika, Lošťáková Renáta, Menšíková Pavla, Minaříková Nikola, Motlová Lenka, Oláhová Kristýna, Pavlicová Michaela, Pavlíček Patrik, Pavlíková Tereza, Poulíček Kamil, Smička Roman, Šindlerová Alena, Telišková Nikola, Trličíková Linda, Vlček Libor, Voráčová Andrea.

 

 

Ročník: 2014 Třída:  4. B  Třídní: S. Musilová

 

Abrahámová Lucie, Banovec Martin, Bednářová Veronika, Dobešová Nikola, Furišová Klára, Géblová Jana, Hufnagel Jaroslav, Chromcová Michaela, Janová Denisa, Jiroutová Dominika, Kalusová Tereza, Karhánková Adéla, Konečná Erika, Kostelník Daniel, Libičová Adriana, Lindaurová Anna, Soušková Alexandra, Šaková Monika, Šislerová Veronika, Šišková Lucie, Špačková Denisa, Třísková Lenka, Utíkalová Kristýna.

 

 

Ročník: 2014 Třída:  4. C  Třídní: B. Možná

Giebischová Monika, Hloch Radek, Horká Lucie, Hradilová Kristýna, Hrbáčková Jitka, Hrudníková Petra, Hrudová Tereza, Kohoutová Zuzana, Kolomazník Kryštof, Lolek Martin, Macenauer Jiří, Navrátil Tomáš, Navrátilová Kamila, Neplechová Klára, Skřivánková Silvie, Šrámková Zuzana, Tomášková Karolína, Tošovská Nikola, Tyčová Markéta, Tylichová Marie, Vérostová Kristýna, Vrtělová Petra, Vystrčilová Lucie, Zatloukalová Ivana, Závada Marek.

 

 

Ročník: 2014 Třída:  4. D  Třídní: J. Švaňhalová

 

Bejdáková Dagmar, Binar Lukáš, Dvorský David, Halířová Hana, Hečková Tereza, Koutná Martina, Krpálková Jessica, Kupka Jaromír, Lutonský Tomáš, Michalíková Tereza, Musilová Tereza, Nádvorník Radek, Nakládalová Tereza, Palová Hana, Pekárová Lucie, Piková Michaela, Plevová Aneta, Procházková Ivana, Rolná Gabriela, Sedláková Adriana, Skácelík Radomír, Tichá Nela, Tichý Jiří, Urbančík Michal, Vereš Ondřej, Wagnerová Andrea.

 

 

Ročník: 2015 Třída:  4. A  Třídní: D. Sekaninová

Bartošová Kamila, Baslarová Lucie, Báťková Eliška, Bizková Kristýna, Diblík Jindřich, Doleželová Hana, Gajdačková Barbora, Harvánková Alžběta, Herník Petr, Chlanda Luboš, Kadulová Klára, Ledererová Nikol, Lexová Martina, Liška Patrik, Oravcová Kateřina, Osmanova Sára, Provazová Vendula, Richterová Aneta, Škrabišová Hana, Šnupárková Zuzana, Vendrická Tereza, Vilimcová Hana, Wisner Jan, Zapletalová Lenka, Zavadilová Eliška, Zbořilová Lucie, Žížlavský Adam.

 

 

Ročník: 2015 Třída:  4. B  Třídní: I. Inwaldová

Banatová Lucie, Bernátová Michaela, Buriánová Simona, Drozd Leoš, Gregor Václav, Hubáčková Kateřina, Ivanová Barbora, Jahoda Jakub, Janíková Lenka, Jarošová Nikola, Kaplová Kristýna, Kejvalová Tereza, Kotasová Monika, Kubešová Petra, Musilová Aneta, Navrátil Jan, Navrátilová Tereza, Nasvadbová Barbora, Ošťádalová Anna, Peterka Ondřej, Pospíšil Filip, Preinerová Nikola, Řezníčková Jana, Shabani Sofije, Spurná Kateřina, Šimková Michaela, Števanková Renáta, Táborská Monika, Urbanová Michaela.

 

 

Ročník: 2015 Třída:  4. C  Třídní: J. Minarovičová

Barochová Monika, Bílý František, Bořil Ondřej, Dostálová Eva, Hegrová Kateřina, Hodinářová Petra, Hrnčíř Adam, Hüblová Barbora, Chytroš Pavel, Kolesár Michal, Korytarová Hana, Kovařík Martin, Lajčíková Radka, Lejsal Tomáš, Mišurec Adam, Motálek Tomáš, Nguyenová Jesika, Nožka Ondřej, Podolák Patrik, Pospíšilová Markéta, Rajčanová Klára, Sigmundová Dominika, Smičková Anna, Strážnická Martina, Šana Jiří, Šlajsová Tereza, Štadlerová Kristýna, Švec Jan, Vaverčáková Radka.

 

 

Ročník: 2015 Třída:  4. D  Třídní: J. Joch

Arvaiová Monika, Buriánová Monika, Čechová Nikola, Černá Silvie, Doležalová Michaela, Drápal Vlastimil, Dvořáček Jaroslav, Heinzová Lenka, Herentinová Barbora, Holčáková Miroslava, Hretu Ecaterina, Jílek David, Kubešová Lucie, Kühr Jakub, Mikulcová Alexandra, Mynaříková Ivana, Odehnal Josef, Odstrčil David, Skoupilová Nikola, Spáčilová Iva, Straková Kateřina, Střídová Veronika, Svoboda Martin, Švubová Lucie, Valenta Tomáš.

 

 

Zvolte jazyk

Přihlášení

Odebírání školních aktualit